Reklama

Powiedz TAK! godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Powiedz TAK!

+ Obserwuj

W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji pozycji programowych: Powiedz TAK!

Uwaga! Informacje na temat poprzednich emisji znajdują się niżej na stronie.

Reklama
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Powiedz TAK!. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Powiedz TAK! w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Powiedz TAK!.

Poprzednie emisje Powiedz TAK!


Emisja Powiedz TAK! miała miejsce:

2019-12-20 10:30 Powiedz TAK!, odc. 11 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Wiktor dostaje od Beaty namiary na producenta muzycznego. Lekarz zleca Justynie wykonanie biopsji. Jej przyjaciółka Ela (Anna Smołowik) zatrudnia Basię jako wedding plannerkę. Jest podekscytowana współpracą z zawodowcem. Basia i Justyna stają na wysokości zadania. Na weselu Justyna łapie welon. Później Ewa proponuje Basi posadę asystentki u siebie w korporacji. Przesłuchanie Wiktora w radiu kończy się porażką. Zofia ma poczucie winy wobec Mirka i odwiedza go w mieszkaniu. Mężczyzna proponuje jej wypad na ryby. Spędzają razem upojne chwile nad jeziorem. Wiktor daje Basi do zrozumienia, że przyjaźń między mężczyzną a kobietą nie istnieje. Bartek i Wiktor umawiają się z dziewczynami na wódkę. Basia i Justyna idą do nocnego klubu. Justyna mówi przyjaciółce o swoim stanie zdrowia.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-12-19 10:30 Powiedz TAK!, odc. 10 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Sandra składa pozew przeciwko Basi. Adamczyk dowiaduje się od macochy, że Oskar bardzo się przejął napaścią Tadeusza. Basia przeprasza ojca za popsucie relacji z jego klientem. Po raz pierwszy od dawna cała trójka siada razem do kolacji. Nazajutrz Basia zjawia się w biurze Tadeusza. Mężczyzna grozi, że zniszczy kancelarię Oskara. Olga namawia Michała na drugie dziecko. Basia wstawia się za Wiktorem u Beaty. Przekonuje ją, by dała mu drugą szansę. Spotyka się też z Filipem. Wiktor robi przyjaciółce scenę zazdrości. Podejrzewa, że ona i Filip sypiają ze sobą. Bartek wpada do kancelarii Oskara, ale Justyna nie chce z nim rozmawiać. Adamczyk wyrzuca go z biura. Mirek porywa Zofię na kolację. Basia i Justyna urządzają babską imprezę w mieszkaniu ciotki. Trzy singielki rozmawiają przy winie o mężczyznach. Wkrótce Basia podejmuje decyzję o wyprowadzce od Wiktora. Natomiast Justyna dowiaduje się, że jest ciężko chora.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
Reklama
2019-12-18 10:30 Powiedz TAK!, odc. 9 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Basia dzwoni w środku nocy do Michała. Oskar jest rozczarowany córką. Zofia znów cieszy się popularnością. Spotyka się ze swoim bratem w jego kancelarii, aby porozmawiać o Basi. Oboje martwią się o nią. Basia idzie z Justyną do ginekologa. Beata oferuje Wiktorowi pomoc w promocji zespołu. Brzozowski w zamian proponuje jej seks. Dziewczyna nie zamierza skorzystać z oferty. Później Wiktor przeprasza ją za swoje zachowanie. Justyna wpada do Basi, ale zastaje tylko Wiktora. Zachwyca ją grana przez niego muzyka. Później Basia zastaje w swoim łóżku śpiącą Justynę. Tymczasem Bartek nie daje za wygraną. Na weselu córki Tadeusz prosi do tańca organizatorkę imprezy. Dochodzi do dwuznacznej sytuacji, w wyniku której Basia uderza go w twarz. Wybucha skandal, po którym Oskar robi Basi awanturę. Poruszony jej wersją wydarzeń, staje w obronie dobrego imienia córki.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-12-17 10:30 Powiedz TAK!, odc. 8 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Basia umawia się na obiad z ojcem. Przypadkiem spotykają strategicznego klienta Oskara, Tadeusza (Piotr Gąsowski). Później razem z Wiktorem i Justyną omawiają kolejne zlecenie. Adamczyk pada ofiarą sceny zazdrości między Bartkiem, świadkową i jej narzeczonym, z której Bartek wychodzi z podbitym okiem. W trakcie wesela ma miejsce awaria prądu. Świece i akustyczna muzyka w wykonaniu Wiktora zachwycają młodych i babcię panny młodej. Brzozowski budzi się w łóżku z poznaną na weselu dziewczyną. Niebawem Oskar dzwoni do córki z propozycją zlecenia, z którym wiąże niemałe profity. Justyna zwierza się Basi, że chyba jest w ciąży. Kiedy Bartek wpada w panikę, zrywa z nim. Wiktor przeprowadza z przyjacielem męską rozmowę. Basia daje kosza Filipowi. Umawia się z Sandrą (Weronika Rosati), by omówić szczegóły wesela. Wkrótce Michał oświadcza Basi, że dla dobra rodziny nie może dalej z nią pracować. Wtedy ona wyznaje mu miłość.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-12-16 10:30 Powiedz TAK!, odc. 7 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Olga żąda od Basi, by zostawiła Michała w spokoju. Adamczyk otrzymuje zlecenie na organizację wystawnego ślubu, ale na warunkach ojca panny młodej. Wkrótce mężczyzna ginie w wypadku i uroczystość zostaje odwołana. Wiktor wciąż nie chce słyszeć o pracy w firmie ojca. Matka (Ewa Skibińska) daje mu do zrozumienia, że to dzięki ojcu może prowadzić beztroskie życie. Oskar zwalnia Justynę z kancelarii. Jadzia, gosposia rodziców Wiktora, uświadamia mu, że bliscy są w życiu najważniejsi. Mężczyzna daje Justynie drugą szansę. Mirek postanawia walczyć o serce Zofii. Ona z kolei na planie serialu zagryza zęby i wchodzi w powierzoną jej rolę. Natalia informuje Basię, że Filip mieszka na stałe w Londynie. Adamczyk czuje się oszukana i żegna się z mężczyzną. Bartek godzi się z Wiktorem.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-12-13 10:30 Powiedz TAK!, odc. 6 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Justyna i Bartek przeżywają szalone chwile. Basię odwiedza przyrodnia siostra Natalia, która właśnie wróciła z Indii. Próbuje przekonać siostrę, by wróciła do kancelarii ojca. Zofia spędza upojną noc z Mirkiem. Ponadto producent serialu, Emil, obiecuje, że jej rola zostanie napisana na nowo. Basia nieoczekiwanie traci kolejne zlecenia. Kobieta zatrudnia Michała jako swojego narzeczonego i odwiedza jedną z firm organizujących wesela. Po tej wizycie wyciąga wnioski ze swej dotychczasowej działalności. Tymczasem ojciec Wiktora (Jan Jankowski) ma zawał. Matka każe mu zająć się firmą ojca, ale mężczyzna odmawia. Później Basia organizuje przyjęcie pożegnalne Natalii i Jana, na którym poznaje tajemniczego Filipa (Mateusz Janicki). Oboje mają się ku sobie. Wiktor urządza Basi scenę zazdrości.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-12-12 10:30 Powiedz TAK!, odc. 5 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Basia wyciąga ciotkę z aresztu. Później razem z Wiktorem, Justyną i Bartkiem świętuje zlecenie od Ewy. Wieczór przerywa telefon od Zofii, która jest zażenowana zaproponowaną rolą w serialu. Adamczyk zgłasza uwagi do umowy zaproponowanej przez Oskara. Choć nie daje tego po sobie poznać, ojciec jest z niej dumny. Basia informuje Wiktora, że jego zespół nie zagra na weselu Ewy, ponieważ klientka ma inną wizję. Po raz pierwszy dochodzi między nimi do spięcia. Oskar rozmawia za plecami Zofii z producentem serialu. Olga zaprasza Basię i Wiktora na kolację. Atmosfera jest napięta, wszyscy czują się niezręcznie, a Michał jest zazdrosny o Basię. Adamczyk upija się do nieprzytomności, a rano budzi się w łóżku z Wiktorem. Ewa kłóci się z Janem (Tomasz Sobczak) o wizję ślubu. Ona chce imprezy z pompą, a on kameralnej uroczystości. Basia próbuje znaleźć złoty środek, by oboje byli szczęśliwi.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-12-11 10:30 Powiedz TAK!, odc. 4 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Basia dostaje zlecenie od Ewy (Tamara Arciuch), właścicielki dużej firmy. Okazuje się, że jej adwokatem jest Oskar. W biurze klientki ojciec wita się z córką jak z obcą osobą. Gdy prosi o uzupełnienie danych firmy, okazuje się, że Basia nie dopełniła formalności. Później dziewczyna spotyka się z Beatą i rozmawia z nią o pracy dla ciotki w serialu. Zofia tymczasem zastawia cenne rzeczy w lombardzie, a następnie daje kosza Mirkowi. Justyna znajduje w rzeczach Bartka pierścionek zaręczynowy. Kiedy dostaje zaproszenie na kolację, jest przerażona na myśl o oświadczynach. Bartek kłóci się z Wiktorem o ideę prowadzenia zespołu. Kiedy Basia proponuje Brzozowskiemu oficjalną spółkę, mężczyzna odmawia. Ewie nie podoba się żaden z pomysłów pomysłów Basi. Dziewczyna dostaje jeszcze jedną szansę na wymyślenie czegoś ekstra.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
Reklama
2019-12-10 10:30 Powiedz TAK!, odc. 3 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Basia spotyka się z Beatą i Arturem (Michał Czernecki), by omówić szczegóły ich wesela. Później razem z Justyną, Wiktorem i Bartkiem oblewa kolejne zlecenie. Bartek i Justyna wyraźnie wpadają sobie w oko. Jakiś czas później Basia zauważa Artura całującego się z inną kobietą. Zastanawia się, czy powinna powiedzieć przyszłej pannie młodej o jego zdradzie. W końcu decyduje się na wyznać Beacie prawdę. Zostawia jej także adres owej kobiety. Wkrótce Beata nakrywa narzeczonego z kochanką. Basia nie może uwolnić się od myśli o Michale. Nie daje przy tym szans Wiktorowi, który wyraźnie próbuje ją uwieść. Michał z kolei nie daje po sobie poznać, że tęskni za Basią. Zazdrosna Olga wypytuje go o Adamczyk. Tymczasem Mirek nieustannie adoruje Zofię.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-12-09 10:30 Powiedz TAK!, odc. 2 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Oskar jest wściekły na córkę. Basia odchodzi z kancelarii i z pomocą macochy Doroty (Ewa Bukowska), matki Natalii, przeprowadza się do ciotki Zofii. Już wcześniej Wiktor zasugerował jej, żeby zawodowo zajęła się organizacją ślubów. Dziewczyna zgadza się więc wyprawić kolejne wesele. Razem z Bartkiem i przyjaciółką Justyną (Agnieszka Więdłocha) rozpoczynają współpracę. Odnoszą sukces i zdobywają kolejne zlecenie. Olga, dziewczyna Michała, proponuje Basi, by zorganizowała wieczór panieński i wesele jej koleżanki, Beaty (Marta Dąbrowska). Natomiast Zofia ma kłopoty finansowe. Niegdyś znana aktorka, dziś pozostaje na utrzymaniu brata. Oskar odmawia jej dalszej pomocy. Basia martwi się o ciotkę.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-12-06 10:00 Powiedz TAK!, odc. 1 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Przyszła prawniczka Basia organizuje ślub przyrodniej siostry Natalii i jej narzeczonego, Jana.jej ojciec Oskar, wzięty adwokat, prosi ją, aby wychodząc z kancelarii zabrała do kościoła dokumenty ważnego klienta, który będzie na ślubie. Kobieta spóźnia się i nie wywiązuje z zadania, za to przypadkiem wpada w ramiona byłego chłopaka, Michała. W wynajętym na wesele pałacyku okazuje się, że w ogóle nie dokonano rezerwacji. Ktoś pomylił daty. Wściekła Basia i jej ekscentryczna ciotka Zofia zatrzymują orszak i obmyślają plan B.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-11-19 10:20 Powiedz TAK!, odc. 13 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Basia idzie z Justyną po wyniki. Lekarz zleca kolejną serię badań. Olga nalega, aby to Adamczyk zorganizowała jej przyjęcie weselne. Tadeusz szantażuje Oskara. Dorota dowiaduje się, że Oskar nagrywa swoich klientów. Mają sposób, aby zamknąć usta Tadeuszowi. Olga kłóci się z Michałem o charakter uroczystości. Justyna, przyparta do muru, wyznaje Bartkowi, że zakochała się w Wiktorze. Między Bartkiem a Wiktorem dochodzi do kłótni. Brzozowski jest zaskoczony wyznaniem Basi. Oskar zwierza się Zofii ze swoich kłopotów. Tymczasem Michał ucieka sprzed ołtarza. Wybiega za Basią z kościoła i wyznaje jej miłość. Olga jest zdruzgotana, a wściekła Basia ucieka w ramiona Wiktora. Kiedy go całuje, dostrzega w głębi mieszkania Justynę. Odchodzi bez słowa i zalewa się łzami. Bartek nie może się pogodzić ze stratą Justyny. Basia wraca do swojego nowego mieszkania. Zastaje tam Zofię i ogromny bukiet kwiatów. Ciotka daje jej życiową radę.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-11-18 10:20 Powiedz TAK!, odc. 12 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Basia wynajmuje mieszkanie i przyjmuje od Ewy ofertę pracy. Michał mówi Justynie, że się żeni. Olga proponuje, aby to Basia zorganizowała ich wesele. Wiktor robi Basi urodzinową niespodziankę. W przypływie szczerości zdradza, że nie chce innej współlokatorki. Justyna mówi Basi o ślubie Michała. Dawny narzeczony prosi Adamczyk, by nie przyjmowała zlecenia od Olgi. Matka Wiktora prosi Basię o spotkanie. Dziewczyna dowiaduje się, że Wiktor jest adoptowanym dzieckiem. Kobieta ma nadzieję, że Basia się z nim zwiąże. Tymczasem Adamczyk zgadza się zorganizować jubileusz państwa Brzozowskich. Justyna i Wiktor ulegają czarowi chwili... Producent zgadza się nagrać płytę, ale stawia warunek: Bartek nie może być basistą. Wiktor jednak odmawia. Justyna zgadza się spotkać z Bartkiem, ale ten domyśla się, że ma ona romans z Wiktorem. Brzozowski zjawia się w domu rodziców. W ramach przeprosin daje im koncert. W międzyczasie Mirek oświadcza się Zofii.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-11-15 10:25 Powiedz TAK!, odc. 11 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-11-14 10:20 Powiedz TAK!, odc. 10 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-11-13 10:25 Powiedz TAK!, odc. 9 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-11-12 10:20 Powiedz TAK!, odc. 8 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
Reklama
2019-11-08 10:20 Powiedz TAK!, odc. 7 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-11-07 10:20 Powiedz TAK!, odc. 6 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-11-06 10:25 Powiedz TAK!, odc. 5 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-11-05 10:20 Powiedz TAK!, odc. 4 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-11-04 10:25 Powiedz TAK!, odc. 3 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-10-31 10:20 Powiedz TAK!, odc. 2 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-10-30 10:25 Powiedz TAK!, odc. 1 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-09-24 10:20 Powiedz TAK!, odc. 13 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-09-23 10:20 Powiedz TAK!, odc. 12 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-09-20 10:20 Powiedz TAK!, odc. 11 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-09-19 10:20 Powiedz TAK!, odc. 10 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-09-18 10:20 Powiedz TAK!, odc. 9 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-09-17 10:20 Powiedz TAK!, odc. 8 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-09-16 10:20 Powiedz TAK!, odc. 7 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-09-13 10:20 Powiedz TAK!, odc. 6 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
Reklama
2019-09-12 10:20 Powiedz TAK!, odc. 5 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-09-11 10:20 Powiedz TAK!, odc. 4 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-09-10 10:20 Powiedz TAK!, odc. 3 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-09-09 10:20 Powiedz TAK!, odc. 2 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-09-06 10:20 Powiedz TAK!, odc. 1 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-06-09 15:05 Powiedz TAK!, odc. 13 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-06-05 21:55 Premiera Powiedz TAK!, odc. 13 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-06-02 16:00 Powiedz TAK!, odc. 12 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-06-02 15:00 Powiedz TAK!, odc. 11 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-05-29 22:45 Premiera Powiedz TAK!, odc. 12 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-05-29 21:50 Premiera Powiedz TAK!, odc. 11 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-05-26 16:00 Powiedz TAK!, odc. 10 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-05-26 15:00 Powiedz TAK!, odc. 9 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-05-22 23:00 Premiera Powiedz TAK!, odc. 10 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-05-22 22:00 Premiera Powiedz TAK!, odc. 9 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-05-19 16:00 Powiedz TAK!, odc. 8 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-05-19 15:00 Powiedz TAK!, odc. 7 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy
2019-05-15 22:50 Premiera Powiedz TAK!, odc. 8 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2015 / serial obyczajowy

Powiedz TAK! gdzie obejrzeć?


Powiedz TAK! można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Nowa TV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)


Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry