Reklama

Sędzia Anna Maria Wesołowska godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Sędzia Anna Maria Wesołowska

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Sędzia Anna Maria Wesołowska będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-01-21
07:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 338 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): "Proszę wstać! Sąd idzie." Takimi słowami rozpoczynają się wszystkie odcinki programu "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Kto w procesie kłamie? Czy przedstawione dowody wystarczą aby skazać oskarżonego? Wyrok wyda Sędzia Anna Maria Wesołowska. Akcja programu toczy się na sali sądowej. Każdy odcinek poświęcony jest jednej sprawie sądowej, którą publiczność obserwuje od momentu oskarżenia, poprzez zeznania świadków oraz obronę oskarżonego aż do uzasadnienia i ogłoszenia wyroku. Sędzia Wesołowska oraz występujący w serialu adwokaci i prokuratorzy to prawdziwi, czynni zawodowo pracownicy wymiaru sprawiedliwości. Równie autentyczne są sprawy, nad którymi pracują. Scenariusze odcinków są inspirowane historiami zaczerpniętymi z polskich wokand.

/ Polska / program sądowy
11:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 21/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Kebab 22-letni Sebastian jest oskarżony o podpalenie baru, w którym ucierpiał śpiący na zapleczu Ahmed (48), właściciel. Motywem działania Sebastiana miał być jego rasizm i fakt, że jego siostra Malwina (20) pracowała w tym kebabie i wciąż pozostaje w związku z Alim (25), krewnym Ahmeda. Sebastian kilkukrotnie przychodził do kebabu z kolegami, wywoływał bójki i straszył właściciela, co widać na prezentowanym w sądzie materiale filmowym. Sebastian zmusił w końcu siostrę do rezygnacji z pracy w barze, ale nie udało mu się zniszczyć ich związku, mieszkają razem. Ahmed twierdzi również, że widział Sebastiana uciekającego po podpaleniu.

/ Polska / program
Reklama
12:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 384 Logo TTV
Polska / program sądowy
14:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 339 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-01-22
07:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 339 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
11:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 22/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Placebo 43-letni Andrzej - architekt - oskarżony zostaje o przemyt znacznej ilości, posiadanie i handel narkotykami, tzw. olejem z marihuany, który miałby pomagać nieuleczalnie chorym. Andrzej przyznaje się, ale twierdzi, że to był lek dla umierającej żony, a on dzielił się zapasami z potrzebującymi. W swoich wyjaśnieniach Andrzej, dużo mówi o miłości do umierającej żony, ma dużą wiedzę o jej chorobie. Wyjaśnia, że sprzedał prawie cały majątek, by ratować żonę. Anastazja zmarła, ale Andrzej jest przekonany, że tylko z uwagi na terapię alternatywną żyła dłużej niż inni. Podkreśla, że owszem sprzedał niewielką ilość oleju dwojgu ludziom, ale zrobił to, by ulżyć w ich cierpieniu.

/ Polska / program
12:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 385 Logo TTV
Polska / program sądowy
14:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 340 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-01-23
07:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 340 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
11:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 23/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Wuefista Adam Więcek jest oskarżony o próbę gwałtu na swojej uczennicy Weronice, która jest nieletnia. Mężczyzna miał zwabić uczennicę do pokoju wuefistów i tam przymuszać do seksu. Adam jest wysportowanym i eleganckim młodym mężczyzną. Skończył AWF i uczy w szkole. Spokojny, zadbany, lubią go nauczyciele i uczniowie. Podoba się sporej części uczennic, niektóre próbują go podrywać. W sprawie zeznają rodzice pokrzywdzonej dziewczyny i jej koleżanka. Czy nauczycielowi uda się wybronić przed poważnym zarzutem? Czy pod miłą powierzchownością mężczyzny kryje się bezwzględna bestia?

/ Polska / program
12:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 386 Logo TTV
Polska / program sądowy
Reklama
14:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 341 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-01-24
07:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 341 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
11:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 24/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Biust 39-letni Adam Wielgosz jest oskarżony o kradzież 41-letniemu Robertowi zegarka o wartości 12 tysięcy złotych. Robert jest nowym partnerem Iwony (38), żony Adama, z którym się rozwodzi. Adam zaprzecza, że cokolwiek ukradł, twierdzi, że Robert dał mu go w rozliczeniu. Uważa, że Robert jest mu winien pieniądze za operację plastyczną żony, która powiększyła sobie biust. By przeprowadzić operację Adam wziął w pracy pożyczkę w kasie zapomogowo-pożyczkowej. Teraz sam musi spłacać pożyczkę. Wielokrotnie prosił i żonę i jej nowego partnera, by zwrócili mu pieniądze. Oni jednak nie chcą o tym słyszeć. Iwona zeznaje, że mąż przez lata ją poniżał, zawsze dawał jej do zrozumienia, że musi nad sobą pracować, że nie spełnia jego oczekiwań, że sobie bez niego nie poradzi. Robert, nowy partner Iwony zeznaje, że Adam wielokrotnie go nachodził i chciał zwrotu pieniędzy. On się nie poczuwa, bo owszem – uwielbia piersi Iwony – ale bez nich też by ją kochał. Ta operacja do niczego nie była jej potrzebna. Iwona jest nawet gotowa zwrócić Adamowi silikonowe implanty, jednak operacja ich wyjęcia też kosztuje i ona nie zamierza za to płacić.

/ Polska / program
12:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 387 Logo TTV
Polska / program sądowy
14:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 342 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-01-27
07:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 342 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
11:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 25/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Stalker Igor Maciejewski (29) jest oskarżony o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a konkretnie zeszpecenia ciała i ciężkiego kalectwa Pauliny Wnuk (28). Oskarżony zaczaił się na ofiarę późnym wieczorem w parku, a następnie oblał jej twarz kwasem solnym, wskutek czego została trwale oszpecona oraz utraciła wzrok w jednym oku. Mężczyzna nie przyznaje się do winy. Dowody świadczą przeciwko oskarżonemu, który jest byłym partnerem ofiary. Na słoiku z kwasem zabezpieczonym przez policję w krzakach koło miejsca zdarzenia znaleziono jego odciski palców. Paulina - atrakcyjna modelka o zjawiskowej wręcz urodzie - zerwała z nim pół roku przed zdarzeniem i znalazła sobie nowego chłopaka, Maćka (31). Dziewczyna od jakiegoś czasu dostawała pogróżki: zarówno listowne anonimy jak i wiadomości na komunikatorach internetowych. Ktoś groził, że jeśli nadal będzie z Maćkiem, gorzko tego pożałuje. Między Maćkiem, a Igorem doszło nawet do konfrontacji. Maciek został pobity przez Igora. Igor przyznaje, że wydzwaniał i wypisywał do Pauliny, bo zaślepiała go zazdrość, ale nigdy w życiu nie zrobiłby jej krzywdy.

/ Polska / program
12:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 388 Logo TTV
Polska / program sądowy
14:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 343 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-01-28
07:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 343 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
11:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 26/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Łowca pedofilów 46-letni Paweł został zwabiony w pułapkę przez łowcę pedofilów, który podawał się w Internecie za 18-letniego chłopaka. Oskarżony nie przyznaje się do winy, ale dowody przeciwko niemu są mocne. Materiały pedofilskie na komputerze, zapisy rozmów z czatów internetowych. Zbulwersowana zatrzymaniem Pawła jest też jego żona. Kobieta przyznaje, że nic nie podejrzewała, chociaż wieloletnia oziębłość męża w sypialni teraz zaczyna w końcu znajdywać wyjaśnienie. Kolejnym świadkiem jest 20-letnia córka Pawła, która nie mieszka już z rodzicami. Dziewczyna nie wierzy w winę ojca, nigdy jej nie tknął, a wręcz przeciwnie, zawsze mogła znaleźć u niego wsparcie, dużo większe niż u matki.

/ Polska / program
12:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 389 Logo TTV
Polska / program sądowy
Reklama
14:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 344 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-01-29
07:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 344 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
11:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 27/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ostatnia wola 66-letnia Danuta Kawka jest oskarżona o zabójstwo Witolda Mazurka. Mężczyzna zmarł na skutek otrucia tojadem mocnym. Poznali się w domu opieki dla starców, w którym mieszkali. Oboje byli wdowcami, bliska więź łączyła ich do momentu udaru Witolda. Wtedy mężczyzna zaczął bardzo wrogo odnosić się do Danuty. Kobieta nie przyznaje się do winy. Przed sądem zeznaje córka mężczyzny, która nie wierzy, że jej ojciec mógł jeszcze w tym wieku zakochać się i planować ślub. Także inna pensjonariuszka domu opieki sugeruje, że Danuta mogła zabić z powodu odrzuconej miłości. Na niekorzyść oskarżonej przemawia fakt, że w momencie odnalezienia zwłok przez sanitariusza, ta kryła się w pokoju zmarłego za firanką. Co tak naprawdę zdarzyło się w domu spokojnej starości?

/ Polska / program
12:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 390 Logo TTV
Polska / program sądowy
14:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 345 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-01-30
07:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 345 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
11:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 28/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Porwana żona 50-letni biznesmen Andrzej i jego żona, Agata (36) zostają zaskoczeni w nocy przez dwóch zamaskowanych i uzbrojonych napastników, którzy napadają na nich na rzadko uczęszczanej ulicy pod domem. Mężczyźni porywają żonę biznesmena. Już w trakcie uprowadzenia zapowiadają mężczyźnie, że będą chcieli okupu. Dzięki wynajętemu detektywowi porywaczy udaje się zatrzymać i uwolnić Agatę, ale jeden z detektywów zostaje postrzelony śmiertelnie podczas akcji. Przed sądem za uprowadzenie Agaty stają 30-letni Marek i jego brat, 27-letni Paweł. Paweł jest również oskarżony o zabójstwo. Obaj bracia pracowali kiedyś przy budowie osiedla firmy deweloperskiej Andrzeja i zostali zwolnieni. Prokurator jest przekonany, że oprócz pieniędzy, sprawców motywowała zemsta. Mężczyźni przyznają się do porwania, jednak żaden z nich nie chce wziąć na siebie winy za zabójstwo detektywa. Twierdzą, że są wrabiani przez policję i to któryś z przybyłych na miejsce policjantów zastrzelił detektywa.

/ Polska / program
12:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 391 Logo TTV
Polska / program sądowy
14:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 346 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-01-31
07:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 346 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
11:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 29/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): To moje maleństwo Anna Bieluń (41) jest oskarżona o zabójstwo Soni Chrabelskiej (18). Kiedy kobiety spotkały się w domu, Anna udusiła ofiarę przy pomocy kabla od żelazka. Następnie skalpelem wycięła z jej brzucha dziecko, bowiem Sonia była wtedy w dziewiątym miesiącu ciąży. Anna zatrzymała dziecko i udawała, że sama je urodziła. Wcześniej, przez kilka miesięcy, Anna chodziła ze sztucznym brzuchem i udawała, że jest w ciąży. Poszukiwania zaginionej Soni Chrabelskiej doprowadziły na trop Anny Bieluń, bowiem kobieta kontaktowała się z ofiarą za pośrednictwem maili oferując jej pomoc materialną. Anna nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że Sonię udusił jej partner - Jacek Kobielski (40). Kto okaże się winnym tek makabrycznej zbrodni?

/ Polska / program
12:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 392 Logo TTV
Polska / program sądowy
Reklama
14:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 347 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-02-03
07:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 347 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
11:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dzień wolności 38-letni Damian Malinowski oskarżony jest o pobicie 38-letniego Adama Kolarza . Motywem ma być zazdrość o żonę Joannę Malinowską. Joanna i Damian do tej pory byli zgodnym małżeństwem, mają dwójkę dzieci, 12-letniego Kubę i 5-letnią Julkę. Damian dowiedział się, że jego żona zdradziła go z jego najlepszym kumplem Adamem, z którym znają się od liceum. W czasie kiedy doszło do pobicia Adama, przebywał u siebie w warsztacie. Prokurator przedstawia nagranie z monitoringu, na którym widać, jak zamaskowany mężczyzna wysiada z auta Damiana przed sklepem Adama, niszczy jego samochód, a następnie wchodzi do sklepu. Damian się broni, że tego wieczora ktoś ukradł mu samochód, a on następnego dnia zgłosił to na policję. Jego obrońca pokazuje protokół przyjęcia zgłoszenia zaginięcia samochodu.

/ Polska / program
12:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 393 Logo TTV
Polska / program sądowy
14:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 348 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-02-04
07:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 348 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
11:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 1/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Śmierć niewinnych 33-letnia Anna Szymańska podejrzana jest o zamordowanie dwójki swoich dzieci: 1,5-rocznej Gabrysi i 3-letniej Julki. Kobieta od ostatniego porodu leczy się na depresję. Janusz Szymański (36), mąż oskarżonej cały czas wspierał małżonkę w walce z chorobą. Nie może jednak wybaczyć żonie, że bez jego wiedzy przerwała leczenie i podała środki usypiające dzieciom, czym doprowadziła je do śmierci. Kobieta nie przyznaje się do winy. Jej teściowa twierdzi, że motywem zabójstwa była chęć powrotu do pracy i kariera zawodowa.

/ Polska / program
12:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 394 Logo TTV
Polska / program sądowy
14:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 349 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-02-05
07:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 349 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 2/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Milioner z Otwocka 50-letni Marian Dąbek jest podejrzany o rozbój i uszkodzenie ciała swojego kolegi Zygmunta Koniecznego oraz o kradzież kuponu loterii liczbowej uprawniającego do odbioru wygranej w wysokości 3 milionów złotych. Marian wpadł w szał, gdy dowiedział się, że jego żona ma romans z Zygmuntem i chce go opuścić. Mężczyzna utrzymuje, że pokłócił się z Zygmuntem, ale go nie pobił. Zygmunt nie widział, kto na niego napadł. Sprawca podszedł do niego od tyłu i uderzył w głowę przy pomocy figurki, a następnie pobił i ukradł mu kupon. Zygmunt jest jednak przekonany o winie Mariana. Mężczyzna nie przyznaje się do winy. W takcie rozprawy na jaw wychodzą tajemnice lokalnej społeczności.

/ Polska / program
12:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 395 Logo TTV
Polska / program sądowy
14:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 350 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-02-06
07:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 350 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 3/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Schody Krzysztof Zabielski oskarżony jest o zepchnięcie swojej żony ze schodów podczas sprzeczki. Motywem ma być podejrzenie Krzysztofa wobec żony Ewy Zabielskiej o romans z sąsiadem, mieszkającym niedaleko lekarzem. Parze od dawna się nie układa. Zdaniem męża kobieta nadużywa alkoholu i jest uzależniona od narkotyków. W momencie wypadku też była nietrzeźwa i być może sama spadła ze schodów. W sprawie zeznają mąż, córka i domniemany kochanek pokrzywdzonej.

/ Polska / program
12:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 396 Logo TTV

Opis (streszczenie): Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki.

/ Polska / program sądowy
Reklama
14:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 351 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-02-07
07:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 351 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 4/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Matka 44-letnia Renata jest oskarżona o zabójstwo swojej 70-letniej matki. Kobieta przez wiele lat mieszkała z matką i mężem na podwarszawskiej wsi. Dwa lata temu rozwiodła się i przeprowadziła do Warszawy, gdzie znalazła pracę i wynajęła mieszkanie. Kiedy okazało się, że matka choruje i wymaga opieki, siostra Renaty wielokrotnie prosiła ją, by ta wróciła na wieś i zajęła się mamą. Podczas jednych z odwiedzin Renata uderzyła matkę dwukrotnie tłuczkiem do mięsa w głowę. Nie udzieliła jej pomocy, nie wezwała karetki. Martwą matkę znalazła siostra Renaty - Iwona. Renata została zatrzymana przez policję w drodze na przystanek autobusowy. Iwona jest przekonana o winie siostry: Renata nienawidziła matki, nie chciała się nią opiekować i była wyrodną córką. Zeznania kolejnych świadków ujawniają mroczne sekrety rodziny.

/ Polska / program
12:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 397 Logo TTV
Polska / program sądowy
14:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 352 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-02-10
07:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 352 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 5/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Profesor 52-letni Janusz Wójcikiewicz, szanowany profesor psychologii, zostaje oskarżony o gwałt na trzech studentkach: Annie, Dominice i Darii. Kobiety sprowadzał do swojego gabinetu, obiecując im dodatkowe konsultacje przed obroną magisterium. Na miejscu podawał im tabletkę gwałtu, a następnie wymuszał stosunek i inne czynności seksualne. Po wszystkim straszył kobiety, że ich współżycie zostało nagrane, a jeśli przyjdzie im do głowy o tym komuś powiedzieć, ujawni nagrania ich bliskim. Jedna z ofiar, Anna, jeszcze w trakcie śledztwa popełnia samobójstwo, wskazując w liście, że powodem był gwałt. Oskarżony nie przyznaje się do winy.

/ Polska / program
12:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 398 Logo TTV
Polska / program sądowy
14:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 353 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-02-11
07:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 353 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 6/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Leokadia Matylda Bielik (25) jest oskarżona o kradzież należącej do pacjentki, złotej bransoletki z rubinem wartej 3 i pół tysiąca złotych. Oskarżona pracowała w jednym z warszawskich szpitali jako pielęgniarka. Niezbitym dowodem jej winy jest nagranie z monitoringu, na którym widać jak Matylda wychodzi z jednej ze szpitalnych sal, trzymając tacę z opatrunkami, spod których widać złotą bransoletkę. Matylda wszystkiego się wpiera, a o kradzież obwinia koleżankę pracy.

/ Polska / program
12:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 399 Logo TTV
Polska / program sądowy
14:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 354 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-02-12
07:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 354 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 7/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Zimowa tragedia 23-letni Robert Nejman staje przed sądem pod zarzutem pozbawienia wolności i zabójstwa 12-letniego Miłosza Oleckiego. Mężczyzna przyznał się do winy i sam zgłosił się na komisariat, gdy znaleziono ciało Miłosza. Chłopiec został związany liną żeglarską i przywiązany do drzewa w lesie. Spędził tam kilkanaście godzin i zamarzł. Koło południa następnego dnia jego ciało znaleźli sąsiedzi biorący udział w akcji poszukiwawczej chłopca. Gdy zaczyna się rozprawa, nikt nie ma wątpliwości, że oskarżony jest winny zbrodni. Obrońca mężczyzny cały czas ma przekonanie, że ten kogoś kryje…

/ Polska / program
12:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 400 Logo TTV
Polska / program sądowy
14:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 355 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-02-13
07:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 355 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 8/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Wielka miłość 19-letni Krystian oskarżony jest o doprowadzenie nieletniej Moniki (14) do obcowania płciowego. Sprawa zaczęła się, gdy matka Moniki, Judyta przyłapała córkę na seksie z Krystianem i zgłosiła sprawę na policję. Krystian nie przyznaje się do winy. Owszem, sypiał z Moniką, ale to dlatego, że ją kocha i są parą. Prosi sąd, by nie niszczył ich miłości – chce się z Moniką ożenić. Monika także mówi o wielkiej miłości do Krystiana. Czy matka Moniki ustąpi? Wygląda na to, że zbyt gwałtownie zareagowała, widząc córkę uprawiającą seks.

/ Polska / program
12:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 401 Logo TTV
Polska / program sądowy
14:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 356 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-02-14
07:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 356 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 9/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ksiądz 48-letni ks. Waldemar Nowak został przyłapany na tym, jak pod wpływem alkoholu usiłował doprowadzić 11-letniego Kacpra Kamińskiego do innej czynności seksualnej. Obdukcja wykazała, że chłopiec wcześniej odbył stosunek seksualny, o czym świadczą otarcia naskórka i pęknięcia odbytu. Na ciele chłopca znaleziono ślady biologiczne księdza Waldemara, który był pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Ksiądz nie przyznaje się do winy, twierdzi, że niczego nie pamięta, ale zapewnia, że nie ma i nigdy nie miał skłonności pedofilskich. Księdza przyłapał ojczym chłopca. Zaniepokojony przedłużającą się nieobecnością Kacpra, który miał odprowadzić księdza na plebanię, poszedł tam po niego. Zastał wystraszonego chłopca i obnażonego księdza, który przed nim klęczał.

/ Polska / program
12:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 402 Logo TTV
Polska / program sądowy
14:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 357 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-02-17
07:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 357 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
11:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 10/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Wypadek 36-letnia Klara Różewicz spowodowała wypadek pod wpływem alkoholu i uciekła z miejsca zdarzenia. Pierwsza rozprawa zostaje odroczona ze względu na to, że ofiara właśnie zmarła w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń. Oskarżona twierdzi, że mimo spożycia alkoholu jechała ostrożnie, a pokrzywdzona nieuważnie, rozmawiając przez telefon, wtargnęła na jezdnię. Świadek zdarzenia zeznaje, że oskarżona jechała bardzo szybko, a przed przejściem dla pieszych wręcz przyspieszyła. Obrona wskazuje na ciężką sytuację domową swojej klientki, która podczas nieobecności męża, musi łączyć obowiązki zawodowe z wychowaniem dzieci i prowadzeniem domu.

/ Polska / program
12:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 403 Logo TTV
Polska / program sądowy
14:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 358 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
18:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 10/30 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-18
07:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 358 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
12:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 11/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Niebezpieczny klub go-go 34-letni Adrian, ochroniarz w klubie go-go, staje przed sądem oskarżony o napaść na jednego z klientów – Ludwika (43). Oskarżony nie przyznaje się do winy, twierdzi, że jak znalazł pokrzywdzonego, to ten był już nieprzytomny. Chwilę wcześniej poszarpali się tuż przed lokalem, co zarejestrował monitoring. Adrian wyrzucił Ludwika z klubu za namawianie jednej ze striptizerek, by odeszła z pracy. Ludwik potwierdza: namawiał Andżelikę, by rzuciła klub, bo się w niej zakochał. Jest zamożny, będzie w stanie ją utrzymać. Andżelika chciała odejść, ale bała się zemsty brutalnego Adriana i właściciela klubu – Romana.

/ Polska / program
12:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 404 Logo TTV
Polska / program sądowy
14:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 359 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
18:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 11/30 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-19
07:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 359 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
11:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 12/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ofiara przemocy domowej Anna (33) oskarżona jest o pozbawienie wolności swojego syna, 15-letniego Wojtka. Krzyki chłopaka dochodzące z piwnicy domu usłyszał sąsiad. Wezwał policję, która znalazła na miejscu związanego 15-latka. Okazało się, że chłopak spędził w zamknięciu dwie doby. Matka chłopca na rozprawie próbuje wzbudzić współczucie sądu. Urodziła Wojtka jako 18-latka, uciekła z domu rodzinnego, w którym obecna była przemoc i zamieszała u ciotki. Musiała samotnie wychowywać syna, a Wojtek nie jest łatwym dzieckiem. Pyskaty buntownik, bez przyjaciół, potrafi znikać na całe dnie. Tamtego dnia ją uderzył, a ona nie wytrzymała i mu oddała. Związała go i powiedziała, że będzie siedzieć w piwnicy tak długo, aż nie obieca jej, że się zmieni. Uważała, że tylko tak może mu przemówić do rozumu.

/ Polska / program
12:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 405 Logo TTV
Polska / program sądowy
14:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 360 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
18:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 25/30 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-20
07:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 360 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
11:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 13/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Pechowy hotel Policja zostaje wezwana do szpitala, gdzie nad ranem karetka przywiozła 27-letnią Olę, blogerkę. Dziewczyna ma obrażenia, które sugerują, że została zgwałcona lub uprawiała ostry seks z gadżetami. Ma liczne zasinienia, a jej miejsca intymne krwawią. Umówiła się z mężczyzną na seks w hotelu, ale w trakcie nocy urwał jej się film, obudziła się rano zgwałcona. Badanie wykazuje obecność GHB (pigułki gwałtu) w jej krwi. Przed sądem staje oskarżony o gwałt 34-letni Borys. Mężczyzna jest zawstydzony, w wyniku zatrzymania stracił pracę przedstawiciela handlowego, a pozostająca już wcześniej w separacji z nim żona utrudnia mu kontakty z dziećmi. Borys przyznaje, że uprawiali ostry seks, ale potem wyszedł z hotelu, był już mocno pijany i wrócił do swojego mieszkania. Nie ma pojęcia, co wydarzyło się w pokoju po jego wyjściu.

/ Polska / program
12:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 406 Logo TTV
Polska / program sądowy
14:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 361 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
18:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 26/30 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-21
07:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 361 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
11:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 14/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Kanał Bartek Kowalczyk (18) pół roku temu przeniósł się z rodzicami z Wrocławia do Warszawy. W nowym liceum zaprzyjaźnił się z paczką „hardkorów”- jak sami siebie nazywają. Adrian (18), Mikołaj (18), Ola (19) i Zuza (18) to znudzone codziennym życiem i nauką dzieciaki, które wymyślają sobie coraz to nowe zakłady. „Zakład” to zadanie karkołomne, a często jego wykonanie wiąże się z ryzykiem śmierci lub kalectwa. Młodzież wrzuca takie nagrania do Internetu, by zyskać sławę. Prym w grupie wiodą Adrian i Ola, którzy są parą. Bartek jest oskarżony o zabójstwo swojego szkolnego kolegi Mikołaja (18), który został utopiony w kanale. Chłopak nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, a Mikołaj utopił się przypadkiem. Dowody świadczą przeciwko oskarżonemu. Pod paznokciami ofiary znaleziono naskórek oskarżonego, zaś na rękach Bartka było sporo świeżych zadrapań. Wiadomo, że tydzień przed zdarzeniem między chłopakami wybuchł konflikt spowodowany jednym z „zadań”.

/ Polska / program
12:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 407 Logo TTV
Polska / program sądowy
14:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 362 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Program TV na 2020-02-24
07:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 362 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
12:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 15/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Potwór 38-letni Mateusz oskarżony jest o pobicie 68-letniego Zygmunta. Mateusz wracał wieczorem do domu ze spotkania z kolegami. Był pod wpływem alkoholu i wściekły, bo rzuciła go dziewczyna. Zygmunt jechał rowerem i mijał akurat Mateusza. Mateusz bez powodu najpierw włożył mu metalową rurę w szprychy, powodując upadek, a następnie zaczął go nią okładać. W procesie zeznaje matka oskarżonego – Czesława, która nie rozumie, co się stało jej synowi. To spokojny człowiek, co prawda ma problemy psychiczne, ale zawsze zagrażał raczej sobie, niż innym (ma na koncie dwie próby samobójcze). Widocznie rozstanie z dziewczyną tak go załamało… O dzikiej agresji oskarżonego zeznaje z kolei świadek zdarzenia: ten człowiek wyglądał jak oszalały potwór! Z kolei Zygmunt mówi, że doszedł do siebie i nie chce, żeby Mateusz dostał jakąś bardzo surową karę – widocznie miał zły dzień… Jaka prawda kryje się za zachowaniem mężczyzny?

/ Polska / program
13:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 408 Logo TTV
Polska / program sądowy
13:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 363 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
18:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 27/30 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-25
07:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 363 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
12:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 16/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Plantator Marian Florczak (50) jest oskarżony o nielegalną uprawę konopi indyjskich oraz handel marihuaną. Oskarżony i jego żona Teresa (47) prowadzą pod Warszawą plantację kukurydzy. Po telefonicznym donosie policja odkryła, że wśród legalnie zasadzonych roślin rośnie spore poletko konopi indyjskich. W piwnicy domu Mariana znajdowały się rozwieszone, suszące się krzaki konopi, przygotowany do porcjowania susz roślinny, waga elektroniczna, a także zgrzewarka do folii. Marian przyznaje się do winy. W winę Mariana nie wierzy jednak jego pracownik Darek (35). Jest przekonany, że Marian wziął na siebie winę, by chronić syna - Igora (17), który od jakiegoś czasu obraca się w nieciekawym towarzystwie okolicznych dresiarzy. Igor zaprzecza, że ma z tym cokolwiek wspólnego.

/ Polska / program
13:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 409 Logo TTV
Polska / program sądowy
13:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 364 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
18:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 28/30 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-26
07:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 364 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
11:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 17/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): W więzieniu Wojciech Chojnacki (55) od ponad trzydziestu lat jest strażnikiem więziennym i za rok planował przejść na emeryturę. Lata obcowania ze zwyrodnialcami zrobiły z niego twardziela, który uwielbia rządzić w domu i podczas służby. W pracy ma opinię bezwzględnego, konsekwentnego i jednego z tych, którego obawiają się więźniowie. Mężczyzna nigdy nie awansował na wyższe stanowisko i pokłady frustracji z tym związane często wyładowuje na więźniach. Wojciech ma sprawę przed sądem, bo Ania (28), żona jednego z więźniów, oskarża go o regularne wykorzystywanie seksualne w zamian za „zapewnienie” opieki w więzieniu jej mężowi Tomkowi, który odsiadywał wyrok za kradzież. Strażnik przyznaje się do romansu z kobietą i twierdzi, że to ona złożyła mu taką propozycję.

/ Polska / program
12:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 410 Logo TTV
Polska / program sądowy
13:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 365 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
18:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 29/30 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-27
07:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 365 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
11:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 18/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Bokserka Klara Iwaszkiewicz jest oskarżona o pobicie swojego ojca. Dziewczyna trenuje boks i kiedy ojciec odmówił sfinansowania jej wyjazdu na obóz bokserski, dotkliwie go pobiła. Ojciec miał wstrząs mózgu liczne siniaki na twarzy i ciele oraz rozcięty łuk brwiowy. Klara jest półsierotą. Matka zmarła na raka. Ojciec wychowywał ją samotnie. Po 5 latach ożenił się ponownie i ma drugie dziecko, Paulę. Wanda jest drugą żoną Janusza. Nie wie, co myśleć o zachowaniu męża. Nie może też uwierzyć, że Klara pobiła ojca. Może to dojrzewanie? Chce, żeby wycofał oskarżenie. Klara tłumaczy, że to nieprawda, nie chciała pieniędzy na obóz, bo sama dorabia w magazynie i uderzyła ojca w obronie własnej i na pewno nie tak mocno, jak wskazują na to obrażenia.

/ Polska / program
12:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 411 Logo TTV
Polska / program sądowy
13:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 366 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
18:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 30 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-28
07:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 366 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
11:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska, sez. 6, odc. 19/30 Logo TTV

Opis (streszczenie): Znachor Na ławie oskarżonych zasiadają: znachor Maksymilian (48) oraz Dariusz (38), ojciec 3-letniego Stasia. Staś zmarł na skutek nieleczonego zapalenia płuc i po drastycznych głodówkach, które - jak twierdzi Dariusz - zalecił mu Maksymilian. Obaj stanęli przed sądem pod zarzutem spowodowania śmierci dziecka. Maksymilian nie przyznaje się do winy. On jest odpowiedzialny, nigdy nie zaleciłby odstawienia antybiotyku, który przepisał Stasiowi lekarz na zapalenie płuc. Dariusz musiał go źle zrozumieć. On zalecił tylko odstawienie niektórych produktów, które szkodziły maleństwu, broń Boże głodówki. Dariusz z kolei zeznaje, że Maksymilian kazał mu odstawić wszelkie leki zapisane synkowi przez lekarza, twierdząc, że to chemia, która obciąża jego organizm. Mówił, że tydzień głodówki pomoże chłopcu dojść do siebie, wzmocni organizm. Zaufał mu. Sędzia odtwarza nagranie z przesłuchania matki chłopca – Marioli (35) dokonanego na etapie śledztwa. Mariola od dwóch lat chorowała na raka, gdy Staś zmarł, była w szpitalu na kolejnej dawce chemii. Dwa dni później powiesiła się, nie mogąc sobie poradzić z utratą dziecka. Mariola zeznaje, że w przeciwieństwie do męża wierzy w tradycyjną medycynę i nigdy by się nie zgodziła na zabranie chłopca do znachora. Nigdy nie wybaczy Darkowi, że zabił ich synka.

/ Polska / program
12:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 412 Logo TTV
Polska / program sądowy
13:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 367 Logo TVN 7
Polska / program sądowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Sędzia Anna Maria Wesołowska. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Sędzia Anna Maria Wesołowska w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Sędzia Anna Maria Wesołowska.

Sędzia Anna Maria Wesołowska gdzie obejrzeć?


Sędzia Anna Maria Wesołowska można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TTV, TVN 7

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry