Reklama

Sędzia Anna Maria Wesołowska godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Sędzia Anna Maria Wesołowska

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Sędzia Anna Maria Wesołowska będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 28 maja 2020 (Czwartek)
01:25 Zakończone  Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 7, odc. 4/30 Logo TTV
13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 429 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki.

/ Polska / program sądowy
Reklama
Program TV na 29 maja 2020 (Piątek)
13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 430 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 30 maja 2020 (Sobota)
07:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 10/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Wypadek 36-letnia Klara Różewicz spowodowała wypadek pod wpływem alkoholu i uciekła z miejsca zdarzenia. Pierwsza rozprawa zostaje odroczona ze względu na to, że ofiara właśnie zmarła w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń. Oskarżona twierdzi, że mimo spożycia alkoholu jechała ostrożnie, a pokrzywdzona nieuważnie, rozmawiając przez telefon, wtargnęła na jezdnię. Świadek zdarzenia zeznaje, że oskarżona jechała bardzo szybko, a przed przejściem dla pieszych wręcz przyspieszyła. Obrona wskazuje na ciężką sytuację domową swojej klientki, która podczas nieobecności męża, musi łączyć obowiązki zawodowe z wychowaniem dzieci i prowadzeniem domu.

/ Polska / program
Program TV na 1 czerwca 2020 (Poniedziałek)
13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 431 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2 czerwca 2020 (Wtorek)
13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 432 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 3 czerwca 2020 (Środa)
13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 433 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 4 czerwca 2020 (Czwartek)
01:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 7, odc. 5/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ofiary domagające się wymierzenia sprawiedliwości kontra oskarżeni, których najbliższa przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Poruszające mowy końcowe, niespodziewane zwroty akcji i ona – Anna Maria Wesołowska, do której zawsze należy ostatnie słowo. Wiosną na antenie TTV kolejny sezon programu z najbardziej znaną sędzią w kraju! Większość akcji najsłynniejszego w Polsce court show dotychczas odbywała się na sali sądowej. Teraz będzie inaczej! Po raz pierwszy w historii kamery programu wyjdą również na zewnątrz! Czy to oznacza, że Anna Maria Wesołowska zacznie pracować… w terenie? W każdym odcinku widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków, ale też wspólnie z bohaterami wrócić do felernych wydarzeń. W odcinkach pojawią się retrospekcje! Na sali rozpraw nie zabraknie również znanych i lubianych z poprzednich sezonów prokuratorów oraz obrońców. Wszystko po to, by sprawiedliwości stało się zadość. TTV zaprasza na najsłynniejszą salę sądową w Polsce! Pedofilka 35-letnia Laura jest oskarżona o molestowanie seksualne 10-letniego Oskara, syna swojego partnera. Bardzo atrakcyjna i świetnie wykształcona kobieta, jest córką szanowanego profesora wyższej uczelni Macieja (62) związała się z Hubertem (40), rozwiedzionym menagerem w banku. Jego syn Oskar mieszka na stałe z matką Jagodą (38), jednak co drugi weekend, a czasem nawet częściej, spędzał w mieszkaniu ojca. Byli małżonkowie pozostawali w przyjaznych relacjach, często nawzajem sobie pomagali. Z czasem Oskar zaczął mówić matce o dziwnych zachowaniach nowej dziewczyny taty. Ponieważ Hubert zbagatelizował ten temat, sama postanowiła się temu przyjrzeć. W końcu upewniła się, że dzieje się coś niedobrego, oznajmiła Laurze, że wzywa policję. Laura wzburzona wybiegła z mieszkania, jednak nie przyznaje się do winy. Laura utrzymuje, że Jagoda kłamie z zazdrości i nakłoniła syna do wymyślonych przez nią zeznań by rozbić nowy związek Huberta. Sam Hubert nie wierzy w winę swojej partnerki...

/ Polska / program
13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 434 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 5 czerwca 2020 (Piątek)
13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 435 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 8 czerwca 2020 (Poniedziałek)
13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 436 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Reklama
Program TV na 9 czerwca 2020 (Wtorek)
13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 437 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 10 czerwca 2020 (Środa)
13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 438 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 11 czerwca 2020 (Czwartek)
01:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 7, odc. 6/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ofiary domagające się wymierzenia sprawiedliwości kontra oskarżeni, których najbliższa przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Poruszające mowy końcowe, niespodziewane zwroty akcji i ona – Anna Maria Wesołowska, do której zawsze należy ostatnie słowo. Wiosną na antenie TTV kolejny sezon programu z najbardziej znaną sędzią w kraju! Większość akcji najsłynniejszego w Polsce court show dotychczas odbywała się na sali sądowej. Teraz będzie inaczej! Po raz pierwszy w historii kamery programu wyjdą również na zewnątrz! Czy to oznacza, że Anna Maria Wesołowska zacznie pracować… w terenie? W każdym odcinku widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków, ale też wspólnie z bohaterami wrócić do felernych wydarzeń. W odcinkach pojawią się retrospekcje! Na sali rozpraw nie zabraknie również znanych i lubianych z poprzednich sezonów prokuratorów oraz obrońców. Wszystko po to, by sprawiedliwości stało się zadość. TTV zaprasza na najsłynniejszą salę sądową w Polsce! Obraza uczuć religijnych Rafał Malicki (55), kościelny organista i zagorzały katolik, został pobity przez Klaudiusza Topolskiego (29), właściciela firmy, produkującej i dystrybuującej dewocjonalia. Topolski nie wytrzymał kolejnego już zamieszania przy swoim stoisku handlowym na jednym z jarmarków świątecznych, wywołanego przez Rafała Malickiego, który twierdził, że gadżety Topolskiego obrażają uczucia religijne katolików. I kiedy po raz kolejny nawoływał wszystkich, by nie kupowali tych produktów, Klaudiusz Topolski rzucił się na niego i go pobił. Pod sądem zbiera się manifestacja kilkunastu starszych osób w obronie Klaudiusza i jego firmy. Jedna z manifestantek, zeznająca jako świadek obrony Rozalia Mencel, przynosi na salę sądową posiadane przez siebie dewocjonalia. Mówi, że wszystkie te produkty podkreślają katolickość naszego kraju. Była świadkiem pobicia. Mówi, że Rafał Malicki prowokował i chciał zniszczyć stoisko z dewocjonaliami Topolskiego. Inny świadek pobicia, który widział, jak Klaudiusz okładał z wściekłością Rafała, mówi, że on również czuje się obrażany tymi produktami i że Topolski zwęszył koniunkturę, chodzi mu tylko o zysk.

/ Polska / program
Program TV na 12 czerwca 2020 (Piątek)
13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 439 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 15 czerwca 2020 (Poniedziałek)
13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 440 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 16 czerwca 2020 (Wtorek)
13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 441 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 17 czerwca 2020 (Środa)
13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 442 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 18 czerwca 2020 (Czwartek)
01:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 7, odc. 7/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ofiary domagające się wymierzenia sprawiedliwości kontra oskarżeni, których najbliższa przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Poruszające mowy końcowe, niespodziewane zwroty akcji i ona – Anna Maria Wesołowska, do której zawsze należy ostatnie słowo. Wiosną na antenie TTV kolejny sezon programu z najbardziej znaną sędzią w kraju! Większość akcji najsłynniejszego w Polsce court show dotychczas odbywała się na sali sądowej. Teraz będzie inaczej! Po raz pierwszy w historii kamery programu wyjdą również na zewnątrz! Czy to oznacza, że Anna Maria Wesołowska zacznie pracować… w terenie? W każdym odcinku widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków, ale też wspólnie z bohaterami wrócić do felernych wydarzeń. W odcinkach pojawią się retrospekcje! Na sali rozpraw nie zabraknie również znanych i lubianych z poprzednich sezonów prokuratorów oraz obrońców. Wszystko po to, by sprawiedliwości stało się zadość. TTV zaprasza na najsłynniejszą salę sądową w Polsce! Strefa wolna od LGBT Adrian Krzywicki (30), pseudonim Krzywy, właściciel pubu, zagorzały kibic, jest oskarżony o pobicie Daniela Lubacha (30). Krzywemu nie podobało się to, że Lubach siedział w jego knajpie i trzymał się za ręce z Mateuszem Pająkiem (29). Oskarżony miał ich też znieważać słownie z powodu orientacji seksualnej, są gejami. Krzywy twierdzi, że Lubach z Pająkiem obrażali go, dlatego go pobił. Jako świadek występuje ochroniarz Grzesiek (37), ale zasłania się tym, że przybiegł dopiero w trakcie bójki, nie wie o co poszło. Prokurator przytacza treść wpisów na popularnym portalu społecznościowym, które potwierdzają homofobiczne poglądy właściciela pubu. Krzywy uważa, że w Polsce panuje wolność słowa i ma prawo do swoich poglądów.

/ Polska / program
13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 443 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 19 czerwca 2020 (Piątek)
13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 444 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 22 czerwca 2020 (Poniedziałek)
13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 445 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 23 czerwca 2020 (Wtorek)
13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 446 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 24 czerwca 2020 (Środa)
13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 447 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Reklama
Program TV na 25 czerwca 2020 (Czwartek)
01:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 7, odc. 8/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ofiary domagające się wymierzenia sprawiedliwości kontra oskarżeni, których najbliższa przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Poruszające mowy końcowe, niespodziewane zwroty akcji i ona – Anna Maria Wesołowska, do której zawsze należy ostatnie słowo. Wiosną na antenie TTV kolejny sezon programu z najbardziej znaną sędzią w kraju! Większość akcji najsłynniejszego w Polsce court show dotychczas odbywała się na sali sądowej. Teraz będzie inaczej! Po raz pierwszy w historii kamery programu wyjdą również na zewnątrz! Czy to oznacza, że Anna Maria Wesołowska zacznie pracować… w terenie? W każdym odcinku widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków, ale też wspólnie z bohaterami wrócić do felernych wydarzeń. W odcinkach pojawią się retrospekcje! Na sali rozpraw nie zabraknie również znanych i lubianych z poprzednich sezonów prokuratorów oraz obrońców. Wszystko po to, by sprawiedliwości stało się zadość. TTV zaprasza na najsłynniejszą salę sądową w Polsce! Tysiak na miesiąc Andżelika Sośnierz (32) jest oskarżona o próbę porwania dwójki dzieci – Sebastiana (5) i Sabriny (7). Jest ich biologiczną matką. Cztery lata temu zostały jej odebrane i trafiły do rodziny zastępczej – Agaty (41) i Krystiana (45) Wysockich. Kobieta „przypomniała” sobie o dzieciach i próbowała je porwać z placu zabaw. Andżelikę szybko ujęto. Prokurator sugeruje, że za porwaniem dzieci stała chęć pobierania na dzieci zasiłku 500+, jednak Andżelika stanowczo temu zaprzecza. W końcu przyznaje, że oddała dzieci wiedząc, że nie będzie ich mogła utrzymać. Przy programie 500+ byłoby ją na to stać. Obrońca przedstawia dowody, że Andżelika wprawdzie dorywczo, ale pracuje, nie pije, wynajmuje mieszkanie. Jej przyjaciółka Paulina (33) zeznaje, że Andżelika to dobra, poukładana dziewczyna. Tęskni za dziećmi i żałuje, że pozwoliła je sobie odebrać.

/ Polska / program
13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 448 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 26 czerwca 2020 (Piątek)
13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 449 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 29 czerwca 2020 (Poniedziałek)
13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 450 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 30 czerwca 2020 (Wtorek)
13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 451 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Sędzia Anna Maria Wesołowska. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Sędzia Anna Maria Wesołowska w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Sędzia Anna Maria Wesołowska.

Poprzednie emisje Sędzia Anna Maria Wesołowska


Emisja Sędzia Anna Maria Wesołowska miała miejsce:

2020-05-28 01:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 7, odc. 4/30 Logo TTV
Polska / program
2020-05-27 13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 428 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
2020-05-27 05:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 14/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Kanał Bartek Kowalczyk (18) pół roku temu przeniósł się z rodzicami z Wrocławia do Warszawy. W nowym liceum zaprzyjaźnił się z paczką „hardkorów”- jak sami siebie nazywają. Adrian (18), Mikołaj (18), Ola (19) i Zuza (18) to znudzone codziennym życiem i nauką dzieciaki, które wymyślają sobie coraz to nowe zakłady. „Zakład” to zadanie karkołomne, a często jego wykonanie wiąże się z ryzykiem śmierci lub kalectwa. Młodzież wrzuca takie nagrania do Internetu, by zyskać sławę. Prym w grupie wiodą Adrian i Ola, którzy są parą. Bartek jest oskarżony o zabójstwo swojego szkolnego kolegi Mikołaja (18), który został utopiony w kanale. Chłopak nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, a Mikołaj utopił się przypadkiem. Dowody świadczą przeciwko oskarżonemu. Pod paznokciami ofiary znaleziono naskórek oskarżonego, zaś na rękach Bartka było sporo świeżych zadrapań. Wiadomo, że tydzień przed zdarzeniem między chłopakami wybuchł konflikt spowodowany jednym z „zadań”.

/ Polska / program
2020-05-26 13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 427 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
2020-05-26 05:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 13/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Pechowy hotel Policja zostaje wezwana do szpitala, gdzie nad ranem karetka przywiozła 27-letnią Olę, blogerkę. Dziewczyna ma obrażenia, które sugerują, że została zgwałcona lub uprawiała ostry seks z gadżetami. Ma liczne zasinienia, a jej miejsca intymne krwawią. Umówiła się z mężczyzną na seks w hotelu, ale w trakcie nocy urwał jej się film, obudziła się rano zgwałcona. Badanie wykazuje obecność GHB (pigułki gwałtu) w jej krwi. Przed sądem staje oskarżony o gwałt 34-letni Borys. Mężczyzna jest zawstydzony, w wyniku zatrzymania stracił pracę przedstawiciela handlowego, a pozostająca już wcześniej w separacji z nim żona utrudnia mu kontakty z dziećmi. Borys przyznaje, że uprawiali ostry seks, ale potem wyszedł z hotelu, był już mocno pijany i wrócił do swojego mieszkania. Nie ma pojęcia, co wydarzyło się w pokoju po jego wyjściu.

/ Polska / program
2020-05-25 13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 426 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
2020-05-25 05:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 12/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ofiara przemocy domowej Anna (33) oskarżona jest o pozbawienie wolności swojego syna, 15-letniego Wojtka. Krzyki chłopaka dochodzące z piwnicy domu usłyszał sąsiad. Wezwał policję, która znalazła na miejscu związanego 15-latka. Okazało się, że chłopak spędził w zamknięciu dwie doby. Matka chłopca na rozprawie próbuje wzbudzić współczucie sądu. Urodziła Wojtka jako 18-latka, uciekła z domu rodzinnego, w którym obecna była przemoc i zamieszała u ciotki. Musiała samotnie wychowywać syna, a Wojtek nie jest łatwym dzieckiem. Pyskaty buntownik, bez przyjaciół, potrafi znikać na całe dnie. Tamtego dnia ją uderzył, a ona nie wytrzymała i mu oddała. Związała go i powiedziała, że będzie siedzieć w piwnicy tak długo, aż nie obieca jej, że się zmieni. Uważała, że tylko tak może mu przemówić do rozumu.

/ Polska / program
Reklama
2020-05-23 07:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 9/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ksiądz 48-letni ks. Waldemar Nowak został przyłapany na tym, jak pod wpływem alkoholu usiłował doprowadzić 11-letniego Kacpra Kamińskiego do innej czynności seksualnej. Obdukcja wykazała, że chłopiec wcześniej odbył stosunek seksualny, o czym świadczą otarcia naskórka i pęknięcia odbytu. Na ciele chłopca znaleziono ślady biologiczne księdza Waldemara, który był pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Ksiądz nie przyznaje się do winy, twierdzi, że niczego nie pamięta, ale zapewnia, że nie ma i nigdy nie miał skłonności pedofilskich. Księdza przyłapał ojczym chłopca. Zaniepokojony przedłużającą się nieobecnością Kacpra, który miał odprowadzić księdza na plebanię, poszedł tam po niego. Zastał wystraszonego chłopca i obnażonego księdza, który przed nim klęczał.

/ Polska / program
2020-05-22 13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 425 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
2020-05-21 13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 424 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
2020-05-21 01:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 7, odc. 3/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ofiary domagające się wymierzenia sprawiedliwości kontra oskarżeni, których najbliższa przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Poruszające mowy końcowe, niespodziewane zwroty akcji i ona – Anna Maria Wesołowska, do której zawsze należy ostatnie słowo. Wiosną na antenie TTV kolejny sezon programu z najbardziej znaną sędzią w kraju! Większość akcji najsłynniejszego w Polsce court show dotychczas odbywała się na sali sądowej. Teraz będzie inaczej! Po raz pierwszy w historii kamery programu wyjdą również na zewnątrz! Czy to oznacza, że Anna Maria Wesołowska zacznie pracować… w terenie? W każdym odcinku widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków, ale też wspólnie z bohaterami wrócić do felernych wydarzeń. W odcinkach pojawią się retrospekcje! Na sali rozpraw nie zabraknie również znanych i lubianych z poprzednich sezonów prokuratorów oraz obrońców. Wszystko po to, by sprawiedliwości stało się zadość. TTV zaprasza na najsłynniejszą salę sądową w Polsce! Zdesperowany frankowicz 40-letni Marek Woźniak jest oskarżony o to, że z bronią w ręku napadł na bank i ukradł 50 tys. zł. Oskarżony nie został złapany na miejscu, ale następnego dnia po napadzie sam się zgłosił na komisariat i oddał pieniądze. Przyznaje się do winy. Twierdzi, że był zdesperowany. W tym właśnie banku wziął kredyt we frankach szwajcarskich na 300 tys. zł i obecnie ma oddać dwa razy więcej. Od kilku lat ma problem ze spłatami rat kredytu. Niedawno stracił pracę, kiedy dostali pismo od komornika, że bank zlicytuje ich mieszanie, wściekł się, dlatego dokonał napadu. Teraz wie, że to było głupie. Nie chciał nikogo skrzywdzić, broń to była atrapa. Żona oskarżonego Karolina (39), opowiada, że kredyt zamienił ich życie w piekło. Ich małżeństwo omal się nie rozpadło, mąż leczył się na depresję, a ich 16-letni syn zaczął mieć problemy w szkole. To ona namówiła męża, żeby po napadzie sam zgłosił się na policję.

/ Polska / program
2020-05-20 13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 423 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
2020-05-20 05:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 11/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Niebezpieczny klub go-go 34-letni Adrian, ochroniarz w klubie go-go, staje przed sądem oskarżony o napaść na jednego z klientów – Ludwika (43). Oskarżony nie przyznaje się do winy, twierdzi, że jak znalazł pokrzywdzonego, to ten był już nieprzytomny. Chwilę wcześniej poszarpali się tuż przed lokalem, co zarejestrował monitoring. Adrian wyrzucił Ludwika z klubu za namawianie jednej ze striptizerek, by odeszła z pracy. Ludwik potwierdza: namawiał Andżelikę, by rzuciła klub, bo się w niej zakochał. Jest zamożny, będzie w stanie ją utrzymać. Andżelika chciała odejść, ale bała się zemsty brutalnego Adriana i właściciela klubu – Romana.

/ Polska / program
2020-05-19 13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 422 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
2020-05-19 05:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 10/30 Logo TTV
Polska / program
2020-05-18 13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 421 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
2020-05-18 05:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 9/30 Logo TTV
Polska / program
2020-05-16 07:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 8/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Wielka miłość 19-letni Krystian oskarżony jest o doprowadzenie nieletniej Moniki (14) do obcowania płciowego. Sprawa zaczęła się, gdy matka Moniki, Judyta przyłapała córkę na seksie z Krystianem i zgłosiła sprawę na policję. Krystian nie przyznaje się do winy. Owszem, sypiał z Moniką, ale to dlatego, że ją kocha i są parą. Prosi sąd, by nie niszczył ich miłości – chce się z Moniką ożenić. Monika także mówi o wielkiej miłości do Krystiana. Czy matka Moniki ustąpi? Wygląda na to, że zbyt gwałtownie zareagowała, widząc córkę uprawiającą seks.

/ Polska / program
2020-05-15 13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 420 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
2020-05-14 13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 419 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
2020-05-14 01:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 7, odc. 2/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ofiary domagające się wymierzenia sprawiedliwości kontra oskarżeni, których najbliższa przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Poruszające mowy końcowe, niespodziewane zwroty akcji i ona – Anna Maria Wesołowska, do której zawsze należy ostatnie słowo. Wiosną na antenie TTV kolejny sezon programu z najbardziej znaną sędzią w kraju! Większość akcji najsłynniejszego w Polsce court show dotychczas odbywała się na sali sądowej. Teraz będzie inaczej! Po raz pierwszy w historii kamery programu wyjdą również na zewnątrz! Czy to oznacza, że Anna Maria Wesołowska zacznie pracować… w terenie? W każdym odcinku widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków, ale też wspólnie z bohaterami wrócić do felernych wydarzeń. W odcinkach pojawią się retrospekcje! Na sali rozpraw nie zabraknie również znanych i lubianych z poprzednich sezonów prokuratorów oraz obrońców. Wszystko po to, by sprawiedliwości stało się zadość. TTV zaprasza na najsłynniejszą salę sądową w Polsce! Psi smalec Andrzej Górnik (48) jest oskarżony o zabicie dwóch owczarków niemieckich należących do Marty Bronowickiej (35). Kobieta rok temu przeprowadziła się na wieś z dużego miasta. Chciała odpocząć od stresującej pracy w korporacji. Od początku miała konflikt z oskarżonym oraz innymi osobami ze wsi. Traktowali ją jak intruza. Marta twierdzi, że odkryła, czym zajmuje się sąsiad i postanowiła na niego donieść. Kobieta utrzymuje, że Andrzej od lat zabija bezpańskie psy i wytapia z nich smalec, który przez mieszkańców wsi jest uznawany za lekarstwo na wszelkie schorzenia. Marta twierdzi, że Andrzej w odwecie uprowadził jej dwa owczarki niemieckie z jej posesji i zabił je. Andrzej wszystkiego się wypiera. Nigdy w życiu nie skrzywdziłby psa. Na postawie chipów ustalono, że psy znalezione na jego posesji, należały do pokrzywdzonej. Zwierzęta zginęły od uderzenia łopatą w głowę. Jednak nie ma dowodów, że oskarżony wytapiał psi smalec. Przełomem w sprawie jest znalezienie w lesie „cmentarzyska” psów oraz baraku, gdzie wytapiano psi smalec.

/ Polska / program
2020-05-13 13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 418 Logo TVN 7
Polska / program sądowy

Sędzia Anna Maria Wesołowska gdzie obejrzeć?


Sędzia Anna Maria Wesołowska można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TTV, TVN 7

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry