Reklama

Poszukiwacze złota godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Poszukiwacze złota będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-03-23

14:00 Poszukiwacze złota, odc. 9 - Zemsta weteranów Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Pozostały dwa tygodnie do końca sezonu, a Karl obawia się, że złoża cennego kruszcu w Last Chance wyczerpały się. Przeszukuje ostatnie miejsca, w których może być złoto. Aby przyspieszyć cały proces, prosi o pomoc swoją dziewczynę Victorię. Mimo tych desperackich wysiłków wygląda na to, że Knutsonowi nie uda się osiągnąć zakładanego wyniku. Bernie uświadamia sobie, że w Little Blanche nie pozostało już wiele złota. Ma jednak upatrzone nowe miejsce, z którym wiąże duże nadzieje na przyszły sezon. Nika i jej partner wychodzą wreszcie na prostą. Składa im wizytę ich główny inwestor - ojciec Chrisa. Al jest zdeterminowany, aby pozyskać jeszcze trochę złota w tym sezonie.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
15:00 Poszukiwacze złota, odc. 10 - Wyścig do mety Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Nadchodzi zima, a tym samym kończy się sezon. Nika i Chris chcą maksymalnie wykorzystać ostatnie dni, prowadząc wydobycie 24 godziny na dobę. Jednak Daylen odchodzi, zostawiając wakat na nocnej zmianie. Zdeterminowany Chris pracuje za dwóch. Wysiłek opłaca się - Nika i jej partner mogą wreszcie zacząć spłacać długi. Ken i Guillaume docierają do dużego złoża złota, które zamierzają eksploatować w przyszłym roku. Karl walczy, by osiągnąć swój cel - 1000 uncji, czyli ponad 28 kg. Przekonamy się, czy uda mu się zdobyć brakujące 900 gramów. Al McGregor ryzykuje zdrowiem, by prowadzić wydobycie do końca sezonu.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny

2019-03-30

14:00 Poszukiwacze złota, odc. 11 - Ciężka praca popłaca Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Prezentacja najbardziej dramatycznych zdarzeń, wybranych z ostatnich czterech sezonów serialu o poszukiwaczach złota.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
Reklama
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Poszukiwacze złota. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Poszukiwacze złota w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Poszukiwacze złota.

Poprzednie emisje Poszukiwacze złota

Emisja Poszukiwacze złota miała miejsce:

2019-03-16, 15:00 Poszukiwacze złota, odc. 8 - Podwójne fiasko Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Chris ciężko pracuje, by nadgonić stracony czas. Lindsay jest niezastąpiony, czego nie można powiedzieć o bracie Niki, Daylenie, który raczej przeszkadza, niż pomaga. Ogromny wysiłek St. Jeana przynosi efekty. Wreszcie on i Nika mają dość złota, by wytopić sztabę. Ken i Guillaume zmagają się z awariami maszyn. Na szczęście udaje im się stosunkowo szybko dokonać napraw. Karl, który natrafił na bogate złoża, postanawia zafundować sobie i swoim ludziom trochę rozrywki. Wspólnie biorą udział w charytatywnym turnieju golfowym. Al McGregor musi przerwać wydobycie z powodu awarii pompy. Udaje mu się przyspieszyć dostawę części zamiennych, ale okazuje się, że ich montaż nie jest taki prosty.
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-03-16, 14:00 Poszukiwacze złota, odc. 7 - Boli jak diabli Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Po trzytygodniowym pobycie w domu Ken wraca do Atlin, gdzie trafia na burzę śnieżną. To uświadamia mu, jak niewiele czasu pozostało do końca sezonu. Foy i jego partner muszą zwiększyć wydobycie, by wyjść na swoje. Chris jest przygnębiony i zmęczony ciągłymi awariami, przestojami i długami. Bernie i jego synowie natrafiają na czerwony żwir, a to oznacza, że w pobliżu znajduje się duża żyła złota. Al przeżywa trudne chwile z powodu rocznicy śmierci żony. Postanawia nie poddawać się i żyć tak, jak chciałaby tego Colleen.
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-03-02, 15:00 Poszukiwacze złota, odc. 6 - Zdesperowani Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Jest połowa sezonu i bohaterowie programu czują coraz większą presję. Nice i Chrisowi do tej pory szło całkiem nieźle, ale ich sytuację komplikuje awaria koparki. Okazuje się, że naprawa sprzętu będzie bardzo kosztowna. Guillaume sam prowadzi wydobycie, gdyż jego partner pojechał do domu, by być z żoną przy narodzinach ich syna. Knutson zgromadził ponad 14 kg złota, czyli wykonał 50% planu na tegoroczne lato. Jest jednak na skraju wyczerpania i z wdzięcznością przyjmuje pomoc swojego brata Tysona, który wraz z rodziną przyjechał do Jukonu na wakacje. Berniemu nie wiedzie się najlepiej, ale powrót jego syna Jarreta może odmienić sytuację.
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-03-02, 14:00 Poszukiwacze złota, odc. 5 - Krew albo pieniądze Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Foy i Brodeur usiłują nadrobić stracony czas. Spieszą się, by wydobyć jak najwięcej cennego kruszcu, zanim Ken będzie musiał wyjechać, by towarzyszyć żonie podczas porodu. W zespole Berniego znów dochodzi do nieporozumień. Tym razem młodszy syn Justin testuje cierpliwość Krefta. Al McGregor przekonuje się, że ryzyko się opłacało. Karlowi udaje się pobić rekord - wraz ze swoimi ludźmi w ciągu tygodnia wydobywa aż 200 uncji, czyli ponad 5,5 kg, złota.
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-02-23, 15:00 Poszukiwacze złota, odc. 4 - Okiełznać chaos Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Nika i Chris zmagają się z awarią maszyny i problemami z wodą. Być może Lindsay, nowy członek załogi, przyniesie im więcej szczęścia. Foy i Brodeur wreszcie dostają pozwolenie na wydobycie, na które czekali od początku sezonu. Ciężarna żona Kena nalega, by był przy niej podczas porodu. On jednak nie chce się deklarować. Karl z powodzeniem szuka kolejnych miejsc bogatych w złoto. Perfekcjonizm Berniego sprawia, że traci on członka załogi. Jego syn Jarret odchodzi.
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-02-23, 14:00 Poszukiwacze złota, odc. 3 - Niesamowita ulewa Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Nika i Chris mają nadzieję, że trafili na największe złoże w ich karierze. Jednak ich niedoświadczony pracownik Nick zakopuje buldożer w błocie, co powoduje opóźnienia i doprowadza St. Jeana do furii. Chcąc uzyskać maksymalną wydajność, Bernie nie oszczędza maszyn. Ulewne deszcze sprawiają, że Karl musi zamknąć kopalnię. Kiedy pogoda się poprawia, Knutson odkrywa, że pompa jest zatkana, co oznacza kolejny przestój. Gdy wydaje się, że będą mogli wrócić do pracy, psuje się kolejna maszyna. Mimo tych opóźnień Karlowi udaje się uzyskać sporą ilość złota. Al McGregor decyduje się podjąć ryzyko i zaczyna kopać w nowym miejscu.
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-02-18, 15:45 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 8 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): W Jukonie rozpoczęła się zima. McGregorowi wciąż sporo brakuje do założonego celu – 28 kilogramów cennego kruszcu. Aby go zrealizować, Al musi jak najdłużej zmagać się z mrozami. W końcu jednak zaczyna to grozić uszkodzeniem maszyn i sprzętu. Paul Joseph i Andy Tai pracują po 15 godzin na dobę, aby rzutem na taśmę dobić do założonych 17 kilogramów. Zmrożona ziemia blokuje jednak maszyny, co mocno spowalnia prace. Nad Rabbit Creek Ed Long i Riley Gibson walczą do końca, zmagając się ze skałami, lodem i brakiem wody.
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-02-16, 15:00 Poszukiwacze złota, odc. 2 - Podchody Logo National Geographic
Opis (streszczenie): Bernie jest przekonany, że natrafił na żyłę złota. Ma problemy z rozpoczęciem wydobycia, za to pierwsze urobki okazują się obiecujące. Nika i Chris, którzy zainwestowali pożyczone pieniądze, muszą osiągnąć dobre wyniki, żeby w końcu wyjść z długów. Początek wydobycia daje im nadzieję na udany sezon. Karla odwiedza jego ojciec, słynny górnik Marty Knutson. Ken i Guillaume mają pozwolenie tylko na 30 dni wydobycia. Czekają na początek tego okresu.
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-02-16, 14:00 Poszukiwacze złota, odc. 1 - Powrót do domu Logo National Geographic
Opis (streszczenie): W tym roku wiosna nad Klondike przyszła wcześniej i sezon dla poszukiwaczy złota rozpoczyna się już pod koniec maja. Bernie Kreft po dwuletniej przerwie wraca do Dawson City. Między nim a jego synem Jarretem, najbardziej doświadczonym członkiem zespołu, dochodzi do konfliktu. Chris St. Jean ma za sobą wiele miesięcy samotnych przygotowań do sezonu. Teraz dołączają do niego jego partnerka Nika i ich trójka małych dzieci. Karl Knutson dalej eksploatuje dawną kopalnię w Last Chance. Big Al powraca nad Indian River. Owdowiał, ciężko choruje i porusza się na wózku inwalidzkim. Nie traci jednak nadziei i chce pracować.
Kanada / 2016 / serial dokumentalny

Emisje archiwalne Poszukiwacze złota

Emisja Poszukiwacze złota miała miejsce:

2019-02-15, 15:45 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 8 Logo FOKUS TV
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-02-14, 20:50 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 8 Logo FOKUS TV
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-02-14, 15:45 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 7 Logo FOKUS TV
Zbliża się zima, co oznacza, że bohaterowie programu mają zaledwie kilka tygodni, aby wyjść na swoje. Paul Joseph i jego wspólnik pracują pod ogromną presją. Sytuacji nie poprawia przybycie głównego inwestora – ojca Andy'ego, Sama. Nad Rabbit Creek Ed Long i Riley Gibson odkrywają poważną usterkę maszyny do płukania złota. Jeśli szybko jej nie naprawią, mogą spisać na straty cały sezon. Tymczasem Chis St. Jean i jego partnerka starają się wyeksploatować złoże do ostatniej grudki. Gdy na miejscu zjawia się ojciec Niki, para chce mu zaimponować i jeszcze bardziej stara się o duży zysk na koniec sezonu.
USA / 2016 / serial dokumentalny
Reklama
2019-02-13, 20:50 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 7 Logo FOKUS TV
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-02-13, 15:45 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 6 Logo FOKUS TV
Po dwunastu tygodniach nowicjusze w tej branży, Ed Long i Riley Gibson, wreszcie mają szczęście. Teraz próbują nadrobić stracony czas. Jednak surowy klimat i odległa górska lokalizacja ich obozu znacznie utrudniają sprawę. Z powodu ulewnych deszczy drogi dojazdowe stają się nieprzejezdne. Long i Gibson zostają odcięci od dostaw paliwa. Paul i Andy muszą stawić czoło awarii maszyny. Nieoczekiwanie odwiedza ich Ralph Nordling, który jest niezadowolony z dotychczasowych osiągnięć Josepha i Taia. Stawia ultimatum: albo zgromadzą w tym sezonie ponad 14 kg złota, albo ich umowa przestaje obowiązywać. Zdesperowany Al McGregor próbuje tak zorganizować pracę, by kopalnia działała 24 godziny na dobę.
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-02-12, 20:50 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 6 Logo FOKUS TV
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-02-12, 15:45 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 5 Logo FOKUS TV
Trwa dziesiąty tydzień sezonu i bohaterowie programu zaczynają odczuwać trudy ciężkiej pract. Al McGregor naciska na swoich ludzi, aby jak najszybciej rozpoczęli wydobycie cennego kruszcu w nowym miejscu. Jednak załoga jest wyczerpana. Pracujący pod presją mechanik Hiro staje w obliczu kolejnej awarii. Tymczasem Paul Joseph wciąż jest z wizytą u rodziny, a jego partner Andy Tai wyjeżdża na coroczną wyprawę wędkarską. Pod ich nieobecność wszystkim zarządza Turbo. Chce się wykazać, ale przekonuje się, że to trudniejsze, niż sądził. Nad Stowe Creek Chris St. Jean i Nika Guilbault próbują odrobić straty, jednak muszą wstrzymać wydobycie z powodu zamarzniętego gruntu.
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-02-11, 20:50 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 5 Logo FOKUS TV
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-02-11, 15:45 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 4 Logo FOKUS TV
W Jukonie minęła właśnie połowa sezonu wydobycia cennego kruszcu. Ed Long i Riley Gibson wreszcie uruchomili kopalnię i wyruszają w góry na polowanie. Pod ich nieobecność dochodzi do poważnej awarii. Nad Stowe Creek Chris St. Jean i Nika Guilbault mają kłopoty – w nowej lokalizacji nie mogą znaleźć złota. Decydują się poprosić o pomoc geologów. Paul Joseph jedzie na tydzień do Kelowna, by odwiedzić rodzinę. W tym czasie Andy Tai zarządza kopalnią. Choć nie ma doświadczenia z maszynami, musi szybko zdobyć umiejętności konieczne do nadzorowania wydobycia.
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-02-09, 15:00 Poszukiwacze złota, odc. 8 - W okowach zimy Logo National Geographic
W Jukonie rozpoczęła się zima. McGregorowi wciąż sporo brakuje do założonego celu - 28 kilogramów cennego kruszcu. Aby go zrealizować, Al musi jak najdłużej zmagać się z mrozami. W końcu jednak zaczyna to grozić uszkodzeniem maszyn i sprzętu. Paul Joseph i Andy Tai pracują po 15 godzin na dobę, aby rzutem na taśmę dobić do założonych 17 kilogramów. Zmrożona ziemia blokuje jednak maszyny, co mocno spowalnia prace. Nad Rabbit Creek Ed Long i Riley Gibson walczą do końca, zmagając się ze skałami, lodem i brakiem wody.
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-02-09, 14:00 Poszukiwacze złota, odc. 7 - Na krawędzi Logo National Geographic
Zbliża się zima, co oznacza, że bohaterowie programu mają zaledwie kilka tygodni, aby wyjść na swoje. Paul Joseph i jego wspólnik pracują pod ogromną presją. Sytuacji nie poprawia przybycie głównego inwestora - ojca Andy'ego, Sama. Nad Rabbit Creek Ed Long i Riley Gibson odkrywają poważną usterkę maszyny do płukania złota. Jeśli szybko jej nie naprawią, mogą spisać na straty cały sezon. Tymczasem Chis St. Jean i jego partnerka starają się wyeksploatować złoże do ostatniej grudki. Gdy na miejscu zjawia się ojciec Niki, para chce mu zaimponować i jeszcze bardziej stara się o duży zysk na koniec sezonu.
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-02-08, 15:45 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 4 Logo FOKUS TV
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-02-07, 20:50 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 4 Logo FOKUS TV
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-02-07, 15:45 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 3 Logo FOKUS TV
Sezon trwa już od sześciu tygodni, a Ed Long i Riley Gibson wciąż jeszcze nie zaczęli wydobycia. Gdy na miejscu pojawia się Walter, teść Eda i główny inwestor, jest zszokowany i daje temu wyraz. Atmosfera nad Rabbit Creek staje się trudna do zniesienia. Chris St. Jean i Nika Guilbault kończą wydobycie z największego złoża, jakie kiedykolwiek eksploatowali. Zanim jednak przeniosą się w inne miejsce, chcą mieć pewność, że nie pominęli żadnej grudki złota. Deszczowa pogoda nie sprzyja realizacji tych planów. Nad Indian River Big Al stara się nadrobić opóźnienie. Na przeszkodzie stają jednak awaria koparki i nieobecność mechanika Hiro.
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-02-06, 20:50 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 3 Logo FOKUS TV
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-02-06, 15:45 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 2 Logo FOKUS TV
Miesiąc po rozpoczęciu sezonu Al jest coraz bardziej zdesperowany, gdyż wciąż nie może znaleźć nowego złoża. Na dodatek poszukiwacz zapada na zdrowiu i obawia się nawrotu raka. Tymczasem Chris St. Jean oczekuje od swoich ludzi pracy na najwyższych obrotach. Musi zdecydować, czy zwolnić niedawno przyjętego Davida, który popełnia błędy, opóźniające wydobycie. Paul Joseph i Andy Tai przeżywają dramatyczne chwile, kiedy psuje się jedna z maszyn. Doprowadza to zamknięcia kopalni i grozi zaprzepaszczeniem całego sezonu.
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-02-05, 20:50 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 2 Logo FOKUS TV
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-02-05, 15:45 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 1 Logo FOKUS TV
W Jukonie rozpoczyna się sezon górniczy. Ponieważ ceny złota poszły w górę, doświadczeni poszukiwacze zjawiają się wcześniej, aby więcej zarobić. Chris St. Jean i Nika Guilbault decydują się dużo zainwestować, aby wydobyć 1000 uncji, czyli ponad 28 kg złota. Okazuje się jednak, że przepłacili za sprzęt. Big Al McGregor również ma wielkie oczekiwania, ale gdy jego złoże się wyczerpuje, musi opracować nowy plan, by ocalić sezon. Ed Long i Riley Gibson zakładają kopalnię nad Rabbit Creek, wysoko w górach na północny zachód od Whitehorse. Zmagają się z przetransportowaniem tam sprzętu. Andy Tai i Paul Joseph mają milionowy dług i jedyną szansę, aby go spłacić – muszą wydobyć 600 uncji złota.
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-02-04, 20:50 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 1 Logo FOKUS TV
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-02-04, 15:45 Poszukiwacze złota: Wyścig do mety, sez. 4, odc. 10 Logo FOKUS TV
Nadchodzi zima, a tym samym kończy się sezon. Nika i Chris chcą maksymalnie wykorzystać ostatnie dni, prowadząc wydobycie 24 godziny na dobę. Jednak Daylen odchodzi, zostawiając wakat na nocnej zmianie. Zdeterminowany Chris pracuje za dwóch. Wysiłek opłaca się – Nika i jej partner mogą wreszcie zacząć spłacać długi. Ken i Guillaume docierają do dużego złoża złota, które zamierzają eksploatować w przyszłym roku. Karl walczy, by osiągnąć swój cel – 1000 uncji, czyli ponad 28 kg. Przekonamy się, czy uda mu się zdobyć brakujące 900 gramów. Al McGregor ryzykuje zdrowiem, by prowadzić wydobycie do końca sezonu.
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-02-02, 15:00 Poszukiwacze złota, odc. 6 - Plany i rzeczywistość Logo National Geographic
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-02-02, 14:00 Poszukiwacze złota, odc. 5 - Żadnych wymówek Logo National Geographic
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-02-01, 15:45 Poszukiwacze złota: Wyścig do mety, sez. 4, odc. 10 Logo FOKUS TV
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-01-31, 20:55 Poszukiwacze złota: Wyścig do mety, sez. 4, odc. 10 Logo FOKUS TV
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-01-31, 15:50 Poszukiwacze złota: Zemsta weteranów, sez. 4, odc. 9 Logo FOKUS TV
Pozostały dwa tygodnie do końca sezonu, a Karl obawia się, że złoża cennego kruszcu w Last Chance wyczerpały się. Przeszukuje ostatnie miejsca, w których może być złoto. Aby przyspieszyć cały proces, prosi o pomoc swoją dziewczynę Victorię. Mimo tych desperackich wysiłków wygląda na to, że Knutsonowi nie uda się osiągnąć zakładanego wyniku. Bernie uświadamia sobie, że w Little Blanche nie pozostało już wiele złota. Ma jednak upatrzone nowe miejsce, z którym wiąże duże nadzieje na przyszły sezon. Nika i jej partner wychodzą wreszcie na prostą. Składa im wizytę ich główny inwestor – ojciec Chrisa. Al jest zdeterminowany, aby pozyskać jeszcze trochę złota w tym sezonie.
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-01-30, 20:55 Poszukiwacze złota: Zemsta weteranów, sez. 4, odc. 9 Logo FOKUS TV
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-01-30, 15:50 Poszukiwacze złota: Podwójne fiasko, sez. 4, odc. 8 Logo FOKUS TV
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-01-29, 20:55 Poszukiwacze złota: Podwójne fiasko, sez. 4, odc. 8 Logo FOKUS TV
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-01-29, 15:50 Poszukiwacze złota: Boli jak diabli, sez. 4, odc. 7 Logo FOKUS TV
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-01-28, 20:55 Poszukiwacze złota: Boli jak diabli, sez. 4, odc. 7 Logo FOKUS TV
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-01-28, 15:50 Poszukiwacze złota: Zdesperowani, sez. 4, odc. 6 Logo FOKUS TV
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-01-26, 15:00 Poszukiwacze złota, odc. 4 - Lekcja pokory Logo National Geographic
W Jukonie minęła właśnie połowa sezonu wydobycia cennego kruszcu. Ed Long i Riley Gibson wreszcie uruchomili kopalnię i wyruszają w góry na polowanie. Pod ich nieobecność dochodzi do poważnej awarii. Nad Stowe Creek Chris St. Jean i Nika Guilbault mają kłopoty - w nowej lokalizacji nie mogą znaleźć złota. Decydują się poprosić o pomoc geologów. Paul Joseph jedzie na tydzień do Kelowna, by odwiedzić rodzinę. W tym czasie Andy Tai zarządza kopalnią. Choć nie ma doświadczenia z maszynami, musi szybko zdobyć umiejętności konieczne do nadzorowania wydobycia.
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-01-26, 14:00 Poszukiwacze złota, odc. 3 - Nieszczęścia chodzą parami Logo National Geographic
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-01-25, 15:50 Poszukiwacze złota: Zdesperowani, sez. 4, odc. 6 Logo FOKUS TV
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-01-24, 20:55 Poszukiwacze złota: Zdesperowani, sez. 4, odc. 6 Logo FOKUS TV
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-01-24, 15:50 Poszukiwacze złota: Krew albo pieniądze, sez. 4, odc. 5 Logo FOKUS TV
Foy i Brodeur usiłują nadrobić stracony czas. Spieszą się, by wydobyć jak najwięcej cennego kruszcu, zanim Ken będzie musiał wyjechać, by towarzyszyć żonie podczas porodu. W zespole Berniego znów dochodzi do nieporozumień. Tym razem młodszy syn Justin testuje cierpliwość Krefta. Al McGregor przekonuje się, że ryzyko się opłacało. Karlowi udaje się pobić rekord – wraz ze swoimi ludźmi w ciągu tygodnia wydobywa aż 200 uncji, czyli ponad 5,5 kg, złota.
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-01-23, 20:55 Poszukiwacze złota: Krew albo pieniądze, sez. 4, odc. 5 Logo FOKUS TV
Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-01-23, 15:50 Poszukiwacze złota: Okiełznać chaos, sez. 4, odc. 4 Logo FOKUS TV
Kanada / 2016 / serial dokumentalny

Emisja w stacjach

Poszukiwacze złota można obejrzeć w:

Emisje w: FOKUS TV, National Geographic

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info