Reklama

Poszukiwacze złota godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Poszukiwacze złota


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Poszukiwacze złota będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-08-26
13:00 Poszukiwacze złota, odc. 7 - Boli jak diabli Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Po trzytygodniowym pobycie w domu Ken wraca do Atlin, gdzie trafia na burzę śnieżną. To uświadamia mu, jak niewiele czasu pozostało do końca sezonu. Foy i jego partner muszą zwiększyć wydobycie, by wyjść na swoje. Chris jest przygnębiony i zmęczony ciągłymi awariami, przestojami i długami. Bernie i jego synowie natrafiają na czerwony żwir, a to oznacza, że w pobliżu znajduje się duża żyła złota. Al przeżywa trudne chwile z powodu rocznicy śmierci żony. Postanawia nie poddawać się i żyć tak, jak chciałaby tego Colleen.

Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
Program TV na 2019-08-27
13:00 Poszukiwacze złota, odc. 8 - Podwójne fiasko Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Chris ciężko pracuje, by nadgonić stracony czas. Lindsay jest niezastąpiony, czego nie można powiedzieć o bracie Niki, Daylenie, który raczej przeszkadza, niż pomaga. Ogromny wysiłek St. Jeana przynosi efekty. Wreszcie on i Nika mają dość złota, by wytopić sztabę. Ken i Guillaume zmagają się z awariami maszyn. Na szczęście udaje im się stosunkowo szybko dokonać napraw. Karl, który natrafił na bogate złoża, postanawia zafundować sobie i swoim ludziom trochę rozrywki. Wspólnie biorą udział w charytatywnym turnieju golfowym. Al McGregor musi przerwać wydobycie z powodu awarii pompy. Udaje mu się przyspieszyć dostawę części zamiennych, ale okazuje się, że ich montaż nie jest taki prosty.

Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
Reklama
Program TV na 2019-09-02
13:00 Poszukiwacze złota, odc. 9 - Zemsta weteranów Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Pozostały dwa tygodnie do końca sezonu, a Karl obawia się, że złoża cennego kruszcu w Last Chance wyczerpały się. Przeszukuje ostatnie miejsca, w których może być złoto. Aby przyspieszyć cały proces, prosi o pomoc swoją dziewczynę Victorię. Mimo tych desperackich wysiłków wygląda na to, że Knutsonowi nie uda się osiągnąć zakładanego wyniku. Bernie uświadamia sobie, że w Little Blanche nie pozostało już wiele złota. Ma jednak upatrzone nowe miejsce, z którym wiąże duże nadzieje na przyszły sezon. Nika i jej partner wychodzą wreszcie na prostą. Składa im wizytę ich główny inwestor - ojciec Chrisa. Al jest zdeterminowany, aby pozyskać jeszcze trochę złota w tym sezonie.

Czas trwania: 54min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
Program TV na 2019-09-03
13:00 Poszukiwacze złota, odc. 10 - Wyścig do mety Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Nadchodzi zima, a tym samym kończy się sezon. Nika i Chris chcą maksymalnie wykorzystać ostatnie dni, prowadząc wydobycie 24 godziny na dobę. Jednak Daylen odchodzi, zostawiając wakat na nocnej zmianie. Zdeterminowany Chris pracuje za dwóch. Wysiłek opłaca się - Nika i jej partner mogą wreszcie zacząć spłacać długi. Ken i Guillaume docierają do dużego złoża złota, które zamierzają eksploatować w przyszłym roku. Karl walczy, by osiągnąć swój cel - 1000 uncji, czyli ponad 28 kg. Przekonamy się, czy uda mu się zdobyć brakujące 900 gramów. Al McGregor ryzykuje zdrowiem, by prowadzić wydobycie do końca sezonu.

Czas trwania: 54min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
Program TV na 2019-09-09
13:00 Poszukiwacze złota, odc. 11 - Ciężka praca popłaca Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Prezentacja najbardziej dramatycznych zdarzeń, wybranych z ostatnich czterech sezonów serialu o poszukiwaczach złota.

Czas trwania: 53min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
Program TV na 2019-09-10
13:00 Poszukiwacze złota, odc. 1 - Kuj żelazo, póki gorące Logo National Geographic

Opis (streszczenie): W Jukonie rozpoczyna się sezon górniczy. Ponieważ ceny złota poszły w górę, doświadczeni poszukiwacze zjawiają się wcześniej, aby więcej zarobić. Chris St. Jean i Nika Guilbault decydują się dużo zainwestować, aby wydobyć 1000 uncji, czyli ponad 28 kg złota. Okazuje się jednak, że przepłacili za sprzęt. Big Al McGregor również ma wielkie oczekiwania, ale gdy jego złoże się wyczerpuje, musi opracować nowy plan, by ocalić sezon. Ed Long i Riley Gibson zakładają kopalnię nad Rabbit Creek, wysoko w górach na północny zachód od Whitehorse. Zmagają się z przetransportowaniem tam sprzętu. Andy Tai i Paul Joseph mają milionowy dług i jedyną szansę, aby go spłacić - muszą wydobyć 600 uncji złota.

Czas trwania: 55min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Poszukiwacze złota. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Poszukiwacze złota w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Poszukiwacze złota.

Poprzednie emisje Poszukiwacze złota


Emisja Poszukiwacze złota miała miejsce:

2019-08-21 09:00 Poszukiwacze złota, odc. 8 - W okowach zimy Logo National Geographic

Opis (streszczenie): W Jukonie rozpoczęła się zima. McGregorowi wciąż sporo brakuje do założonego celu - 28 kilogramów cennego kruszcu. Aby go zrealizować, Al musi jak najdłużej zmagać się z mrozami. W końcu jednak zaczyna to grozić uszkodzeniem maszyn i sprzętu. Paul Joseph i Andy Tai pracują po 15 godzin na dobę, aby rzutem na taśmę dobić do założonych 17 kilogramów. Zmrożona ziemia blokuje jednak maszyny, co mocno spowalnia prace. Nad Rabbit Creek Ed Long i Riley Gibson walczą do końca, zmagając się ze skałami, lodem i brakiem wody.

Czas trwania: 60min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-08-21 08:00 Poszukiwacze złota, odc. 7 - Na krawędzi Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Zbliża się zima, co oznacza, że bohaterowie programu mają zaledwie kilka tygodni, aby wyjść na swoje. Paul Joseph i jego wspólnik pracują pod ogromną presją. Sytuacji nie poprawia przybycie głównego inwestora - ojca Andy'ego, Sama. Nad Rabbit Creek Ed Long i Riley Gibson odkrywają poważną usterkę maszyny do płukania złota. Jeśli szybko jej nie naprawią, mogą spisać na straty cały sezon. Tymczasem Chis St. Jean i jego partnerka starają się wyeksploatować złoże do ostatniej grudki. Gdy na miejscu zjawia się ojciec Niki, para chce mu zaimponować i jeszcze bardziej stara się o duży zysk na koniec sezonu.

Czas trwania: 60min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
Reklama
2019-08-20 13:00 Poszukiwacze złota, odc. 6 - Zdesperowani Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Jest połowa sezonu i bohaterowie programu czują coraz większą presję. Nice i Chrisowi do tej pory szło całkiem nieźle, ale ich sytuację komplikuje awaria koparki. Okazuje się, że naprawa sprzętu będzie bardzo kosztowna. Guillaume sam prowadzi wydobycie, gdyż jego partner pojechał do domu, by być z żoną przy narodzinach ich syna. Knutson zgromadził ponad 14 kg złota, czyli wykonał 50% planu na tegoroczne lato. Jest jednak na skraju wyczerpania i z wdzięcznością przyjmuje pomoc swojego brata Tysona, który wraz z rodziną przyjechał do Jukonu na wakacje. Berniemu nie wiedzie się najlepiej, ale powrót jego syna Jarreta może odmienić sytuację.

Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-08-20 09:00 Poszukiwacze złota, odc. 6 - Plany i rzeczywistość Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Po dwunastu tygodniach nowicjusze w tej branży, Ed Long i Riley Gibson, wreszcie mają szczęście. Teraz próbują nadrobić stracony czas. Jednak surowy klimat i odległa górska lokalizacja ich obozu znacznie utrudniają sprawę. Z powodu ulewnych deszczy drogi dojazdowe stają się nieprzejezdne. Long i Gibson zostają odcięci od dostaw paliwa. Paul i Andy muszą stawić czoło awarii maszyny. Nieoczekiwanie odwiedza ich Ralph Nordling, który jest niezadowolony z dotychczasowych osiągnięć Josepha i Taia. Stawia ultimatum: albo zgromadzą w tym sezonie ponad 14 kg złota, albo ich umowa przestaje obowiązywać. Zdesperowany Al McGregor próbuje tak zorganizować pracę, by kopalnia działała 24 godziny na dobę.

