Reklama

Sędzia Anna Maria Wesołowska godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Sędzia Anna Maria Wesołowska

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Sędzia Anna Maria Wesołowska będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-03-31
01:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 13/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Pechowy hotel Policja zostaje wezwana do szpitala, gdzie nad ranem karetka przywiozła 27-letnią Olę, blogerkę. Dziewczyna ma obrażenia, które sugerują, że została zgwałcona lub uprawiała ostry seks z gadżetami. Ma liczne zasinienia, a jej miejsca intymne krwawią. Umówiła się z mężczyzną na seks w hotelu, ale w trakcie nocy urwał jej się film, obudziła się rano zgwałcona. Badanie wykazuje obecność GHB (pigułki gwałtu) w jej krwi. Przed sądem staje oskarżony o gwałt 34-letni Borys. Mężczyzna jest zawstydzony, w wyniku zatrzymania stracił pracę przedstawiciela handlowego, a pozostająca już wcześniej w separacji z nim żona utrudnia mu kontakty z dziećmi. Borys przyznaje, że uprawiali ostry seks, ale potem wyszedł z hotelu, był już mocno pijany i wrócił do swojego mieszkania. Nie ma pojęcia, co wydarzyło się w pokoju po jego wyjściu.

/ Polska / program
05:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 25/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Stalker Igor Maciejewski (29) jest oskarżony o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a konkretnie zeszpecenia ciała i ciężkiego kalectwa Pauliny Wnuk (28). Oskarżony zaczaił się na ofiarę późnym wieczorem w parku, a następnie oblał jej twarz kwasem solnym, wskutek czego została trwale oszpecona oraz utraciła wzrok w jednym oku. Mężczyzna nie przyznaje się do winy. Dowody świadczą przeciwko oskarżonemu, który jest byłym partnerem ofiary. Na słoiku z kwasem zabezpieczonym przez policję w krzakach koło miejsca zdarzenia znaleziono jego odciski palców. Paulina - atrakcyjna modelka o zjawiskowej wręcz urodzie - zerwała z nim pół roku przed zdarzeniem i znalazła sobie nowego chłopaka, Maćka (31). Dziewczyna od jakiegoś czasu dostawała pogróżki: zarówno listowne anonimy jak i wiadomości na komunikatorach internetowych. Ktoś groził, że jeśli nadal będzie z Maćkiem, gorzko tego pożałuje. Między Maćkiem, a Igorem doszło nawet do konfrontacji. Maciek został pobity przez Igora. Igor przyznaje, że wydzwaniał i wypisywał do Pauliny, bo zaślepiała go zazdrość, ale nigdy w życiu nie zrobiłby jej krzywdy.

/ Polska / program
Reklama
10:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 9/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ksiądz 48-letni ks. Waldemar Nowak został przyłapany na tym, jak pod wpływem alkoholu usiłował doprowadzić 11-letniego Kacpra Kamińskiego do innej czynności seksualnej. Obdukcja wykazała, że chłopiec wcześniej odbył stosunek seksualny, o czym świadczą otarcia naskórka i pęknięcia odbytu. Na ciele chłopca znaleziono ślady biologiczne księdza Waldemara, który był pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Ksiądz nie przyznaje się do winy, twierdzi, że niczego nie pamięta, ale zapewnia, że nie ma i nigdy nie miał skłonności pedofilskich. Księdza przyłapał ojczym chłopca. Zaniepokojony przedłużającą się nieobecnością Kacpra, który miał odprowadzić księdza na plebanię, poszedł tam po niego. Zastał wystraszonego chłopca i obnażonego księdza, który przed nim klęczał.

/ Polska / program
13:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 389 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): "Proszę wstać! Sąd idzie." Takimi słowami rozpoczynają się wszystkie odcinki programu "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Kto w procesie kłamie? Czy przedstawione dowody wystarczą aby skazać oskarżonego? Wyrok wyda Sędzia Anna Maria Wesołowska. Akcja programu toczy się na sali sądowej. Każdy odcinek poświęcony jest jednej sprawie sądowej, którą publiczność obserwuje od momentu oskarżenia, poprzez zeznania świadków oraz obronę oskarżonego aż do uzasadnienia i ogłoszenia wyroku. Sędzia Wesołowska oraz występujący w serialu adwokaci i prokuratorzy to prawdziwi, czynni zawodowo pracownicy wymiaru sprawiedliwości. Równie autentyczne są sprawy, nad którymi pracują. Scenariusze odcinków są inspirowane historiami zaczerpniętymi z polskich wokand.

/ Polska / program sądowy
Program TV na 2020-04-01
10:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 3/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Schody Krzysztof Zabielski oskarżony jest o zepchnięcie swojej żony ze schodów podczas sprzeczki. Motywem ma być podejrzenie Krzysztofa wobec żony Ewy Zabielskiej o romans z sąsiadem, mieszkającym niedaleko lekarzem. Parze od dawna się nie układa. Zdaniem męża kobieta nadużywa alkoholu i jest uzależniona od narkotyków. W momencie wypadku też była nietrzeźwa i być może sama spadła ze schodów. W sprawie zeznają mąż, córka i domniemany kochanek pokrzywdzonej.

/ Polska / program
11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 455 Logo TTV

Opis (streszczenie): Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki.

/ Polska / program sądowy
13:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 390 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-04-02
10:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 13/30 Logo TTV
Polska / program
11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 456 Logo TTV
Polska / program sądowy
Reklama
13:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 391 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-04-03
01:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 23/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Wuefista Adam Więcek jest oskarżony o próbę gwałtu na swojej uczennicy Weronice, która jest nieletnia. Mężczyzna miał zwabić uczennicę do pokoju wuefistów i tam przymuszać do seksu. Adam jest wysportowanym i eleganckim młodym mężczyzną. Skończył AWF i uczy w szkole. Spokojny, zadbany, lubią go nauczyciele i uczniowie. Podoba się sporej części uczennic, niektóre próbują go podrywać. W sprawie zeznają rodzice pokrzywdzonej dziewczyny i jej koleżanka. Czy nauczycielowi uda się wybronić przed poważnym zarzutem? Czy pod miłą powierzchownością mężczyzny kryje się bezwzględna bestia?

/ Polska / program
10:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 14/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Kanał Bartek Kowalczyk (18) pół roku temu przeniósł się z rodzicami z Wrocławia do Warszawy. W nowym liceum zaprzyjaźnił się z paczką „hardkorów”- jak sami siebie nazywają. Adrian (18), Mikołaj (18), Ola (19) i Zuza (18) to znudzone codziennym życiem i nauką dzieciaki, które wymyślają sobie coraz to nowe zakłady. „Zakład” to zadanie karkołomne, a często jego wykonanie wiąże się z ryzykiem śmierci lub kalectwa. Młodzież wrzuca takie nagrania do Internetu, by zyskać sławę. Prym w grupie wiodą Adrian i Ola, którzy są parą. Bartek jest oskarżony o zabójstwo swojego szkolnego kolegi Mikołaja (18), który został utopiony w kanale. Chłopak nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, a Mikołaj utopił się przypadkiem. Dowody świadczą przeciwko oskarżonemu. Pod paznokciami ofiary znaleziono naskórek oskarżonego, zaś na rękach Bartka było sporo świeżych zadrapań. Wiadomo, że tydzień przed zdarzeniem między chłopakami wybuchł konflikt spowodowany jednym z „zadań”.

/ Polska / program
11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 457 Logo TTV
Polska / program sądowy
13:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 392 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-04-04
07:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 7, odc. 8/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ofiary domagające się wymierzenia sprawiedliwości kontra oskarżeni, których najbliższa przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Poruszające mowy końcowe, niespodziewane zwroty akcji i ona – Anna Maria Wesołowska, do której zawsze należy ostatnie słowo. Wiosną na antenie TTV kolejny sezon programu z najbardziej znaną sędzią w kraju! Większość akcji najsłynniejszego w Polsce court show dotychczas odbywała się na sali sądowej. Teraz będzie inaczej! Po raz pierwszy w historii kamery programu wyjdą również na zewnątrz! Czy to oznacza, że Anna Maria Wesołowska zacznie pracować… w terenie? W każdym odcinku widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków, ale też wspólnie z bohaterami wrócić do felernych wydarzeń. W odcinkach pojawią się retrospekcje! Na sali rozpraw nie zabraknie również znanych i lubianych z poprzednich sezonów prokuratorów oraz obrońców. Wszystko po to, by sprawiedliwości stało się zadość. TTV zaprasza na najsłynniejszą salę sądową w Polsce! Tysiak na miesiąc Andżelika Sośnierz (32) jest oskarżona o próbę porwania dwójki dzieci – Sebastiana (5) i Sabriny (7). Jest ich biologiczną matką. Cztery lata temu zostały jej odebrane i trafiły do rodziny zastępczej – Agaty (41) i Krystiana (45) Wysockich. Kobieta „przypomniała” sobie o dzieciach i próbowała je porwać z placu zabaw. Andżelikę szybko ujęto. Prokurator sugeruje, że za porwaniem dzieci stała chęć pobierania na dzieci zasiłku 500+, jednak Andżelika stanowczo temu zaprzecza. W końcu przyznaje, że oddała dzieci wiedząc, że nie będzie ich mogła utrzymać. Przy programie 500+ byłoby ją na to stać. Obrońca przedstawia dowody, że Andżelika wprawdzie dorywczo, ale pracuje, nie pije, wynajmuje mieszkanie. Jej przyjaciółka Paulina (33) zeznaje, że Andżelika to dobra, poukładana dziewczyna. Tęskni za dziećmi i żałuje, że pozwoliła je sobie odebrać.

/ Polska / program
07:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 11/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Niebezpieczny klub go-go 34-letni Adrian, ochroniarz w klubie go-go, staje przed sądem oskarżony o napaść na jednego z klientów – Ludwika (43). Oskarżony nie przyznaje się do winy, twierdzi, że jak znalazł pokrzywdzonego, to ten był już nieprzytomny. Chwilę wcześniej poszarpali się tuż przed lokalem, co zarejestrował monitoring. Adrian wyrzucił Ludwika z klubu za namawianie jednej ze striptizerek, by odeszła z pracy. Ludwik potwierdza: namawiał Andżelikę, by rzuciła klub, bo się w niej zakochał. Jest zamożny, będzie w stanie ją utrzymać. Andżelika chciała odejść, ale bała się zemsty brutalnego Adriana i właściciela klubu – Romana.

/ Polska / program
Program TV na 2020-04-05
07:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 7, odc. 1/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ofiary domagające się wymierzenia sprawiedliwości kontra oskarżeni, których najbliższa przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Poruszające mowy końcowe, niespodziewane zwroty akcji i ona – Anna Maria Wesołowska, do której zawsze należy ostatnie słowo. Wiosną na antenie TTV kolejny sezon programu z najbardziej znaną sędzią w kraju! Większość akcji najsłynniejszego w Polsce court show dotychczas odbywała się na sali sądowej. Teraz będzie inaczej! Po raz pierwszy w historii kamery programu wyjdą również na zewnątrz! Czy to oznacza, że Anna Maria Wesołowska zacznie pracować… w terenie? W każdym odcinku widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków, ale też wspólnie z bohaterami wrócić do felernych wydarzeń. W odcinkach pojawią się retrospekcje! Na sali rozpraw nie zabraknie również znanych i lubianych z poprzednich sezonów prokuratorów oraz obrońców. Wszystko po to, by sprawiedliwości stało się zadość. TTV zaprasza na najsłynniejszą salę sądową w Polsce! Dzieciobójczyni Alicja Makowska (18 lat), dziewczyna z tzw. „dobrego domu” zostaje oskarżona o zabójstwo swojej dopiero co narodzonej córeczki i spalenie jej ciała w piecu centralnego ogrzewania. Ojcem dziecka Alicji jest jej chłopak, 18-letni Miłosz Tralka. Rodzice nie akceptowali ich związku, a ciąża była wpadką. Alicja do tej okrutnej zbrodni przyznaje się, ale tylko częściowo. Twierdzi bowiem, że była w szoku poporodowym i dokładnie nie wiedziała, co robi. Wyjaśnia, że poród się rozpoczął, kiedy nikogo nie było w domu, a do Miłosza nie mogła się dodzwonić. Urodziła córkę i ją udusiła. Jej chłopak, dalej szaleńczo w niej zakochany, nie potrafi zrozumieć dlaczego Alicja udusiła ich dziecko i nie dała mu szansy, by się nimi zaopiekował.

/ Polska / program
Program TV na 2020-04-06
05:35 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 26/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Łowca pedofilów 46-letni Paweł został zwabiony w pułapkę przez łowcę pedofilów, który podawał się w Internecie za 18-letniego chłopaka. Oskarżony nie przyznaje się do winy, ale dowody przeciwko niemu są mocne. Materiały pedofilskie na komputerze, zapisy rozmów z czatów internetowych. Zbulwersowana zatrzymaniem Pawła jest też jego żona. Kobieta przyznaje, że nic nie podejrzewała, chociaż wieloletnia oziębłość męża w sypialni teraz zaczyna w końcu znajdywać wyjaśnienie. Kolejnym świadkiem jest 20-letnia córka Pawła, która nie mieszka już z rodzicami. Dziewczyna nie wierzy w winę ojca, nigdy jej nie tknął, a wręcz przeciwnie, zawsze mogła znaleźć u niego wsparcie, dużo większe niż u matki.

/ Polska / program
Reklama
10:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 458 Logo TTV
Polska / program sądowy
11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 459 Logo TTV
Polska / program sądowy
13:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 393 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-04-07
05:35 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 27/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ostatnia wola 66-letnia Danuta Kawka jest oskarżona o zabójstwo Witolda Mazurka. Mężczyzna zmarł na skutek otrucia tojadem mocnym. Poznali się w domu opieki dla starców, w którym mieszkali. Oboje byli wdowcami, bliska więź łączyła ich do momentu udaru Witolda. Wtedy mężczyzna zaczął bardzo wrogo odnosić się do Danuty. Kobieta nie przyznaje się do winy. Przed sądem zeznaje córka mężczyzny, która nie wierzy, że jej ojciec mógł jeszcze w tym wieku zakochać się i planować ślub. Także inna pensjonariuszka domu opieki sugeruje, że Danuta mogła zabić z powodu odrzuconej miłości. Na niekorzyść oskarżonej przemawia fakt, że w momencie odnalezienia zwłok przez sanitariusza, ta kryła się w pokoju zmarłego za firanką. Co tak naprawdę zdarzyło się w domu spokojnej starości?

/ Polska / program
10:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 15/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Potwór 38-letni Mateusz oskarżony jest o pobicie 68-letniego Zygmunta. Mateusz wracał wieczorem do domu ze spotkania z kolegami. Był pod wpływem alkoholu i wściekły, bo rzuciła go dziewczyna. Zygmunt jechał rowerem i mijał akurat Mateusza. Mateusz bez powodu najpierw włożył mu metalową rurę w szprychy, powodując upadek, a następnie zaczął go nią okładać. W procesie zeznaje matka oskarżonego – Czesława, która nie rozumie, co się stało jej synowi. To spokojny człowiek, co prawda ma problemy psychiczne, ale zawsze zagrażał raczej sobie, niż innym (ma na koncie dwie próby samobójcze). Widocznie rozstanie z dziewczyną tak go załamało… O dzikiej agresji oskarżonego zeznaje z kolei świadek zdarzenia: ten człowiek wyglądał jak oszalały potwór! Z kolei Zygmunt mówi, że doszedł do siebie i nie chce, żeby Mateusz dostał jakąś bardzo surową karę – widocznie miał zły dzień… Jaka prawda kryje się za zachowaniem mężczyzny?

/ Polska / program
11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 460 Logo TTV
Polska / program sądowy
13:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 394 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-04-08
10:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 16/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Plantator Marian Florczak (50) jest oskarżony o nielegalną uprawę konopi indyjskich oraz handel marihuaną. Oskarżony i jego żona Teresa (47) prowadzą pod Warszawą plantację kukurydzy. Po telefonicznym donosie policja odkryła, że wśród legalnie zasadzonych roślin rośnie spore poletko konopi indyjskich. W piwnicy domu Mariana znajdowały się rozwieszone, suszące się krzaki konopi, przygotowany do porcjowania susz roślinny, waga elektroniczna, a także zgrzewarka do folii. Marian przyznaje się do winy. W winę Mariana nie wierzy jednak jego pracownik Darek (35). Jest przekonany, że Marian wziął na siebie winę, by chronić syna - Igora (17), który od jakiegoś czasu obraca się w nieciekawym towarzystwie okolicznych dresiarzy. Igor zaprzecza, że ma z tym cokolwiek wspólnego.

/ Polska / program
11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 461 Logo TTV
Polska / program sądowy
13:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 395 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-04-09
10:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 17/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): W więzieniu Wojciech Chojnacki (55) od ponad trzydziestu lat jest strażnikiem więziennym i za rok planował przejść na emeryturę. Lata obcowania ze zwyrodnialcami zrobiły z niego twardziela, który uwielbia rządzić w domu i podczas służby. W pracy ma opinię bezwzględnego, konsekwentnego i jednego z tych, którego obawiają się więźniowie. Mężczyzna nigdy nie awansował na wyższe stanowisko i pokłady frustracji z tym związane często wyładowuje na więźniach. Wojciech ma sprawę przed sądem, bo Ania (28), żona jednego z więźniów, oskarża go o regularne wykorzystywanie seksualne w zamian za „zapewnienie” opieki w więzieniu jej mężowi Tomkowi, który odsiadywał wyrok za kradzież. Strażnik przyznaje się do romansu z kobietą i twierdzi, że to ona złożyła mu taką propozycję.

/ Polska / program
Reklama
11:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 462 Logo TTV

Opis (streszczenie): Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki. "Zmarły w parku"

/ Polska / program sądowy
13:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 396 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-04-10
01:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 24/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Biust 39-letni Adam Wielgosz jest oskarżony o kradzież 41-letniemu Robertowi zegarka o wartości 12 tysięcy złotych. Robert jest nowym partnerem Iwony (38), żony Adama, z którym się rozwodzi. Adam zaprzecza, że cokolwiek ukradł, twierdzi, że Robert dał mu go w rozliczeniu. Uważa, że Robert jest mu winien pieniądze za operację plastyczną żony, która powiększyła sobie biust. By przeprowadzić operację Adam wziął w pracy pożyczkę w kasie zapomogowo-pożyczkowej. Teraz sam musi spłacać pożyczkę. Wielokrotnie prosił i żonę i jej nowego partnera, by zwrócili mu pieniądze. Oni jednak nie chcą o tym słyszeć. Iwona zeznaje, że mąż przez lata ją poniżał, zawsze dawał jej do zrozumienia, że musi nad sobą pracować, że nie spełnia jego oczekiwań, że sobie bez niego nie poradzi. Robert, nowy partner Iwony zeznaje, że Adam wielokrotnie go nachodził i chciał zwrotu pieniędzy. On się nie poczuwa, bo owszem – uwielbia piersi Iwony – ale bez nich też by ją kochał. Ta operacja do niczego nie była jej potrzebna. Iwona jest nawet gotowa zwrócić Adamowi silikonowe implanty, jednak operacja ich wyjęcia też kosztuje i ona nie zamierza za to płacić.

/ Polska / program
10:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 18/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Bokserka Klara Iwaszkiewicz jest oskarżona o pobicie swojego ojca. Dziewczyna trenuje boks i kiedy ojciec odmówił sfinansowania jej wyjazdu na obóz bokserski, dotkliwie go pobiła. Ojciec miał wstrząs mózgu liczne siniaki na twarzy i ciele oraz rozcięty łuk brwiowy. Klara jest półsierotą. Matka zmarła na raka. Ojciec wychowywał ją samotnie. Po 5 latach ożenił się ponownie i ma drugie dziecko, Paulę. Wanda jest drugą żoną Janusza. Nie wie, co myśleć o zachowaniu męża. Nie może też uwierzyć, że Klara pobiła ojca. Może to dojrzewanie? Chce, żeby wycofał oskarżenie. Klara tłumaczy, że to nieprawda, nie chciała pieniędzy na obóz, bo sama dorabia w magazynie i uderzyła ojca w obronie własnej i na pewno nie tak mocno, jak wskazują na to obrażenia.

/ Polska / program
11:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 463 Logo TTV

Opis (streszczenie): Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki. "Co nas nie zabije"

/ Polska / program sądowy
13:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 397 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-04-11
07:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 7, odc. 11/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ofiary domagające się wymierzenia sprawiedliwości kontra oskarżeni, których najbliższa przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Poruszające mowy końcowe, niespodziewane zwroty akcji i ona – Anna Maria Wesołowska, do której zawsze należy ostatnie słowo. Wiosną na antenie TTV kolejny sezon programu z najbardziej znaną sędzią w kraju! Większość akcji najsłynniejszego w Polsce court show dotychczas odbywała się na sali sądowej. Teraz będzie inaczej! Po raz pierwszy w historii kamery programu wyjdą również na zewnątrz! Czy to oznacza, że Anna Maria Wesołowska zacznie pracować… w terenie? W każdym odcinku widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków, ale też wspólnie z bohaterami wrócić do felernych wydarzeń. W odcinkach pojawią się retrospekcje! Na sali rozpraw nie zabraknie również znanych i lubianych z poprzednich sezonów prokuratorów oraz obrońców. Wszystko po to, by sprawiedliwości stało się zadość. TTV zaprasza na najsłynniejszą salę sądową w Polsce! Dowód miłości Krzysztof Pierzak jest oskarżony o to, że ze swojej służbowej broni zabił swoją byłą narzeczoną, a obecnie kochankę Edytę Bochenek. W wieczór zabójstwa Krzysztof był w domu ofiary. Policja w całym mieszkaniu zabezpieczyła jego odciski palców. W ciele ofiary zabezpieczono nasienie podejrzanego, ale nie stwierdzono śladów przemocy fizycznej. Policja ustaliła, że kobieta została zastrzelona z broni Krzysztofa Pierzaka, ale samego narzędzia zbrodni nie odnaleziono… Mężczyzna nie przyznaje się do winy.

/ Polska / program
07:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 10/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Wypadek 36-letnia Klara Różewicz spowodowała wypadek pod wpływem alkoholu i uciekła z miejsca zdarzenia. Pierwsza rozprawa zostaje odroczona ze względu na to, że ofiara właśnie zmarła w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń. Oskarżona twierdzi, że mimo spożycia alkoholu jechała ostrożnie, a pokrzywdzona nieuważnie, rozmawiając przez telefon, wtargnęła na jezdnię. Świadek zdarzenia zeznaje, że oskarżona jechała bardzo szybko, a przed przejściem dla pieszych wręcz przyspieszyła. Obrona wskazuje na ciężką sytuację domową swojej klientki, która podczas nieobecności męża, musi łączyć obowiązki zawodowe z wychowaniem dzieci i prowadzeniem domu.

/ Polska / program
Program TV na 2020-04-14
05:35 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 28/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Porwana żona 50-letni biznesmen Andrzej i jego żona, Agata (36) zostają zaskoczeni w nocy przez dwóch zamaskowanych i uzbrojonych napastników, którzy napadają na nich na rzadko uczęszczanej ulicy pod domem. Mężczyźni porywają żonę biznesmena. Już w trakcie uprowadzenia zapowiadają mężczyźnie, że będą chcieli okupu. Dzięki wynajętemu detektywowi porywaczy udaje się zatrzymać i uwolnić Agatę, ale jeden z detektywów zostaje postrzelony śmiertelnie podczas akcji. Przed sądem za uprowadzenie Agaty stają 30-letni Marek i jego brat, 27-letni Paweł. Paweł jest również oskarżony o zabójstwo. Obaj bracia pracowali kiedyś przy budowie osiedla firmy deweloperskiej Andrzeja i zostali zwolnieni. Prokurator jest przekonany, że oprócz pieniędzy, sprawców motywowała zemsta. Mężczyźni przyznają się do porwania, jednak żaden z nich nie chce wziąć na siebie winy za zabójstwo detektywa. Twierdzą, że są wrabiani przez policję i to któryś z przybyłych na miejsce policjantów zastrzelił detektywa.

/ Polska / program
10:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 19/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Znachor Na ławie oskarżonych zasiadają: znachor Maksymilian (48) oraz Dariusz (38), ojciec 3-letniego Stasia. Staś zmarł na skutek nieleczonego zapalenia płuc i po drastycznych głodówkach, które - jak twierdzi Dariusz - zalecił mu Maksymilian. Obaj stanęli przed sądem pod zarzutem spowodowania śmierci dziecka. Maksymilian nie przyznaje się do winy. On jest odpowiedzialny, nigdy nie zaleciłby odstawienia antybiotyku, który przepisał Stasiowi lekarz na zapalenie płuc. Dariusz musiał go źle zrozumieć. On zalecił tylko odstawienie niektórych produktów, które szkodziły maleństwu, broń Boże głodówki. Dariusz z kolei zeznaje, że Maksymilian kazał mu odstawić wszelkie leki zapisane synkowi przez lekarza, twierdząc, że to chemia, która obciąża jego organizm. Mówił, że tydzień głodówki pomoże chłopcu dojść do siebie, wzmocni organizm. Zaufał mu. Sędzia odtwarza nagranie z przesłuchania matki chłopca – Marioli (35) dokonanego na etapie śledztwa. Mariola od dwóch lat chorowała na raka, gdy Staś zmarł, była w szpitalu na kolejnej dawce chemii. Dwa dni później powiesiła się, nie mogąc sobie poradzić z utratą dziecka. Mariola zeznaje, że w przeciwieństwie do męża wierzy w tradycyjną medycynę i nigdy by się nie zgodziła na zabranie chłopca do znachora. Nigdy nie wybaczy Darkowi, że zabił ich synka.

/ Polska / program
11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 464 Logo TTV

Opis (streszczenie): Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki. "Królewskie dzieci"

/ Polska / program sądowy
Reklama
13:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 398 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-04-15
10:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 23/30 Logo TTV
Polska / program
11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 465 Logo TTV

Opis (streszczenie): Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki. "Rockman"

/ Polska / program sądowy
13:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 399 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-04-16
10:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 24/30 Logo TTV
Polska / program
11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 466 Logo TTV

Opis (streszczenie): Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki. "Pokój zmarłym"

/ Polska / program sądowy
13:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 400 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-04-17
01:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 26/30 Logo TTV
Polska / program
10:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 25/30 Logo TTV
Polska / program
11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 467 Logo TTV

Opis (streszczenie): Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki. "Feministka w Lipuszycach"

/ Polska / program sądowy
13:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 401 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-04-18
07:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 7, odc. 7/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ofiary domagające się wymierzenia sprawiedliwości kontra oskarżeni, których najbliższa przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Poruszające mowy końcowe, niespodziewane zwroty akcji i ona – Anna Maria Wesołowska, do której zawsze należy ostatnie słowo. Wiosną na antenie TTV kolejny sezon programu z najbardziej znaną sędzią w kraju! Większość akcji najsłynniejszego w Polsce court show dotychczas odbywała się na sali sądowej. Teraz będzie inaczej! Po raz pierwszy w historii kamery programu wyjdą również na zewnątrz! Czy to oznacza, że Anna Maria Wesołowska zacznie pracować… w terenie? W każdym odcinku widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków, ale też wspólnie z bohaterami wrócić do felernych wydarzeń. W odcinkach pojawią się retrospekcje! Na sali rozpraw nie zabraknie również znanych i lubianych z poprzednich sezonów prokuratorów oraz obrońców. Wszystko po to, by sprawiedliwości stało się zadość. TTV zaprasza na najsłynniejszą salę sądową w Polsce! Strefa wolna od LGBT Adrian Krzywicki (30), pseudonim Krzywy, właściciel pubu, zagorzały kibic, jest oskarżony o pobicie Daniela Lubacha (30). Krzywemu nie podobało się to, że Lubach siedział w jego knajpie i trzymał się za ręce z Mateuszem Pająkiem (29). Oskarżony miał ich też znieważać słownie z powodu orientacji seksualnej, są gejami. Krzywy twierdzi, że Lubach z Pająkiem obrażali go, dlatego go pobił. Jako świadek występuje ochroniarz Grzesiek (37), ale zasłania się tym, że przybiegł dopiero w trakcie bójki, nie wie o co poszło. Prokurator przytacza treść wpisów na popularnym portalu społecznościowym, które potwierdzają homofobiczne poglądy właściciela pubu. Krzywy uważa, że w Polsce panuje wolność słowa i ma prawo do swoich poglądów.

/ Polska / program
07:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 6/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Leokadia Matylda Bielik (25) jest oskarżona o kradzież należącej do pacjentki, złotej bransoletki z rubinem wartej 3 i pół tysiąca złotych. Oskarżona pracowała w jednym z warszawskich szpitali jako pielęgniarka. Niezbitym dowodem jej winy jest nagranie z monitoringu, na którym widać jak Matylda wychodzi z jednej ze szpitalnych sal, trzymając tacę z opatrunkami, spod których widać złotą bransoletkę. Matylda wszystkiego się wpiera, a o kradzież obwinia koleżankę pracy.

/ Polska / program
Program TV na 2020-04-19
07:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 7, odc. 2/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ofiary domagające się wymierzenia sprawiedliwości kontra oskarżeni, których najbliższa przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Poruszające mowy końcowe, niespodziewane zwroty akcji i ona – Anna Maria Wesołowska, do której zawsze należy ostatnie słowo. Wiosną na antenie TTV kolejny sezon programu z najbardziej znaną sędzią w kraju! Większość akcji najsłynniejszego w Polsce court show dotychczas odbywała się na sali sądowej. Teraz będzie inaczej! Po raz pierwszy w historii kamery programu wyjdą również na zewnątrz! Czy to oznacza, że Anna Maria Wesołowska zacznie pracować… w terenie? W każdym odcinku widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków, ale też wspólnie z bohaterami wrócić do felernych wydarzeń. W odcinkach pojawią się retrospekcje! Na sali rozpraw nie zabraknie również znanych i lubianych z poprzednich sezonów prokuratorów oraz obrońców. Wszystko po to, by sprawiedliwości stało się zadość. TTV zaprasza na najsłynniejszą salę sądową w Polsce! Psi smalec Andrzej Górnik (48) jest oskarżony o zabicie dwóch owczarków niemieckich należących do Marty Bronowickiej (35). Kobieta rok temu przeprowadziła się na wieś z dużego miasta. Chciała odpocząć od stresującej pracy w korporacji. Od początku miała konflikt z oskarżonym oraz innymi osobami ze wsi. Traktowali ją jak intruza. Marta twierdzi, że odkryła, czym zajmuje się sąsiad i postanowiła na niego donieść. Kobieta utrzymuje, że Andrzej od lat zabija bezpańskie psy i wytapia z nich smalec, który przez mieszkańców wsi jest uznawany za lekarstwo na wszelkie schorzenia. Marta twierdzi, że Andrzej w odwecie uprowadził jej dwa owczarki niemieckie z jej posesji i zabił je. Andrzej wszystkiego się wypiera. Nigdy w życiu nie skrzywdziłby psa. Na postawie chipów ustalono, że psy znalezione na jego posesji, należały do pokrzywdzonej. Zwierzęta zginęły od uderzenia łopatą w głowę. Jednak nie ma dowodów, że oskarżony wytapiał psi smalec. Przełomem w sprawie jest znalezienie w lesie „cmentarzyska” psów oraz baraku, gdzie wytapiano psi smalec.

/ Polska / program
Program TV na 2020-04-20
05:35 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 29/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): To moje maleństwo Anna Bieluń (41) jest oskarżona o zabójstwo Soni Chrabelskiej (18). Kiedy kobiety spotkały się w domu, Anna udusiła ofiarę przy pomocy kabla od żelazka. Następnie skalpelem wycięła z jej brzucha dziecko, bowiem Sonia była wtedy w dziewiątym miesiącu ciąży. Anna zatrzymała dziecko i udawała, że sama je urodziła. Wcześniej, przez kilka miesięcy, Anna chodziła ze sztucznym brzuchem i udawała, że jest w ciąży. Poszukiwania zaginionej Soni Chrabelskiej doprowadziły na trop Anny Bieluń, bowiem kobieta kontaktowała się z ofiarą za pośrednictwem maili oferując jej pomoc materialną. Anna nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że Sonię udusił jej partner - Jacek Kobielski (40). Kto okaże się winnym tek makabrycznej zbrodni?

/ Polska / program
10:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 468 Logo TTV

Opis (streszczenie): Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki. "Plażowe party"

/ Polska / program sądowy
11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 1/116 Logo TTV

Opis (streszczenie): Akcja programu rozgrywa się na sali sądowej. Z wszelkimi jej atrybutami, z zachowaniem wszystkich procedur i konwenansów przyjętych przez polskie Sądy na co dzień. Forma odcinka dostosowana jest do przebiegu autentycznych rozpraw sądowych. Każdy odcinek rozpoczyna się od zapoznania widza z rozpatrywaną sprawą i odczytania aktu oskarżenia. Pojawiają się kolejni świadkowie. Po przesłuchaniu obu stron, następuje mowa prawdziwego obrońcy i prawdziwego oskarżyciela. Wszystko po to, by prawdziwy Sędzia, najważniejsza postać w programie, mógł wydać sprawiedliwy wyrok. Dodatkowym atutem programu jest fakt, że skomplikowane historie kryminalne dają widzom możliwość samodzielnego mierzenia się z oceną przedstawianych dowodów i faktów, a tym samym szansę "zabawy" w zgadywanie, jaka będzie decyzja i wyrok Sędziego.

/ Polska / program sądowy
13:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 402 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-04-21
05:35 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 1/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Śmierć niewinnych 33-letnia Anna Szymańska podejrzana jest o zamordowanie dwójki swoich dzieci: 1,5-rocznej Gabrysi i 3-letniej Julki. Kobieta od ostatniego porodu leczy się na depresję. Janusz Szymański (36), mąż oskarżonej cały czas wspierał małżonkę w walce z chorobą. Nie może jednak wybaczyć żonie, że bez jego wiedzy przerwała leczenie i podała środki usypiające dzieciom, czym doprowadziła je do śmierci. Kobieta nie przyznaje się do winy. Jej teściowa twierdzi, że motywem zabójstwa była chęć powrotu do pracy i kariera zawodowa.

/ Polska / program
10:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 26/30 Logo TTV
Polska / program
11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 2/116 Logo TTV

Opis (streszczenie): Akcja programu rozgrywa się na sali sądowej. Z wszelkimi jej atrybutami, z zachowaniem wszystkich procedur i konwenansów przyjętych przez polskie Sądy na co dzień. Forma odcinka dostosowana jest do przebiegu autentycznych rozpraw sądowych. Każdy odcinek rozpoczyna się od zapoznania widza z rozpatrywaną sprawą i odczytania aktu oskarżenia. Pojawiają się kolejni świadkowie. Po przesłuchaniu obu stron, następuje mowa prawdziwego obrońcy i prawdziwego oskarżyciela. Wszystko po to, by prawdziwy Sędzia, najważniejsza postać w programie, mógł wydać sprawiedliwy wyrok. Dodatkowym atutem programu jest fakt, że skomplikowane historie kryminalne dają widzom możliwość samodzielnego mierzenia się z oceną przedstawianych dowodów i faktów, a tym samym szansę "zabawy" w zgadywanie, jaka będzie decyzja i wyrok Sędziego. Ewa Gładszy - matka czwórki dzieci zostaje oskarżona o to, że z premedytacją zaatakowała dyrektora banku Krzysztofa Wójcika. Grożąc mu bronią wymusiła wypłatę 20 tys. złotych z jego prywatnego konta, a następnie pobiła go. Napadnięty w wyniku pobicia stracił oko. Oskarżona nie przyznaje się do winy. Z zeznań świadków wynika, że to pasierb pokrzywdzonego mógł na niego napaść. Podczas procesu wychodzi na jaw, że dyrektor Wójcik obiecał pani Ewie pracę sprzątaczki i pomoc w załatwieniu spraw finansowych w zamian za seks. Okazuje się, że oskarżona rzeczywiście napadła na poszkodowanego. Motywem był fakt, że dyrektor poniżył ją i wykorzystał seksualnie.

/ Polska / program sądowy
13:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 403 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-04-22
10:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 27/30 Logo TTV
Polska / program
11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 3/116 Logo TTV

Opis (streszczenie): Akcja programu rozgrywa się na sali sądowej. Z wszelkimi jej atrybutami, z zachowaniem wszystkich procedur i konwenansów przyjętych przez polskie Sądy na co dzień. Forma odcinka dostosowana jest do przebiegu autentycznych rozpraw sądowych. Każdy odcinek rozpoczyna się od zapoznania widza z rozpatrywaną sprawą i odczytania aktu oskarżenia. Pojawiają się kolejni świadkowie. Po przesłuchaniu obu stron, następuje mowa prawdziwego obrońcy i prawdziwego oskarżyciela. Wszystko po to, by prawdziwy Sędzia, najważniejsza postać w programie, mógł wydać sprawiedliwy wyrok. Dodatkowym atutem programu jest fakt, że skomplikowane historie kryminalne dają widzom możliwość samodzielnego mierzenia się z oceną przedstawianych dowodów i faktów, a tym samym szansę "zabawy" w zgadywanie, jaka będzie decyzja i wyrok Sędziego. 5 tys. złotych to ogromna suma dla kobiety zarabiającej 800 zł miesięcznie. Tyle właśnie miał zażądać dyrektor Zenon Miklaszewski w zamian za przyśpieszenie decyzji o przyznaniu pani Marii Kasprzak mieszkania komunalnego. Za przyjęcie łapówki staje on przed sądem. Pani Maria chciała wymienić swoje stare jednopokojowe mieszkanie na większe. Powodem był fakt, że w tak małym mieszkaniu musza mieszkać pani Maria, jej syn z ciężarną żoną. Po zapłaceniu łapówki w wysokości 5 tys. złotych dyrektor słowa jednak nie dotrzymał. Podczas procesu okazuje się, że żona syna poszkodowanej, aby pomóc w uzyskaniu decyzji o przyznanie mieszkania, zgodziła się współżyć seksualnie z oskarżonym. Miał za to przyśpieszyć przyznanie mieszkania. Młoda dziewczyna zaszła z oskarżonym w ciążę. Zeznania świadków nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Sąd skazuję mężczyznę na karę 3 lat pozbawienia wolności.

/ Polska / program sądowy
13:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 404 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-04-23
10:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 28/30 Logo TTV
Polska / program
11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 4/116 Logo TTV

Opis (streszczenie): Akcja programu rozgrywa się na sali sądowej. Z wszelkimi jej atrybutami, z zachowaniem wszystkich procedur i konwenansów przyjętych przez polskie Sądy na co dzień. Forma odcinka dostosowana jest do przebiegu autentycznych rozpraw sądowych. Każdy odcinek rozpoczyna się od zapoznania widza z rozpatrywaną sprawą i odczytania aktu oskarżenia. Pojawiają się kolejni świadkowie. Po przesłuchaniu obu stron, następuje mowa prawdziwego obrońcy i prawdziwego oskarżyciela. Wszystko po to, by prawdziwy Sędzia, najważniejsza postać w programie, mógł wydać sprawiedliwy wyrok. Dodatkowym atutem programu jest fakt, że skomplikowane historie kryminalne dają widzom możliwość samodzielnego mierzenia się z oceną przedstawianych dowodów i faktów, a tym samym szansę "zabawy" w zgadywanie, jaka będzie decyzja i wyrok Sędziego. Oskarżona Natalia Miller chciała przekupić nauczyciela swojej 15-letniej córki - Krzysztofa Lasotę. Gdy ten odmówił przyjęcia łapówki, postanowiła z zimną krwią przejechać go samochodem. Potrącony Lasota cudem uniknął śmierci, jednak do końca życia będzie sparaliżowany. Oskarżona umówiła się z matematykiem, aby porozmawiać z nim o postępach jej córki w szkole. Matematyk wyraźnie dał jej do zrozumienia, że aby córka mogła przejść do następnej klasy, potrzebna jest pewna suma pieniędzy. Oskarżona twierdzi jednak stanowczo, że nie próbowała go zabić. Córka oskarżonej zeznaje, że nauczyciel znęcał się nad nią na lekcjach, poniżał ją przed klasą, śmiał się z niej. Dodaje, że od momentu, gdy do szkoły przyszedł pan Lasota, matka zrobiła się bardziej nerwowa, skryta, często płakała i kilkakrotnie spotykała się z matematykiem. W wyniku postępowania dowodowego na jaw wychodzi, że pani Natalia był w przeszłości prostytutką, a Lasota był jej klientem. Zerwała z przeszłością i rozpoczęła nowe życie. Gdy Lasota dowiedział się o tym, że Paulina jest córką Natalii Miller, zaczął szantażować oskarżoną. Groził, że ujawni jej przeszłość i zniszczy jej obecne życie. Z premedytacją stawiał Paulinie złe oceny, aby mieć pretekst do szantażu. Podczas rozprawy okazuje się, że żona Lasoty, która wiedziała o wszystkim miała już dość wybryków męża i to ona próbowała go przejechać.

/ Polska / program sądowy
13:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 405 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-04-24
01:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 27/30 Logo TTV
Polska / program
10:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 29/30 Logo TTV
Polska / program
11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 5/116 Logo TTV

Opis (streszczenie): Akcja programu rozgrywa się na sali sądowej. Z wszelkimi jej atrybutami, z zachowaniem wszystkich procedur i konwenansów przyjętych przez polskie Sądy na co dzień. Forma odcinka dostosowana jest do przebiegu autentycznych rozpraw sądowych. Każdy odcinek rozpoczyna się od zapoznania widza z rozpatrywaną sprawą i odczytania aktu oskarżenia. Pojawiają się kolejni świadkowie. Po przesłuchaniu obu stron, następuje mowa prawdziwego obrońcy i prawdziwego oskarżyciela. Wszystko po to, by prawdziwy Sędzia, najważniejsza postać w programie, mógł wydać sprawiedliwy wyrok. Dodatkowym atutem programu jest fakt, że skomplikowane historie kryminalne dają widzom możliwość samodzielnego mierzenia się z oceną przedstawianych dowodów i faktów, a tym samym szansę "zabawy" w zgadywanie, jaka będzie decyzja i wyrok Sędziego. Na ławie oskarżonych zasiada dziś 30-letnia Anna Krawiec - żona i matka dwójki dzieci. Podejrzewana jest o to, że od wielu miesięcy terroryzowała kochankę swojego męża. Nękała ją głuchymi telefonami, podrzucała listy z pogróżkami, w końcu sięgnęła po broń próbując zabić rywalkę. Oskarżona zaprzecza wszystkiemu. Twierdzi, że nie było jej pod domem kochanki jej męża, że to nie ona jej groziła - ona nie wiedziała nawet o tym, że jej mąż ma kochankę. Pokrzywdzona podczas zeznawania potwierdza, że spotykała się z mężem Anny od kilku miesięcy. Twierdzi, że od początku ich znajomości zaczęły się głuche telefony i listy z pogróżkami. W pewnym momencie czuła się osaczona i bała się o życie. Pewnego dnia ktoś strzelał do niej przez drzwi jej domu. Jest pewna, że była to oskarżona. Zeznania męża oskarżonej wprowadzają pewną konsternację. Zeznaje on bowiem, że wcale nie zna kobiety, która podaje się za jego kochankę. Nie ma z nią nic wspólnego, spotkał ją kilka razy kupując u niej bilet miesięczny na dworcu PKP. Z zeznań siostry poszkodowanej wynika, że cierpi ona na urojenia paranoidalne - taką diagnozę postawił psychiatra. Wyobraziła sobie, że spotyka się z mężem oskarżonej, sama wysyłała sobie listy z pogróżkami i sama strzelała do swoich drzwi. Oskarżona zostaje uniewinniona.

/ Polska / program sądowy
13:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 406 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-04-25
07:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 7, odc. 12/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ofiary domagające się wymierzenia sprawiedliwości kontra oskarżeni, których najbliższa przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Poruszające mowy końcowe, niespodziewane zwroty akcji i ona – Anna Maria Wesołowska, do której zawsze należy ostatnie słowo. Wiosną na antenie TTV kolejny sezon programu z najbardziej znaną sędzią w kraju! Większość akcji najsłynniejszego w Polsce court show dotychczas odbywała się na sali sądowej. Teraz będzie inaczej! Po raz pierwszy w historii kamery programu wyjdą również na zewnątrz! Czy to oznacza, że Anna Maria Wesołowska zacznie pracować… w terenie? W każdym odcinku widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków, ale też wspólnie z bohaterami wrócić do felernych wydarzeń. W odcinkach pojawią się retrospekcje! Na sali rozpraw nie zabraknie również znanych i lubianych z poprzednich sezonów prokuratorów oraz obrońców. Wszystko po to, by sprawiedliwości stało się zadość. TTV zaprasza na najsłynniejszą salę sądową w Polsce! Ten najpiękniejszy Model Gabriel Kryszewski (23) jest oskarżony o próbę otrucia swojego kolegi Dominika Trocia (21) w trakcie pokazu mody. Młodzi mężczyźni pół roku wcześniej wystąpili w popularnym programie telewizyjnym dla początkujących modeli. Dominik wygrał program, miał znacznie więcej zleceń, był rozchwytywany w branży. Gabriel również podpisał kontrakt z agencją modelek i modeli, ale nie był aż tak popularny. Mężczyźni od początku nie pałali do siebie sympatią.

/ Polska / program
07:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 5/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Profesor 52-letni Janusz Wójcikiewicz, szanowany profesor psychologii, zostaje oskarżony o gwałt na trzech studentkach: Annie, Dominice i Darii. Kobiety sprowadzał do swojego gabinetu, obiecując im dodatkowe konsultacje przed obroną magisterium. Na miejscu podawał im tabletkę gwałtu, a następnie wymuszał stosunek i inne czynności seksualne. Po wszystkim straszył kobiety, że ich współżycie zostało nagrane, a jeśli przyjdzie im do głowy o tym komuś powiedzieć, ujawni nagrania ich bliskim. Jedna z ofiar, Anna, jeszcze w trakcie śledztwa popełnia samobójstwo, wskazując w liście, że powodem był gwałt. Oskarżony nie przyznaje się do winy.

/ Polska / program
Program TV na 2020-04-26
07:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 7, odc. 5/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ofiary domagające się wymierzenia sprawiedliwości kontra oskarżeni, których najbliższa przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Poruszające mowy końcowe, niespodziewane zwroty akcji i ona – Anna Maria Wesołowska, do której zawsze należy ostatnie słowo. Wiosną na antenie TTV kolejny sezon programu z najbardziej znaną sędzią w kraju! Większość akcji najsłynniejszego w Polsce court show dotychczas odbywała się na sali sądowej. Teraz będzie inaczej! Po raz pierwszy w historii kamery programu wyjdą również na zewnątrz! Czy to oznacza, że Anna Maria Wesołowska zacznie pracować… w terenie? W każdym odcinku widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków, ale też wspólnie z bohaterami wrócić do felernych wydarzeń. W odcinkach pojawią się retrospekcje! Na sali rozpraw nie zabraknie również znanych i lubianych z poprzednich sezonów prokuratorów oraz obrońców. Wszystko po to, by sprawiedliwości stało się zadość. TTV zaprasza na najsłynniejszą salę sądową w Polsce! Pedofilka 35-letnia Laura jest oskarżona o molestowanie seksualne 10-letniego Oskara, syna swojego partnera. Bardzo atrakcyjna i świetnie wykształcona kobieta, jest córką szanowanego profesora wyższej uczelni Macieja (62) związała się z Hubertem (40), rozwiedzionym menagerem w banku. Jego syn Oskar mieszka na stałe z matką Jagodą (38), jednak co drugi weekend, a czasem nawet częściej, spędzał w mieszkaniu ojca. Byli małżonkowie pozostawali w przyjaznych relacjach, często nawzajem sobie pomagali. Z czasem Oskar zaczął mówić matce o dziwnych zachowaniach nowej dziewczyny taty. Ponieważ Hubert zbagatelizował ten temat, sama postanowiła się temu przyjrzeć. W końcu upewniła się, że dzieje się coś niedobrego, oznajmiła Laurze, że wzywa policję. Laura wzburzona wybiegła z mieszkania, jednak nie przyznaje się do winy. Laura utrzymuje, że Jagoda kłamie z zazdrości i nakłoniła syna do wymyślonych przez nią zeznań by rozbić nowy związek Huberta. Sam Hubert nie wierzy w winę swojej partnerki...

/ Polska / program
Program TV na 2020-04-27
05:35 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 2/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Milioner z Otwocka 50-letni Marian Dąbek jest podejrzany o rozbój i uszkodzenie ciała swojego kolegi Zygmunta Koniecznego oraz o kradzież kuponu loterii liczbowej uprawniającego do odbioru wygranej w wysokości 3 milionów złotych. Marian wpadł w szał, gdy dowiedział się, że jego żona ma romans z Zygmuntem i chce go opuścić. Mężczyzna utrzymuje, że pokłócił się z Zygmuntem, ale go nie pobił. Zygmunt nie widział, kto na niego napadł. Sprawca podszedł do niego od tyłu i uderzył w głowę przy pomocy figurki, a następnie pobił i ukradł mu kupon. Zygmunt jest jednak przekonany o winie Mariana. Mężczyzna nie przyznaje się do winy. W takcie rozprawy na jaw wychodzą tajemnice lokalnej społeczności.

/ Polska / program
07:35 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 406 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
10:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 6/116 Logo TTV

Opis (streszczenie): Akcja programu rozgrywa się na sali sądowej. Z wszelkimi jej atrybutami, z zachowaniem wszystkich procedur i konwenansów przyjętych przez polskie Sądy na co dzień. Forma odcinka dostosowana jest do przebiegu autentycznych rozpraw sądowych. Każdy odcinek rozpoczyna się od zapoznania widza z rozpatrywaną sprawą i odczytania aktu oskarżenia. Pojawiają się kolejni świadkowie. Po przesłuchaniu obu stron, następuje mowa prawdziwego obrońcy i prawdziwego oskarżyciela. Wszystko po to, by prawdziwy Sędzia, najważniejsza postać w programie, mógł wydać sprawiedliwy wyrok. Dodatkowym atutem programu jest fakt, że skomplikowane historie kryminalne dają widzom możliwość samodzielnego mierzenia się z oceną przedstawianych dowodów i faktów, a tym samym szansę "zabawy" w zgadywanie, jaka będzie decyzja i wyrok Sędziego. Joanna Makowiec jest oskarżona o oszustwa. Szantażowała dwóch swoich kochanków i wymusiła od nich pieniądze. Jej syn - trzyletni Kubuś jeszcze nie wie, że aż trzej mężczyźni wierzą w to, że każdy z nich jest jego ojcem. Kto jest nim w rzeczywistości? Oskarżona nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że nie musi pracować - mąż zarabia wystarczająco dużo. Jedynym jej zajęciem jest wychowywanie syna. Jest to dla niej i dla męża bardzo ważne, ponieważ długo starali się o syna i mieli sporo problemów z tym, aby Joanna zaszła w ciążę. Mąż oskarżonej zeznaje, że nie ufa już swojej żonie. Strasznie się na niej zawiódł. Wpływ na to ma fakt, iż jest on bezpłodny (dowiedział się o tym miesiąc przed rozprawą), a ma z żoną trzyletnie dziecko. Do badań zachęcili go jego dwaj znajomi - notabene potencjalni ojcowie Kuby i szantażowani przez Joannę mężczyźni. Alicja Baczyńska - żona jednego z szantażowanych mężczyzn - twierdzi, że z ich wspólnego konta wykonywano w każdym miesiącu przelew na konto Joanny Makowiec. Jest przekonana o tym, że jej mąż miał z nią romans. Tomasz Baczyński zaprzecza temu, jakoby miał mieć romans z oskarżoną. Twierdzi, że czuje się oszukany i oczekuje zwrotu pieniędzy. Henryk Tarnowski - drugi potencjalny ojciec dziecka - mówi dokładnie to, co Baczyński. Potwierdza wszystko. Sprawa rozwiązuje się po zeznaniach szwagra oskarżonej. Zeznaje on, że to mąż oskarżonej uknuł intrygę, aby wrobić dwóch swoich przyjaciół w ojcostwo. Przygotował ten plan ze swoją żoną. Przyznaje też, że jest ojcem dziecka i Joanna zaproponowała mu, aby wyjechać razem z pewną sumą pieniędzy. Chciała odejść od męża.

/ Polska / program sądowy
11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 7/116 Logo TTV
Polska / program sądowy
13:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 407 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-04-28
05:35 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 2/30 Logo TTV
Polska / program
07:35 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 407 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
10:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dzień wolności 38-letni Damian Malinowski oskarżony jest o pobicie 38-letniego Adama Kolarza . Motywem ma być zazdrość o żonę Joannę Malinowską. Joanna i Damian do tej pory byli zgodnym małżeństwem, mają dwójkę dzieci, 12-letniego Kubę i 5-letnią Julkę. Damian dowiedział się, że jego żona zdradziła go z jego najlepszym kumplem Adamem, z którym znają się od liceum. W czasie kiedy doszło do pobicia Adama, przebywał u siebie w warsztacie. Prokurator przedstawia nagranie z monitoringu, na którym widać, jak zamaskowany mężczyzna wysiada z auta Damiana przed sklepem Adama, niszczy jego samochód, a następnie wchodzi do sklepu. Damian się broni, że tego wieczora ktoś ukradł mu samochód, a on następnego dnia zgłosił to na policję. Jego obrońca pokazuje protokół przyjęcia zgłoszenia zaginięcia samochodu.

/ Polska / program
11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 8/116 Logo TTV
Polska / program sądowy
13:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 408 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-04-29
07:35 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 408 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
10:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 556 Logo TTV

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie Sędzia Anna Maria Wesołowska będzie rozstrzygać sprawy, na temat których trwają poważne dyskusje w mediach. Dokładne poznanie tych historii wymagać będzie od niej i prokuratorów sprawdzenia miejsc dokonania przestępstw. Adwokaci natomiast poszukają dowodów niewinności swoich klientów, również poza salą sądową. Jak się okaże, mogą one wpłynąć na ostateczny wyrok sądu… Wszystkie historie prezentowane w serialu zaczerpnięte są z wokand polskich sądów karnych.

/ Polska / program sądowy
11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 9/116 Logo TTV
Polska / program sądowy
13:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 409 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-04-30
07:35 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 409 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
10:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 557 Logo TTV
Polska / program sądowy
11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 10/116 Logo TTV
Polska / program sądowy
13:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 410 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-05-01
01:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 28/30 Logo TTV
Polska / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Sędzia Anna Maria Wesołowska. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Sędzia Anna Maria Wesołowska w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Sędzia Anna Maria Wesołowska.

Sędzia Anna Maria Wesołowska gdzie obejrzeć?


Sędzia Anna Maria Wesołowska można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TTV, TVN 7

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry