Reklama

Szkoła godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Szkoła będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-05-24

13:00 Szkoła, odc. 703 Logo TVN
Opis (streszczenie): Licealista Mateusz Lipiński zaproponował swojej dziewczynie wspólne przeżycie pierwszego razu. Sabina nie przyznała się, że nie jest już dziewicą. Nastolatkę szantażuje Michał Dawidziuk, z którym dziewczyna przespała się w czasie wakacji. Sabina daje mu pieniądze, licząc że chłopak nie powie Mateuszowi prawdy. Tymczasem szantażysta nie odpuszcza, stawiając kolejne żądania… Jednocześnie siódmoklasistka Emilka Targosz jest załamana, bo chłopak, w którym się podkochuje ma już dziewczynę. Jej przyjaciółki są przekonane, że Emilka cierpi na depresję. By poprawić jej humor Kornelia namawia ją by zażyła antydepresanty. Nie widząc poprawy u przyjaciółki, podstępem podają jej większą dawkę leku.
/ Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 704 Logo TVN
Opis (streszczenie): Licealiści Dariusz Teodorczyk i Piotrek Szeląg znają się od dziecka i są najlepszymi przyjaciółmi. Piotrek niedawno zorientował się, że jest homoseksualistą, jednak ukrywa to przed przyjacielem, bo obawia się jego reakcji. Tymczasem w szkole roznosi się plotka o tym, że Piotrek jest gejem, bo na ostatniej imprezie całował się z innym homoseksualistą. W końcu nastolatek mówi przyjacielowi prawdę o sobie. Darek nie chce go znać. Czy Piotrek zdoła odzyskać przyjaciela? Jednocześnie licealista Irek Pasławski interesuje się fotografią. Wraz ze swoim kolegą, studentem fotografii, planuje najbliższą sesję zdjęciową. Irek jest wpatrzony w starszego kolegę i chce mu się przypodobać. Dlatego pomaga mu przekonać Marlenę Rudnicką, że interesuje się nią znany fotograf. Marlena jest podekscytowana, bo uwierzyła, że znany fotograf chce jej zrobić sesję i wydać kalendarz z jej zdjęciami. Dziewczyna liczy, że zrobi karierę modelki. Nie wie, że fotograf chce ją tylko wykorzystać.
/ Polska / program
Reklama

2019-05-27

13:00 Szkoła, odc. 704 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 705 Logo TVN
Opis (streszczenie): Gimnazjalistka z 3a, Zuzanna Machnicka, ma niepohamowany apetyt i ciągle je. Uczennica umawia się z Jankiem Lisem, przy którym też nie potrafi się powstrzymać i dojada jego pizzę. W końcu dziewczyna zjada starą kanapkę z podłogi i staje się obiektem drwin ze strony kolegów, przez co każdą przerwę spędza w toalecie. Zuza nie podejrzewa, że jej problem może być oznaka kłopotów ze zdrowiem i postanawia walczyć ze swoim głodem… Tymczasem licealista Oskar Kamiński, by spłacić dług w banku, umawia się ze starszymi kobietami jako chłopak do towarzystwa. Kiedy dowiaduje się o tym dziewczyna Oskara Justyna, chłopak obiecuje, ze więcej tego nie zrobi. Przyjaciółka Justyny podszywa się pod kobietę z Internetu i proponuje Oskarowi seks za duże pieniądze…
/ Polska / program

2019-05-28

13:00 Szkoła, odc. 705 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 706 Logo TVN
Opis (streszczenie): Licealistka Ida Nikiel jest zaślepiona pasją do piłki ręcznej. To zaczyna przeszkadzać jej chłopakowi, z którym Ida w końcu zrywa. Ambitna zawodniczka ukrywa kontuzję, bo chce zagrać w ważnym dla drużyny meczu. Mimo narastającego bólu, nastolatka nie poszła do lekarza z obawy, że ten założy jej gips. By móc trenować, zażywa dużą ilość środków przeciwbólowych, po których czuje się coraz gorzej… Tymczasem siódmoklasista Marcel Bosowski jest nękany przez kolegę z klasy, który wyśmiewa się z niego, ponieważ chłopak nie ma smartfona ani odstępu do internetu. Zdesperowany uczeń pożycza telefon od koleżanki i zakłada konto na portalu społecznościowym. To jednak nie powstrzymuje Łukasza, który teraz zamierza naśmiewać się z Marcela w internecie. Czy koledzy staną w obronie nękanego ucznia?
/ Polska / program

2019-05-29

13:00 Szkoła, odc. 706 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 707 Logo TVN
Opis (streszczenie): Licealistka Sandra Chruściel od pół roku uczęszcza na terapię po tym, jak była molestowana przez starszego mężczyznę. Dziewczyna coraz lepiej się czuje i uważa, że spotkania z psychologiem nie są jej już potrzebne. Postanawia zrezygnować z terapii. Wkrótce kolega, który podoba się Sandrze, proponuje jej randkę. Sandra jest szczęśliwa, ale okazuje się, że nie potrafi zbliżyć się do Stefana. Dziewczyna jest tym załamana i zrywa z chłopakiem. Kiedy Stefan odkrywa prawdę o przeszłości Sandry, postanawia jej pomóc i walczyć o ukochaną… Tymczasem nowy uczeń gimnazjalnej klasy 3a, Olek Smaga, ukrywa przed kolegami, że mieszka w ośrodku pomocy społecznej, bo jego rodzinny dom spłonął w pożarze. Nastolatek zaczyna kolegować się z Justyną Prus, której chłopak jest coraz bardziej zazdrosny. Oskar dowiaduje się o pożarze domu kolegi i postanawia to wykorzystać. Wywołuje podpalenie w szkole, o które oskarża Olka. Liczy, że Justyna zerwie kontakt w nowym kolegą….
/ Polska / program

2019-05-30

13:00 Szkoła, odc. 707 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 708 Logo TVN
Opis (streszczenie): Dominik Potocki z 7c jest zakochany w Gai Szczepanik. Nie wie jednak, jak jej o tym powiedzieć, dlatego tylko zaczepia dziewczynę i robi jej żarty. Uczennica nie ma pojęcia, że kolega w ten sposób próbuje zwrócić jej uwagę. Gdy siódmoklasista pisze wiersz dla ukochanej, dziewczyna uważa, że publicznie ją ośmieszył. Planuje zemstę, niestety jej ofiarą, zamiast Dominika, pada koleżanka Ania… Tymczasem licealista Robert Baran próbuje poderwać Amelię Korczyńską, która jest dziewczyną Piotrka. Chłopak doradza dziewczynie w kwestii mody i umawia się na wspólne zakupy. Piotrek jest wściekły, nie chce, by ukochana z nim zerwała. Postanawia , że zmieni się dla niej, a wkrótce wpada też na pomysł, że sprowokuje Roberta i pokaże Amelii, jaki naprawdę jest chłopak. Niestety sam zostaje sprowokowany i w szale zazdrości napada na rywala.
/ Polska / program
Reklama

2019-05-31

13:00 Szkoła, odc. 708 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 709 Logo TVN
Opis (streszczenie): Licealiście z 1c, Mariuszowi Zawojskiemu, bardzo podoba się koleżanka Nina Sadowska o zdolnościach aktorskich. By ją poderwać, nastolatek decyduje się z nią stworzyć projekt teatralny, ale musi zmierzyć się też z rywalem, który walczy o dziewczynę. Wojtek Pyrek nie zamierza dać za wygraną i za wszelką cenę chce osunąć rywala od projektu i oczernić go w oczach Niny… Tymczasem uczennica klasy 2a liceum, Kinga Brzozowska, jest bardzo utalentowana, wszystko przychodzi jej z łatwością. Dziewczyna nie angażuje się w naukę i szkolną rywalizację. Kiedy okazuje się, że koleżanka, Kasia Piórecka, ukradła jej pomysł na opowiadanie, a potem je skrytykowała, postanawia udowodnić jej, że zawsze może być najlepsza…
/ Polska / program

2019-06-03

13:00 Szkoła, odc. 709 Logo TVN
Polska / program
16:00 Szkoła, odc. 409 Logo TVN
Opis (streszczenie): Ela i Daria z licealnej 2c pomagają wolontariuszom Zuzie i Danielowi przy charytatywnej zbiórce ubrań. Dziewczynom bardzo podobają się przyniesione przez uczniów rzeczy. Postanawiają zarabiać na nich, kradnąc i sprzedając je gimnazjalistom. Wkrótce Zuza i Daniel odkrywają, że 18-latki są oszustkami. Mają plan, jak je ukarać… Gimnazjalistka, Inga Sowińska, jest zazdrosna o koleżankę swojego chłopaka, która pomaga mu w nauce. Jest wściekła, kiedy dowiaduje się, że Mariusz okłamał ją, by móc uczyć się wspólnie z Renatą.
/ Polska / program

2019-06-04

13:00 Szkoła, odc. 409 Logo TVN
Polska / program
16:00 Szkoła, odc. 410 Logo TVN
Opis (streszczenie): Największy szkolny podrywacz, Arek Daniluk, zaprzyjaźnił się z koleżanką z klasy, Jadźką Stefaniak i dzięki niej zafascynował się chemią. Wkrótce Arek odkrywa, że chłopak Jadźki ją zdradza, a o wszystkim dowiaduje się Jadzia. Uczeń klasy 3b gimnazjum Piotrek Wilim od kilku lat pozostaje pod opieką starszej siostry, Karoliny. Ich matka jest alkoholiczką i sąd odebrał jej prawa rodzicielskie. Karolina po skończeniu liceum, poszła na studia i teraz ma okazję wyjechać na dwumiesięczne stypendium do Barcelony. Dziewczyna chce, żeby na ten czas Piotrek zamieszkał u ich sąsiadki. Jednak chłopakowi ten pomysł zupełnie się nie podoba i kontaktuje się z matką. Pijana kobieta przychodzi do szkoły i chce wyłudzić od syna pieniądze…
/ Polska / program

2019-06-05

13:00 Szkoła, odc. 410 Logo TVN
Polska / program
16:00 Szkoła, odc. 411 Logo TVN
Opis (streszczenie): Żaneta Grzegorczyk z licealnej 3d ciągle nie może poradzić sobie z tym, że miesiąc temu inna uczennica próbowała wyrządzić jej krzywdę. Żaneta nie chce zgłosić się po pomoc do psychologa i uważa, że sama poradzi sobie ze swoim problemem. Jej były chłopak i przyjaciel bardzo martwi się o dziewczynę. Patryk Domarski z licealnej 3a próbuje odnaleźć dziewczynę, z którą spędził noc. Chłopak nie pamięta jej, bo przesadził z używkami. Chce to wykorzystać młodsza siostra jego najlepszego kolegi, Ania Borowiec z gimnazjalnej 2d. Ania jest zakochana w Patryku i myśli, że jeśli chłopak uwierzy, w to, że to ona była tą dziewczyną, zostaną parą.
/ Polska / program

2019-06-06

13:00 Szkoła, odc. 411 Logo TVN
Polska / program
16:00 Szkoła, odc. 412 Logo TVN
Opis (streszczenie): Gimnazjaliści z 3c, Paweł Królak i jego koledzy, często z siebie żartują. Chłopak zazwyczaj przegrywa w słownych pojedynkach i postanawia udowodnić znajomym, że też potrafi być złośliwy. Decyduje się na zorganizowanie roastu, by odpłacić Fabianowi i Maćkowi za docinki. Chłopak zbiera kompromitujące informacje i upokarza kolegów. Jola Sokolik, która od zawsze interesowała się sportem, grami komputerowymi i komiksami, jakiś czas temu bardzo zaprzyjaźniła się z kolegą z klasy. Licealistka zakochuje się w Przemku i odkrywa, że chłopak uważa ją za mało kobiecą. Jola postanawia zmienić swój styl i ma nadzieję, że dzięki metamorfozie zdobędzie serce przyjaciela.
/ Polska / program
Reklama

2019-06-07

13:00 Szkoła, odc. 412 Logo TVN
Polska / program
16:00 Szkoła, odc. 413 Logo TVN
Opis (streszczenie): Licealistka Luiza Ciechowicz ma bardzo zazdrosnego chłopaka. Karol zabrania ukochanej wzięcia udziału w warsztatach tanecznych, które mają odbyć się w ich szkole. Chłopak w końcu zgadza się na prośbę ukochanej, lecz stawia swoje warunki. Luiza nie dostrzega, że ją terroryzuje. Na widok tańczącej dziewczyny Karol wpada w złość i siłą zabiera ją z sali. Piotr Kutnik jest nowym uczniem licealnej 2a i świetnie zapowiadającym się kolarzem górskim. Już pierwszego dnia wpada mu w oko Ania Grochot. Chłopak nie ma pojęcia, że dziewczyna, którą potrącił, z zemsty zepsuła mu rower. Ania za wszelką cenę chce ukryć zniszczenia, ponieważ jej także zależy na Piotrku. Z pomocą koleżanek pozoruje kradzież roweru. Z kolei chłopak zgłasza sprawę na policję.
/ Polska / program

2019-06-10

13:00 Szkoła, odc. 413 Logo TVN
Polska / program
16:00 Szkoła, odc. 414 Logo TVN
Opis (streszczenie): Maja Góralska, jest nową licealistką, która właśnie wróciła z odwyku. Dziewczyna zdecydowała się na zmianę szkoły, by jak najszybciej zapomnieć o nałogu. W nowej klasie nastolatka od razu znajduje kolegę - Antka Staszkiewicza. Jego dziewczyna jest przekonana, że Maja chce jej odbić chłopaka. Weronika Grabecka z gimnazjalnej 1c jest skrycie zakochana w koledze z klasy, Piotrku Ciechańskim. Chłopak nie zauważa jej uczucia, ponieważ całą swoją uwagę poświęca zdobywaniu wiedzy na temat ufo i istot pozaziemskich. Aby zwrócić uwagę chłopaka, Weronika udaje, że próbowali ją porwać kosmici.
/ Polska / program

2019-06-11

13:00 Szkoła, odc. 414 Logo TVN
Polska / program
16:00 Szkoła, odc. 415 Logo TVN
Opis (streszczenie): Licealistka Ula Wrońska spodziewa się dziecka. Koleżanka straszy ją wizją bolesnego porodu. Przerażona dziewczyna postanawia palić papierosy, żeby jej dziecko urodziło się mniejsze. Podczas lekcji bardzo źle się czuje. Barbara Gruszka chce, żeby uczennica poszła do lekarza. Dziewczyna jest przerażona tym, że będzie musiała powiedzieć mamie o ciąży… Gimnazjalistka Tosia z 3c jest bardzo zakochana w swoim chłopaku. Jej przyjaciółki przyłapują Oscara, jak całuje się z inną dziewczyną. Chcą udowodnić Tosi, że chłopak ją oszukuje. Ten wszystkiego się wypiera, a wściekła Tosia obraża się na przyjaciółki.
/ Polska / program

2019-06-12

05:05 Szkoła, odc. 1 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): 1 września w polskich szkołach zabrzmi dzwonek inaugurujący nowy rok szkolny. Wśród nich będzie „Szkoła” – serial TVN, który otworzy drzwi do trudno dostępnego świata młodzieży. Ukaże historie z życia wzięte, zaprezentuje wiarygodnych bohaterów, a widzów skłoni do refleksji… „Szkoła” to serial z kategorii scripted docu, którego akcja skupiona jest na życiu uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji, szukanie nowych doświadczeń, pierwsze zauroczenia - to właśnie ich codzienność. Wyzwania, jakie stawia przed nimi współczesny świat, i problemy, z którymi się zmagają, wielokrotnie znajdują swoje ujście w zachowaniu młodzieży. Negowanie autorytetów, bunt, kradzieże, prześladowania, a nawet nieodpowiedzialne zabawy, to tylko część wątków jakie zobaczymy w „Szkole”. Inspiracją dla scenarzystów serialu stały się prawdziwe historie współczesnych nastolatków. „Gimnazjalista to nie tylko trampki, słuchawki na uszach i nieobecny wzrok... To zwykle wrażliwy młody człowiek, który nigdy w życiu nie przyzna się, że mu na kimś zależy, że pragnie podziwu i że zwyczajnie chce być lubiany. Dorośli zwykle złoszczą się, gdy widzą zachowanie nastolatków i najczęściej nie przychodzi im do głowy, że to komunikat skierowany również do nich: >>Popatrz na mnie<<, >>Zauważ mnie<<. Nasz serial opowiada o tym, że świat nastolatków i dorosłych to dwa różne światy. Ale chcemy pokazać, że zachowanie młodych i to, co wygląda na bunt, dzieje się >>po coś<<. To często bardzo ważne poszukiwanie własnego >>ja<<” – mówi Krystyna Lasoń, producent serialu „Szkoła”. „W naszym serialu >>Szkoła<< młodzi mają wspaniałych przewodników – mądrych i otwartych nauczycieli, którzy starają się ich również wychowywać. Nauczycieli, którzy potrafią słuchać, są gotowi zrozumieć indywidualność swoich uczniów, ale nie usprawiedliwiają głupoty czy złych zachowań. Zasady gry są czytelne dla obu stron” – dodaje producentka. Tłem perypetii współczesnych nastolatków stało się Gimnazjum nr 105 i Liceum Ogólnokształcące nr 44 w Krakowie. Dyrektorem obu szkół jest Stanisław Chlebowski (Tadeusz Łomnicki), a wicedyrektorem – Maria Borkowska (Maria Meyer). Oboje stoją na czele kilkunastoosobowego grona pedagogicznego, a także sami prowadzą lekcje z młodzieżą. W role nauczycieli wcielają się krakowscy aktorzy i statyści. Niektórzy z nich znani szerszej widowni m.in. z seriali „Szpital”, „Detektywi” i „W-11 Wydział Śledczy”. W każdym z odcinków poznamy historie uczniów, w których nauczyciele odegrają bardzo ważną rolę. Życzliwa i profesjonalna pomoc pedagogów będzie równoważyć wybryki nastolatków. Widzom uświadomi, że z każdej trudnej sytuacji można znaleźć wyjście. A pozornie nawet najgorszy problem można mądrze rozwiązać. Każdy z odcinków „Szkoły” tworzy odrębną całość, a ich finałem jest rozwiązanie problemu głównych bohaterów. Tematy: Matka alkoholiczka. Klasowy outsider oskarżony o zniszczenie tabletu. Ojciec licealistki pracuje w międzynarodowej firmie konsultingowej i jest teraz na rocznym kontrakcie w Paryżu. Bez jego wsparcia matka Agnieszki nie jest w stanie poradzić sobie z problemami w pracy. A do tego kobieta czuje się bardzo samotna, dlatego często sięga po alkohol. Kiedy mama Agnieszki przyjeżdża pijana na szkolną wywiadówkę, prawda o jej problemach wychodzi na jaw, a koleżanki uczennicy zaczynają się z niej wyśmiewać. Dziewczyny postanawiają po lekcjach pójść pod blok Agnieszki, żeby jeszcze bardziej jej dokuczyć. Kiedy widzą pijaną matkę dziewczyny, nagrywają film telefonem, a potem pokazują go wszystkim w klasie. Wychowawczyni II a, Alicja Stańko, postanawia pomóc dziewczynie i porozmawiać z jej mamą. Gimnazjalista, Patryk Głowiński należy do klasowej elity. Dla szpanu przynosi do szkoły nowy tablet. Kiedy tablet zostaje zniszczony, od razu posądza o to klasowego outsidera, Szymona Jackowskiego. Szymon trzyma się na uboczu, nie należy do żadnej z grup, a Patryk często się z niego naśmiewa. Cała klasa popiera Patryka i oskarża Szymona. Tymczasem tablet niechcący zniszczyła Daria, ale boi się do tego przyznać… Patryk jest coraz bardziej agresywny wobec Szymona, a po lekcjach dochodzi między nimi do bójki...
/ Polska / program
13:00 Szkoła, odc. 415 Logo TVN
Polska / program
16:00 Szkoła, odc. 416 Logo TVN
Opis (streszczenie): Gimnazjalistka Melanie Kruk razem z przyjaciółką nagrywają filmik o szkole. Dziewczyna chce umieścić go na swoim blogu i zyskać popularność. Nagranie nie podoba się jej chłopakowi i znajomym, którzy namawiają dziewczynę na coś bardziej szokującego. Jednocześnie nauczyciel Andrzej Lesicki przynosi do pracowni fizycznej nowy tor powietrzny. Licealista, Maks Nowacki bardzo chciałby go przetestować. Chłopak nie przejmuje się radami brata i bez wiedzy nauczyciela zakrada się do pracowni fizycznej. Okazuje się, że podczas zabawy niszczy urządzenie.
/ Polska / program

2019-06-13

05:05 Szkoła, odc. 2 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): 1 września w polskich szkołach zabrzmi dzwonek inaugurujący nowy rok szkolny. Wśród nich będzie „Szkoła” – serial TVN, który otworzy drzwi do trudno dostępnego świata młodzieży. Ukaże historie z życia wzięte, zaprezentuje wiarygodnych bohaterów, a widzów skłoni do refleksji… „Szkoła” to serial z kategorii scripted docu, którego akcja skupiona jest na życiu uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji, szukanie nowych doświadczeń, pierwsze zauroczenia - to właśnie ich codzienność. Wyzwania, jakie stawia przed nimi współczesny świat, i problemy, z którymi się zmagają, wielokrotnie znajdują swoje ujście w zachowaniu młodzieży. Negowanie autorytetów, bunt, kradzieże, prześladowania, a nawet nieodpowiedzialne zabawy, to tylko część wątków jakie zobaczymy w „Szkole”. Inspiracją dla scenarzystów serialu stały się prawdziwe historie współczesnych nastolatków. „Gimnazjalista to nie tylko trampki, słuchawki na uszach i nieobecny wzrok... To zwykle wrażliwy młody człowiek, który nigdy w życiu nie przyzna się, że mu na kimś zależy, że pragnie podziwu i że zwyczajnie chce być lubiany. Dorośli zwykle złoszczą się, gdy widzą zachowanie nastolatków i najczęściej nie przychodzi im do głowy, że to komunikat skierowany również do nich: >>Popatrz na mnie<<, >>Zauważ mnie<<. Nasz serial opowiada o tym, że świat nastolatków i dorosłych to dwa różne światy. Ale chcemy pokazać, że zachowanie młodych i to, co wygląda na bunt, dzieje się >>po coś<<. To często bardzo ważne poszukiwanie własnego >>ja<<” – mówi Krystyna Lasoń, producent serialu „Szkoła”. „W naszym serialu >>Szkoła<< młodzi mają wspaniałych przewodników – mądrych i otwartych nauczycieli, którzy starają się ich również wychowywać. Nauczycieli, którzy potrafią słuchać, są gotowi zrozumieć indywidualność swoich uczniów, ale nie usprawiedliwiają głupoty czy złych zachowań. Zasady gry są czytelne dla obu stron” – dodaje producentka. Tłem perypetii współczesnych nastolatków stało się Gimnazjum nr 105 i Liceum Ogólnokształcące nr 44 w Krakowie. Dyrektorem obu szkół jest Stanisław Chlebowski (Tadeusz Łomnicki), a wicedyrektorem – Maria Borkowska (Maria Meyer). Oboje stoją na czele kilkunastoosobowego grona pedagogicznego, a także sami prowadzą lekcje z młodzieżą. W role nauczycieli wcielają się krakowscy aktorzy i statyści. Niektórzy z nich znani szerszej widowni m.in. z seriali „Szpital”, „Detektywi” i „W-11 Wydział Śledczy”. W każdym z odcinków poznamy historie uczniów, w których nauczyciele odegrają bardzo ważną rolę. Życzliwa i profesjonalna pomoc pedagogów będzie równoważyć wybryki nastolatków. Widzom uświadomi, że z każdej trudnej sytuacji można znaleźć wyjście. A pozornie nawet najgorszy problem można mądrze rozwiązać. Każdy z odcinków „Szkoły” tworzy odrębną całość, a ich finałem jest rozwiązanie problemu głównych bohaterów. Tematy: Klasowa złodziejka. Zabawa w wyzwania. Licealistka Asia Ratajczak, dotychczas wiodła spokojne i wygodne życie. Jednak miesiąc temu jej ojciec stracił pracę. Rodzina musi utrzymać się ze skromnej pensji matki Asi. Dziewczyna nie potrafi zaakceptować nowej sytuacji. Rodzice wstrzymali jej kieszonkowe, więc dziewczyna zaczyna kraść. Pierwszą ofiarą staje się jej bogata przyjaciółka z klasy. Kiedy rodzice odmawiają jej pieniędzy na szkolną wycieczkę, Asia okrada kolejną osobę. Sprawa szybko się rozchodzi! Uczniowie zaczynają poszukiwanie złodzieja. Podejrzenie pada na najbiedniejszą uczennicę w klasie… Dwaj uczniowie z pierwszej klasy gimnazjum zakładają się, który z nich jest bardziej odważny. Postanawiają na zmianę wyznaczać sobie zadania. Pierwszy jest Patryk. Na lekcji ma dosypać nauczycielce od biologii soli do herbaty. Wojtek z kolei ma wyznać miłość nauczycielce matematyki, Teresie Kremer, która jest najsurowszym pedagogiem , zwanym przez uczniów „Smoczycą”. Z czasem jednak ich wyzwania stają się coraz bardziej niebezpieczne, ostatecznie chłopcy powodują poważny wypadek…
/ Polska / program
13:00 Szkoła, odc. 416 Logo TVN
Polska / program
16:00 Szkoła, odc. 417 Logo TVN
Opis (streszczenie): Licealistka z drugiej klasy, Żaneta Wolińska, boi się o przyszłość swojego związku. Gdy dowiaduje się, że Jurek planuje wyjechać na studia do Warszawy, zamierza przenieść się tam razem z nim. Chłopakowi nie podoba się ten pomysł. Wkrótce Żaneta postanawia wzbudzić w nim zazdrość i umawia się na randkę z innym. Jurek czuje się oszukany i zrywa z nią. Tymczasem Asia Kobut z gimnazjalnej klasy 1c, zakochuje się w Abibie Haddadzie i jest pewna, że chłopak odwzajemnia jej uczucie. Gdy dowiaduje się, że ukochany jest zainteresowany inną dziewczyną, nie zamierza się poddać. Wysyła mu wiadomość z telefonu Julki i proponuje spotkanie. Asia całuje zwabionego podstępnie chłopaka i ma nadzieję, że od teraz będą razem. Czy jej plan się powiedzie?
/ Polska / program

2019-06-14

05:05 Szkoła, odc. 3 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Tematy: Szkolny biznes – wypracowania za pieniądze. Problemy z trądzikiem. 17-letni Wojtek Radwan sprzedaje wypracowania uczniom, którzy nie chcą się męczyć i samodzielnie pisać szkolnych zadań. Jego biznes świetnie się rozwija. Szkolny chuligan, Adrian Kubacki, który powtarza klasę też zamówił u Wojtka pracę z języka polskiego. Okazuje się, że Wojtek pomylił wypracowania i przesłał Adrianowi złą pracę. Teraz ma poważne kłopoty i chce wykraść polonistce pomylone wypracowanie Adriana. Chuligan planuje już brutalną zemstę na Wojtku! 15-letnia Sabina Kopacka każdego dnia przed pójściem do szkoły robi dokładny makijaż. Wszystko przez mocny trądzik. Wstydzi się wyprysków na twarzy i za wszelką cenę stara się je ukryć, nawet przed najlepszymi przyjaciółkami. Kiedy po kłótni z koleżanką Sabina rozmazuje się, wszyscy zaczynają się z niej naśmiewać. Upokorzona dziewczyna postanawia popełnić samobójstwo!
/ Polska / program
13:00 Szkoła, odc. 417 Logo TVN
Polska / program
16:00 Szkoła, odc. 418 Logo TVN
Opis (streszczenie): Agnieszka Sanecka i Marlena Czajka z licealnej 2b są przyjaciółkami od bardzo dawna. Ostatnio, z powodu różnicy charakterów nieustannie się kłócą. Dziewczyny robią sobie na złość i wzajemnie dokuczają, żeby udowodnić, która z nich ma gorszy charakter. W końcu postanawiają zerwać długoletnią przyjaźń. Czy będą chciały ją odbudować? Tymczasem gimnazjalista Mariusz Zawojski jest przerażony faktem, że jego dziewczyna chciałaby spędzić z nim noc. Nie wie, że padł ofiarą żartu kolegów z równoległej klasy.
/ Polska / program

2019-06-17

05:05 Szkoła, odc. 4 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Tematy: Gimnazjalistka oskarża ojca o molestowanie. Podryw praktykantki. Kinga Sulma, ostatnio jest świadkiem kłótni swoich rodziców. Ojciec dziewczynki niedawno po 15 latach małżeństwa odszedł od żony do młodej kochanki. Matka Kingi nie może pogodzić się z tym, że została z dnia na dzień porzucona. Właśnie dowiedziała się, że kochanka męża jest w ciąży. Kinga bardzo chce pomóc mamie, dlatego za namową koleżanki Róży obmyśla zemstę na ojcu. Róża nakłania koleżankę do oskarżenia ojca o molestowanie! Kinga uważa, że w ten sposób ukarze ojca i pomoże cierpiącej mamie. Dziewczyna zgłasza się do higienistki i wyjawia jej swój problem z ojcem. O wszystkim dowiaduje się wychowawczyni Kingi, Barbara Gruszka. Natychmiast wzywa mamę uczennicy. W szkole pojawia się również jej ojciec, fałszywie oskarżony przez córkę o molestowanie. Dyrektor szkoły wzywa policję, a ojciec uczennicy zostaje aresztowany! Licealiści z klasy III b, Paweł i Janek, są zauroczeni praktykantką z języka angielskiego. Na lekcji prześcigają się między sobą żeby pokazać studentce, jak bardzo interesuje ich język angielski. W końcu przyjaciele zakładają się o to, któremu uda się poderwać atrakcyjną praktykantkę. Nigdy wcześniej nie podobały im się te same dziewczyny, ale teraz żaden z nich nie ma zamiaru odpuścić…
/ Polska / program
13:00 Szkoła, odc. 418 Logo TVN
Polska / program
16:00 Szkoła, odc. 419 Logo TVN
Opis (streszczenie): Weronika Wiatrowska z 2c liceum, do tej pory nikomu nie powiedziała o swojej orientacji seksualnej. Kiedy zakochuje się w uczennicy z równoległej klasy, ta uważa, że dziewczyna jest dziwna. Mimo to Weronika wierzy, że Oliwa także coś do niej czuje. Wkrótce dowiaduje się, że 18-latka ma chłopaka i postanawia rozbić jej związek. Tymczasem gimnazjalista Przemek Michalski z 2b, za wszelką cenę chce zdobyć sympatię kolegów. By im zaimponować, przynosi do szkoły pistolet swojego ojca. Jeden z uczniów wykrada mu broń i wyłudza pieniądze od młodszych uczniów.
/ Polska / program

2019-06-18

05:05 Szkoła, odc. 5 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Tematy: Pracujący uczeń, ojciec alkoholik. Przypadkowy seks, ciąża i tabletki poronne. Szymon Buczek od dłuższego czasu zaniedbuje naukę i przychodzi do szkoły bardzo zmęczony. Odkąd jego ojciec stracił pracę, Szymon sam zarabia po szkole na jedzenie dla siebie i brata. Dorabia w warsztacie samochodowym. Ma nadzieję, że ojciec szybko znajdzie nową pracę, tymczasem mężczyzna coraz więcej pije, a Szymon, który musi się uczyć, pracować i zajmować młodszym bratem jest coraz bardziej zmęczony. Uczeń bardzo chce ukryć przed nauczycielami problemy rodzinne, ale dostaje coraz więcej złych ocen. Boi się, że w końcu jego ojciec zostanie wezwany do szkoły i wtedy wszystko się wyda. Wychowawca Szymona, historyk Zbigniew Małek, postanawia odwiedzić ucznia w domu, odkrywa prawdę. Szymon jest załamany, jego ojciec również. Do mężczyzny dociera, że może stracić synów. Postanawia poddać się leczeniu. Weronika Grygiel od jakiegoś czasu źle się czuje, ma mdłości i boli ją brzuch. Gimnazjalistka jest bardzo przestraszona, bo podejrzewa, że może być w ciąży po tym, jak miesiąc wcześniej na imprezie uprawiała seks z kolegami, bawili się w kwadracik. 14-latka robi sobie test ciążowy, wynik jest pozytywny. Postanawia zażyć tabletki poronne, żeby pozbyć się niechcianej ciąży. Dziewczyna dostaje silnego bólu brzucha i krwawienia. Ze szkoły zabiera ją pogotowie.
/ Polska / program
13:00 Szkoła, odc. 419 Logo TVN
Polska / program
16:00 Szkoła, odc. 420 Logo TVN
Opis (streszczenie): Gimnazjalista Filip Świercza cierpi na ból głowy i uważa, że nie pomagają mu żadne leki. Mówi znajomym, że tak jak jego mama, on też ma skłonności do migren. Wykorzystują to koledzy z klasy i dla żartu dają mu ciastko, które ma zawierać medyczną marihuanę. Tymczasem maturzystka Donata Wojtczak zrywa z Kubą Zambrowskim, ponieważ ten nie potrafi sprostać jej oczekiwaniom. Wkrótce dziewczyna urządza swoje urodziny, a chłopak mimo obietnic przychodzi bez szampana i tortu. Na imprezę Donata zaprasza także Adama Karskiego, który pochodzi z zamożnej rodziny, co jej bardzo imponuje. Kuba postanawia o walczyć o miłość i odzyskać dziewczynę.
/ Polska / program

2019-06-19

05:05 Szkoła, odc. 6 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Tematy: Uczeń wstydzi się matki, która pracuje jako sprzątaczka. Odchudzanie środkami przeczyszczającymi. Piotrek Śliwa jest wychowywany tylko przez mamę. Kobieta jest sprzątaczką w banku, ale bierze każdą dodatkową pracę. Chłopak wstydzi się, że mama wykonuje taki zawód. W klasie naopowiadał, że pracuje w banku jako dyrektorka i jest bardzo zaganiana. Pewnego razu jednak Piotrek spotyka mamę w domu kolegi, gdzie ta dorywczo sprząta. I tak cała prawda wychodzi na jaw! Piotrek jest tak przestraszony tym, że koledzy zdemaskowali jego fałszywe opowieści, że nie chce się przyznać do własnej matki! Koledzy szantażują go, że rozpowiedzą wszystko w klasie jeśli on nie będzie spełniał ich życzeń. Zdesperowany Piotrek zgadza się i na żądanie kolegów robi coraz gorsze rzeczy... Julka Szewczyk od dwóch tygodni żyje przygotowaniami do imprezy, na którą zaprosił ją kolega z maturalnej klasy. Jej najlepsza przyjaciółka ma jej pożyczyć sukienkę, którą 16-latka planuje założyć na tak ważne dla niej wyjście. Dziewczyna podkochuje się w chłopaku z klasy maturalnej i liczy na to, że na imprezie uda jej się zawrócić 18-latkowi w głowie. Musi tylko trochę schudnąć... Od dwóch tygodni jest na drastycznej diecie i prawie nic nie je, ale nie jest zadowolona z efektów. Dlatego postanawia wziąć tabletki na przeczyszczenie. Dostaje ostrej biegunki i w końcu trafia pod opiekę szkolnej pielęgniarki...
/ Polska / program
13:00 Szkoła, odc. 420 Logo TVN
Polska / program
16:00 Szkoła, odc. 421 Logo TVN
Opis (streszczenie): John Evans przyjeżdża do Polski na wymianę licealną. Jest Anglikiem, którego matka pochodzi z Polski. Przystojny mulat od razu zwraca uwagę dziewcząt, w tym Marty Dobrowolskiej z licealnej 2b. Chłopak podoba się również jej najlepszej przyjaciółce, Matyldzie Przybylskiej. Marta decyduje się wybrać przyjaźń i pomaga Matyldzie umówić się z Johnem na randkę. Szybko się okazuje jednak, że to właśnie ona wpadła w oko nastolatkowi. Matylda jest zazdrosna i wściekła. Tymczasem Antek Majkowski z gimnazjalnej 3b jest wielkim fanem hip-hopu. Od pewnego czasu nagrywa własne piosenki, ale nie odnosi sukcesu. Udaje mu się stworzyć prawdziwy hit, kiedy wykorzystuje znaleziony tekst. Do chłopaka odzywa się producent muzyczny i proponuje profesjonalne nagranie w studio. Autor ukradzionego tekstu nie chce, żeby gimnazjalista na nim zarabiał. Wkrótce Antek ma napisać kolejne utwory i prosi Adama o pomoc.
/ Polska / program

2019-06-21

05:05 Szkoła, odc. 7 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Tematy: Szkolny „chrzest” nowego ucznia. Rozbierane zdjęcia za doładowanie telefonu. Mariusz Walicki niedawno przeprowadził się do Krakowa. Jego matka powtórnie wyszła za mąż i z synem wprowadziła się do mieszkania nowego męża. Mieszka z nimi również syn mężczyzny, który w tym roku kończy liceum. Mariusz źle czuje się w nowej szkole i jest prześladowany przez innych uczniów. Każdego dnia szuka pretekstu, żeby nie iść na lekcje. Jest prześladowany i upokarzany przez kolegów z klasy, a ich żarty stają się coraz bardziej okrutne... Gimnazjalistka Marta Dobrowolska znalazła niecodzienny sposób na zarobienie pieniędzy na doładowania telefonu – sprzedaje w Internecie swoje rozbierane zdjęcia. Kiedy o zdjęciach dowiaduje się jej kolega z klasy, postanawia zemścić się na Marcie i umieszcza kompromitujące fotki na stronie, którą potem pokazuje w klasie. Marta jest załamana, nie chce, żeby o wszystkim dowiedział się jej chłopak, Alan...
/ Polska / program
13:00 Szkoła, odc. 421 Logo TVN
Polska / program
16:00 Szkoła, odc. 422 Logo TVN
Opis (streszczenie): Maturzysta Adam Rybiński znęca się nad swoją byłą dziewczyną. Nie dociera do niego, że Agnieszka nie chce już z nim być. Żeby obronić się przed agresywnym chłopakiem nastolatka zapisuje się na kółko bokserskie. Agnieszka wpada w oko Grzegorzowi, który od jakiegoś czasu trenuje ten sport. Chłopak chce przekonać Adama, żeby dał spokój dziewczynie. Między nastolatkami dochodzi do bójki. Jednocześnie, znana w szkole Iwona Małkowska poniża innych uczniów za pieniądze. Jedna z nastolatek chce, żeby maturzystka upokorzyła jej byłego chłopaka. Mimo, że Iwona bardzo się stara, nie udaje jej się wykonać zadania. Tymczasem Cezary zamierza odegrać się na Małkowskiej i ośmiesza ją przed całą szkołą.
/ Polska / program

2019-06-24

05:05 Szkoła, odc. 8 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Tematy: Uczennica szantażowana przez dresiarzy. Żart z ofertą na portalu społecznościowym. Aurelia Drabik z pierwszej klasy gimnazjum zawsze idzie do szkoły przez park. Tego dnia rano zaczepiają ją dresiarze i żądają pieniędzy. Straszą dziewczynę, że jak nie będzie płacić, to skrzywdzą jej mamę, a jej samej potną twarz! Aurelia bardzo się boi. Bandyci mimo obietnic nie odpuszczają dziewczynce, czekają na nią przed i po lekcjach. Aurelia oddaje im pieniądze, które miała wpłacić na bilet do teatru. Kiedy bandyci przychodzą do szkoły, dziewczynka nie wytrzymuje i mówi o wszystkim wychowawcy, germaniście Dominikowi Huberowi. Licealistka z pierwszej klasy jest uważana za klasową kujonkę. Inni rozmawiają z nią tylko wtedy, kiedy chcą odpisać zadanie. Koleżanki z klasy postanawiają zrobić jej niewybredny żart i umieszczają numer telefonu Jagody na portalu randkowym. Do uczennicy zaczynają dzwonić obcy mężczyźni i proponować jej spotkanie. Dziewczyna nie wie, co się dzieje i czuje się nękana. Koleżanki podstępnie organizują jej po lekcjach randkę w ciemno. Mężczyzna, który umówił się z Jagodą przez Internet jest napastliwy, a sytuacja staje się dla dziewczyny coraz bardziej niebezpieczna…
/ Polska / program
07:00 Szkoła, odc. 422 Logo TVN
Polska / program
16:00 Szkoła, odc. 423 Logo TVN
Opis (streszczenie): Konrad Wojcieszko z gimnazjalnej 2b, dla zabawy zakłada w Internecie konto o nazwie „pogromca dziewczyn” i prześladuje koleżanki z klasy. Jego złośliwe komentarze sprawiają przykrość nastolatkom. Wojnę klasowemu hejterowi wypowiada Patrycja Socha. W odwecie, chłopak zaczyna się wyśmiewać z jej niepełnosprawności. Jakie konsekwencje przyniesie zachowanie nastolatka? Tymczasem Bożena Kulik z licealnej 3d, która jest w ciąży z kolegą z klasy Dorianem Galickim, zaręcza się z Szymonem Żurawskim. Rodzice Szymona są przekonani, że to ich syn jest ojcem dziecka. Kiedy prawda wychodzi na jaw, próbują przekupić dziewczynę i przekonać ją, by zostawiła nastolatka. Oburzony chłopak, wbrew rodzicom, postanawia ożenić się z Bożeną i uznać jej dziecko za swoje.
/ Polska / program

2019-06-25

05:05 Szkoła, odc. 9 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Tematy: Seks za pieniądze. Uczeń z nieleczonym ADHD. Zosia Tomczak jest wyśmiewana w klasie, bo nie ubiera się wystarczająco modnie. Jej koleżanka z klasy też miała podobne kłopoty i znalazła na nie sposób… Dziewczyna, żeby uniezależnić się od rodziców prostytuuje się za ubrania i pieniądze. Uważa, że to dobry sposób na życie i chce namówić koleżankę z klasy do tego samego. Początkowo Zosia jest zszokowana, że jej koleżanka uprawia seks za pieniądze, ale po kolejnej awanturze z ojcem zaczyna się zastanawiać, czy sama nie spróbuje tej metody. W końcu decyduje się umówić z obcym mężczyzną… W klasie drugiej gimnazjum jest nowy uczeń, Dawid Migutko. Chłopak ma ADHD, nie może się skupić, jest nadpobudliwy i notorycznie przeszkadza nauczycielom i uczniom na lekcjach. Matka także nie radzi sobie z synem. Po tym, jak Dawid wywołał bójkę w sklepiku i zamknął koleżankę w szatni, jego mama zostaje wezwana do szkoły. Koledzy z klasy mają dość nadpobudliwego Dawida i postanawiają dać mu nauczkę!
/ Polska / program
06:50 Szkoła, odc. 423 Logo TVN
Polska / program
16:00 Szkoła, odc. 424 Logo TVN
Opis (streszczenie): Gimnazjaliści Kasia i Fabian rozstają się, ponieważ dziewczyna nie może znieść tego, że jej chłopak ciągle serfuje w Internecie i nie zwraca na nią uwagi. Fabian postanawia odzyskać ukochaną i tworzy na portalu społecznościowym fikcyjny profil chłopaka o imieniu Damian. Kasia jest nim coraz bardziej zauroczona… Czy Fabian odzyska ukochaną? Sandra Falkowska z gimnazjalnej klasy 2c podkochuje się w Krzyśku Trojanie. Dowiaduje się, że jej wybranek lubi adrenalinę i razem z kolegami urządza w szkolnej piwnicy pokój strachów. Plany Sandry psuje rywalka, której chłopak także się podoba.
/ Polska / program

2019-06-26

05:05 Szkoła, odc. 10 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Tematy: Opieka nad młodszym braciszkiem. Agresywny chłopak na sterydach. Natalia Milewska ma pretensje do rodziców, że wciąż każą jej się zajmować młodszym bratem, Frankiem. Odkąd rok temu chłopiec przyszedł na świat, dziewczyna bardzo często musi się nim opiekować. Jej mama pracuje na zmiany jako pielęgniarka, a ojczym ma małą firmę remontową i większość czasu spędza na budowach. Dlatego za każdym razem, gdy rodzice chłopca nie mogą się nim zająć, proszą o to 13-latkę. Kiedy okazuje się, że Natalia zamiast iść na kółko teatralne znów musi zająć się młodszym bratem, jest wściekła i postanawia zabrać brata ze sobą. Dziecko zasypia w wózku, więc dziewczyna zostawia chłopczyka na szkolnym korytarzu. Natalii bardzo zależy na zagraniu roli Julii w szkolnym przedstawieniu. W tym czasie dochodzi do wypadku, chłopczyk wypada z wózka… Właśnie mija rok, odkąd Zuza Jurewicz spotyka się ze swoim chłopakiem, Arkiem. Chłopak ostatnio dziwnie się zachowuje, często jest zdenerwowany. Odkąd zaczął chodzić na siłownię i poznał nowego kolegę, wszystko się zmieniło. Świetnie zbudowany 21-letnim „Mario” szybko stał się jego idolem. Od tej pory Arek nie tylko spędza mnóstwo czasu na ćwiczeniach w siłowni, ale również, w tajemnicy przed wszystkimi zażywa różnego rodzaju sterydy, które pomagają mu szybciej zwiększać masę mięśniową. Chłopak jest coraz bardziej agresywny, w końcu atakuje Zuzę, o mało nie łamiąc jej ręki.
/ Polska / program
06:10 Szkoła, odc. 1 Logo TVN Fabuła
Polska / program
06:50 Szkoła, odc. 424 Logo TVN
Polska / program
16:00 Szkoła, odc. 425 Logo TVN
Opis (streszczenie): Licealistka Ania Grochot umawia się na randkę z Piotrkiem Kutnikiem. Chłopak podoba się również Wiktorii Sawickiej, która za wszelką cenę chce zwrócić na siebie jego uwagę. Wysyła do Piotrka anonimowego maila, w którym ujawnia historie kompromitujące Anię. Kiedy chłopak próbuje wyjaśnić sprawę, dochodzi do kolejnej awantury z nastolatką. Gimnazjalista Mikołaj Brończyk próbuje wmówić kolegom, że potrafi czytać w myślach. O jego rzekomych umiejętnościach dowiadują się szkolni chuligani. Starsi uczniowie grożą Mikołajowi pobiciem, jeśli nie będzie z nimi współpracował…
/ Polska / program

2019-06-27

05:05 Szkoła, odc. 11 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Tematy: Zemsta na polonistce za złe oceny. Zakład o poderwanie klasowej „brzyduli”. Od dłuższego czasu nauczycielka polskiego, Jolanta Żabińska ma kłopot z jednym z uczniów, Dawidem Zalewskim. To przeciętny uczeń, ale ostatnio dostał kilka jedynek i nie chce ich poprawić. Nastolatek uważa, że nauczycielka uwzięła się na niego i jest wobec polonistki coraz bardziej agresywny. Chłopka ma już 18 lat i uważa się za dorosłego. Dawid od śmierci ojca mieszka tylko z matką, kobieta nie ma żadnego wpływu na syna. Tymczasem bezkarny uczeń planuje zemstę na nauczycielce polskiego. Na bloku, w którym mieszka Jolanta Żabińska maluje obraźliwy napis. Potem niszczy jej samochód. W końcu napada na nauczycielkę! Chłopcy z gimnazjalnej klasy III d naśmiewają się z koleżanki Zuzy. Dziewczyna nie jest zbyt atrakcyjna i popularna, często jest obiektem żartów i złośliwości. Zakładają się, że jeden z nich poderwie klasową” brzydulę”. Chce udowodnić kolegom, że ma sposób na każdą dziewczynę. Umawiają się do kina, gdzie chłopak chce jak najszybciej pocałować dziewczynę, zrobić zdjęcie i wysłać je kolegom na dowód, że wygrał zakład. Tymczasem dziewczyna zwierza się mu, że jakiś czas temu, właśnie z powodu prześladowań kolegów, chciała popełnić samobójstwo…
/ Polska / program
06:10 Szkoła, odc. 2 Logo TVN Fabuła
Polska / program
06:50 Szkoła, odc. 425 Logo TVN
Polska / program
16:00 Szkoła, odc. 426 Logo TVN
Opis (streszczenie): Adam Swoboda nie może otrząsnąć się po śmierci swojej dziewczyny, która zginęła w wypadku samochodowym, w którym on także brał udział. Brat zmarłej nastolatki chce się zemścić za śmierć siostry i rozgłasza w szkole, że Adam jest mordercą. Chłopak zaczyna myśleć, że rzeczywiście jest winny… Gimnazjalista Janek Grzywacz jest zafascynowany filmami science fiction i nie potrafi rozmawiać o niczym innym. Jego dziewczyna, Sara Czarnecka, nie podziela tej pasji. Martwi się, że Janek może ją rzucić. Zaczyna udawać ulubioną serialową postać swojego chłopaka, aby zrobić na nim wrażenie.
/ Polska / program

2019-06-28

05:05 Szkoła, odc. 12 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Tematy: Amfetamina, jako sposób na kłopoty z nauką. Uczennica zakochana w uczniu z innej szkoły. Licealista Bartek Jaźwiński od dłuższego czasu ma duże kłopoty z nauką. Mimo, że się stara, wciąż dostaje złe oceny. Kolega z klasy Bartka sprzedaje w szkole narkotyki, które podkrada starszemu bratu. Bartek wpada na pomysł, że zacznie zażywać amfetaminę i w ten sposób jego problemy w szkole się skończą. Kupuje więc narkotyk. Jest szczęśliwy, bo przez jedną noc opanował cały materiał z historii. Bartek kupuje kolejną porcję narkotyku. Nauczyciele zaczynają podejrzewać, że z chłopakiem dzieje się coś dziwnego. Zachwycony działaniem amfetaminy Bartek przedawkowuje w końcu narkotyk. Ze szkoły zabiera go pogotowie, a cała sprawa wychodzi na jaw… Uczennica gimnazjum, Agata Walczyk, jest zakochana w chłopaku z innej szkoły, Tomku. Dziewczyna do tej pory nie miała kłopotów w szkole. Jednak od kiedy zaczęła spotykać się z Tomkiem, sporo wagaruje. Agata i Tomek są w sobie bardzo zakochani i chcą jak najczęściej się spotykać. Rodzice dziewczyny są temu przeciwni, uważają, że teraz najważniejsza jest nauka, a nie randkowanie. Chcą zmusić córkę do zerwania z chłopakiem. Agata postanawia więc uciec z domu i namawia do tego samego Tomka…
/ Polska / program
06:10 Szkoła, odc. 3 Logo TVN Fabuła
Polska / program
06:50 Szkoła, odc. 426 Logo TVN
Polska / program
16:00 Szkoła, odc. 427 Logo TVN
Opis (streszczenie): Dwaj koledzy: Maciek Trojan i Rafał Przybylski pokłócili się o Paulinę Markiewicz, która bardzo im się spodobała. Żaden z nich nie zamierza zrezygnować i chciałby się umówić z dziewczyną. Kolega przekonuje ich, że najpierw powinni ją zapytać o zdanie. Czy dziewczyna umówi się z którymś z zakochanych kolegów? Jedna z gimnazjalistek, Hania Sobczyk, ma poważny problem rodzinny. Jej mama ciągle ją poniża. Dziewczyna mówi kobiecie, że czuje się przez nią raniona, ale ta nie przejmuje się uczuciami córki i nadal ją krytykuje. Hania załamuje się a swoją złość wyładowuje na koleżance. W końcu mówi o swoich problemach nauczycielowi wychowania fizycznego.
/ Polska / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Szkoła. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Szkoła w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Szkoła.

Poprzednie emisje Szkoła

Emisja Szkoła miała miejsce:

2019-05-23, 15:30 Szkoła, odc. 703 Logo TVN
Polska / program
2019-05-23, 13:00 Szkoła, odc. 702 Logo TVN
Opis (streszczenie): 17-letnia Martyna Skibińska przetestowała wierność chłopaka przyjaciółki i wkrótce otrzymuje zlecenie od innej koleżanki. Chłopak, którego wierność ma sprawdzić, wpada jej w oko, i Martyna postanawia okłamać dziewczynę, że ukochany nie jest jej wierny. Wkrótce para zrywa ze sobą, a Martyna proponuje Sylwkowi randkę. Czy kłamstwo uczennicy wyjdzie na jaw? Tymczasem licealista Janek Grzywacz podkochuje się w koleżance, Weronice Cebulskiej. Wkrótce chłopak odkrywa, że jego najlepszy przyjaciel całował się z dziewczyną. Janek nie może darować koledze zdrady, czuje się przez niego oszukany i zrywa przyjaźń z Adamem. Adam za wszelka cenę próbuje odzyskać kolegę i postanawia umówić go z wymarzoną dziewczyną. Czy ten plan się uda?
Polska / program
2019-05-22, 15:30 Szkoła, odc. 702 Logo TVN
Polska / program
2019-05-22, 13:00 Szkoła, odc. 701 Logo TVN
Opis (streszczenie): Uczennica klasy 3c liceum, Anka Miśkiewicz, na osiemnaste urodziny dostała od rodziców samochód. Jej chłopak jest tym zachwycony i traktuje auto jak własne. Uważa, że jest dużo lepszym kierowcą i tylko on powinien nim jeździć. Wkrótce Wojtek powoduje stłuczkę, jest przerażony, bo wjechał w samochód swojego przyjaciela i nie zamierza się do tego przyznać. Zrzuca winę na swoją dziewczynę… Wściekły przyjaciel Wojtka ośmiesza Ankę w szkole. Tymczasem Marta Mus z 7c od początku roku przyjaźni się z koleżanką ze swojej klasy Weroniką Maj. Obie dziewczyny są dobrymi uczennicami, jednak nie są popularne wśród rówieśników, Marcie coraz bardziej to przeszkadza. Dziewczyna postanawia zaprzyjaźnić się z popularną koleżanką, za wszelką cenę chce zwrócić na siebie jej uwagę. Jednak Zuza nie zamierza kolegować się z Martą i ośmiesza ją.
Polska / program
2019-05-21, 15:30 Szkoła, odc. 701 Logo TVN
Polska / program
2019-05-21, 13:00 Szkoła, odc. 700 Logo TVN
Opis (streszczenie): Borys Jóźwiński z gimnazjalnej 3a jest utalentowanym piłkarzem. Chłopak jakiś czas temu zrezygnował jednak z regularnych treningów, bo czuł się przemęczony. Od tej pory Borys zaprzestał jakiegokolwiek wysiłku fizycznego, a czas spędza przed telewizorem. Jego dziewczynę coraz bardziej to martwi i postanowiła zachęcić Borysa do wspólnych treningów, co kończy się ich kłótnią. Wkrótce licealista pojawia się na treningu szkolnej drużyny piłki nożnej, bo chce udowodnić koledze, że nadal jest dobrym piłkarzem. Niestety, nie może nadążyć za pozostałymi zawodnikami… Postanawia odzyskać dawną formę i prosi o pomoc ukochaną. Kolega ośmiesza jego wysiłki w Internecie. Tymczasem Mela Kruk z licealnej 2a niedawno przeszła na weganizm. Jej chłopak, Jurek Litwin, obiecał ukochanej, że on również zostanie weganinem. Zrobił to jednak tylko dlatego, żeby uniknąć konfliktu z Melą, która lubi stawiać na swoim. Jurek zamierza ukrywać przed Melą, że nadal je mięso…
Polska / program
2019-05-20, 15:30 Szkoła, odc. 700 Logo TVN
Polska / program
2019-05-20, 13:00 Szkoła, odc. 699 Logo TVN
Opis (streszczenie): Paulina Nawrot z licealnej 1 a jest zachwycona Szymonem Bielą z równoległej klasy. Bardzo chciałaby lepiej go poznać, ale jest przekonana, że ten nawet na nią nie spojrzy, bo uczennica uchodzi za kujonkę. Żeby zaimponować chłopakowi wprasza się na jego imprezę i upija się. Szymon udostępnia w Internecie nagranie z pijana uczennicą i dziewczyna staje się pośmiewiskiem w szkole. Nastolatka jest załamana… Tymczasem ósmoklasiści Krzysztof Radzik i Antek Stańczyk dobrze się uczą, choć nie są zbyt pilni. Nie przejmują się nauką, bo ta przychodzi im z łatwością. Nastolatkowie wpadają na pomysł, że będą robić uczniom zadania za pieniądze. Niestety oszukują kolegów i nauczyciele szybko odkrywają, że uczniowie nie odrabiają swoich prac sami. Chłopcy wpadają w kłopoty, bo wściekły kolega chce się zemścić.
Polska / program
2019-05-17, 15:30 Szkoła, odc. 699 Logo TVN
Polska / program
2019-05-17, 13:00 Szkoła, odc. 698 Logo TVN
Opis (streszczenie): Pola Rzymowska z 8c buntuje się przeciwko matce. Odkąd ojciec ósmoklasistki wyjechał do pracy za granicę, kobieta przestała zajmować się rodziną. Obarczona odpowiedzialnością za dom i rodzeństwo Pola nie radzi sobie z emocjami i zaczyna zachowywać się agresywnie. Gdy uczennica przyprowadza do szkoły młodszego brata, zaniepokojona wychowawczyni wzywa do szkoły jej matkę. Maciek Kostecki z licealnej 1d jest utalentowanym piłkarzem. Chłopakowi przyznano wysokie stypendium sportowe. Ojciec Maćka jest bardzo dumny, planuje odkładać pieniądze dla syna na specjalne konto. Jednak szczęśliwy nastolatek chce sam nimi dysponować. Oszołomiony nagłym przypływem gotówki, chętnie wydaje pieniądze na drogie gadżety. Wierzy, że w ten sposób zapewni sobie zainteresowanie ze strony starszych zamożnych uczniów. Wkrótce pieniądze mu się kończą. By je odzyskać, Maciek zakłada się, że przejedzie na deskorolce przed maską samochodu…
Polska / program

Emisja w stacjach

Szkoła można obejrzeć w:

Emisje w: TVN, TVN 7, TVN Fabuła

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info