Czas trwania: 60min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-08-20 08:00 Poszukiwacze złota, odc. 5 - Żadnych wymówek Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Trwa dziesiąty tydzień sezonu i bohaterowie programu zaczynają odczuwać trudy ciężkiej pracy. Al McGregor naciska na swoich ludzi, aby jak najszybciej rozpoczęli wydobycie cennego kruszcu w nowym miejscu. Jednak załoga jest wyczerpana. Pracujący pod presją mechanik Hiro staje w obliczu kolejnej awarii. Tymczasem Paul Joseph wciąż jest z wizytą u rodziny, a jego partner Andy Tai wyjeżdża na coroczną wyprawę wędkarską. Pod ich nieobecność wszystkim zarządza Turbo. Chce się wykazać, ale przekonuje się, że to trudniejsze, niż sądził. Nad Stowe Creek Chris St. Jean i Nika Guilbault próbują odrobić straty, jednak muszą wstrzymać wydobycie z powodu zamarzniętego gruntu.

Czas trwania: 60min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-08-19 13:00 Poszukiwacze złota, odc. 5 - Krew albo pieniądze Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Foy i Brodeur usiłują nadrobić stracony czas. Spieszą się, by wydobyć jak najwięcej cennego kruszcu, zanim Ken będzie musiał wyjechać, by towarzyszyć żonie podczas porodu. W zespole Berniego znów dochodzi do nieporozumień. Tym razem młodszy syn Justin testuje cierpliwość Krefta. Al McGregor przekonuje się, że ryzyko się opłacało. Karlowi udaje się pobić rekord - wraz ze swoimi ludźmi w ciągu tygodnia wydobywa aż 200 uncji, czyli ponad 5,5 kg, złota.

Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-08-19 09:00 Poszukiwacze złota, odc. 4 - Lekcja pokory Logo National Geographic

Opis (streszczenie): W Jukonie minęła właśnie połowa sezonu wydobycia cennego kruszcu. Ed Long i Riley Gibson wreszcie uruchomili kopalnię i wyruszają w góry na polowanie. Pod ich nieobecność dochodzi do poważnej awarii. Nad Stowe Creek Chris St. Jean i Nika Guilbault mają kłopoty - w nowej lokalizacji nie mogą znaleźć złota. Decydują się poprosić o pomoc geologów. Paul Joseph jedzie na tydzień do Kelowna, by odwiedzić rodzinę. W tym czasie Andy Tai zarządza kopalnią. Choć nie ma doświadczenia z maszynami, musi szybko zdobyć umiejętności konieczne do nadzorowania wydobycia.

Czas trwania: 60min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-08-19 08:00 Poszukiwacze złota, odc. 3 - Nieszczęścia chodzą parami Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Sezon trwa już od sześciu tygodni, a Ed Long i Riley Gibson wciąż jeszcze nie zaczęli wydobycia. Gdy na miejscu pojawia się Walter, teść Eda i główny inwestor, jest zszokowany i daje temu wyraz. Atmosfera nad Rabbit Creek staje się trudna do zniesienia. Chris St. Jean i Nika Guilbault kończą wydobycie z największego złoża, jakie kiedykolwiek eksploatowali. Zanim jednak przeniosą się w inne miejsce, chcą mieć pewność, że nie pominęli żadnej grudki złota. Deszczowa pogoda nie sprzyja realizacji tych planów. Nad Indian River Big Al stara się nadrobić opóźnienie. Na przeszkodzie stają jednak awaria koparki i nieobecność mechanika Hiro.

Czas trwania: 60min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-08-16 09:00 Poszukiwacze złota, odc. 2 - Nie poddawaj się Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Miesiąc po rozpoczęciu sezonu Al jest coraz bardziej zdesperowany, gdyż wciąż nie może znaleźć nowego złoża. Na dodatek poszukiwacz zapada na zdrowiu i obawia się nawrotu raka. Tymczasem Chris St. Jean oczekuje od swoich ludzi pracy na najwyższych obrotach. Musi zdecydować, czy zwolnić niedawno przyjętego Davida, który popełnia błędy, opóźniające wydobycie. Paul Joseph i Andy Tai przeżywają dramatyczne chwile, kiedy psuje się jedna z maszyn. Doprowadza to zamknięcia kopalni i grozi zaprzepaszczeniem całego sezonu.

Czas trwania: 60min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-08-16 08:00 Poszukiwacze złota, odc. 1 - Kuj żelazo, póki gorące Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-08-15 09:00 Poszukiwacze złota, odc. 11 - Ciężka praca popłaca Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-08-15 08:00 Poszukiwacze złota, odc. 10 - Wyścig do mety Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-08-14 09:00 Poszukiwacze złota, odc. 9 - Zemsta weteranów Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-08-14 08:00 Poszukiwacze złota, odc. 8 - Podwójne fiasko Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-08-13 13:00 Poszukiwacze złota, odc. 4 - Okiełznać chaos Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Nika i Chris zmagają się z awarią maszyny i problemami z wodą. Być może Lindsay, nowy członek załogi, przyniesie im więcej szczęścia. Foy i Brodeur wreszcie dostają pozwolenie na wydobycie, na które czekali od początku sezonu. Ciężarna żona Kena nalega, by był przy niej podczas porodu. On jednak nie chce się deklarować. Karl z powodzeniem szuka kolejnych miejsc bogatych w złoto. Perfekcjonizm Berniego sprawia, że traci on członka załogi. Jego syn Jarret odchodzi.

Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-08-13 09:00 Poszukiwacze złota, odc. 7 - Boli jak diabli Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-08-13 08:00 Poszukiwacze złota, odc. 6 - Zdesperowani Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-08-12 13:00 Poszukiwacze złota, odc. 3 - Niesamowita ulewa Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Nika i Chris mają nadzieję, że trafili na największe złoże w ich karierze. Jednak ich niedoświadczony pracownik Nick zakopuje buldożer w błocie, co powoduje opóźnienia i doprowadza St. Jeana do furii. Chcąc uzyskać maksymalną wydajność, Bernie nie oszczędza maszyn. Ulewne deszcze sprawiają, że Karl musi zamknąć kopalnię. Kiedy pogoda się poprawia, Knutson odkrywa, że pompa jest zatkana, co oznacza kolejny przestój. Gdy wydaje się, że będą mogli wrócić do pracy, psuje się kolejna maszyna. Mimo tych opóźnień Karlowi udaje się uzyskać sporą ilość złota. Al McGregor decyduje się podjąć ryzyko i zaczyna kopać w nowym miejscu.

Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-08-12 09:00 Poszukiwacze złota, odc. 5 - Krew albo pieniądze Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-08-12 08:00 Poszukiwacze złota, odc. 4 - Okiełznać chaos Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-08-09 09:00 Poszukiwacze złota, odc. 3 - Niesamowita ulewa Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-08-09 08:00 Poszukiwacze złota, odc. 2 - Podchody Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Bernie jest przekonany, że natrafił na żyłę złota. Ma problemy z rozpoczęciem wydobycia, za to pierwsze urobki okazują się obiecujące. Nika i Chris, którzy zainwestowali pożyczone pieniądze, muszą osiągnąć dobre wyniki, żeby w końcu wyjść z długów. Początek wydobycia daje im nadzieję na udany sezon. Karla odwiedza jego ojciec, słynny górnik Marty Knutson. Ken i Guillaume mają pozwolenie tylko na 30 dni wydobycia. Czekają na początek tego okresu.

Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-08-08 09:00 Poszukiwacze złota, odc. 1 - Powrót do domu Logo National Geographic

Opis (streszczenie): W tym roku wiosna nad Klondike przyszła wcześniej i sezon dla poszukiwaczy złota rozpoczyna się już pod koniec maja. Bernie Kreft po dwuletniej przerwie wraca do Dawson City. Między nim a jego synem Jarretem, najbardziej doświadczonym członkiem zespołu, dochodzi do konfliktu. Chris St. Jean ma za sobą wiele miesięcy samotnych przygotowań do sezonu. Teraz dołączają do niego jego partnerka Nika i ich trójka małych dzieci. Karl Knutson dalej eksploatuje dawną kopalnię w Last Chance. Big Al powraca nad Indian River. Owdowiał, ciężko choruje i porusza się na wózku inwalidzkim. Nie traci jednak nadziei i chce pracować.

Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-08-08 08:00 Poszukiwacze złota, odc. 10 - Mobilizacja w szeregach Logo National Geographic

Opis (streszczenie): To ostatni tydzień sezonu wydobycia cennego kruszcu w Jukonie. Nika i Chris są wyczerpani, a pracujący dla nich Charles wciąż dochodzi do siebie po wypadku. Resztkami sił walczą o to, by zgromadzić tyle złota, ile zaplanowali. Gdy ważą urobek, okazuje się jednak, że mają 20 procent mniej, niż zakładali. Karl Knutson walczy z przymrozkami. Ostatecznie jednak osiąga bardzo dobry wynik, a wydobycie w Last Chance okazuje się opłacalne. Również Kenowi i jego partnerowi pogoda daje się we znaki. Na dodatek mają problemy z sprzętem. Mimo to kończą sezon z większą ilością cennego kruszcu, niż się spodziewali.

Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2019-08-07 09:00 Poszukiwacze złota, odc. 9 - Finisz tuż-tuż Logo National Geographic

Opis (streszczenie): W przedostatnim tygodniu sezonu wydobywczego Ken i Guillaume przenoszą się w górę Cripple Hill. Okazuje się, że tam mają więcej szczęścia. Jednego wieczoru udaje im się wydobyć ponad 600 gramów cennego kruszcu. Wreszcie mają szansę osiągnąć zaplanowany na to lato cel. Karl Knutson kończy osuszanie terenu w Last Chance i zaczyna kopać. Początkowo nie znajduje wiele złota, ale potem jest coraz lepiej. Cam Johnson i jego ludzie desperacko walczą z zamarzniętym gruntem. Efekty ciężkiej pracy okazują się jednak bardzo rozczarowujące.

Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2019-08-07 08:00 Poszukiwacze złota, odc. 8 - Mobilizacja w szeregach Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2019-08-06 13:00 Poszukiwacze złota, odc. 2 - Podchody Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-08-06 09:00 Poszukiwacze złota, odc. 7 - Smutny blues wśród skał Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Do końca sezonu pozostał zaledwie miesiąc. Karl Knutson rozpoczyna wydobycie w Last Chance. Wyniki są jednak mocno rozczarowujące. Po 23 godzinach udaje się zgromadzić zaledwie 180 gramów złota. Chris i Nika ze swoimi ludźmi przenoszą się nad brzeg Stowe Creek. Zwalniają kolejną osobę, aby zmniejszyć koszty. Na dodatek ciężarna Nika dużo czasu spędza w obozie, opiekując się Zylą. Chris i Charles zmuszeni są wykonywać większość prac sami. Cam i jego żona przetapiają złoto, które zgromadzili od początku sezonu. Okazuje się, że nie osiągnęli nawet 10% założonego celu. Po rozmowie z geologami Johnson uświadamia sobie, że jego jedyną szansą jest znalezienie sposobu na wieczną zmarzlinę.

Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2019-08-06 08:00 Poszukiwacze złota, odc. 6 - Problemy finansowe Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Chris i jego partnerka muszą stawić czoło poważnemu kryzysowi finansowemu. Nika sugeruje, że jedynym wyjściem jest zwolnienie jednego z pracowników. Na dodatek wydobycie zostaje przerwane wskutek awarii pompy. Udaje się uruchomić zapasową i sprzedać złoto o wartości 40 tysięcy dolarów. Cam Johnson ponownie natrafia na zmarzlinę. On także musi odesłać jednego ze swoich ludzi - Gary'ego Ramsaya z Oklahomy. Wkrótce Chase znajduje obiecujące złoże w pobliżu Abraham Creek. Ken Foy i Guillaume Brodeur spotykają się z doświadczonym Garym Crawfordem, który wskazuje im miejsce kolejnych poszukiwań - Cripple Hill. Okazuje się ono strzałem w dziesiątkę.

Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2019-08-05 13:00 Poszukiwacze złota, odc. 1 - Powrót do domu Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-08-05 09:00 Poszukiwacze złota, odc. 5 - Boska interwencja Logo National Geographic

Opis (streszczenie): W połowie sezonu Knutson chce zakończyć prace w Sulphur Creek i jak najszybciej zacząć wydobycie w Last Chance. Gdy Karl i jego matka przetapiają całe złoto, które zgromadzili do tej pory, okazuje się, że znacznie przekroczyli tegoroczny cel. Mają nadzieję, że w nowym miejscu będą mieli tyle samo szczęścia. Cam Johnson nie jest w stanie uporać się z wieczną zmarzliną, która uniemożliwia wydobycie. Obawia się, że ten sezon może ocalić tylko cud. Wkrótce los się do niego uśmiecha. Ken i Guillaume przyznają wreszcie, że poszukiwania w rejonie Arizona Creek są bezcelowe. Pakują się i ruszają do domu. Są przygnębieni, ale chcą jeszcze zawalczyć w tym roku.

Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2019-08-05 08:00 Poszukiwacze złota, odc. 4 - Praca pod presją Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Po sześciu tygodniach Nika i Chris kończą wydobycie w pierwszym miejscu i ruszają dalej. Instalacja sprzętu w nowej lokalizacji pod nieobecność Charlesa okazuje się sporym wyzwaniem. Dopiero po powrocie doświadczonego pracownika udaje się wznowić prace. Ken i Guillaume nadal nie mogą natrafić na żyłę złota. Proszą o pomoc dwóch weteranów - Stuarta Schmidta i Toma Morgana. Dzięki ich wskazówkom nabierają otuchy i z energią rozpoczynają testy w górze strumienia. Cam Johnson liczy na znalezienie rudy cennego kruszcu. Jednak seria problemów ze sprzętem mocno go opóźnia.

Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2019-08-02 09:00 Poszukiwacze złota, odc. 3 - Uciekający czas Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Aby osiągnąć założony w tym sezonie cel, Cam pozyskuje cenny kruszec w dwóch miejscach. Po czterech tygodniach złoża w jednym z lokalizacji wyczerpują się i Johnson zmuszony jest zmodyfikować swój plan. Karl Knutson zauważa, że członkowie jego zespołu popełniają błędy, które mogą go drogo kosztować. Zwołuje spotkanie, podczas którego motywuje swoich ludzi do ostatniego wysiłku w Sulphur Creek. Opowiada im, dokąd się przeniosą, gdy skończą pracę tutaj. Nika i Chris muszą stawić czoło awarii sprzętu. Aby naprawić zepsutą maszynę, konieczne jest sprowadzenie części z Calgary, co oznacza dodatkowy dzień opóźnienia.

Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2019-08-02 08:00 Poszukiwacze złota, odc. 2 - Nowi gracze Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Karl Knutson chce wydobyć w Sulphur Creek w sumie 7 kg złota i ruszyć dalej. Wraz z ojcem eksploruje kolejne miejsce - zamkniętą od lat 60. ubiegłego wieku kopalnię w pobliżu Dawson City. Tymczasem w Sulphur Creek dochodzi do awarii sprzętu. Cam Johnson inwestuje 50 tysięcy w nową maszynę. Jej transport do 10 Mile Creek okazuje się nie lada wyzwaniem. Cam przekonuje się jednak, że wysiłek był tego wart. Ken i Guillaume są zniechęceni pierwszymi urobkami w rejonie Arizona Creek. Mocno zrezygnowany jest zwłaszcza Brodeur. Odwagi i energii dodaje mu spotkanie z bliskimi.

Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2019-08-01 15:35 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 8 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W Jukonie rozpoczęła się zima. McGregorowi wciąż sporo brakuje do założonego celu – 28 kilogramów cennego kruszcu. Aby go zrealizować, Al musi jak najdłużej zmagać się z mrozami. W końcu jednak zaczyna to grozić uszkodzeniem maszyn i sprzętu. Paul Joseph i Andy Tai pracują po 15 godzin na dobę, aby rzutem na taśmę dobić do założonych 17 kilogramów. Zmrożona ziemia blokuje jednak maszyny, co mocno spowalnia prace. Nad Rabbit Creek Ed Long i Riley Gibson walczą do końca, zmagając się ze skałami, lodem i brakiem wody.

Czas trwania: 43min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-08-01 09:00 Poszukiwacze złota, odc. 1 - Początki Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Ken Foy i Guillaume Brodeur wyruszają w odległe rejony Arizona Creek. Podróżują wraz z ciężkim sprzętem przez zdradzieckie góry. Gdy natrafiają na pozostałości dawnego obozowiska, zaczynają się obawiać, że nie zostało tam wiele złota. Próbny odsiew daje jednak obiecujące wyniki. Cam Johnson wysoko stawia sobie poprzeczkę. Chce wydobyć kruszec o wartości ponad 2 mln dolarów. Już na starcie musi stawić czoło awarii sprzętu i rozwiązać problem ze służbami granicznymi, które odmawiają wjazdu jednemu z jego pracowników. Nika Guilbault i Chris St. Jean mają za sobą fatalny sezon. W tym roku muszą wydobyć 750 uncji, czyli ponad 21 kg, złota, aby spłacić część długów i mieć pieniądze na życie.

Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2019-08-01 08:00 Poszukiwacze złota, odc. 8 - W okowach zimy Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-31 21:50 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 8 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 43min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-31 15:35 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 7 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Zbliża się zima, co oznacza, że bohaterowie programu mają zaledwie kilka tygodni, aby wyjść na swoje. Paul Joseph i jego wspólnik pracują pod ogromną presją. Sytuacji nie poprawia przybycie głównego inwestora – ojca Andy'ego, Sama. Nad Rabbit Creek Ed Long i Riley Gibson odkrywają poważną usterkę maszyny do płukania złota. Jeśli szybko jej nie naprawią, mogą spisać na straty cały sezon. Tymczasem Chis St. Jean i jego partnerka starają się wyeksploatować złoże do ostatniej grudki. Gdy na miejscu zjawia się ojciec Niki, para chce mu zaimponować i jeszcze bardziej stara się o duży zysk na koniec sezonu.

Czas trwania: 43min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-31 09:00 Poszukiwacze złota, odc. 7 - Na krawędzi Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-31 08:00 Poszukiwacze złota, odc. 6 - Plany i rzeczywistość Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-30 21:50 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 7 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 43min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-30 15:35 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 6 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 42min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-30 13:00 Poszukiwacze złota, odc. 10 - Mobilizacja w szeregach Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2019-07-30 09:00 Poszukiwacze złota, odc. 5 - Żadnych wymówek Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-30 08:00 Poszukiwacze złota, odc. 4 - Lekcja pokory Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-29 21:50 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 6 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 42min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-29 15:35 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 5 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 42min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-29 13:00 Poszukiwacze złota, odc. 9 - Finisz tuż-tuż Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2019-07-29 09:00 Poszukiwacze złota, odc. 3 - Nieszczęścia chodzą parami Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-29 08:00 Poszukiwacze złota, odc. 2 - Nie poddawaj się Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-26 21:50 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 5 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 42min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-26 15:35 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 4 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W Jukonie minęła właśnie połowa sezonu wydobycia cennego kruszcu. Ed Long i Riley Gibson wreszcie uruchomili kopalnię i wyruszają w góry na polowanie. Pod ich nieobecność dochodzi do poważnej awarii. Nad Stowe Creek Chris St. Jean i Nika Guilbault mają kłopoty – w nowej lokalizacji nie mogą znaleźć złota. Decydują się poprosić o pomoc geologów. Paul Joseph jedzie na tydzień do Kelowna, by odwiedzić rodzinę. W tym czasie Andy Tai zarządza kopalnią. Choć nie ma doświadczenia z maszynami, musi szybko zdobyć umiejętności konieczne do nadzorowania wydobycia.

Czas trwania: 42min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-26 09:00 Poszukiwacze złota, odc. 1 - Kuj żelazo, póki gorące Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-26 08:00 Poszukiwacze złota, odc. 11 - Ciężka praca popłaca Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-25 21:50 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 4 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 42min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-25 15:35 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 3 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 42min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-25 09:00 Poszukiwacze złota, odc. 10 - Wyścig do mety Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-25 08:00 Poszukiwacze złota, odc. 9 - Zemsta weteranów Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-24 21:50 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 3 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 42min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-24 15:35 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 2 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 43min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-24 09:00 Poszukiwacze złota, odc. 8 - Podwójne fiasko Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-24 08:00 Poszukiwacze złota, odc. 7 - Boli jak diabli Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-23 21:50 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 2 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 43min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-23 15:35 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 1 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W Jukonie rozpoczyna się sezon górniczy. Ponieważ ceny złota poszły w górę, doświadczeni poszukiwacze zjawiają się wcześniej, aby więcej zarobić. Chris St. Jean i Nika Guilbault decydują się dużo zainwestować, aby wydobyć 1000 uncji, czyli ponad 28 kg złota. Okazuje się jednak, że przepłacili za sprzęt. Big Al McGregor również ma wielkie oczekiwania, ale gdy jego złoże się wyczerpuje, musi opracować nowy plan, by ocalić sezon. Ed Long i Riley Gibson zakładają kopalnię nad Rabbit Creek, wysoko w górach na północny zachód od Whitehorse. Zmagają się z przetransportowaniem tam sprzętu. Andy Tai i Paul Joseph mają milionowy dług i jedyną szansę, aby go spłacić – muszą wydobyć 600 uncji złota.

Czas trwania: 43min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-23 13:00 Poszukiwacze złota, odc. 8 - Mobilizacja w szeregach Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Zostały zaledwie dwa tygodnie do końca sezonu. Charles, doświadczony pracownik Niki i Chrisa, zostaje ranny w wypadku i odtransportowany helikopterem do Dawson City. W tej sytuacji St. Jean i jego ciężarna partnerka są zdani wyłącznie na siebie. Ku ich zaskoczeniu posiniaczony i obolały Charles zjawia się kilka dni później, aby pomóc im przed końcem sezonu. Cam Johnson wraca do zmarzliny, którą odpuścił sobie miesiąc temu. Ma nadzieję, że tym razem uda mu się dostać do złota. Ken i Guillaume wciąż nie mają szczęścia. Zastanawiają się, czy nie powinni zrezygnować z poszukiwań przed końcem sezonu.

Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2019-07-23 09:00 Poszukiwacze złota, odc. 6 - Zdesperowani Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-23 08:00 Poszukiwacze złota, odc. 5 - Krew albo pieniądze Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny

Emisje archiwalne Poszukiwacze złota


Emisja Poszukiwacze złota miała miejsce:

2019-07-22 21:50 Poszukiwacze złota, sez. 5, odc. 1 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 43min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-22 15:35 Poszukiwacze złota: Wyścig do mety, sez. 4, odc. 10 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Nadchodzi zima, a tym samym kończy się sezon. Nika i Chris chcą maksymalnie wykorzystać ostatnie dni, prowadząc wydobycie 24 godziny na dobę. Jednak Daylen odchodzi, zostawiając wakat na nocnej zmianie. Zdeterminowany Chris pracuje za dwóch. Wysiłek opłaca się – Nika i jej partner mogą wreszcie zacząć spłacać długi. Ken i Guillaume docierają do dużego złoża złota, które zamierzają eksploatować w przyszłym roku. Karl walczy, by osiągnąć swój cel – 1000 uncji, czyli ponad 28 kg. Przekonamy się, czy uda mu się zdobyć brakujące 900 gramów. Al McGregor ryzykuje zdrowiem, by prowadzić wydobycie do końca sezonu.

Czas trwania: 42min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-22 13:00 Poszukiwacze złota, odc. 7 - Smutny blues wśród skał Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny
2019-07-22 09:00 Poszukiwacze złota, odc. 4 - Okiełznać chaos Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-22 08:00 Poszukiwacze złota, odc. 3 - Niesamowita ulewa Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-19 21:50 Poszukiwacze złota: Wyścig do mety, sez. 4, odc. 10 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 42min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-19 15:35 Poszukiwacze złota: Zemsta weteranów, sez. 4, odc. 9 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Pozostały dwa tygodnie do końca sezonu, a Karl obawia się, że złoża cennego kruszcu w Last Chance wyczerpały się. Przeszukuje ostatnie miejsca, w których może być złoto. Aby przyspieszyć cały proces, prosi o pomoc swoją dziewczynę Victorię. Mimo tych desperackich wysiłków wygląda na to, że Knutsonowi nie uda się osiągnąć zakładanego wyniku. Bernie uświadamia sobie, że w Little Blanche nie pozostało już wiele złota. Ma jednak upatrzone nowe miejsce, z którym wiąże duże nadzieje na przyszły sezon. Nika i jej partner wychodzą wreszcie na prostą. Składa im wizytę ich główny inwestor – ojciec Chrisa. Al jest zdeterminowany, aby pozyskać jeszcze trochę złota w tym sezonie.

Czas trwania: 42min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-19 09:00 Poszukiwacze złota, odc. 2 - Podchody Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-19 08:00 Poszukiwacze złota, odc. 1 - Powrót do domu Logo National Geographic
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
2019-07-18 21:50 Poszukiwacze złota: Zemsta weteranów, sez. 4, odc. 9 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 42min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny

Emisja w stacjach


Poszukiwacze złota można obejrzeć w:

Emisje w: FOKUS TV, National Geographic

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry