Reklama

Redakcja: Dział Śledczy godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Redakcja: Dział Śledczy

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Redakcja: Dział Śledczy będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 28 maja 2020 (Czwartek)
06:40 Zakończone  Redakcja: Dział Śledczy: Agent CBŚ, sez. 2, odc. 7 Logo Nowa TV
Program TV na 29 maja 2020 (Piątek)
02:15 Redakcja: Dział Śledczy: Nasz syn się nie zabił, sez. 2, odc. 14 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Do Adama zgłasza się małżeństwo. Przed rokiem z Wisły wyłowiono zwłoki ich 17-letniego syna. Na ciało natrafił przypadkowy wędkarz. Śledztwo wykazało, że chłopak rzekomo popełnił samobójstwo. Jego bliscy nie wierzą jednak, że odebrał sobie życie. Uważają, że pominięto ważne fakty. Proszą dziennikarza, aby przyjrzał się sprawie.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
Reklama
03:10 Redakcja: Dział Śledczy: Mieszkanie do wynajęcia, sez. 2, odc. 1 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Alicja informuje Basię i Adama, że dotychczasowy szef działu śledczego "Expressu Codziennego" opuścił redakcję. Przedstawia Marka Wolskiego, który ma go zastąpić. Mężczyzna proponuje, żeby zająć się tematem oszustów mieszkaniowych. Dziennikarze podejmują się zbadania sprawy dotyczącej mężczyzny wynajmującego lokal kilku osobom jednocześnie. Dora postanawia wcielić się w potencjalną ofiarę. Nie wszystko jednak przebiega zgodnie z planem. Kiedy dziewczyna zostaje zdemaskowana, policja i Marek śpieszą jej na ratunek. Basia, mimo uczucia do Antka, rezygnuje z wyjazdu do Londynu.

Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
05:10 Redakcja: Dział Śledczy: Porwanie, sez. 2, odc. 2 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Dora próbuje pocieszyć Baśkę po ostatniej rozmowie z narzeczonym. Marek dostaje informację o uprowadzeniu 4-letniej Julki Branickiej. Dora zbiera informacje o rodzinie i porwaniach dzieci w Polsce. Z kolei Adam i Baśka jadą do przedszkola, gdzie uczęszczała dziewczynka. Dyrektorka placówki jednak odmawia współpracy. Marek rozmawia z matką Julki. Przed kilkoma miesiącami Klara rozwiodła się z agresywnym mężem. Sąd pozbawił go praw rodzicielskich. Mężczyzna ma jednak mocne alibi. Tymczasem Adam trafia na trop pedofila, który niedawno wyszedł z więzienia. Wkrótce na jaw wychodzą nowe fakty.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
06:40 Redakcja: Dział Śledczy: Sprawa Agaty, sez. 2, odc. 8 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Do pracowników redakcji zgłasza się matka 12-letniej Agatki. Przed cztery laty dziewczynka została zamordowana. Pomimo wysiłków policji do tej pory nie udało się odnaleźć sprawcy tej straszliwej zbrodni, w końcu śledztwo zamknięto. Zdesperowana kobieta prosi, żeby dziennikarze nagłośnili temat. Jest przekonana, że dzięki temu uda się schwytać zabójcę jej córki. Na polecenie Alicji sprawą mają się zająć Marek i Basia.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
Program TV na 30 maja 2020 (Sobota)
02:15 Redakcja: Dział Śledczy: Psychofan, sez. 2, odc. 15 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Znana piosenkarka jest przerażona, bowiem od dłuższego czasu dostaje SMS-y i maile od zakochanego fana. Gnębiona wokalistka obawia się o swoje życie. Zgłosiła sprawę na policję, ale funkcjonariusze – jej zdaniem – nie podjęli żadnych działań. Alicja obiecuje jej pomóc. Do śledztwa wyznacza Baśkę i Dorę.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
03:15 Redakcja: Dział Śledczy: Dom starców, sez. 2, odc. 4 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W redakcji "Expressu Codziennego" zjawia się Maria. Prosi Basię o pomoc w odnalezieniu przyjaciółki Lusi, która po śmierci męża przeprowadziła się do domu seniora. Podczas ostatniej rozmowy telefonicznej błagała o ratunek, ale połączenie zostało przerwane. Dziennikarka jedzie do mieszkania zaginionej. Od sąsiadki dowiaduje się, że jego nowym właścicielem jest Roman Kowalczyk – geriatra pracujący w ośrodku spokojnej starości. Reporterzy docierają do podobnych przypadków. W końcu odkrywają, że Ludwika jest przetrzymywana wbrew swojej woli i spotyka się z brutalnym traktowaniem przez sprzątaczki i lekarza. Basia dzwoni na policję, by ocalić życie kobiecie. Po zakończeniu akcji musi uporać się z problemami osobistymi.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
04:10 Redakcja: Dział Śledczy: Wyrachowanie, sez. 2, odc. 3 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Dziennikarze dowiadują się o zatrzymaniu Jana Chmielewskiego, który przed kilkoma dniami otrzymał propozycję objęcia posady prezesa Banku Światowego w Nowym Jorku. Zatrzymany twierdzi, że narkotyki, jakie znalezione w jego płaszczu, zostały podrzucone. Pracownicy redakcji sprawdzają krąg znajomych podejrzanego. Typują byłą kochankę mężczyzny i jego kolegę z pracy. Nieoczekiwane spotkanie z synem Chmielewskiego pozwala rozwiązać zagadkę.

Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
Reklama
05:10 Redakcja: Dział Śledczy: Kamienica pani Julii, sez. 2, odc. 5 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Antek mówi Basi, że załatwił jej posadę w "London Daily". Tymczasem Adam dowiaduje się o morderstwie właścicielki starej kamienicy, o której kiedyś pisał artykuł. Kobieta zginęła tuż po sprzedaży nieruchomości. Z domu ofiary zniknęła biżuteria, cenny obraz i pieniądze. Dora ustala, że budynek został w ciągu tygodnia sprzedana dwa razy. Marek zgłębia mechanizm działania oszustów. Niebawem udaje się zebrać dowody obciążające Krystiana Sawickiego i kancelarię notarialną. Wieczorem Baśka postanawia zadzwonić do Londynu, by poznać warunki swojej nowej pracy.

Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
Program TV na 31 maja 2020 (Niedziela)
02:15 Redakcja: Dział Śledczy: Pierścień, sez. 2, odc. 16 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Marek nie kryje zaskoczenia na wieść o tym, że jego dawny znajomy został oskarżony o sprzedaż kradzionej średniowiecznej biżuterii. Rzekomy paser nie rozumie, jak do tego doszło. Wszystkie zgromadzone dowody wskazują jednak na jego winę. Jedynie dziennikarz jest przekonany o uczciwości kolegi. Postanawia zbadać sprawę.

Czas trwania: 46min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
Program TV na 1 czerwca 2020 (Poniedziałek)
02:15 Redakcja: Dział Śledczy: Polisa na życie, sez. 2, odc. 17 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): W płomieniach ginie 32-letnia kobieta wraz z dwójką dzieci. Śledczy dochodzą do wniosku, że doszło do tragicznego wypadku, ale rodzice zmarłej są innego zdania. Zwracają się z prośbą o pomoc do Marka. Uważają bowiem, że dom podpalił ich zięć. Dziennikarz obiecuje przyjrzeć się sprawie, w którą włącza się również Adam.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
06:40 Redakcja: Dział Śledczy: Miłość w sieci, sez. 2, odc. 9 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Z prośbą o pomoc do Baśki zgłasza się dziewczyna, która chce sprawdzić, czy jej matka padła ofiarą oszusta z portalu randkowego. Kobieta dotąd nie robiła przelewów, ale kiedy nawiązała internetową znajomość, z jej konta zaczęły znikać pieniądze. Baśka z Dorą postanawiają przyjrzeć się wirtualnemu adoratorowi.

Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
Program TV na 2 czerwca 2020 (Wtorek)
02:10 Redakcja: Dział Śledczy: Dla dobra dzieci, sez. 2, odc. 18 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Do redakcji "Ekspresu Codziennego" zgłasza się zrozpaczona Anita. Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej odebrali jej dziecko, twierdząc, że nie radzi sobie z obowiązkami. Chłopiec trafił do rodziny zastępczej. Kobieta boi się o syna, który jest chory. Dziennikarze angażują się w sprawę.

Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
06:40 Redakcja: Dział Śledczy: Fundacja, sez. 2, odc. 10 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Marek trafia na sprawę oszustwa jednej z fundacji. Z puszek zniknęły pieniądze przeznaczone na operację ciężko chorego chłopca. Dziennikarz, wraz z Adamem i Baśką, zamierza przeprowadzić prowokację. Liczy, że dzięki temu zdoła się przyjrzeć pracy wolontariuszy. Sytuacja się komplikuje, a finał tej sprawy okaże się dla wszystkich niezwykle zaskakujący.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
Program TV na 3 czerwca 2020 (Środa)
02:15 Redakcja: Dział Śledczy: List od zabójcy, sez. 2, odc. 19 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Bogusława Serafin przekazuje redaktorom "Expressu Codziennego" anonimowy list od kierowcy, który śmiertelnie potrącił jej córkę. Policji nie udało się znaleźć sprawcy, ale dziennikarze wpadają na jego trop. Mężczyzna zostaje zatrzymany podczas próby przekupienia Basi. Grzegorz chce, żeby Dora towarzyszyła mu na weselu kolegi. Tymczasem Basia zastanawia się, czy Marek może być zamieszany w mafijną aferę na Pomorzu.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
Reklama
06:40 Redakcja: Dział Śledczy: Przepustka do wielkiego świata, sez. 2, odc. 11 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Do redakcji zgłasza się dziewczyna z wyraźnymi śladami pobicia. Znalazła się w wyjątkowo trudnej sytuacji. Wyjawia, że przyjęła propozycję z agencji modelek, nie patrząc na zapisy w umowie. Wkrótce stała się całkowicie zależna. Jej szefowie twierdzą bowiem, że musi spłacić dług, jaki rzekomo zaciągnęła. Młoda kobieta odmawia pracy w agencji towarzyskiej.

Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
Program TV na 4 czerwca 2020 (Czwartek)
02:20 Redakcja: Dział Śledczy: Skrzywdzone dzieciaki, sez. 2, odc. 20 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Policja rozpoczyna śledztwo w sprawie zdjęć z dziecięcą pornografią znalezionych na wysypisku przez bezdomnego. Reporterzy znajdują kobietę, która na jednej z fotografii rozpoznała swoją siostrę. W końcu udaje się aresztować zboczeńca, jednak wielu z jego ofiar nie można już uratować. Część z nich popadła w alkoholizm lub popełniła samobójstwo.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
06:40 Redakcja: Dział Śledczy: Niebezpieczne odchudzanie, sez. 2, odc. 12 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Marek i Adam natrafiają w internecie na doniesienia o śmierci nastolatki na szkolnym korytarzu. Postanawiają przyjrzeć się sprawie. Ustalają, że dziewczyna przyjmowała tabletki na odchudzanie. Dziennikarze chcą dotrzeć do osoby, która handlowała niebezpiecznymi specyfikami. Niestety, uczniowie i nauczyciele nie chcą rozmawiać z dziennikarzami. Reporterzy nie zamierzają się jednak poddawać. Za wszelką cenę próbują wyjaśnić zagadkę.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
Program TV na 5 czerwca 2020 (Piątek)
02:25 Redakcja: Dział Śledczy: Dziewczyna na medal, sez. 2, odc. 21 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Ania chce zostać gwiazdą tenisa i w ten sposób sprostać oczekiwaniom swojego ambitnego ojca. Podczas jednego z treningów młoda sportsmenka traci przytomność. Badania wykazują w jej krwi obecność efedryny, niedozwolonej substancji. Reporterzy próbują odkryć, kto odpowiada za tę sytuację: ojciec dziewczyny, jej trener, miejscowy dealer czy może koleżanka zazdrosna o sukcesy Ani.

Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
06:40 Redakcja: Dział Śledczy: Warsztaty literackie, sez. 2, odc. 13 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): W redakcji zjawiają się funkcjonariusze policji. Okazuje się, że 19-latek przetrzymuje w sklepie kasjerkę, grożąc jej śmiercią. Napastnik chce rozmawiać tylko z Markiem, którego zna z warsztatów literackich. Dziennikarz jedzie na miejsce zdarzenia, aby prowadzić negocjacje. Niespodziewanie, sam staje się zakładnikiem. W sprawę angażują się wszyscy pracownicy redakcji.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
Program TV na 6 czerwca 2020 (Sobota)
02:15 Redakcja: Dział Śledczy: Haracz za miłość, sez. 2, odc. 22 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Ktoś dewastuje jedną z restauracji. Do dziennikarzy zwraca się niezadowolona z opieszałości policji właścicielka lokalu. Kobieta podejrzewa, że jej mąż jest szantażowany przez mafię żądającą od niego haraczu. Nieoczekiwanie na jaw wychodzi prawda o podwójnym życiu właściciela restauracji. Mężczyzna rzeczywiście komuś płaci, a ze zdarzeniami w lokalu może mieć związek była kochanka Siewierskiego. Dzięki redaktorom udaje się rozwiązać tę zagadkę.

Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
04:20 Redakcja: Dział Śledczy: Mieszkanie do wynajęcia, sez. 2, odc. 1 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
05:10 Redakcja: Dział Śledczy: Porwanie, sez. 2, odc. 2 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
Program TV na 8 czerwca 2020 (Poniedziałek)
06:40 Redakcja: Dział Śledczy: Nasz syn się nie zabił, sez. 2, odc. 14 Logo Nowa TV
Czas trwania: 43min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
Reklama
Program TV na 9 czerwca 2020 (Wtorek)
02:15 Redakcja: Dział Śledczy: Niebezpieczna gra, sez. 2, odc. 23 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): 17-letnia Oliwia nie wraca z imprezy z przyjaciółmi. Jej zrozpaczona matka prosi redaktorów o pomoc w odnalezieniu dziewczyny. Z zeznań kolegów zaginionej wynika, że jej zniknięcie może mieć coś wspólnego z modną grą w "szukanie krasnoluda". Dziennikarze wiedzą już, że kierowana wskazówkami z gry Oliwia dotarła na cmentarz. Redaktorzy muszą ustalić, gdzie przebywa dziewczyna i kto odpowiada za jej zniknięcie.

Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
04:20 Redakcja: Dział Śledczy: Wyrachowanie, sez. 2, odc. 3 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
05:15 Redakcja: Dział Śledczy: Dom starców, sez. 2, odc. 4 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
06:40 Redakcja: Dział Śledczy: Psychofan, sez. 2, odc. 15 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
Program TV na 10 czerwca 2020 (Środa)
02:15 Redakcja: Dział Śledczy: Tajemniczy prześladowca, sez. 2, odc. 24 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Patrycja uważa, że jest nękana przez swojego byłego chłopaka. Regularnie otrzymuje wiadomości z pogróżkami, znajduje w nich własne zdjęcia, na których ma wydrapane oczy, oraz liściki z wulgarnymi hasłami. Ostatnio hamulce w samochodzie dziewczyny uległy awarii, co doprowadziło do groźnego wypadku. Także w szpitalu do Patrycji dociera list z dołączonym kosmykiem jej włosów. Śledztwo wykazuje, że dziewczyna cierpi na zaburzenia psychiczne. Redaktorzy nie są pewni, czy Patrycję faktycznie ktoś prześladuje, czy to tylko wymysł jej chorej wyobraźni.

Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
04:20 Redakcja: Dział Śledczy: Kamienica pani Julii, sez. 2, odc. 5 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
05:15 Redakcja: Dział Śledczy: Jasnowidz, sez. 2, odc. 6 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Jasnowidz Filip Czapski twierdzi, że zna miejsce ukrycia zwłok zaginionego maturzysty Kornela Szpaka. Dzięki jego wskazówkom dziennikarze znajdują nad Wisłą szczątki chłopaka. Dora dociera do interesujących nagrań. Jeden materiał pochodzi z telewizyjnego programu Czapskiego sprzed kilku miesięcy. Drugie to zapis z monitoringu, na którym widać, jak siostra zamordowanego Kornela dosypuje czegoś jasnowidzowi do drinka. Pojawia się coraz więcej znaków zapytania. Następnie Baśka przeprowadza szczerą rozmowę z narzeczonym. Początkowo chłopak udaje, że nie wiedział o charakterze jej pracy w "London Daily". Potem jednak wyznaje prawdę.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
06:40 Redakcja: Dział Śledczy: Pierścień, sez. 2, odc. 16 Logo Nowa TV
Czas trwania: 46min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
Program TV na 11 czerwca 2020 (Czwartek)
02:15 Redakcja: Dział Śledczy: Mściciel, sez. 2, odc. 25 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Niefortunny wędkarz wyławia z Wisły zwłoki Tomasza Guzia. Pół roku temu denat został zatrzymany pod zarzutem gwałtu. Dziennikarze docierają do jego ofiary, Anity Wrzesień, która niedługo po zgłoszeniu sprawy na policję wycofała się z zeznań. W trakcie śledztwa Basia i Dora zostają uwięzione w klubie, gdzie udały się w poszukiwaniu dowodów. Trop prowadzi do byłego narzeczonego Anity. Dora chce zeswatać Basię ze Stefanem, lekarzem medycyny sądowej, namawia ją na podwójną randkę. Sama zamierza się spotkać z Grzegorzem, bratem Basi.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
04:20 Redakcja: Dział Śledczy: Agent CBŚ, sez. 2, odc. 7 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 43min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
05:15 Redakcja: Dział Śledczy: Sprawa Agaty, sez. 2, odc. 8 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
06:40 Redakcja: Dział Śledczy: Polisa na życie, sez. 2, odc. 17 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
Program TV na 12 czerwca 2020 (Piątek)
02:20 Redakcja: Dział Śledczy: Bohaterski malec, sez. 2, odc. 26 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Kacprem Jagielskim opiekuje się stara, schorowana babcia. Chłopiec stracił matkę, ojca nigdy nie poznał. Dziesięciolatek chce jakoś zwrócić uwagę swojego taty. Wraz z kolegami wpada na pomysł, by sfingować włamanie do sąsiadów. Kacper ma udaremnić napad i wezwać policję, a tym samym stać się bohaterem z pierwszych stron gazet. Niestety, obmyślany przez dzieci plan wymyka się spod kontroli.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
04:20 Redakcja: Dział Śledczy: Miłość w sieci, sez. 2, odc. 9 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
05:15 Redakcja: Dział Śledczy: Fundacja, sez. 2, odc. 10 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
Reklama
06:40 Redakcja: Dział Śledczy: Dla dobra dzieci, sez. 2, odc. 18 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
Program TV na 13 czerwca 2020 (Sobota)
02:20 Redakcja: Dział Śledczy: Śmierć dziennikarza, sez. 2, odc. 27 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Wielu przestępców trafiło za kratki dzięki pracy dziennikarza śledczego Michała Stachowiaka. Zdenerwowana żona redaktora przychodzi do "Expressu Codziennego", by poprosić o pomoc w odnalezieniu jej zaginionego męża. Marek, prywatnie przyjaciel Stachowiaka, od razu rozpoczyna śledztwo. Niestety, wkrótce potem policja odnajduje zwłoki Michała. Zamordowany dziennikarz zajmował się ostatnio aferą związaną z radnym Januszem Głazem. Śledztwo komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy dziennikarze odkrywają, że w sprawę zaangażowany był także prezes gazety, w której pracował zmarły.

Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
04:20 Redakcja: Dział Śledczy: Przepustka do wielkiego świata, sez. 2, odc. 11 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
05:15 Redakcja: Dział Śledczy: Niebezpieczne odchudzanie, sez. 2, odc. 12 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
Program TV na 15 czerwca 2020 (Poniedziałek)
06:40 Redakcja: Dział Śledczy: List od zabójcy, sez. 2, odc. 19 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
Program TV na 16 czerwca 2020 (Wtorek)
02:20 Redakcja: Dział Śledczy: Życie na pokaz, sez. 2, odc. 28 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): W jednym z domów jednorodzinnych stojących na przedmieściach wybuchł pożar. W środku znajdowała się trzyosobowa rodzina Pawelców. Dorośli wyszli z katastrofy cało, jednak ich pięcioletni synek został poważnie poparzony i teraz walczy o życie. Policja uważa, że doszło do podpalenia. Gdy rodzina spała, ktoś wrzucił przez okno kilka butelek z benzyną. Podejrzanymi są byli pracownicy Pawelców, którzy nie otrzymują należnej im zapłaty. Tymczasem Dora jest zazdrosna o nową znajomą Grzegorza.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
04:20 Redakcja: Dział Śledczy: Warsztaty literackie, sez. 2, odc. 13 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
05:15 Redakcja: Dział Śledczy: Nasz syn się nie zabił, sez. 2, odc. 14 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 43min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
06:40 Redakcja: Dział Śledczy: Skrzywdzone dzieciaki, sez. 2, odc. 20 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
Program TV na 17 czerwca 2020 (Środa)
02:20 Redakcja: Dział Śledczy: Poszukiwany, sez. 2, odc. 29 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Paweł Ruczaj jest oskarżony o zabicie swojej żony, jednak zdaniem Marka to nie on popełnił tę zbrodnię. Dziennikarz postanawia pomóc rzekomemu mordercy. Alicja daje mu zaledwie dwa dni na rozwiązanie tej zagadki. Basia chce poznać tajemnicze losy przyjaciela Marka. Według zebranych przez nią informacji Tomasz Rudnicki pracował z Markiem w "Głosie Pomorza". Wspólnie tworzyli dział śledczy gazety, udało im się zdemaskować wiele dużych afer. Przed kilku laty Tomasz zginął w wypadku samochodowym. W jego krwi wykryto obecność narkotyków, a w bagażniku znaleziono kilkaset gram amfetaminy i ecstasy. Podobno należał do mafii z wybrzeża.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
04:20 Redakcja: Dział Śledczy: Psychofan, sez. 2, odc. 15 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
05:10 Redakcja: Dział Śledczy: Pierścień, sez. 2, odc. 16 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 46min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
06:40 Redakcja: Dział Śledczy: Dziewczyna na medal, sez. 2, odc. 21 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
Program TV na 18 czerwca 2020 (Czwartek)
02:15 Redakcja: Dział Śledczy: Śmiertelne nadgodziny, sez. 2, odc. 30 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Alicja jest niezadowolona z dziennikarzy, którzy nie mogą ostatnio znaleźć nowego tematu. By wykazać się inicjatywą, Basia podejmuje temat samobójstwa młodej kobiety. Według byłego chłopaka Natalii, zmarła stała się ofiarą wiecznej pogoni za awansem. W wyniku stresu zaczęła pić i brać amfetaminę. Sekcja zwłok ujawnia, że dziewczyna była na skraju wyczerpania. Basia podejrzewa Marlenę Darską, przełożoną samobójczyni, o mobbing. Dziennikarka zostaje stażystką w firmie Regoeko i w ten sposób potwierdza swoje domysły. Darska wyżywa się na pracownikach, poniża ich i zastrasza.

Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
04:20 Redakcja: Dział Śledczy: Polisa na życie, sez. 2, odc. 17 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
05:15 Redakcja: Dział Śledczy: Dla dobra dzieci, sez. 2, odc. 18 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
06:40 Redakcja: Dział Śledczy: Haracz za miłość, sez. 2, odc. 22 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
Program TV na 19 czerwca 2020 (Piątek)
02:15 Redakcja: Dział Śledczy: Mordercze działki, sez. 2, odc. 31 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Dora przekonuje redaktorów, by zajęli się sprawą wykupywania terenów ogródków działkowych pod budowę osiedla. Jedna z działkowiczek jest zastraszana, jednak policja przystępuje do śledztwa dopiero, gdy Dora znajduje zwłoki swojej informatorki. Młoda fotoreporterka ma szanse wykazać się w roli dziennikarki śledczej.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
04:20 Redakcja: Dział Śledczy: List od zabójcy, sez. 2, odc. 19 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
05:15 Redakcja: Dział Śledczy: Skrzywdzone dzieciaki, sez. 2, odc. 20 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
06:05 Redakcja: Dział Śledczy: Mieszkanie do wynajęcia, sez. 2, odc. 1 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
06:40 Redakcja: Dział Śledczy: Niebezpieczna gra, sez. 2, odc. 23 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
Program TV na 20 czerwca 2020 (Sobota)
02:15 Redakcja: Dział Śledczy: Bezdomni, sez. 2, odc. 32 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Marek otrzymuje nagrodę za swoją pracę. Po wyjściu z bankietu dziennikarz znajduje nieprzytomnego mężczyznę. W szpitalu wychodzi na jaw, że wycięto mu nerkę. Redaktorzy postanawiają zająć się sprawą mafii handlarzy ludzkimi narządami. Podczas dochodzenia Marek próbuje oszukać gangsterów, aby przyjrzeć się im z bliska. Niespodziewanie znika. Policja i przyjaciele z redakcji robią wszystko, by go odnaleźć, nim będzie za późno.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
04:20 Redakcja: Dział Śledczy: Dziewczyna na medal, sez. 2, odc. 21 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
05:10 Redakcja: Dział Śledczy: Haracz za miłość, sez. 2, odc. 22 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
06:05 Redakcja: Dział Śledczy: Porwanie, sez. 2, odc. 2 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
Program TV na 21 czerwca 2020 (Niedziela)
06:05 Redakcja: Dział Śledczy: Wyrachowanie, sez. 2, odc. 3 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Redakcja: Dział Śledczy. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Redakcja: Dział Śledczy w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Redakcja: Dział Śledczy.

Poprzednie emisje Redakcja: Dział Śledczy


Emisja Redakcja: Dział Śledczy miała miejsce:

2020-05-28 06:40 Redakcja: Dział Śledczy: Agent CBŚ, sez. 2, odc. 7 Logo Nowa TV
Czas trwania: 43min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
2020-05-28 02:15 Redakcja: Dział Śledczy: Warsztaty literackie, sez. 2, odc. 13 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
2020-05-27 06:40 Redakcja: Dział Śledczy: Jasnowidz, sez. 2, odc. 6 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
2020-05-27 02:20 Redakcja: Dział Śledczy: Niebezpieczne odchudzanie, sez. 2, odc. 12 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny
2020-05-26 06:40 Redakcja: Dział Śledczy: Kamienica pani Julii, sez. 2, odc. 5 Logo Nowa TV
Czas trwania: 45min. / Polska / 2016 / serial paradokumentalny

Redakcja: Dział Śledczy gdzie obejrzeć?


Redakcja: Dział Śledczy można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: FOKUS TV, Nowa TV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry