Reklama

Cezary Pazura - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Cezary Pazura występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama
Reklama

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Cezary Pazura

Cezary Pazura do zobaczenia przed lub za kamerą w: 13 Posterunek, 7 uczuć, Ajlawju, Balanga, Belcanto, Chłopaki nie płaczą, Człowiek z..., Deja Vu, Diablo. Wyścig o wszystko, Dzieci i ryby, E = MC2, Ja wam pokażę!, Jak pokonać Katza, Jak pokonać kaca, Jak pokonać katca, Kariera Nikosia Dyzmy, Kiler, Kiler-ów 2-óch, Kroll, Lepiej być piękną i bogatą, Mój pierwszy raz, Nic śmiesznego, Oficerowie, Papierowe gody, Pierścionek z orłem w koronie, Pitbull. Ostatni pies, Pogranicze w ogniu, Polska śmierć, Polski Crash, Powiedz TAK !, Powiedz TAK!, Pożegnanie z Marią, Przypadki Cezarego P., Psy, Psy 2. Ostatnia krew, Sara, Show, Skrzydlate świnie, Szczęśliwego Nowego Jorku, Sztos, Sztos 2, Słodko gorzki, Tato, Trzeci oficer, Trzecia połowa, Trzecia połowa - na żywo, Tylko strach, V.I.P. (film 1991), Weekend, Wielki Tydzień, Wirus, Zakochani, Złoty środek, Ślepnąc od świateł, Żegnaj, Rockefeller.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Cezary Pazura


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Cezary Pazura z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry