Reklama

Nowy Jork, nowa miłość godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Nowy Jork, nowa miłość

+ Obserwuj

W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji pozycji programowych: Nowy Jork, nowa miłość

Uwaga! Informacje na temat poprzednich emisji znajdują się niżej na stronie.

Reklama
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Nowy Jork, nowa miłość. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Nowy Jork, nowa miłość w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Nowy Jork, nowa miłość.

Poprzednie emisje Nowy Jork, nowa miłość


Emisja Nowy Jork, nowa miłość miała miejsce:

2020-02-15 11:00 Nowy Jork, nowa miłość Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Identyczne jak dwie krople wody bliźniaczki, Jane i Roxy (Ashley i Mary Kate Olsen), różnią się od siebie upodobaniami i temperamentem. Jane jest precyzyjnym typem przyszłego naukowca, zaś Roxy roztargnioną szaloną dziewczyną, która pragnie rzucić wszystko, aby poświęcić się śpiewaniu. Wspólna wyprawa do Nowego Jorku sprawia, że poddane ciężkiej próbie siostry potrafią wreszcie się dogadać i działać razem, i to jak! Na ten dzień Jane czekała od dawna, może wreszcie wygłosić przemówienie na uniwersytecie i być może otrzymać stypendium do Oxfordu. Jane postanowiła zająć się poważną karierą naukową, gdy tymczasem jej beztroska siostra Roxy, najwyraźniej postanowiła zmarnować sobie życie jako piosenkarka pop. Skłócone i rywalizujące ze sobą siostry, mimo wszystko, wybierają się razem w podróż do Nowego Jorku. Przy okazji każda z nich może załatwić ważną dla siebie sprawę, Jane na uniwersytecie, Roxy w show biznesie. Roxy chce dostać się do studia nagraniowego, gdzie zamierza podrzucić producentom swoje nagrania. Niestety nie ma najważniejszego dokumentu, zgody na opuszczenie zajęć w szkole i gdy o jej wagarach dowiaduje się najsłynniejszy w kraju łowca wagarowiczów, Lomax (Eugene Levy), rozpoczyna pościg za uciekinierką. Jednocześnie przepada bez śladu notatnik Jane, a w nim przemówienie, które miała wygłosić. Siostry jednoczą swe siły, aby odzyskać notatnik i aby ocalić Roxy od wyrzucenia ze szkoły. Dziewczyny wspólnie uciekają przed Lomaxem i przed gangsterami. W trakcie tej nowojorskiej przygody obie siostry zakochują się; jedna w chłopcu (Jared Padalecki), który pochodzi z wpływowej rodziny polityków, druga w przystojnym rowerzyście, który dorabia jako kurier.

/ USA / 2004 / film komedia
2020-02-13 16:25 Nowy Jork, nowa miłość Logo TVN Fabuła
USA / 2004 film komedia
Reklama
2020-02-09 12:45 Nowy Jork, nowa miłość Logo TVN Fabuła
USA / 2004 film komedia

Emisje archiwalne Nowy Jork, nowa miłość


Emisja Nowy Jork, nowa miłość miała miejsce:

2020-01-12 15:50 Nowy Jork, nowa miłość Logo TVN 7
USA / 2004 film komedia
2019-11-09 12:50 Nowy Jork, nowa miłość Logo TVN Fabuła
USA / 2004 film komedia
2019-11-08 18:20 Nowy Jork, nowa miłość Logo TVN Fabuła
USA / 2004 film komedia
2019-11-02 14:40 Nowy Jork, nowa miłość Logo TVN Fabuła
USA / 2004 film komedia
2019-04-13 11:00 Nowy Jork, nowa miłość Logo TVN Fabuła
USA / 2004 film komedia
2019-04-11 14:55 Nowy Jork, nowa miłość Logo TVN Fabuła
USA / 2004 film komedia
2019-01-26 13:25 Nowy Jork, nowa miłość Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Identyczne jak dwie krople wody bliźniaczki, Jane i Roxy (Ashley i Mary Kate Olsen), różnią się od siebie upodobaniami i temperamentem. Jane jest precyzyjnym typem przyszłego naukowca, zaś Roxy roztargnioną szaloną dziewczyną, która pragnie rzucić wszystko, aby poświęcić się śpiewaniu. Wspólna wyprawa do Nowego Jorku sprawia, że poddane ciężkiej próbie siostry potrafią wreszcie się dogadać i działać razem, i to jak! Na ten dzień Jane czekała od dawna, może wreszcie wygłosić przemówienie na uniwersytecie i być może otrzymać stypendium do Oxfordu. Jane postanowiła zająć się poważną karierą naukową, gdy tymczasem jej beztroska siostra Roxy, najwyraźniej postanowiła zmarnować sobie życie jako piosenkarka pop. Skłócone i rywalizujące ze sobą siostry, mimo wszystko, wybierają się razem w podróż do Nowego Jorku. Przy okazji każda z nich może załatwić ważną dla siebie sprawę, Jane na uniwersytecie, Roxy w show biznesie. Roxy chce dostać się do studia nagraniowego, gdzie zamierza podrzucić producentom swoje nagrania. Niestety nie ma najważniejszego dokumentu, zgody na opuszczenie zajęć w szkole i gdy o jej wagarach dowiaduje się najsłynniejszy w kraju łowca wagarowiczów, Lomax (Eugene Levy), rozpoczyna pościg za uciekinierką. Jednocześnie przepada bez śladu notatnik Jane, a w nim przemówienie, które miała wygłosić. Siostry jednoczą swe siły, aby odzyskać notatnik i aby ocalić Roxy od wyrzucenia ze szkoły. Dziewczyny wspólnie uciekają przed Lomaxem i przed gangsterami. W trakcie tej nowojorskiej przygody obie siostry zakochują się; jedna w chłopcu (Jared Padalecki), który pochodzi z wpływowej rodziny polityków, druga w przystojnym rowerzyście, który dorabia jako kurier., napisy

/ USA / 2004 / film komedia
2019-01-19 15:10 Nowy Jork, nowa miłość Logo TVN 7
USA / 2004 film komedia
2018-11-10 15:35 Nowy Jork, nowa miłość Logo TVN 7
USA / 2004 film komedia
2018-07-14 14:45 Nowy Jork, nowa miłość Logo TVN 7
USA / 2004 film komedia
2018-07-08 18:10 Nowy Jork, nowa miłość Logo TVN 7
USA / 2004 film komedia
2018-02-04 17:20 Nowy Jork, nowa miłość Logo TVN 7
USA / 2004 film komedia

Nowy Jork, nowa miłość gdzie obejrzeć?


Nowy Jork, nowa miłość można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TVN 7, TVN Fabuła

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)


Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry