Reklama

Poszukiwacze złota godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Poszukiwacze złota będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-09-29

21:00 Poszukiwacze złota: Czas, aby się zatrzymać, sez. 2, odc. 5 Logo FOKUS TV
Karl walczy ze zmarzliną na swojej działce. Kena odwiedza żona. Kobieta odkrywa, że mąż jest na skraju bankructwa. Big Al o mały włos nie traci koparki.
Czas trwania: 42min. / Kanada / 2014 / serial dokumentalny
22:00 Poszukiwacze złota: Między młotem a kowadłem, sez. 2, odc. 6 Logo FOKUS TV
Dennis musi dokonać trudnego wyboru: zachować lojalność wobec Cama czy też rozpocząć prace wydobywcze. Powódź niszczy działkę Karla.
Czas trwania: 42min. / Kanada / 2014 / serial dokumentalny

2018-10-06

21:00 Poszukiwacze złota: Nie wszystko złoto, sez. 2, odc. 7 Logo FOKUS TV
Nadchodzi jesień i górnicy muszą po raz kolejny stawić czoła matce naturze. Big Al walczy z bobrami, które sieją spustoszenie na jego działce.
Czas trwania: 40min. / Kanada / 2014 / serial dokumentalny
Reklama
22:00 Poszukiwacze złota: Walka z mrozem, sez. 2, odc. 8 Logo FOKUS TV
Zima zbliża się wielkimi krokami. Górnicy ścigają się z czasem, zanim mróz skuje ziemię na kamień. Karl ma okazję sprawdzić się jako mechanik.
Czas trwania: 42min. / Kanada / 2014 / serial dokumentalny

2018-10-13

21:00 Poszukiwacze złota: Wszystko ma swój koniec, sez. 2, odc. 9 Logo FOKUS TV
Sezon poszukiwań złota w Jukonie zbliża się do końca. Ekipy pracują niezależnie od pogody, by nie przegapić żadnej szansy na wydobycie kruszcu.
Czas trwania: 42min. / Kanada / 2014 / serial dokumentalny
22:00 Poszukiwacze złota: Cel ucieczki, sez. 2, odc. 10 Logo FOKUS TV
W Jukonie rozpoczyna się sezon poszukiwań złota. Spóźniona wiosna i gwałtownie spadające ceny kruszcu zmuszają górników do wytężonej pracy.
Czas trwania: 42min. / Kanada / 2014 / serial dokumentalny

2018-10-20

21:00 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 1 Premiera Logo FOKUS TV
W Jukonie rozpoczyna się sezon górniczy. Ponieważ ceny złota poszły w górę, doświadczeni poszukiwacze zjawiają się wcześniej, aby więcej zarobić. Chris St. Jean i Nika Guilbault decydują się dużo zainwestować, aby wydobyć 1000 uncji, czyli ponad 28 kg złota. Okazuje się jednak, że przepłacili za sprzęt. Big Al McGregor również ma wielkie oczekiwania, ale gdy jego złoże się wyczerpuje, musi opracować nowy plan, by ocalić sezon. Ed Long i Riley Gibson zakładają kopalnię nad Rabbit Creek, wysoko w górach na północny zachód od Whitehorse. Zmagają się z przetransportowaniem tam sprzętu. Andy Tai i Paul Joseph mają milionowy dług i jedyną szansę, aby go spłacić - muszą wydobyć 600 uncji złota.
Czas trwania: 43min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
22:00 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 2 Premiera Logo FOKUS TV
Miesiąc po rozpoczęciu sezonu Al jest coraz bardziej zdesperowany, gdyż wciąż nie może znaleźć nowego złoża. Na dodatek poszukiwacz zapada na zdrowiu i obawia się nawrotu raka. Tymczasem Chris St. Jean oczekuje od swoich ludzi pracy na najwyższych obrotach. Musi zdecydować, czy zwolnić niedawno przyjętego Davida, który popełnia błędy, opóźniające wydobycie. Paul Joseph i Andy Tai przeżywają dramatyczne chwile, kiedy psuje się jedna z maszyn. Doprowadza to zamknięcia kopalni i grozi zaprzepaszczeniem całego sezonu.
Czas trwania: 43min. / USA / 2016 / serial dokumentalny

2018-10-27

21:00 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 3 Premiera Logo FOKUS TV
Sezon trwa już od sześciu tygodni, a Ed Long i Riley Gibson wciąż jeszcze nie zaczęli wydobycia. Gdy na miejscu pojawia się Walter, teść Eda i główny inwestor, jest zszokowany i daje temu wyraz. Atmosfera nad Rabbit Creek staje się trudna do zniesienia. Chris St. Jean i Nika Guilbault kończą wydobycie z największego złoża, jakie kiedykolwiek eksploatowali. Zanim jednak przeniosą się w inne miejsce, chcą mieć pewność, że nie pominęli żadnej grudki złota. Deszczowa pogoda nie sprzyja realizacji tych planów. Nad Indian River Big Al stara się nadrobić opóźnienie. Na przeszkodzie stają jednak awaria koparki i nieobecność mechanika Hiro.
Czas trwania: 42min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
22:00 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 4 Premiera Logo FOKUS TV
W Jukonie minęła właśnie połowa sezonu wydobycia cennego kruszcu. Ed Long i Riley Gibson wreszcie uruchomili kopalnię i wyruszają w góry na polowanie. Pod ich nieobecność dochodzi do poważnej awarii. Nad Stowe Creek Chris St. Jean i Nika Guilbault mają kłopoty - w nowej lokalizacji nie mogą znaleźć złota. Decydują się poprosić o pomoc geologów. Paul Joseph jedzie na tydzień do Kelowna, by odwiedzić rodzinę. W tym czasie Andy Tai zarządza kopalnią. Choć nie ma doświadczenia z maszynami, musi szybko zdobyć umiejętności konieczne do nadzorowania wydobycia.
Czas trwania: 43min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Poszukiwacze złota. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Poszukiwacze złota w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Poszukiwacze złota.

Poprzednie emisje Poszukiwacze złota

Emisja Poszukiwacze złota miała miejsce:

2018-09-22, 22:00 Poszukiwacze złota: Co Cię nie zabije..., sez. 2, odc. 4 Logo FOKUS TV
Ken musi poradzić sobie z podwójnym buntem. Posłuszeństwa odmawia mu zarówno sprzęt, jak i członek ekipy. Doświadczony spawacz Cama trafia do szpitala.
Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2018-09-22, 21:00 Poszukiwacze złota: Jak po swoje, sez. 2, odc. 3 Logo FOKUS TV
Górnicy próbują przebić się przez twarde podłoże, aby dotrzeć do złota. Ken staje przed trudnym wyborem: zapłacić ekipie czy wierzycielom?
Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2018-09-15, 22:00 Poszukiwacze złota: Za wszelką cenę, sez. 2, odc. 2 Logo FOKUS TV
Ken traci pieniądze, aby przekopać wąską działkę. W dniu wypłaty Cama wybucha pożar. Karl zwalnia doświadczonego, ale niesolidnego pracownika.
Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2018-09-15, 21:00 Poszukiwacze złota: W trudnej sytuacji, sez. 2, odc. 1 Logo FOKUS TV
Sezon wydobywczy znów rozpoczęty. W pierwszym tygodniu prac Karl staje do wyścigu o 100 uncji złota. Z kolei Ken rozważa koszty współpracy z chętnym do pomocy, ale nieuważnym partnerem. Z problemami musi zmierzyć się również Wielki Al.
Kanada / 2014 / serial dokumentalny
2018-09-08, 22:00 Poszukiwacze złota: Mobilizacja w szeregach, sez. 3, odc. 10 Logo FOKUS TV
To ostatni tydzień sezonu wydobycia cennego kruszcu w Jukonie. Nika i Chris są wyczerpani, a pracujący dla nich Charles wciąż dochodzi do siebie po wypadku. Resztkami sił walczą o to, by zgromadzić tyle złota, ile zaplanowali. Gdy ważą urobek, okazuje się jednak, że mają 20 procent mniej, niż zakładali. Karl Knutson walczy z przymrozkami. Ostatecznie jednak osiąga bardzo dobry wynik, a wydobycie w Last Chance okazuje się opłacalne. Również Kenowi i jego partnerowi pogoda daje się we znaki. Na dodatek mają problemy z sprzętem. Mimo to kończą sezon z większą ilością cennego kruszcu, niż się spodziewali.
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
Reklama
2018-09-08, 21:00 Poszukiwacze złota: Finisz tuż-tuż, sez. 3, odc. 9 Logo FOKUS TV
W przedostatnim tygodniu sezonu wydobywczego Ken i Guillaume przenoszą się w górę Cripple Hill. Okazuje się, że tam mają więcej szczęścia. Jednego wieczoru udaje im się wydobyć ponad 600 gramów cennego kruszcu. Wreszcie mają szansę osiągnąć zaplanowany na to lato cel. Karl Knutson kończy osuszanie terenu w Last Chance i zaczyna kopać. Początkowo nie znajduje wiele złota, ale potem jest coraz lepiej. Cam Johnson i jego ludzie desperacko walczą z zamarzniętym gruntem. Efekty ciężkiej pracy okazują się jednak bardzo rozczarowujące.
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2018-09-01, 22:00 Poszukiwacze złota: Nadzwyczajne środki, sez. 3, odc. 8 Logo FOKUS TV
Zostały zaledwie dwa tygodnie do końca sezonu. Charles, doświadczony pracownik Niki i Chrisa, zostaje ranny w wypadku i odtransportowany helikopterem do Dawson City. W tej sytuacji St. Jean i jego ciężarna partnerka są zdani wyłącznie na siebie. Ku ich zaskoczeniu posiniaczony i obolały Charles zjawia się kilka dni później, aby pomóc im przed końcem sezonu. Cam Johnson wraca do zmarzliny, którą odpuścił sobie miesiąc temu. Ma nadzieję, że tym razem uda mu się dostać do złota. Ken i Guillaume wciąż nie mają szczęścia. Zastanawiają się, czy nie powinni zrezygnować z poszukiwań przed końcem sezonu.
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2018-09-01, 21:00 Poszukiwacze złota: Smutny blues wśród skał, sez. 3, odc. 7 Logo FOKUS TV
Do końca sezonu pozostał zaledwie miesiąc. Karl Knutson rozpoczyna wydobycie w Last Chance. Wyniki są jednak mocno rozczarowujące. Po 23 godzinach udaje się zgromadzić zaledwie 180 gramów złota. Chris i Nika ze swoimi ludźmi przenoszą się nad brzeg Stowe Creek. Zwalniają kolejną osobę, aby zmniejszyć koszty. Na dodatek ciężarna Nika dużo czasu spędza w obozie, opiekując się Zylą. Chris i Charles zmuszeni są wykonywać większość prac sami. Cam i jego żona przetapiają złoto, które zgromadzili od początku sezonu. Okazuje się, że nie osiągnęli nawet 10% założonego celu. Po rozmowie z geologami Johnson uświadamia sobie, że jego jedyną szansą jest znalezienie sposobu na wieczną zmarzlinę.
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2018-08-31, 13:30 Poszukiwacze złota: Krew albo pieniądze, sez. 4, odc. 5 Logo Nowa TV
Foy i Brodeur usiłują nadrobić stracony czas. Spieszą się, by wydobyć jak najwięcej cennego kruszcu, zanim Ken będzie musiał wyjechać, by towarzyszyć żonie podczas porodu. W zespole Berniego znów dochodzi do nieporozumień. Tym razem młodszy syn Justin testuje cierpliwość Krefta. Al McGregor przekonuje się, że ryzyko się opłacało. Karlowi udaje się pobić rekord - wraz ze swoimi ludźmi w ciągu tygodnia wydobywa aż 200 uncji, czyli ponad 5,5 kg, złota.
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2018-08-31, 12:35 Poszukiwacze złota: Okiełznać chaos, sez. 4, odc. 4 Logo Nowa TV
Nika i Chris zmagają się z awarią maszyny i problemami z wodą. Być może Lindsay, nowy członek załogi, przyniesie im więcej szczęścia. Foy i Brodeur wreszcie dostają pozwolenie na wydobycie, na które czekali od początku sezonu. Ciężarna żona Kena nalega, by był przy niej podczas porodu. On jednak nie chce się deklarować. Karl z powodzeniem szuka kolejnych miejsc bogatych w złoto. Perfekcjonizm Berniego sprawia, że traci on członka załogi. Jego syn Jarret odchodzi.
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2018-08-30, 13:35 Poszukiwacze złota: Okiełznać chaos, sez. 4, odc. 4 Logo Nowa TV
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2018-08-30, 12:35 Poszukiwacze złota: Niesamowita ulewa i zwykły pech, sez. 4, odc. 3 Logo Nowa TV
Nika i Chris mają nadzieję, że trafili na największe złoże w ich karierze. Jednak ich niedoświadczony pracownik Nick zakopuje buldożer w błocie, co powoduje opóźnienia i doprowadza St. Jeana do furii. Chcąc uzyskać maksymalną wydajność, Bernie nie oszczędza maszyn. Ulewne deszcze sprawiają, że Karl musi zamknąć kopalnię. Kiedy pogoda się poprawia, Knutson odkrywa, że pompa jest zatkana, co oznacza kolejny przestój. Gdy wydaje się, że będą mogli wrócić do pracy, psuje się kolejna maszyna. Mimo tych opóźnień Karlowi udaje się uzyskać sporą ilość złota. Al McGregor decyduje się podjąć ryzyko i zaczyna kopać w nowym miejscu.
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2018-08-29, 13:35 Poszukiwacze złota: Niesamowita ulewa i zwykły pech, sez. 4, odc. 3 Logo Nowa TV
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2018-08-29, 12:35 Poszukiwacze złota: Podchody, sez. 4, odc. 2 Logo Nowa TV
Bernie jest przekonany, że natrafił na żyłę złota. Ma problemy z rozpoczęciem wydobycia, za to pierwsze urobki okazują się obiecujące. Nika i Chris, którzy zainwestowali pożyczone pieniądze, muszą osiągnąć dobre wyniki, żeby w końcu wyjść z długów. Początek wydobycia daje im nadzieję na udany sezon. Karla odwiedza jego ojciec, słynny górnik Marty Knutson. Ken i Guillaume mają pozwolenie tylko na 30 dni wydobycia. Czekają na początek tego okresu.
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2018-08-28, 13:35 Poszukiwacze złota: Podchody, sez. 4, odc. 2 Logo Nowa TV
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2018-08-28, 12:40 Poszukiwacze złota: Powrót do domu, sez. 4, odc. 1 Logo Nowa TV
W tym roku wiosna nad Klondike przyszła wcześniej i sezon dla poszukiwaczy złota rozpoczyna się już pod koniec maja. Bernie Kreft po dwuletniej przerwie wraca do Dawson City. Między nim a jego synem Jarretem, najbardziej doświadczonym członkiem zespołu, dochodzi do konfliktu. Chris St. Jean ma za sobą wiele miesięcy samotnych przygotowań do sezonu. Teraz dołączają do niego jego partnerka Nika i ich trójka małych dzieci. Karl Knutson dalej eksploatuje dawną kopalnię w Last Chance. Big Al powraca nad Indian River. Owdowiał, ciężko choruje i porusza się na wózku inwalidzkim. Nie traci jednak nadziei i chce pracować.
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2018-08-27, 13:30 Poszukiwacze złota: Powrót do domu, sez. 4, odc. 1 Logo Nowa TV
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2018-08-27, 12:35 Poszukiwacze złota: Mobilizacja w szeregach, sez. 3, odc. 10 Logo Nowa TV
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2018-08-25, 22:00 Poszukiwacze złota: Problemy finansowe, sez. 3, odc. 6 Logo FOKUS TV
Chris i jego partnerka muszą stawić czoło poważnemu kryzysowi finansowemu. Nika sugeruje, że jedynym wyjściem jest zwolnienie jednego z pracowników. Na dodatek wydobycie zostaje przerwane wskutek awarii pompy. Udaje się uruchomić zapasową i sprzedać złoto o wartości 40 tysięcy dolarów. Cam Johnson ponownie natrafia na zmarzlinę. On także musi odesłać jednego ze swoich ludzi - Gary'ego Ramsaya z Oklahomy. Wkrótce Chase znajduje obiecujące złoże w pobliżu Abraham Creek. Ken Foy i Guillaume Brodeur spotykają się z doświadczonym Garym Crawfordem, który wskazuje im miejsce kolejnych poszukiwań - Cripple Hill. Okazuje się ono strzałem w dziesiątkę.
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2018-08-25, 21:00 Poszukiwacze złota: Boska interwencja, sez. 3, odc. 5 Logo FOKUS TV
W połowie sezonu Knutson chce zakończyć prace w Sulphur Creek i jak najszybciej zacząć wydobycie w Last Chance. Gdy Karl i jego matka przetapiają całe złoto, które zgromadzili do tej pory, okazuje się, że znacznie przekroczyli tegoroczny cel. Mają nadzieję, że w nowym miejscu będą mieli tyle samo szczęścia. Cam Johnson nie jest w stanie uporać się z wieczną zmarzliną, która uniemożliwia wydobycie. Obawia się, że ten sezon może ocalić tylko cud. Wkrótce los się do niego uśmiecha. Ken i Guillaume przyznają wreszcie, że poszukiwania w rejonie Arizona Creek są bezcelowe. Pakują się i ruszają do domu. Są przygnębieni, ale chcą jeszcze zawalczyć w tym roku.
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
Reklama

Emisje archiwalne Poszukiwacze złota

Emisja Poszukiwacze złota miała miejsce:

2018-08-24, 13:35 Poszukiwacze złota: Mobilizacja w szeregach, sez. 3, odc. 10 Logo Nowa TV
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2018-08-24, 12:35 Poszukiwacze złota: Finisz tuż-tuż, sez. 3, odc. 9 Logo Nowa TV
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2018-08-23, 13:40 Poszukiwacze złota: Finisz tuż-tuż, sez. 3, odc. 9 Logo Nowa TV
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2018-08-23, 12:40 Poszukiwacze złota: Nadzwyczajne środki, sez. 3, odc. 8 Logo Nowa TV
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2018-08-22, 13:35 Poszukiwacze złota: Nadzwyczajne środki, sez. 3, odc. 8 Logo Nowa TV
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2018-08-22, 12:40 Poszukiwacze złota: Smutny blues wśród skał, sez. 3, odc. 7 Logo Nowa TV
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2018-08-21, 13:35 Poszukiwacze złota: Smutny blues wśród skał, sez. 3, odc. 7 Logo Nowa TV
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2018-08-21, 12:35 Poszukiwacze złota: Problemy finansowe, sez. 3, odc. 6 Logo Nowa TV
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2018-08-20, 13:35 Poszukiwacze złota: Problemy finansowe, sez. 3, odc. 6 Logo Nowa TV
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2018-08-20, 12:35 Poszukiwacze złota: Boska interwencja, sez. 3, odc. 5 Logo Nowa TV
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2018-08-18, 22:00 Poszukiwacze złota: Praca pod presją, sez. 3, odc. 4 Logo FOKUS TV
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2018-08-18, 21:00 Poszukiwacze złota: Uciekający czas, sez. 3, odc. 3 Logo FOKUS TV
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2018-08-17, 13:30 Poszukiwacze złota: Boska interwencja, sez. 3, odc. 5 Logo Nowa TV
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2018-08-17, 12:35 Poszukiwacze złota: Praca pod presją, sez. 3, odc. 4 Logo Nowa TV
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2018-08-16, 13:35 Poszukiwacze złota: Praca pod presją, sez. 3, odc. 4 Logo Nowa TV
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2018-08-16, 12:40 Poszukiwacze złota: Uciekający czas, sez. 3, odc. 3 Logo Nowa TV
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2018-08-15, 13:35 Poszukiwacze złota: Uciekający czas, sez. 3, odc. 3 Logo Nowa TV
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2018-08-15, 12:35 Poszukiwacze złota: Nowi gracze, sez. 3, odc. 2 Logo Nowa TV
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2018-08-14, 13:30 Poszukiwacze złota: Nowi gracze, sez. 3, odc. 2 Logo Nowa TV
Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2018-08-14, 12:35 Poszukiwacze złota: Początki, sez. 3, odc. 1 Logo Nowa TV
Kanada / 2015 / serial dokumentalny

Emisja w stacjach

Poszukiwacze złota można obejrzeć w:

Emisje w: FOKUS TV, Nowa TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info