Reklama

Szkoła godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Szkoła

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Szkoła będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 3 lipca 2020 (Piątek)
15:55 Szkoła, odc. 427 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Dwaj koledzy: Maciek Trojan i Rafał Przybylski pokłócili się o Paulinę Markiewicz, która bardzo im się spodobała. Żaden z nich nie zamierza zrezygnować i chciałby się umówić z dziewczyną. Kolega przekonuje ich, że najpierw powinni ją zapytać o zdanie. Czy dziewczyna umówi się z którymś z zakochanych kolegów? Jedna z gimnazjalistek, Hania Sobczyk, ma poważny problem rodzinny. Jej mama ciągle ją poniża. Dziewczyna mówi kobiecie, że czuje się przez nią raniona, ale ta nie przejmuje się uczuciami córki i nadal ją krytykuje. Hania załamuje się a swoją złość wyładowuje na koleżance. W końcu mówi o swoich problemach nauczycielowi wychowania fizycznego.

/ Polska / program
Program TV na 6 lipca 2020 (Poniedziałek)
05:10 Szkoła, odc. 278 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Przyjaciółki Melania Kruk i Maja Matysiak pokłóciły się, bo Melania poplamiła bluzkę Mai i nie przeprosiła jej za to. Maja postanowiła , że tym razem się nie ugnie i nie wyciągnie pierwsza ręki do Melanii. W głębi serca ma jednak nadzieję, że usłyszy od przyjaciółki przeprosiny. Tymczasem Melania postanawia zrobić szkolny casting na nową przyjaciółkę… Chłopak Anity Cichoń, Janek Chmielewski pali papierosy. Dziewczyna bardzo się tym martwi. Na lekcji biologii Barbara Gruszka uświadamia uczniom, jak bardzo palenie szkodzi zdrowiu. Przerażona Anita postanawia za wszelką cenę nakłonić Janka do rzucenia papierosów. Wymusza na nim obietnicę, że przestanie palić. Jednak Janek nie potrafi poradzić sobie z nałogiem. Dziewczyna postanawia podstępem odzwyczaić ukochanego od nałogu.

/ Polska / program
Reklama
07:00 Szkoła, odc. 326 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Kajetan Steczko staje się popularny wśród uczennic szkoły dzięki temu, że wziął udział w reklamie soku marchwiowego. Jego roznegliżowane zdjęcia budzą zachwyt i dziewczyny zaczynają rywalizować o względy chłopaka. Zuza, której Kajtek od początku się podobał, jest zawiedziona tym, że imponuje mu nagła popularność. Szkolny podrywacz jest wściekły, bo jego dziewczyna również jest zauroczona nowym uczniem. To nie może skończyć się dobrze. Agresywne licealistki, Edyta i Łucja, chcą w szybki sposób zarobić dużo pieniędzy. Namawiają koleżankę, żeby sprzedawała podrobione ubrania kupione na chińskich aukcjach jako oryginalne. Klaudia zgadza się współpracować z dziewczynami, mimo, że jej kolega Przemek uważa, że jest naiwna i pozwala się wykorzystywać. Czy oszustwo wyjdzie na jaw?

/ Polska / program
15:55 Szkoła, odc. 428 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ania Kijewska marzy o dziecku. Jednak chłopak uczennicy nie chce się na to zgodzić. Zdesperowana licealistka postanawia zajść w ciążę z obcym mężczyzną. W ostatniej chwili wycofuje się, ale wściekły na Anię Artur zrywa z nią…

/ Polska / program
Program TV na 7 lipca 2020 (Wtorek)
05:10 Szkoła, odc. 279 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gimnazjalistka Edyta Chojnowska podkochuje się w maturzyście Wojtku Radwanie. Kiedy dowiaduje się, że chłopak po zdaniu matury ma dostać od rodziców mieszkanie, oferuje mu swoją pomoc przy gotowaniu i sprzątaniu nowego lokum. Chłopak przyjmuje propozycję, ale nie traktuje jej poważnie. Zakochana gimnazjalistka chce udowodnić, że będzie idealną panią domu. Edyta liczy, że dzięki temu zostanie dziewczyną Wojtka. Hubert Fornal z okazji swoich urodzin postanawia zorganizować imprezę w jednym z najmodniejszych klubów, na którą zaprasza większość rówieśników ze szkoły. Jego dziewczyna, Monika Sawczak, zamierza w prezencie zatańczyć dla niego na rurze. Dziewczyna od jakiegoś czasu trenuje pole dance. Po jednym z treningów Monikę i Iwonę zaczepia mężczyzna i proponuje im pracę. Kiedy okazuje się, że rodzice nie zapłacą za wynajęcie drogiego klubu, dziewczyna Huberta postanawia mu pomóc. Monika chce skorzystać z propozycji pracy, jaką dostała od nieznajomego mężczyzny. Nie wie, że jest oszustem i werbuje dziewczyny do striptizu w nielegalnym klubie.

/ Polska / program
07:00 Szkoła, odc. 327 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Dagmara Wilk z 1b liceum jest chora na cukrzycę. Lekarze niedawno zdiagnozowali u dziewczyny chorobę. Kiedy chłopak i przyjaciele Dagmary dowiadują się o tym, są bardzo przejęci, a dziewczyna czuje, że traktują ją w szczególny sposób i nie może tego znieść. Postanawia zbuntować się i udowodnić wszystkim, że mimo choroby, jest normalną uczennicą. W końcu chłopak Dagmary, Rafał, nie wytrzymuje jej agresywnego zachowania i zrywa z ukochaną. Dagmara jest pewna, że to z powodu cukrzycy i postanawia zignorować chorobę. Omal nie dochodzi do tragedii. Gimnazjalistka Zuza Machnicka zakochała się w chuliganie z liceum, Witku Strzębskim. Dziewczyna nie ma pojęcia, że chłopak wykorzystuje jej uczucie, żeby potwierdzała jego kłamstwa. Nastolatka uważa, że Witek naprawdę ją lubi. Tymczasem licealista daje jej na przechowanie narkotyki, a przyjaciele ostrzegają Zuzę, że może mieć z tego powodu poważne kłopoty. Jednak dziewczyna nie wierzy im.

/ Polska / program
15:55 Szkoła, odc. 429 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Eliza Ziębińska jest bardzo zazdrosna o swojego chłopaka, Marka Bryka. Dziewczyna podejrzewa, że koleżanka z którą Marek przygotowuje projekt na lekcję geografii, chce go poderwać. Dlatego atakuje Kasię, przez co Marek zrywa z ukochaną. W ramach przeprosin Eliza częstuję Kasię ciastkami, jednak dziewczyna zaczyna się po nich dusić. Marek jest pewien, że Eliza z zazdrości chciała otruć rywalkę. Licealiści Konrad Wróbel i Grzegorz Chojnowski, którzy są fanami gier komputerowych, wierzą, że granie zapewni im sławę i pieniądze. Nastolatkowie przygotowują się do turnieju, są pewni zwycięstwa oraz dużej wygranej. Po tym, jak rodzice zabierają im komputery, muszą zdobyć nowy laptop do gry.

/ Polska / program
Program TV na 8 lipca 2020 (Środa)
05:10 Szkoła, odc. 280 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gimnazjalistka z 1c Renata Złotnicka wstydzi się swojej mamy, bo kobieta od jakiegoś czasu nadużywa alkoholu. Nastolatka obawia się, że inni uczniowie mogą zauważyć, że jej matka jest alkoholiczką. Wkrótce kobieta przychodzi pijana do szkoły i kompromituje córkę. Dziewczyna nie chce znać matki i zamierza wyprowadzić się do babci. Sytuacją dziewczyny zaniepokojona jest dyrektor szkoły, Maria Borkowska. Chce pomóc uczennicy i rozmawia z jej matką. Radek Borysiak, uczeń 1d gimnazjum niezbyt dobrze się uczy. Jednak kiedy na jednej z lekcji nauczycielka proponuje uczniom wypełnienie testu na inteligencję okazuje się, że chłopak osiągnął w nim wysoki wynik. Gimnazjalista bardzo się z tego cieszy i zaczyna myśleć, że jest geniuszem. Jego kolega postanawia z niego zażartować i przekonuje go że teraz może stać się obiektem eksperymentów. Chłopak wierzy, że może zostać porwany przez FBI, a jego mózg wykorzystany do badań.

/ Polska / program
Reklama
07:00 Szkoła, odc. 328 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Mariusz Zawojski gubi w szkole ukochaną świnkę morską swojej młodszej siostry, którą zabrał z domu, żeby nastraszyć koleżanki. Niedługo potem dostaje esemesa od licealisty, który rzekomo znalazł zwierzątko i za jego zwrot żąda pieniędzy. Okazuje się jednak, że chłopak okłamał gimnazjalistów. Zdesperowany uczeń wyznacza nagrodę dla znalazcy świnki. Niestety, jego siostra dowiaduje się o wszystkim i jest załamana. Szymon Regulski umawia się z kilkoma dziewczynami naraz i każdą z nich okłamuje, że jest tą jedyną. Wkrótce licealistki odkrywają oszustwo chłopaka i żądają od niego przeprosin. Ten jednak nic sobie z tego nie robi, więc dziewczyny postanawiają skompromitować Szymona i uprzykrzyć mu życie. Chcą zmusić go do oficjalnych przeprosin. Czy ich plan się powiedzie?

/ Polska / program
15:55 Szkoła, odc. 430 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Maturzysta Paweł Borowiec pożyczył pieniądze od przyjaciela, żeby kupić dziewczynie drogi prezent. Chłopak nie ma z czego oddać długu, a zniecierpliwiony Patryk wynajmuje chuliganów, którzy mają odzyskać pieniądze. Bandyci grożą Pawłowi, że go pobiją. Kiedy Patryk chce wycofać się ze zlecenia, chuligani zastraszają jego i Pawła żądając pieniędzy… Gimnazjaliści Cezary Petrus i Marcin Sobota rywalizują o tę samą dziewczynę, Monikę Wasilewską. Nie wiedza, że Monika bawi się ich kosztem i żadnego z nich nie traktuje poważnie.

/ Polska / program
Program TV na 9 lipca 2020 (Czwartek)
05:10 Szkoła, odc. 281 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Nowymi uczniami szkoły jest trójka rodzeństwa, których rodzice są bardzo surowi i chcą decydować o ich życiu. 18-letnia Gosia boi się im przyznać, że jest lesbijką i od kilku dni ma dziewczynę, z którą chodzi do jednej klasy. Tymczasem Kasia nakłania ukochaną, żeby powiedziała rodzicom prawdę. Podobnie brat licealistki, który uważa, że siostra powinna w końcu się zbuntować. Dziewczyna za namową brata wyznaje rodzicom prawdę, jednak ci nie chcą zaakceptować homoseksualizmu córki. Uważają, że to choroba i chcą wyleczyć z niej dziewczynę. Ula Mielczarek od jakiegoś czasu jest dziewczyną Filipa Mileckiego. Początkowo nastolatka była zauroczona ukochanym, ale teraz chłopak coraz bardziej ją denerwuje. Filip ma dość tego, że jego dziewczyna ciągle go krytykuje, jednak kiedy próbuje jej o tym powiedzieć, Ula tylko się złości. Nie rozumie, że może stracić chłopaka, dla którego jest bardzo niemiła. Filip postanawia odpłacić Uli tym samym, żeby uświadomić dziewczynie, że sprawia mu przykrość. W końcu zdesperowany zrywa z Ulą.

/ Polska / program
07:00 Szkoła, odc. 329 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Ewa Lewandowicz z gimnazjalnej 2a po kłótni zrywa ze swoim chłopakiem Łukaszem Tryburskim. Jednak od razu tego żałuje, ale chłopak umawia się już z inną. Ewa postanawia podstępnie ośmieszyć dziewczynę w oczach ukochanego. Udaje jej przyjaciółkę i udziela rad, namawiając ją na strój i zachowanie, których Łukasz nie cierpi. Czy w ten sposób uda jej się zniechęcić chłopaka do nowej dziewczyny i odzyskać go? Gimnazjalista Irek Marzec mieszka sam, odkąd jego matka wyprowadziła się do nowego partnera. Uczeń ma kłopoty w szkole, kiedy wdaje się w bójkę, dyrektor Chlebowski wzywa jego mamę do szkoły. Jednak kobieta nie interesuje się synem, a zdesperowany nastolatek prosi o pomoc jej byłego partnera. Mężczyzna dowiaduje się, że chłopak mieszka sam i chce mu pomóc. Postanawia porozmawiać o tym z dyrekcją…

/ Polska / program
15:55 Szkoła, odc. 431 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Arleta Witowska z licealnej 3b chce zostać nauczycielką. Siostra dziewczyny nie może pogodzić się z tym, że nie będą razem studiowały marketingu i zarządzania. Chce, aby Arleta porzuciła swój pomysł i przekupuje gimnazjalistkę, której dziewczyna pomaga w nauce. Nastolatka udaje, że niczego nie rozumie, a licealistka jest złamana, bo uważa, że nie nadaje się do zawodu nauczyciela. Patrycja Zawojska z 1a gimnazjum martwi się tym, że nie interesuje się chłopakami. 13-latka prosi swojego przyjaciela, by poszedł z nią na randkę, bo chce by koleżanki przestały myśleć, że jest dziecinna. Dziewczyny jednak nie wierzą, że Adam jest jej prawdziwym chłopakiem.

/ Polska / program
Program TV na 10 lipca 2020 (Piątek)
05:10 Szkoła, odc. 282 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Karol Siwecki z licealnej 2a od pewnego czasu sprzedaje w szkole narkotyki. W dilowanie wciągnął nawet swoją dziewczynę Donatę Wojtczak, która jest w nim bardzo zakochana. O nowym dilerze w szkole dowiaduje się przypadkiem Kinga Bazylak. Dziewczyna sama miała kiedyś problemy z narkotykami. Postanawia złapać dilera. Mówi też o nim nauczycielowi wuefu. Kinga i Arek nie wiedzą, że jest nim Karol Siwecki, chłopak Donaty, z którą Arek się przyjaźni. Nieświadomy tego nastolatek organizuje pułapkę na dilera. Okazuje się, że wpada w nią Donata. Nastolatka nie chce jednak wydać Karola. Gimnazjalista Kuba Grzesiak z 2c jest uzależniony od swojego telefonu komórkowego. Chłopak nigdy się z nim nie rozstaje. Bez przerwy sprawdza, co dzieje się w mediach społecznościowych, pisze i odbiera wiadomości, albo gra w gry. Denerwuje to jego przyjaciela z klasy, Irka Marca. Kuba nie chce jednak słyszeć o tym, żeby chociaż na chwilę wyłączyć komórkę. Kuba nie rozstaje się z telefonem nawet podczas lekcji, dlatego zdenerwowana nauczycielka informatyki zabiera mu komórkę i chowa w swojej szafce. Chłopak jest załamany. Postanawia włamać się do pokoju nauczycielskiego.

/ Polska / program
07:00 Szkoła, odc. 330 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Artur Załęcki z gimnazjalnej 2b próbuje poderwać koleżankę z równoległej klasy, Lidkę Borucką. Pomaga mu w tym przyjaciel, który podstępnie dowiaduje się, jakich chłopaków lubi Lidka. Artur postanawia się zmienić, zaczyna rapować i zaprasza Lidkę na jej ulubione włoskie danie. Zazdrosna koleżanka nie może tego znieść i wyśmiewa jego starania. Czy Artur zdobędzie sympatię Lidki? Czarek Petrus jest rasistą i nie toleruje kolegi z Syrii, Abiba. Chłopak robi wszystko, żeby Abib został wyrzucony ze szkoły. Wmawia innym, że nowy uczeń jest terrorystą, zakłada profil internetowy, na którym go szykanuje. Kolega Czarka, Łukasz, wierzy, że Abib jest niebezpieczny, a jego dziewczyna, Ania, może stać się ofiarą zamachu bombowego… Uczeń podrzuca Abibowi petardy, chce oskarżyć go o posiadanie materiałów wybuchowych.

/ Polska / program
Reklama
15:55 Szkoła, odc. 432 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Po szkole roznosi się plotka, że profesor Zbigniew Małek jest nosicielem wirusa HIV, a gimnazjalistka Marysia Madej zaraziła się od niego pijąc z jego kubka. Uczniowie odsuwają się od dziewczyny, a ta jest przerażona, bo wierzy, że rzeczywiście jest chora… Licealista Filip Milecki zrezygnował ze szkoły muzycznej, żeby grać w szkolnym zespole rockowym. Jego ojciec jest wściekły, bo uważa, że chłopak ma przed sobą karierę muzyka, a swoją decyzją przekreśla szansę na sukces. Mężczyzna zabrania synowi grać w szkolnym zespole. Zamiast tego chłopak ma się zająć muzyką poważną. Filip prosi siostrę, by kryła go przed ojcem. Przyjaciel chłopaka wpada na pomysł, że poderwie siostrę kolegi i przekona ją, by pomogła bratu.

/ Polska / program
Program TV na 13 lipca 2020 (Poniedziałek)
05:10 Szkoła, odc. 283 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Licealiści z 1a urządzili ranking na najładniejszą dziewczynę w klasie. Uczennice Oliwia Gój i Ania Kijewska są oburzone tym pomysłem, dziewczyny bardzo dobrze się uczą i uważają, że ważniejsza niż uroda jest inteligencja. Są bardzo zdziwione, że ich koleżanki ekscytują się rankingiem. Wkrótce Ania i Oliwia dowiadują się, że są w czołówce konkursu na najładniejsze dziewczyny w klasie. Nastolatki zaczynają ze sobą rywalizować. Michał Dzikowski i Marzena Gabisz są parą. Od jakiegoś czasu dziewczyna jest agresywna i zdarza jej się uderzyć chłopaka. Koleżanka Michała, Sylwia widzi, jak Marzena w szatni robi awanturę nastolatkowi, a potem gryzie go w rękę. Uczennica chce pomóc chłopakowi, jednak ten ma obawy, że koledzy odkryją, że jego dziewczyna się nad nim znęca. Za wszelką cenę chce uniknąć ośmieszenia.

/ Polska / program
07:00 Szkoła, odc. 331 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Licealistka z 1d Edyta Chojnowska jest zauroczona nieznajomym chłopakiem, który ukrywa się w szkole. Wkrótce okazuje się, że Mikołaj nie jest uczniem ich liceum, tylko schronił się tutaj przed ojcem alkoholikiem, który dotkliwie go pobił. Edyta wykorzystuje to, że nastolatek zgubił w szkole dowód i przychodzi do jego mieszkania, żeby oddać zgubę. Ojciec chłopaka zamyka uczennicę i żąda od syna zwrotu ukradzionych pieniędzy… Edyta jest w niebezpieczeństwie. Antek Staszkiewicz z maturalnej klasy 3a planuje wyjazd z kolegami w Bieszczady. Rodzice obiecują, że pożyczą mu samochód, jeśli poprawi oceny. Tymczasem Antek dostaje kolejne trzy jedynki z informatyki i sądzi, że jedynym ratunkiem jest poderwanie Kariny Kłosek. Jednak nauczycielka nie ulega jego wyznaniom, przeciwnie, zamierza surowo ukarać ucznia. Zdesperowany chłopak chce zemścić się na nauczycielce.

/ Polska / program
15:55 Szkoła, odc. 433 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Licealistka Justyna Dudek wygrywa stypendium w prestiżowym amerykańskim liceum, jednak nie chce jechać, bo obawia się, że przez wyjazd rozpadnie się jej związek z Adrianem Kubackim. Andżelika Sowa postanawia przekonać dziewczynę, że Adrian ją zdradza i chce, aby wyjechała. Ma nadzieję, że w ten sposób Justyna zrezygnuje ze stypendium, a wtedy Andrzelika zajmie jej miejsce. Czy podstęp złośliwej rywalki się uda? Kamil Kłos z licealnej 2d przyprowadza do szkoły psa, którego dostał od sąsiada. Wystraszone zwierzę atakuje kolegę z klasy Kamila. Nastolatek obawia się, że zwierzę zostanie mu odebrane i ukrywa psa w piwnicy.

/ Polska / program
Program TV na 14 lipca 2020 (Wtorek)
05:10 Szkoła, odc. 284 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Bracia Krzysiek i Maciek Trojan bardzo przeżywają rozwód swoich rodziców. Razem z mamą wyprowadzili się od ojca, który znęcał się nad nimi psychicznie. Młodszy z braci, Krzysiek, uczeń gimnazjalnej 1c, nie radzi sobie z całą sytuacją. Nie rozumie, że jego ojciec jest niebezpieczny i obwinia o wszystko matkę. Wkrótce mężczyzna potajemnie spotyka się z synem i wymusza na nim, aby oskarżył swoja matkę o pobicie. Chłopak jest roztrzęsiony, ale robi, co każe mu ojciec. Pod presją nauczycieli i matki gimnazjalista mówi prawdę. Zdesperowany mężczyzna chce porwać syna ze szkoły i uciec z nim za granicę. Franek Lis z licealnej 2a jest w związku z Jadzią Stefaniak z 2b. Nastolatek coraz częściej myśli jednak o zerwaniu, bo jego dziewczyna jest apodyktyczna. Obawia się jednak, że Jadzia mu tego nie daruje i będzie chciała się zemścić. Namawia szkolnego podrywacza, Arka Daniluka, żeby uwiódł dziewczynę.

/ Polska / program
07:00 Szkoła, odc. 332 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Gimnazjalista Jonatan Klimek postanawia podejmować decyzje za pomocą rzutu monetą, ponieważ dochodzi do wniosku, że wszystkie jego wybory są złe. Niestety rzuca monetą również wtedy, gdy jego najlepsza koleżanka zaprasza go na randkę. Jonatan odmawia Zosi spotkania, a dziewczyna czuje się upokorzona. Czy chłopak odzyska jej przyjaźń? Zuza Machnicka z klasy 1a gimnazjum jest zauroczona ratownikiem medycznym, który przed szkołą udzielał pomocy ofierze wypadku. Zakochana dziewczyna szuka mężczyzny w szpitalu, a potem chce wezwać do gimnazjum karetkę oszukując dyspozytorkę pogotowia. Zuza symuluje kontuzję na wuefie, ale i to nie działa. W końcu postanawia zrobić sobie krzywdę i rzuca się ze schodów…

/ Polska / program
15:55 Szkoła, odc. 434 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gimnazjalistka Marta Lipiec zostaje ofiarą złośliwej koleżanki z klasy, Majki. Z powodu choroby nastolatka zażywa sterydy które skutkują nadmiernym apetytem i pogorszoną cerą. Majka nagrywa ją w toalecie i udostępnia filmik kolegom z klasy. Nastolatka staje się pośmiewiskiem szkoły… Załamana nastolatka postanawia odstawić leki. Maturzystka Jagoda Owczarek, która bardzo kocha swojego chłopaka, chce z nim spędzać jak najwięcej czasu. Jednak Marek czuje się coraz bardziej osaczony, a para zaczyna się kłócić. Sytuację wykorzystuje Amelia Wojda i chce zdobyć Marka, z którym kiedyś chodziła. Podrzuca mu fałszywy liścik miłosny, przekonując Jagodę, że chłopak ją zdradza. Potem przekonuje ją, że najlepiej, jeśli umówi się z kimś innym, żeby wzbudzić zazdrość chłopaka…

/ Polska / program
Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
05:10 Szkoła, odc. 285 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Maturzysta Wojtek Radwan od jakiegoś czasu spotyka się dla pieniędzy ze starszą od siebie mężatką. Chłopak ma też w szkole dziewczynę, ale jest przekonany, że zdrada się nie wyda. Wkrótce okazuje się, że kochanka Wojtka ma w gimnazjum syna. Licealista boi się, że prawda wyjdzie na jaw i straci ukochaną dziewczynę. Tymczasem kobieta chce odejść od męża i zamieszkać z Wojtkiem. Rodzeństwo Żaneta i Kuba Grzegorczykowie mieszkają tylko z tatą, bo ich mama zginęła w wypadku samochodowym. Chłopak nie może sobie z tym poradzić i oczekuje, że siostra będzie się nim zajmowała jak mama. Kiedy Żaneta zaczyna chodzić z Konradem, jej młodszy brat robi wszystko, żeby rozdzielić parę i mieć siostrę tylko dla siebie. Nastolatek boi się, że ją straci.

/ Polska / program
Reklama
07:00 Szkoła, odc. 333 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Gimnazjalista z 3a, Tomek Żurowski, ma kompleksy z powodu trądziku, jednak jego rodzice bagatelizują problem syna. Nastolatek jest załamany i wpada na pomysł zażywania tabletek antykoncepcyjnych, które wykrada starszej koleżance. Jednak przyjaciel ostrzega go, że to może mieć poważne konsekwencje i zamieni się w kobietę. Przestraszony nastolatek nie wie co robić… Do licealnej klasy 2c dołącza nowy uczeń, Michał Gabała. Chłopak zaczyna adorować Asię Ambroziak, ale dziewczyna stara się trzymać go na dystans, niepokoi ją, że chłopak bardzo dużo o niej wie. Uczennica czuje się coraz bardziej osaczona, ale znajomi namawiają ją, żeby dała koledze szanse. Asia umawia się z Michałem, ale po randce jest zdenerwowana. Chłopak uważa, że są parą i nie daje dziewczynie spokoju i wciąż ją prześladuje. W końcu zaczyna jej grozić…

/ Polska / program
15:55 Szkoła, odc. 435 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Licealistka z pierwszej klasy, Malwina Ros zaczyna, okrada kolegów, ponieważ nie dostaje od rodziców kieszonkowego za karę z powodu złych ocen. Swoim zachowaniem imponuje koleżance z klasy, Nikoli. Nastolatka postanawia kraść razem z Malwiną. Wkrótce dowiaduje się o jej kłopotach z rodzicami, którzy nie interesują się córką, przez co Malwina czuje się samotna i niekochana. Czy kradzieże wyjdą na jaw? Czy rodzice uczennicy zrozumieją, że córka ich potrzebuje? Uczeń gimnazjum, Janek Lis należał do bractwa rycerskiego, ale zrezygnował ze swojej pasji, ponieważ nie mógł znieść złośliwych żartów ze strony rówieśników. Jego koleżance, Kasi Iwanek, nie podoba się jego zachowanie i prosi starszego licealistę z bractwa, żeby wpłynął na Janka. Tymczasem nastolatek zaczyna zadawać się z klasowymi chuliganami….

/ Polska / program
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
05:10 Szkoła, odc. 286 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do gimnazjalnej klasy 2d dołącza trójka uczniów z podkrakowskiej miejscowości, w której powódź zniszczyła szkołę. Jeden z nich, Zenon Rurak, naraża się klasowemu liderowi, Tomkowi Porębskiemu. Tomek chce pokazać nowym kolegom, że to on rządzi w klasie i zaczyna prześladować nastolatków. Ci jednak nie przejmują się tym. Mimo to Tomek postanawia uprzykrzyć im życie. Kiedy Zenek ma szanse trafić do szkolnej drużyny koszykówki, Tomek jest wściekły, bo uważa, że ten chce zająć jego miejsce. Adam Wojcieszko z licealnej klasy 1a wygrywa konkurs matematyczny i zostaje laureatem prywatnego stypendium. Zazdrosny kolega nastolatka, Mikołaj Jaworski, nie może się z tym pogodzić i uważa, że to on powinien zwyciężyć w konkursie. Chłopak rozsiewa w szkole plotkę, że Adam nieuczciwie wygrał stypendium. Chłopak niszczy koledze rower. Potem nagrywa filmik, na którym przebrany w buzę Adama, udaje, że podmienia konkursowe prace.

/ Polska / program
07:00 Szkoła, odc. 334 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Hania Sobczyk z gimnazjalnej 3a jest załamana, bo jej rodzice się rozwodzą i uznali, że jest na tyle dorosła, że sama powinna zdecydować, z którym z nich zamieszkać. Dla 15-latki to bardzo trudna decyzja. Za namową przyjaciółki robi rodzicom test, któremu z nich bardziej na niej zależy. Zdaje go tata. Hania mówi mu, że to jego wybrała. Boi się jednak powiedzieć o tym mamie i okłamuje ją, że to z nią zamieszka. Wkrótce prawda wychodzi na jaw… Maturzysta Konrad Świtalski boi się, że jego dziewczyna rzuci go, kiedy dostanie się na studia medyczne. Aby do tego nie dopuścić postanawia zostać lekarzem. Okazuje się jednak, że nic nie umie z biologii, którą musi zdawać na maturze. Tymczasem Anita umawia się na korepetycje ze studentem medycyny. Zazdrosny Konrad robi jej awanturę. Czy dziewczyna zrezygnuje dla niego ze swoich planów?

/ Polska / program
15:55 Szkoła, odc. 436 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Leon Grosicki z 2b gimnazjum czuje się ignorowany przez swoją dziewczynę i kolegów. By sprawdzić co tak naprawdę o nim myślą, rozpowszechnia informację o własnej śmierci. Uczniowie są zszokowani, a potem wściekli, kiedy okazuje się, że Leon żyje. Chłopak próbuje ich przeprosić, jednak ani dziewczyna, ani koledzy nie chcą mu wybaczyć…Tymczasem Paweł Smoliński z gimnazjalnej 3b zakochuje się w koleżance z klasy. Eliza jednak nie chce umówić się z chłopakiem, który ma opinię chuligana. Gimnazjalista, by udowodnić, że potrafi być wrażliwy bierze udział w konkursie poetyckim. Dedykuje Elizie wiersz, który dla niej napisał. Niestety dziewczyna jest pewna, że kolega wyśmiewa się z niej.

/ Polska / program
Program TV na 17 lipca 2020 (Piątek)
05:10 Szkoła, odc. 287 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gimnazjaliści Mirek Rosiński i Kamila Bordowiec od niedawna są parą. Chłopak jest szczęśliwy i bardzo zakochany. Ufa dziewczynie i zwierza się ze wszystkich swoich problemów. Wkrótce Mirek dowiaduje się od złośliwych kolegów z klasy, że Kamila opisuje spotkania i rozmowy z nim na swoim blogu. Zdenerwowany chłopak żąda od nastolatki, żeby przestała o nim pisać. Janek Grzywacz z gimnazjalnej 1a ma bardzo dużą wadę wzroku. Z powodu infekcji oka okulista zakazał mu nosić soczewki kontaktowe. Janek musiał przyjść do szkoły w znienawidzonych okularach. Chłopak jest przekonany, że nie spodoba się w nich Blance Podolskiej, koleżance z klasy, na której bardzo mu zależy. Postanawia nie nosić okularów i udawać przed dziewczyną, że bardzo dobrze widzi. Przed szkołą nie zauważa rowerzysty, który go potrąca.

/ Polska / program
07:00 Szkoła, odc. 335 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Iwona Małkowska z licealnej 3a dostała wymarzoną rolę w serialu dla młodzieży. Jej chłopaka ma zagrać uczeń, który od dawna podoba się przyjaciółce Iwony, Roksanie Majchrzak. Dziewczyna marzy, by poderwać przystojnego ucznia, dlatego prosi Iwonę, by zrezygnowała z roli, by to Roksana zagrała z Antkiem. Gdy koleżanka nie zgadza się na to, postanawia skompromitować ją i zająć jej miejsce. Jak zakończy się rywalizacja dziewczyn? Irka Nowicka z 2d liceum i jej dwa lata młodsza siostra Ola mają nadopiekuńczą mamę, która nie pozwala im wracać późno z imprez. Złości to szczególnie starszą z dziewczyn, Irkę, która ma już 18 lat i uważa, że może dłużej imprezować. Dziewczyna okłamuje mamę, by móc wracać późno do domu. Wkrótce kobieta wyjeżdża na miesiąc, a Ola szantażem zmusza siostrę, że zabrała ją na imprezę. 16-latka upija się i znika w środku nocy. Irka jest przerażona…

/ Polska / program
15:55 Szkoła, odc. 437 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Maturzystka Ela Nowik chce zostać gwiazdą i postanawia zrobić karierę piosenkarki disco polo. Dziewczyna napisała tekst do swojej pierwszej piosenki i prosi szkolnego muzyka, Wacka Mrozińskiego, o skomponowanie muzyki. Wacek gra w zespole metalowym i nienawidzi disco polo. Mimo to zgadza się pomóc koleżance, głównie dlatego, żeby zrobić na złość byłej dziewczynie, Marlenie. Chce jednak wszystko utrzymać w tajemnicy. Kiedy piosenka Eli i Wacka staje się hitem w szkole i w Internecie, dziewczyna namawia Wacka na nagranie teledysku… Gimnazjaliści Roksana Wilczak i Mirek Rosiński są parą i razem z przyjacielem Mirka prowadzą wspólny biznes w Internecie, sprzedają biżuterię własnoręcznie wykonywaną przez Roksanę. Jednak Roksana jest coraz bardziej rozczarowana postawą swojego nieodpowiedzialnego chłopaka. Dochodzi do wniosku, że nie kocha już Mirka, i rzuca go dla Kuby. Wkrótce Mirek przyłapuje Roksanę i Kubę na pocałunku….

/ Polska / program
Program TV na 20 lipca 2020 (Poniedziałek)
05:10 Szkoła, odc. 288 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Dwaj licealiści z 1b, Szymon i Grzesiek, przyjaźnią się i kręcą razem teledyski do znanych piosenek, które potem zamieszczają w internecie. Pomaga im Marta Dobrowolska. Dziewczyna nie wie, że obaj koledzy są w niej zakochani i dlatego coraz częściej się kłócą. Każdy z nich chce zaimponować nastolatce i ją poderwać. Skłóceni przyjaciele postanawiają osobno nakręcić następny teledysk i każdy z nich każdy z nich chce, żeby Marta zagrała u niego główną rolę. Dziewczyna nie może znieść kłótni przyjaciół, a ci dochodzą do wniosku, że przez swoją rywalizację stracili u niej szanse. Iwona Małkowska z 2a liceum nie może wybaczyć młodszej koleżance, Ani Grochot, że odbiła jej chłopaka. Nastolatka planuje zemstę. Wykorzystuje to, że Ania boi się, że kiedyś może zostać pochowana żywcem w trumnie. Kiedy okazuje się, że ojciec jednej z gimnazjalistek jest właścicielem zakładu pogrzebowego, plan zemsty staje się coraz bardziej realny. Dziewczyny kradną karawan z trumną, a potem nakłaniają Magdę, żeby podała Ani tabletki nasenne. Tymczasem gimnazjalistka orientuje się, że starsze koleżanki wykorzystały ją i chce się na nich odegrać.

/ Polska / program
07:00 Szkoła, odc. 336 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Gimnazjalista z 2a, Janek Grzywacz nie chce już być szkolnym marudą, dlatego postanawia, że na wszystko będzie się zgadzał. Zależy mu, żeby dołączyć do klasowej paczki. Jego kolega chce to wykorzystać i przekonuje go, by kupił od szkolnych dilerów marihuanę i sam zaczął nią handlować. Janek jest przerażony, ale zgodnie z postanowieniem nie chce odmawiać. Wkrótce pakuje się w poważne kłopoty… Licealistka z 1a, Patrycja Sewera ma ojca kryminalistę. Wykorzystuje to jej koleżanka, Malwina Puska, by zemścić się za odbicie chłopaka. Malwina kradnie tablet należący do przyjaciółki Patrycji i oskarża o kradzież jej ojca. Załamana licealistka wierzy, że ojciec mimo obietnic nie zmienił się i to on jest złodziejem. Wkrótce Malwina podrzuca skradziony tablet do plecaka Patrycji, by jeszcze bardziej ją upokorzyć.

/ Polska / program
15:55 Szkoła, odc. 438 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gimnazjalistka z trzeciej klasy. Zosia Szymczyk, nie mogła patrzeć, jak pijana kobieta krzyczy na swoje malutką córeczkę i zabrała jej dziewczynkę. Wkrótce okazuje się, ze dziecko jest rodzeństwem innej uczennicy, Klaudii Czech. Klaudia do tej pory ukrywała przed wszystkimi, że jej mama pije i zachowuje się agresywnie, bo bała się, że zostanie rozdzielona z siostrzyczką i trafi do domu dziecka. Za sprawą Zosi, nauczyciele dowiadują się o sytuacji Klaudii. Co stanie się z rodzina uczennicy? Czy uda jej się uniknąć rozdzielenia z siostrą? Tymczasem gimnazjalistka Natalia Dubińska nie może pogodzić się z faktem, że jej rodzice rozwiedli się i nigdy nie będą razem. Nie akceptuje, że jej mama spotyka się z ojcem koleżanki ze szkoły, Zuzy Machnickiej. Dziewczyna robi jej na złość, mając nadzieję, że ta również będzie niezadowolona ze związku rodziców. Czy nastolatka doprowadzi do rozstania mamy?

/ Polska / program
Program TV na 21 lipca 2020 (Wtorek)
05:10 Szkoła, odc. 289 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Dawid Adamik z klasy 1c gimnazjum marzy o tym, by mieć dziewczynę, ale jest nieśmiały i nie ma odwagi żadnej poderwać. Dwaj starsi koledzy przypadkiem słyszą o problemie Dawida i postanawiają to wykorzystać. Chcą sprzedać mu czystą wodę i przekonać, że to feromony, dzięki którym żadna dziewczyna mu się nie oprze. Dawid kupuje od starszych kolegów feromony by z łatwością podrywać koleżanki. Inga Sowińska przypadkiem odkrywa prawdę i postanawia zażartować z Dawida. Przekonuje go, że podoba się złośliwej Andżelice Sowie i że powinien ją poderwać. Do liceum dołącza nowy uczeń, Kuba Zambrowski. Chłopak dwa miesiące temu prowadząc samochód miał wypadek, w którym zginęła jego dziewczyna. Od tego zdarzenia nastolatek ma na twarzy sporą, widoczną bliznę. Chłopak nie chce, by w nowej szkole jego koledzy dowiedzieli się o tym, co przeżył. Jednak Dorian Galicki chce skompromitować chłopaka, bo jest zazdrosny, że Zuza Jaros, która mu się podoba zamierza umówić się z Kubą. Dorian odkrywa tajemnicę ucznia i mówi o wszystkim Zuzie.

/ Polska / program
07:00 Szkoła, odc. 337 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Gimnazjaliści Zosia Sułowska i Grzesiek Chojnowski przyjaźnią się, ale oboje czują do siebie coś więcej. Dziewczynie podobają się waleczni chłopcy i chce, żeby przyjaciel stanął w jej obronie i bił się ze szkolnym chuliganem, Wiktorem Matusikiem. Grzesiek początkowo odmawia, ale kiedy Zośka oskarża go o tchórzostwo, postanawia walczyć ze starszym chłopakiem. Do klasy 1b liceum dołącza nowa uczennica, Gabriela Cisek. Dziewczyna zmieniła szkołę z powodu nauczyciela angielskiego, który ją molestował. Nieoczekiwanie mężczyzna pojawia się w liceum na zastępstwo i próbuje zmusić uczennicę do dalszych spotkań…

/ Polska / program
15:55 Szkoła, odc. 439 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gimnazjalista z trzeciej klasy od dłuższego czasu podkochuje się w koleżance. Chłopak ma nadzieję, że uda mu się poderwać Lenę na szkolnym wyjeździe do Budapesztu. Okazuje się, że mama Adama nie ma pieniędzy żeby opłacić wycieczkę swojemu synowi. Zdesperowany uczeń pożycza pieniądze na wyjazd od starszego licealisty, w zamian za co ma rozpocząć handel narkotykami… Michał Liszewski zdradził swoją dziewczynę z Ewą Karasiewicz i bardzo tego żałuje. Kiedy chłopak odtrąca koleżankę, ta o wszystkim mówi jego ukochanej. Rozbija w ten sposób ich związek, ale mimo to nie udaje jej się zdobyć Michała. Żeby zemścić się na chłopaku oskarża go o napaść na gimnazjalistkę…

/ Polska / program
Program TV na 22 lipca 2020 (Środa)
05:10 Szkoła, odc. 290 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Mama 13-letniej Zosi Szymczak i jej starszego o 4 lata brata Antka wyjechała do Londynu i dzisiaj po raz pierwszy od miesiąca ma przyjechać do domu. Antek jest zły na matkę za to, że ich zostawiła. Natomiast Zosia nie może doczekać się spotkania z mamą, za którą bardzo tęskni. Jest pewna, że od teraz będą już razem, w Krakowie albo w Anglii. Tymczasem kobieta jest zadowolona, że dzieci świetnie radzą sobie same i nie zamierza wracać do Polski. Zosia bardzo tęskniła za mamą i jest załamana, kiedy okazuje się, że kobieta nie zabierze jej też ze sobą. Antek uważa, że siostra niepotrzebnie robiła sobie nadzieję. Zrozpaczona nastolatka postanawia palić i pić w szkole. Chce, żeby mama musiała się nią zająć. Gimnazjalistka z 3b, Eliza Ziębińska jest zakochana w starszym o rok licealiście, Adrianie Kubackim, jednak nie ma odwagi, żeby się z nim umówić. Przyjaciółki postanawiają jej pomóc. Dominika namawia Adriana na randkę z Elizą, ale w wyniku pomyłki chłopak myśli, że umówił się z Dominiką. Dziewczyna jest pod wrażeniem nastolatka, ale ze względu na przyjaciółkę postanawia o nim zapomnieć. Nastolatek nie chce być z Elizą i proponuje spotkanie jej przyjaciółce, która bardzo mu się spodobała. Eliza jest wściekła i czuje się oszukana.

/ Polska / program
07:00 Szkoła, odc. 338 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Gimnazjaliści Mirek Rosiński i Kuba Grzesiak miesiąc temu ukradli Andrzejowi Lesickiemu kartę kredytową i zadłużyli ją na cztery tysiące złotych grając w pokera. Rodzice Mirka i Kuby oddali nauczycielowi fizyki pieniądze. Kazali jednak synom je odpracować. Uczniowie postanawiają zarabiać na sprzedaży uczniom rozprawek z języka polskiego. Kłamią, że sami je piszą. Tak naprawdę sprzedają tę samą rozprawkę, którą ściągnęli z internetu. Kiedy sprawa się wydaje oszukani uczniowie postanawiają się zemścić… Przyjaciółki Żaneta Grzegorczyk i Kaja Mielczarek spędzają ze sobą bardzo dużo czasu. Nie podoba się to chłopakowi Żanety, Maćkowi Trojanowi, który postanawia je skłócić. Włamuje się na internetowy profil Kai i zamieszcza na nim wpis, że jest lesbijką. Dziewczyny, żeby go ukarać postanawiają udawać, że są naprawdę w sobie zakochane. Maciek daje się nabrać.

/ Polska / program
15:55 Szkoła, odc. 440 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do licealnej 2 a dołącza Matylda, która niebawem urodzi dziecko. W tej samej szkole uczy się jej były chłopak, którego dziewczyna bardzo się boi. Nowe koleżanki postanawiają ją wspierać . Jedna z nich prosi swojego chłopaka o pomoc, jednak ten uważa, że nastolatka wyolbrzymia sprawę. Jacek Jurasik kończy 18 lat i postanawia przestać być grzecznym chłopcem. Pije piwo przed szkołą i kupuje samochód, którym następnie bez prawa jazdy jeździ po mieście. Jego matka i wychowawczyni próbują powstrzymać nastolatka, ale on uważa, że jest dorosły i może robić co tylko zechce. Kiedy powoduje wypadek, wpada w panikę.

/ Polska / program
Program TV na 23 lipca 2020 (Czwartek)
05:10 Szkoła, odc. 291 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Pasją Alka Kurowskiego z 3b liceum jest koszykówka. Chłopak jest kapitanem szkolnej drużyny, a dodatkowo od początku roku szkolnego jest zawodnikiem profesjonalnego klubu koszykówki. Dziewczyna Alka, Klara Dobrzańska, od jakiegoś czasu zdradza go z innym uczniem, Wiktorem i chłopak naciska, żeby w końcu zerwała z Alkiem. Dziewczyna postanawia zdobyć się na odwagę i zerwać z nim, ale kiedy dowiaduje się, że ten dostał propozycję gry w zagranicznym klubie jest pewna, że problem sam się rozwiąże w związku z wyjazdem Alka. Tymczasem Alek ma zamiar oświadczyć się swojej ukochanej, a wyjazd komplikuje jego plany. Do Klary dociera, że jeśli wyjedzie z Alkiem to może to być dla niej życiowa szansa. Jest przekonana, że u boku popularnego koszykarza będzie wiodła szczęśliwe i dostatnie życie w USA, dlatego chce, aby Alek zabrał ją ze sobą. Jednak okazuje się to niemożliwe. Klara zrywa z Wiktorem, a Alek nieoczekiwanie postanawia zrezygnować z wyjazdu, żeby być z nią. Dziewczyna jest załamana. Wkrótce chłopak dowiaduje się, że dziewczyna w której był zakochany od dawna go zdradzała. Jest mu też wstyd, że Klara odrzuciła jego oświadczyny na oczach całej szkoły. Jadzia Stefaniak z licealnej 2b niedawno rozstała się z Frankiem Lisem z 2a. Licealistka żałuje tego rozstania i wciąż jest zazdrosna o chłopaka, choć nie chce się do tego przyznać. Dziewczyna postanawia odegrać się na chłopaku i znaleźć sobie nowego partnera, jednak nikt nie spełnia jej wygórowanych oczekiwań. Dlatego postanawia ogłosić konkurs matematyczny. Jego zwycięzca umówi się z nią na randkę. Kamil Kłos z 1d postanowił wygrać konkurs i poderwać szkolną prymuskę, aby dzięki niej poprawić oceny z matematyki. Nie ma jednak pojęcia, jak rozwiązać konkursowe zadania. Dzięki pomocy byłego chłopaka Jadzi, Franka Lisa, Kamil wygrywa konkurs, jednak po randce Jadzia zaczyna domyśla się, że chłopak nie rozwiązał zadania sam. Ostatecznie do Jadzi dociera, że nadal podoba jej się Franek i tylko on dorównuje jej intelektem.

/ Polska / program
07:00 Szkoła, odc. 339 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Trzynastoletnia Łucja Nowaczyk wygląda na starszą, więc wykorzystuje to, by umawiać się z młodymi mężczyznami. Dziewczyna nagrywa spotkania, a gdy mężczyźni proponują jej seks grozi im, że złoży doniesienie na policję. Zdobywa w ten sposób pieniądze na ubrania i kosmetyki. Łucja chce poderwać licealistę i żeby zrobić na nim wrażenie, wyłudza pieniądze od kolejnego mężczyzny. Ten nie chce płacić, a uczeń dowiaduje się prawdy… Tymczasem do szkoły, po kilkumiesięcznej nieobecności wraca rodzeństwo Aneta i Maciek Raduccy. Chłopak ciężko chorował na nerki i konieczny był przeszczep. Idealnym dawcą okazała się jego siostra. Jednak Maciek nie docenia gestu siostry i w wywiadzie telewizyjnym z lekceważeniem wypowiada się o jej marzeniach. Dziewczyna jest wściekła na brata. Uważa, że przeszczep zniszczył jej przyszłość.

/ Polska / program
15:55 Szkoła, odc. 441 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Mikołaj Brończyk rywalizuje z Jankiem Plucińskim o tytuł najlepszego ucznia z chemii. Żeby zainteresować swoich kolegów przygotowuje widowiskowy eksperyment. Janek jest zazdrosny o powodzenie rywala i postanawia osłabić rywala. Który z chłopców zwycięży? Licealistka Andżelika Sowa podkochuje się w koledze, Sebastianie Chudziku. Jednak chłopak jest zafascynowany praktykantką Anią Janik, absolwentką szkoły. Zazdrosna nastolatka postanawia zemścić się na studentce. Ujawnia swojemu ojcu jej wstydliwą przeszłość o tym, że była tancerką erotyczną….

/ Polska / program
Program TV na 24 lipca 2020 (Piątek)
05:10 Szkoła, odc. 292 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Paweł Krolak z gimnazjalnej 2c podkochuje się w Milenie Kaczmarczyk z tej samej kasy, ale nie ma odwagi jej tego powiedzieć. Zamiast tego od jakiegoś czasu podrzuca dziewczynie słodycze i stara się jej anonimowo pomagać, kiedy Milena ma kłopoty. Milena nie wie, że podoba się Pawłowi. Bardzo chciałaby poznać tajemniczego opiekuna. Milenie jest miło, że ktoś pomaga jej w ten sposób i chciałaby poznać tę osobę. Żeby to zrobić, nastolatka rozpowiada, że nauczyciel fizyki się na nią uwziął. Dziewczyna liczy na to, że jej tajemniczy opiekun będzie próbował zemścić się na nauczycielu i wtedy Milena dowie się, kim jest. Kiedy po szkole rozchodzi się wiadomość, że ktoś oblał nauczyciela fizyki jogurtem, Fabian Jackiewicz z gimnazjalnej 2c chce to wykorzystać i okłamać Milenę, że to jego sprawka. Liczy, że dzięki temu poderwie dziewczynę. Tymczasem Paweł ma do siebie pretensje, że nie miał odwagi wyznać dziewczynie swoich uczuć. Nie może pogodzić się z tym, że jego ukochana uwierzyła Fabianowi i umówiła się z nim na randkę. Karina Lewczenko z licealnej 2b do niedawna pracowała jako fotomodelka. Przestała jednak brać nowe zlecenia, kiedy zaczęła chodzić z Tomkiem Siedlakiem z licealnej 3c. Jej nowy chłopak jest o nią bardzo zazdrosny i nie zgadza się, żeby Karina brała udział w sesjach zdjęciowych. Tymczasem dziewczyna tęskni za pozowaniem, bo bardzo to lubiła. Chce wziąć udział w naborze organizowanym przez znaną agencję modelek. Boi się jednak reakcji swojego chłopaka. Nastolatka chce z nim o tym porozmawiać i przekonać go, że to dla niej bardzo ważne. Jednak Tomek nie zgadza się, a Karina postanawia w tajemnicy przed Tomkiem wziąć udział w naborze organizowanym przez znaną agencję. Nie wie, że jej plany chce pokrzyżować Agata Walczyk. Dziewczyna mówi prawdę chłopakowi rywalki, który chce przerwać jej sesje zdjęciową. W wyniku intrygi Agaty między chłopakiem Kariny, a kolegą, z którym ta miała sesję, dochodzi do bójki. Ostatecznie Karina zrywa z Tomkiem.

/ Polska / program
07:00 Szkoła, odc. 340 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Jadźka Stefaniak jest wściekła na swojego chłopaka Franka Lisa, bo ten zdecydował, że zostanie w Polsce zamiast jechać na studia do Stanów Zjednoczonych. Chłopak kłamie, że powodem decyzji jest poważna choroba ojca, jednak wkrótce prawda wychodzi na jaw. Jadźka wpada w szał i przypadkowo rani brata swojego chłopaka. Czy wybaczą sobie nawzajem? Tymczasem nastolatek spoza szkoły, Tomek Ursynowicz, udaje niepełnosprawnego, bo chce przygotować się do castingu na rolę w serialu. W szkole wpada w oko Patrycji Sosze, dziewczynie, która porusza się na wózku. Patrycja zakochuje się w Tomku, jednak ten interesuje się nią tylko po to, by jak najwięcej dowiedzieć się o życiu niepełnosprawnej osoby. Siostra dziewczyny odkrywa, że chłopak udaje. Czy dziewczyna uwierzy siostrze?

/ Polska / program
15:55 Szkoła, odc. 442 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Asia Stępień z 2a gimnazjum jest nową uczennicą. Nastolatka wygląda na starszą niż jej rówieśniczki. Wkrótce poznaje licealistę, który proponuje jej spotkanie. Jest przekonany że Asia chodzi do liceum. Gimnazjalistka jest szczęśliwa i nie ma zamiaru mówić mu prawdy. Wkrótce Jarek odkrywa oszustwo dziewczyny. Dwaj uczniowie gimnazjum , Cezary Petrus i Łukasz Bogucki, są przekonani, że ich kolega wygrał duże pieniądze. Postanawiają odebrać mu cześć wygranej. Zamykają w piwnicy jego dziewczynę i wysyłają smsa z żądaniem okupu. Przerażony Franek mówi o wszystkim dyrektorowi, który wzywa do szkoły policję…

/ Polska / program
Program TV na 27 lipca 2020 (Poniedziałek)
05:10 Szkoła, odc. 293 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do gimnazjalnej klasy 3c dołączają bracia bliźniacy. Chłopcy wyglądają tak samo, choć różnią się charakterami. Kuba jest spokojny i nieśmiały, a jego brat Kacper pewny siebie i przebojowy. Kiedy nastolatkowie odkrywają, że zakochali się w tej samej dziewczynie, Darii Lewickiej, postanawiają równolegle się z nią umawiać. Gimnazjalistka nie ma o niczym pojęcia, jednak jest zaskoczona, że jej chłopak ma dwa oblicza. Licealistki Łucja Niemczyk i Edyta Leśniak nie darzą się sympatią i przy każdej okazji sobie dokuczają. Podczas kolejnej kłótni okazuje się, że obie marzą o takim samym tatuażu, ale żadna z nich nie może sobie na niego pozwolić. Aby zebrać potrzebne pieniądze nastolatki zaczynają wymuszać pieniądze od młodszych uczniów.

/ Polska / program
07:00 Szkoła, odc. 341 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Mariusz Zawojski z gimnazjalnej 2c kocha się w koleżance z równoległej klasy. Chłopak nie ma odwagi wyznać swoich uczuć i dlatego pisze dla niej miłosny wiersz. Inga Sowińska jest przekonana, że tajemniczym wielbicielem jest Kuba Krajec. Dziewczyna jest w nim od dawna zakochana. Kiedy Mariusz wyznaje jej miłość, Inga nie chce się z nim spotykać i okłamuje go, że tata zabronił jej spotykać się z chłopakami. Zdesperowany chłopak prosi jej ojca o zgodę na randkowanie… Tymczasem Janek Chmielewski chce poprawić swoje oceny. Chłopakowi bardzo imponuje jego dziewczyna, która jest wszechstronnie utalentowana. Aby osiągnąć lepsze wyniki maturzysta zaczyna brać amfetaminę. Na głodzie narkotykowym chłopak jest agresywny i przestaje kontrolować swoje zachowanie. Jego przyjaciel chce mu pomóc i zamierza powiedzieć o wszystkim dyrektor Marii Borkowskiej.

/ Polska / program
15:55 Szkoła, odc. 443 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Zafascynowana zielarstwem gimnazjalistka codziennie pije w szkole wymyśloną przez siebie mieszankę ziół. Jej koleżanki, przekonane, że to dzięki nim Magda wyładniała i również chcą je stosować. Kolega nastolatki Marek proponuje jej współpracę i dodaje do mieszanki nieznane zioła, po których uczniowie zaczynają chorować… Licealista Oskar Kamiński, chociaż jest chłopakiem Sabiny, wciąż nie może zapomnieć o dawnej miłości. W tajemnicy przed swoją dziewczyną umawia się z Mają, co nie podoba się jego koledze. Znajomy mówi o wszystkim nastolatkom, a te postanawiają da Oskarowi nauczkę…

/ Polska / program
Program TV na 28 lipca 2020 (Wtorek)
05:10 Szkoła, odc. 294 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gimnazjalistka Marysia Madej jest zwariowaną nastolatką. Z tego powodu między nią a starszą siostrą często dochodzi do kłótni. Licealistka nie potrafi zaakceptować tego, że Marysia jest nieodpowiedzialna i ma szalone pomysły. Dlatego podczas jednej ze sprzeczek okłamuje ją, że jest adoptowana, a jej biologiczną matką jest groźna nauczycielka informatyki. Marysia jest załamana i boi się, że Karina Kłosek będzie chciała ją wychowywać. Sara Majdan z 2a gimnazjum przyjaźni się ze złośliwą i samolubną Moniką Barańską z tej samej klasy. Dziewczyna namawia Sarę do robienia przykrości innym uczniom. Wychowawczyni wzywa do szkoły matkę Sary. Kobieta ostrzega córkę, że jeśli nie zmieni swojego zachowania, to nie będzie mogła jechać na wakacje. Dziewczyna postanawia pomóc mniej zamożnej koleżance, aby pokazać mamie, że jest zdolna bezinteresownie zrobić coś dobrego. Ma nadzieję, że dzięki temu wyjedzie na wymarzone wakacje z koleżankami. Monika Barańska namawia Sarę, żeby przy okazji nakręciła kompromitujący Małgosię filmik.

/ Polska / program
07:00 Szkoła, odc. 342 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Uczennica liceum, Klaudia Tomala wciąż wszystkich przeprasza, nawet wtedy, kiedy nie jest winna. Przyjaciółki próbują ją tego oduczyć, ale Klaudii wciąż brakuje pewności siebie i siły przebicia. Kiedy przyłapuje ukochanego z inną dziewczyną, daje sobie wmówić, że nic ich nie łączy. Wkrótce Dagmara i Agata odkrywają, że Oskar jednak zdradza ich przyjaciółkę. Czy dziewczyna zrozumie, że nie może pozwalać innym sobą pomiatać? Tymczasem licealista Karol Rak marzy o tym, żeby w przyszłości studiować geografię i zostać podróżnikiem. Jego matka natomiast zaplanowała, że syn pójdzie na medycynę. Uczeń nie może znieść tego, że matka decyduje za niego i postanawia się zbuntować. Urządza przed szkołą manifestację. Czy jego matka zrozumie, że powinna zaakceptować życiowe plany syna?

/ Polska / program
15:55 Szkoła, odc. 444 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do liceum przychodzi Artur Manaj, który jest na warunkowym zwolnieniu z poprawczaka. Chłopakowi podoba się Klaudia Mazurczak, jednak jej zazdrosna siostra postanawia ich ze sobą skłócić. Przekonuje go, że dziewczynie bardzo zależy żeby został wyrzucony ze szkoły…. 15-letni Olaf Kotarski jest załamany, ponieważ do tej samej szkoły dołączył o rok starszy brat jego mamy. Gimnazjalista jest ciągle kontrolowany przez wujka i nieustannie wtrąca się w jego sprawy. Nastolatkowi nie podoba się jego zachowanie i robi wszystko żeby koledzy go znienawidzili.

/ Polska / program
Program TV na 29 lipca 2020 (Środa)
05:10 Szkoła, odc. 295 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Edyta i Wiktor z 2b liceum są parą od dłuższego czasu. Oboje rozmawiają o tym, że chcieliby przeżyć swój pierwszy raz. Maja jednak wiele obaw. Wiktor martwi się, że nie ma w tych sprawach żadnego doświadczenia. Za namową kolegów chce zdobyć doświadczenie i umawia się na seks z uczennicą, która ma w szkole opinię „gorącej” dziewczyny. Nikt nie wie, że Kaja tak naprawdę jest dziewicą. Kaja i Wiktor udają przed kolegami chłopaka, że przespali się ze sobą. Tymczasem Edyta dowiaduje się o rzekomej zdradzie i zrywa z chłopakiem. Antosia Cyc z 2c gimnazjum od jakiegoś czasu zachowuje się inaczej niż zwykle. Z miłej i sympatycznej dziewczyny stała się agresywną. Nastolatka zwierza się swojej przyjaciółce, że odkryła tajemnicę swojej mamy. Okazuje się, że kobieta ma kochanka, który namawia ją do rozwodu. Zachowaniem uczennicy coraz bardziej martwi się jej wychowawca, Andrzej Lesicki. Zdesperowana nastolatka ucieka z domu i spędza noc na dworcu kolejowym.

/ Polska / program
07:00 Szkoła, odc. 343 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Ewa Karasiewicz z 2a liceum nie znosi natrętnej siostry, która uprzykrza jej życie. Postanawia wynająć koleżankę, by ta przyjaźniła się z 13-latką. Licealistka jednak nie wytrzymuje towarzystwa nachalnej gimnazjalistki i mówi jej prawdę. Julka jest załamana. Z zemsty chce upozorować własną śmierć… Tymczasem jeden z licealistów, 17-letni Marek Jakubiec, by zdobyć pieniądze na romantyczną randkę zaczyna grać w pokera. Hazard coraz bardziej go wciąga. Wkrótce licealista przegrywa wszystko. By się odegrać kradnie i sprzedaje bransoletkę swojej dziewczyny. Czy dziewczyna odkryje prawdę?

/ Polska / program
15:55 Szkoła, odc. 445 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Róża Olszewska i Daniel Młynarczyk od pewnego czasu są parą. Niestety dziewczyna nie wie, że jej ukochany jest gejem i w tajemnicy przed nią spotyka się z Łukaszem. Kiedy zostaje posądzony o zdradę z inna dziewczyną, chłopak przyznaje się, ponieważ nie chce żeby prawda o jego homoseksualizmie wyszła na jaw. Adam Litwin zaprasza Justynę Siwek na randkę jednak dziewczyna nie jest zainteresowana spotkaniem i odmawia mu. Zawiedziony chłopak rozpowiada znajomym, że Justyna jest dziewczyną lekkich obyczajów. Plotka bardzo szybko rozchodzi się po szkole. Wszyscy śmieją się z nastolatki, która nie radząc sobie z problemami zamierza targnąć się na swoje życie.

/ Polska / program
Program TV na 30 lipca 2020 (Czwartek)
05:10 Szkoła, odc. 296 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Dyrektor Chlebowski ogłosił konkurs na film promujący szkołę. Wśród uczniów jest spore zainteresowanie projektem i kilka osób już zgłosiło się do udziału w konkursie. Przemek Gawlik również chciałby zrobić własny filmik o szkole, ale jego dziewczyna, Marlena Czajka, uważa, że to zły pomysł. Nastolatka jest bardzo zaborcza wobec chłopaka i nie pozwala mu na rozwijanie jego pasji. Nastolatek postanawia jednak wziąć udział w konkursie. Kiedy Marlena zauważa, że Przemek całuje się z inną dziewczyną, jest wściekłą i postanawia się zemścić. Wykrada dysk z filmem. Paweł Borowiec z licealnej 2a ma ogromne problemy z matematyką. Chłopak w ogóle się nie uczy i grozi mu powtarzanie klasy. Po kolejnej złej ocenie postanawia rzucić szkołę i namawia do tego swoją dziewczynę, Basię Soszyńską. Paweł robi wszystko, aby dyrektor wyrzucił go z liceum. Basia, przekonana, że mama Pawła zgodziła się wypisać go ze szkoły, postanawia również zrezygnować z nauki. Nie wie, że jej ukochany zmienił zdanie i planuje skończyć liceum, dlatego chce podpalić szkolne dzienniki.

/ Polska / program
07:00 Szkoła, odc. 344 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Chłopakowi Andżeliki Sowy z licealnej 1b podoba się działalność charytatywna jednej z koleżanek, Mileny Bednarz. Szymon chce pomóc dziewczynie i przy okazji bliżej ją poznać. Andżelika boi się, że Milena próbuje odbić jej chłopaka. Chce mieć Milenę i Szymona na oku, dlatego też angażuje się w akcję. Kiedy dziewczynie nie udaje się przebić rywali w pomocy innym, postanawia ją skompromitować. Tymczasem Wacław Mroziński z licealnej 2a ukrywa przed swoją dziewczyną, że lubi słuchać ostrej muzyki, bo boi się, że Marlena z nim zerwie. Poprzedniego dnia został przyjęty do zespołu metalowego, w którym ma być wokalistą. Jego zazdrosny kolega w zemście postanawia powiedzieć dziewczynie Wacka prawdę. Liczy, że ta zabroni ukochanemu śpiewania…

/ Polska / program
15:55 Szkoła, odc. 446 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Adrian Kubacki z licealnej 3c do niedawna był znanym w szkole chuliganem. Chłopak zmienił się i robi wszystko, aby trzymać się z dala od problematycznych sytuacji. Niestety podstępem zostaje wykorzystany do transportu narkotyków. Kiedy orientuje się, że został wplątany w kłopoty, szybko pozbywa się niebezpiecznego towaru. Wściekły diler znajduje go i chce żeby chłopak jak najszybciej oddał mu pieniądze. Edyta Chojnowska ma nowego chłopaka i chciałaby spędzać z nim każdą wolną chwilę. Dawid Kiżycki bardzo ją kocha, ale czuje się osaczony przez nastolatkę. Dziewczynie zależy na tym żeby uzależnić od siebie ukochanego. Licealistka pomoc znajduje w Internecie i idąc za radami jakie tam znalazła, zaczyna manipulować swoim wybrankiem.

/ Polska / program
Program TV na 31 lipca 2020 (Piątek)
05:10 Szkoła, odc. 297 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gimnazjalista Olek Szumski musi dostać dobrą ocenę z klasówki z chemii, bo tylko wtedy dostanie od rodziców wymarzonego psa. Chłopak postanawia więc pić mocną kawę, po której jest coraz bardziej roztrzęsiony. Nastolatek miesza kawę z napojem energetycznym, po czym czuje się coraz gorzej… Licealistka Iwona Rusek przeżywa tragedię miłosną, bo jej ukochany chce z nią zerwać. Żeby do tego nie dopuścić, szantażuje chłopaka, że popełni samobójstwo.

/ Polska / program
07:00 Szkoła, odc. 345 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Dziewczyna Kacpra Filipiaka z licealnej 1c przyłapuje go na całowaniu z inną, a nastolatek wmawia jej, że to jego brat bliźniak. Justyna mówi dziewczynie Kuby o jego rzekomej zdradzie. Kuba jest wściekły na brata, bo przez jego oszustwo, ukochana dziewczyna z nim zrywa. Tymczasem Justyna dowiaduje się prawdy i zostawia Kacpra. Czy bracia wybaczą sobie i pogodzą się ze sobą? Tymczasem licealistka z 2a, Luzia Ciechowicz nie wie, dlaczego po imprezie u koleżanki obudziła się w samej bieliźnie i nic nie pamięta, mimo, ze nie piła alkoholu i nie brała żadnych narkotyków. Nie wie, że jeden z kolegów podał jej pigułkę gwałtu i usiłował wykorzystać. Jedyną osobą, która zna prawdę jest koleżanka Luizy. Dziewczyna szantażuje niedoszłego gwałciciela… Czy nastolatka pozna prawdę, a ucznia, który chciał ją wykorzystać spotka zasłużona kara?

/ Polska / program
15:55 Szkoła, odc. 447 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Zakochany Tomek pobiera lekcje podrywu u szkolnego mistrza w tym fachu - Kamila Kłosa. Ma nadzieję, że to pomoże mu umówić się z wymarzoną dziewczyną. Jednak kolega, który mu pomaga sam się w niej zakochuje. Licealista o wszystkim się dowiaduje i postanawia odegrać się na Kamilu. Igor, Mariusz i Jurek wpadają na pomysł, żeby pozbyć się Andrzeja Lesickiego ze szkoły, ponieważ mają złe oceny z fizyki. Podczas wizyty wizytatorki z kuratorium informują ją, że nauczyciel znęca się nad nimi. Jeden z nich postanawia zdobyć dowody i prowokuje starszego ucznia żeby ten go uderzył.

/ Polska / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Szkoła. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Szkoła w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Szkoła.

Poprzednie emisje Szkoła


Emisja Szkoła miała miejsce:

2020-07-03 07:00 Szkoła, odc. 325 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Blanka Węglińska po przeprowadzce do Krakowa straciła swoją przyjaciółkę. W gimnazjum zaprzyjaźnia się z Nikolą i sądzi, że ich wspólna koleżanka chce je rozdzielić. Blanka postanawia pozbyć się rywalki i oczernia ją przed Nikolą, oskarżając o kradzież. Dziewczyna wierzy przyjaciółce, a Magda jest załamana. Czy przyjaciółki pogodzą się? Damian Jarocki z 1d liceum jest członkiem bractwa rycerskiego i kieruje się honorowymi zasadami. Kiedy kolega atakuje swoją dziewczynę Maję Włodarską, która podoba się Damianowi, chłopak staje w jej obronie. Maja zrywa z Maksem, a zazdrosny nastolatek wyzywa rywala na pojedynek. Maja jest przeciwna bójce, jednak Damian chce zachować się honorowo. Nie wie, że jego przeciwnik nie zamierza walczyć uczciwie.

/ Polska / program
2020-07-03 05:10 Szkoła, odc. 277 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Uczeń gimnazjalnej 2c Tomek Zuber często wdaje się w bójki. Koledzy z klasy nie lubią go i starają się go unikać. Nastolatek poznaje Mariolę Perek, uczennicę 1d gimnazjum. Dziewczyna bardzo mu się podoba. Jednak jej były chłopak jest zazdrosny i chce, by Tomek dał spokój Marioli. Szkolny chuligan, by zdobyć dziewczynę, obiecuje jej, że skończy z bójkami. Jej były chłopak nie zamierza jednak rezygnować z ukochanej i postanawia sprowokować bójkę z Tomkiem. Gdy jego plan się nie udaje, chłopak posuwa się do kłamstwa. Okłamuje wszystkich, że Tomek go pobił… Hania Wawrzyńska z gimnazjalnej 1a jest smutna, bo nikt w jej klasie nie pamiętał, że ma urodziny. Dziewczyna chce być popularna i lubiana, dlatego zastanawia się, co powinna zrobić, by zwrócić na siebie uwagę. Nastolatce imponują złośliwe koleżanki, które dla żartu dokuczają jednej z uczennic. Hania postanawia zmienić swój charakter. Za namową złośliwych koleżanek robi kawał nauczycielce języka polskiego. Dziewczyna dostaje naganę dyrektora, jednak jest z siebie dumna, bo nareszcie wszyscy o niej mówią.

/ Polska / program
2020-07-02 15:55 Szkoła, odc. 426 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Adam Swoboda nie może otrząsnąć się po śmierci swojej dziewczyny, która zginęła w wypadku samochodowym, w którym on także brał udział. Brat zmarłej nastolatki chce się zemścić za śmierć siostry i rozgłasza w szkole, że Adam jest mordercą. Chłopak zaczyna myśleć, że rzeczywiście jest winny… Gimnazjalista Janek Grzywacz jest zafascynowany filmami science fiction i nie potrafi rozmawiać o niczym innym. Jego dziewczyna, Sara Czarnecka, nie podziela tej pasji. Martwi się, że Janek może ją rzucić. Zaczyna udawać ulubioną serialową postać swojego chłopaka, aby zrobić na nim wrażenie.

/ Polska / program
2020-07-02 07:00 Szkoła, odc. 324 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Julita Krasowska z licealnej klasy 2d odkrywa, kto zamieszcza w Internecie złośliwe komentarze na temat niektórych uczennic. Obrażane licealistki zamierzają zemścić się na chłopakach za to, że wulgarnie krytykują ich zachowanie i wygląd. Julita udaje, że chce się zabić z powodu obelg, które koledzy zamieścili na nieoficjalnym forum szkolnym. Uczniowie są przerażeni… Maturzysta z 3b, Mikołaj redyk, chce udowodnić, że jest najlepszy nie tylko w nauce, ale także w sporcie. Chłopak przestaje przejmować się nauką i zależy mu jedynie na pokonaniu w koszykówce Rafała Przybylskiego. Licealista wpada w obsesję i każdą wolną chwilę spędza na treningach. Zaniedbuje obowiązki szkolne i otrzymuje pierwszą w życiu jedynkę. Jego dziewczyna ma dość.

/ Polska / program
2020-07-02 05:10 Szkoła, odc. 276 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Oksana Mazurczak chce umówić się z Tomkiem Witkowskim, który bardzo jej się podoba. Nastolatka prosi o pomoc znaną w szkolę mistrzynię podrywu, Ewę Karasiewicz. Tymczasem Bruno Wasiak, który również ma opinię największego podrywacza wyśmiewa rady Ewy i postanawia udowodnić Oksanie, że sposoby Ewy są nieskuteczne. Licealistka z 2a, Joasia Ratajczak, zaszła w ciążę z chłopakiem swojej przyjaciółki. Dziewczyna przespała się z nim na imprezie, pod wpływem alkoholu i bardzo tego żałuje. Chłopak nie chce nawet słyszeć o dziecku. Jej przyjaciółka i dziewczyna Krzyśka, Ania, martwi się o koleżankę. Nastolatka nie ma pojęcia o tym, że ojcem dziecka jest jej chłopak. Podejrzewa, że przyjaciółka uwiodła nauczyciela, Tomasza Dudziaka! Krzysiek postanawia to wykorzystać!

/ Polska / program

Szkoła gdzie obejrzeć?


Szkoła można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TVN 7, TVN Fabuła

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry