Reklama

Szkoła godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Szkoła będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-03-19

13:00 Szkoła, odc. 658 Logo TVN
Opis (streszczenie): Ósmoklasistka Hania Radowicz zafascynowała się ekologią. Dziewczyna bardzo przejmuje się stanem środowiska. Wspólnie z kolegą, Michałem Ornackim, organizują w szkole akcję ekologiczną. Nagła popularność koleżanki denerwuje Noemi, której podoba się Michał. Zazdrosna o chłopaka uczennica, wykorzystuje pasję Hani by oczernić ją w oczach innych koleżanek… Ewa Gregorczyk z gimnazjalnej 3b, sprowokowana przez kolegów, dla żartu zamieszcza w sieci kontrowersyjne ogłoszenie. Koledzy gimnazjalistki są oburzeni jej zachowaniem…
/ Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 659 Logo TVN
Opis (streszczenie): Licealista Eryk Wróbel jest zafascynowany hip-hopem i rapuje przy każdej możliwej okazji. Nie podoba się to jego dziewczynie Emilii, która z tego powodu z nim zrywa. Nastolatek pisze o tym piosenkę i wkrótce staje się pośmiewiskiem całej szkoły. Załamany chłopak przestaje wierzyć w swój talent. Niespodziewanie starszy uczeń proponuje mu wspólne nagranie… Zuza Machnicka i Adam Klimowicz bardzo się kochają i wciąż jawnie okazują sobie miłość. Nie podoba się to Melanii, przyjaciółce Zuzy. Miedzy uczennicami dochodzi do kłótni. Dziewczyny zaczynają rywalizować. Chcą udowodnić sobie nawzajem, której chłopak poświęci się bardziej dla miłości.
/ Polska / program

2019-03-20

13:00 Szkoła, odc. 659 Logo TVN
Polska / program
Reklama
15:30 Szkoła, odc. 660 Logo TVN
Opis (streszczenie): Siódmoklasista Tomek Rudnicki szuka sposobu na zdobycie pieniędzy na nowy komputer. Uczeń postanawia sprzedawać intymnie zdjęcia starszej siostry, które dziewczyna zrobiła dla swojego chłopaka. Tomek wykrada Marlenie fotografie i umieszcza je w kalendarzu, który sprzedaje w szkole. Jak zareaguje Marlena kiedy o wszystkim się dowie? Uczennice 2c liceum Zuza Rosowska i Dagmara Bierut ogłosiły na portalu społecznościowym, że są parą. Kiedy mama Dagmary dowiaduje się o tym, stara się przekonać córkę, że homoseksualizm jest uleczalną chorobą.
/ Polska / program

2019-03-21

13:00 Szkoła, odc. 660 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 661 Logo TVN
Opis (streszczenie): Jagoda Grabowska z 3c liceum jest zaręczona z Antkiem Kusiem. Nastolatka przyzwyczaiła się do myśli, że spędzi z nim resztę życia. Tymczasem do Antka powoli dociera, że ich związek się wypalił. Sytuację wykorzystuje koleżanka chłopaka, która postanawia odbić go Jagodzie. Czy jej plan się powiedzie? Uczeń podstawówki Rafał Gibas dowiaduje się, że jego mama, zaczęła spotykać się z tatą nielubianego kolegi. Rafał postanawia zrobić wszystko, żeby doprowadzić do rozstania pary i jednocześnie zemścić się na Tomku…
/ Polska / program

2019-03-22

13:00 Szkoła, odc. 661 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 662 Logo TVN
Opis (streszczenie): Laura Puchalska z 7b pochodzi z zamożnej rodziny. Organizuje w klasie casting na weekendowy wyjazd do jej domu w górach. Nastolatka odrzuca Martynę Gąskę, która organizuje u siebie konkurencyjną imprezę. Laura jest wściekła, kiedy uczniowie rezygnują z jej wyjazdu. Postanawia oczernić Martynę w oczach kolegów i koleżanek. Licealista Paweł Krolak daje lekcje podrywu młodszym uczniom. Zdobywa w ten sposób pieniądze, bo chce zaprosić swoją dziewczynę do drogiej restauracji z okazji jej urodzin. Chłopcy żądają od Pawła, by pokazał im w praktyce jak skutecznie poderwać dziewczynę. Nagrany przez nich filmik trafia do Kingi Brzozowskiej, dziewczyny Pawła. Licealistka jest przekonana, że chłopak ją zdradza.
/ Polska / program

2019-03-25

13:00 Szkoła, odc. 662 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 663 Logo TVN
Opis (streszczenie): Licealista Szymon Walczak odrzucony przez Zosię Szymczyk, w której się zakochał, chce się zemścić. Uważa, że dziewczyna go zwodziła i musi ponieść karę. W odwecie oblewa cuchnącą substancją ubrania Zosi i innych dziewczyn. Nie daje mu to jednak satysfakcji. Zachęcony przez internetowych hejterów licealista planuje atak na Zosię… Ósmoklasiści prześladowani przez agresywnych kolegów, postanawiają pokonać ich sprytem i inteligencją. Zmuszeni do napisania referatu, wykorzystują to by ośmieszyć Błażeja i Patryka. Nastolatkowie są wściekli. Remek i Piotrek przejmują także ich konta społecznościowe. Chcą by Błażej i Patryk zrozumieli że nie powinni ich lekceważyć tylko dlatego, że są słabsi fizycznie.
/ Polska / program

2019-03-26

13:00 Szkoła, odc. 663 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 664 Logo TVN
Opis (streszczenie): Uczennica pierwszej klasy liceum Sara Czarnecka jest zła kiedy odkrywa, że jej chłopak Piotr Zaucha korzysta z aplikacji randkowej. By się zemścić także zaczyna z niej korzystać i dowiaduje się, że jeden z kolegów ze szkoły od dawna jest w niej zauroczony. Piotrek jest zazdrosny na wieść o tym, że jego dziewczyna też używa aplikacji. Czy Sara da szansę zakochanemu w niej koledze? Iza Sordyl uczennica klasy 3c gimnazjum pada ofiarą prześladowań atrakcyjnej koleżanki, która wpędza ją w kompleksy. Emma jest wysportowana, dlatego wyśmiewa się z koleżanek, które uważa za grube. Kolega, któremu podoba się Iza, pod wpływem szyderstw złośliwych uczennic, rezygnuje ze spotkania z dziewczyną…
/ Polska / program

2019-03-27

13:00 Szkoła, odc. 664 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 665 Logo TVN
Opis (streszczenie): Karol Czyżyk z gimnazjalnej klasy 3c chce pomóc bratu, który trafił do aresztu za pobicie innego ucznia. Kiedy chłopak dowiaduje się, że Kacper nie doznał poważnych obrażeń, postanawia nakłonić go do odwołania zeznań obciążających jego brata. Jednak nastolatek nie zamierza tego zrobić, nawet za pieniądze, które Karol mu proponuje. Siódmoklasiści Eryk i Igor dowiadują się, że ich kolega ma żółwia, który często bywa mylony z drogim żółwiem pustynnym. Chłopcy postanawiają namówić Filipa, żeby przyniósł zwierzę do szkoły. Następnie wykradają je i zamieszczają w Internecie ogłoszenie o sprzedaży. Filip jest załamany tym, że jego ukochany żółw zniknął.
/ Polska / program

2019-03-28

13:00 Szkoła, odc. 665 Logo TVN
Polska / program
Reklama
15:30 Szkoła, odc. 666 Logo TVN
Opis (streszczenie): Gimnazjalista Dominik Potocki jest wielbicielem horrorów. Dominik wystraszył się, kiedy koledzy z klasy przygotowali dla niego urodzinową niespodziankę. Ponieważ nie chce uchodzić za tchórza kłamie, że tylko udawał przerażenie. Postanawia odegrać się na kolegach, jednak tylko się ośmiesza. Przygotowuje więc kolejny dowcip. Nie wie, że jeden z uczniów cierpi na arachnofobię i panicznie boi się pająków… Gimnazjalistka Zuza Wilk jest zazdrosna o popularność swojej siostry z maturalnej klasy. Wymyśla więc, że chce targnąć się na swoje życie, żeby wzbudzić zainteresowanie uczniów. Dziewczyna cieszy się, że nagle znalazła się w centrum uwagi. Dagmara, siostra Zuzy wie, że nastolatka tylko udaje, ale nikt jej nie wierzy. Zuza nie chce, by jej kłamstwa wyszły na jaw i zrobi wszystko żeby do tego nie doszło.
/ Polska / program

2019-03-29

13:00 Szkoła, odc. 666 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 667 Logo TVN
Opis (streszczenie): Eryk Wróbel z licealnej 2b zamierza nakręcić teledysk do swojego utworu rapowego, a za namową kolegi postanawia, że w klipie wystąpią dziewczyny w seksownym tańcu. Emilia Żmuda chce przeszkodzić Erykowi w nagraniu klipu. Kolega chłopaka zamieszcza bójkę Emilki z jedną z tańczących dziewczyn w teledysku i wrzuca do sieci. Uczennice czują się upokorzone… Gimnazjalista Patryk Kibało marzy o randce z Kasią Rudzik. Uważa, że Kasia lubi umięśnionych chłopaków, dlatego nastolatek kradnie starszemu koledze tabletki przedtreningowe, które przedawkowuje. Nie zamierza jednak rezygnować ze zdobycia Kasi.
/ Polska / program

2019-04-01

13:00 Szkoła, odc. 667 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 668 Logo TVN
Opis (streszczenie): Uczennica jest zazdrosna o byłą dziewczynę swojego chłopaka, którą on wciąż kocha/ Licealista upokarza ucznia ukraińskiego pochodzenia Do licealnej 2c dołącza nowy uczeń. Chłopak jest Ukraińcem, po lekcjach pracuje dorywczo, żeby pomóc matce, która samotnie go wychowuje. Jurij, ze względu na swoje pochodzenie, jest prześladowany w klasie. Nastolatek zostaje wyrzucony z pracy, ze wglądu na konflikty w szkole. Dodatkowo dwóch uczniów okrada zamożnego kolegę i wrabia Jurija. Tymczasem Filip Milecki z 3d spotyka się z Bożeną Rogalą, jednak dziewczyna czuje, że to ona jest bardziej zakochana. Filip wciąż myśli o byłej dziewczynie, Ninie, z która wyprowadziła się z miasta. Gdy Nina pojawia się w szkole, Filip postanawia zerwać z Bożeną. Dziewczyna jednak nie ma zamiaru odpuścić. Okłamuje chłopaka, że jest z nim w ciąży i nalega na szybki ślub. Filip jest załamany. Nie ma pojęcia co dalej robić.
/ Polska / program

2019-04-02

13:00 Szkoła, odc. 668 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 669 Logo TVN
Opis (streszczenie): Licealista nie chce, żeby jego dziewczyna wyjechała na obóz naukowy do Norwegii/ gimnazjalista umawia się z trzema dziewczynami jednocześnie Maturzyści Kasia Przybysz i Bartek Witecki wrócili do siebie po rozstaniu i znów są parą. Oboje są w sobie bardzo zakochani, jednak Bartek nie może pogodzić się z tym, że jego dziewczyna może wyjechać na pół roku za granicę. Kasia stara się o udział w programie naukowym dla najzdolniejszych uczniów. Bartek uważa, że Kasi na nim nie zależy i stara się przeszkodzić jej w wyjeździe do Norwegii. Załamana uczennica zrywa z ukochanym. Tymczasem Cezary Petrus z gimnazjalnej 3c założył się z kolegami, że w ciągu jednego dnia umówi się na randkę z trzema dziewczynami. Uczeń wygrał zakład, ale czuje, że nie panuje nad sytuacją i jest tym zmęczony. Wkrótce uczennice dowiadują się o sobie i postanawiają dać Cezaremu nauczkę.
/ Polska / program

2019-04-03

13:00 Szkoła, odc. 669 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 670 Logo TVN
Opis (streszczenie): Leki na astmę jako środek dopingujący/ mój chłopak ma dziecko z inną Paulina Krasoń z 2c chce wygrać w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych. Dziewczyna każdą wolną chwilę poświęca na trening, dlatego jest zmęczona i wyczerpana. Jej siostra bliźniaczka coraz bardziej się o nią martwi. Jednak Paulina wcale nie uważa, że za dużo trenuje. Jej celem jest wygrana w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych i pokonanie rywalki, maturzystki z 3a Agaty Łukaszewskiej. Paulina postanawia zażyć leki na astmę swojej siostry. Nie myśli o tym, że w sporcie lek jest uznawany za środek dopingujący. Tymczasem maturzystka z 3b Dominika Socha jest w związku z Jakubem Kraską z tej samej klasy, który ma dwumiesięcznego synka z Weroniką Ostrowską. Dziecko mieszka ze swoją mamą i babcią. Kuba do tej pory nie zajmował się za dużo synkiem, dlatego Dominice nie przeszkadza to, że jest z chłopakiem, który ma dziecko. Wkrótce Weronika prosi Kubę o zajęcie się synkiem, jego dziewczyna oferuje mu pomoc. Weronika jest wściekła, a Dominika powoli ma dość.
/ Polska / program

2019-04-04

13:00 Szkoła, odc. 670 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 671 Logo TVN
Opis (streszczenie): Siódmoklasistka kocha się w starszym koledze i chce ujawnić oszustwa jego dziewczyny/ 16-latek nie może wybaczyć kumplowi „rywalizacji” Siódmoklasistka Marta Mus jest zakochana w starszym o cztery lata Fabianie Jackiewiczu. Wkrótce nastolatka odkrywa, że jego dziewczyna zdradza go z Jackiem Kosmalskim i mówi o wszystkim Fabianowi. Natalia Kruczyńska grozi jej i żąda, by dziewczyna nie wtrącała się w nie swoje sprawy. Marta zdobywa dowód zdrady i wysyła filmik Fabianowi. Czy chłopak zerwie z Natalią? Tymczasem licealista Franek Małocha jest pokłócony ze swoim przyjacielem. Jarek, w ramach przeprosin, umawia przyjaciela na randkę z Lidką Borucką. Nastolatka myśli, że to z Jarkiem ma się spotkać po lekcjach. Do randki nie dochodzi, a Franek jest przekonany, że padł ofiarą złośliwego żartu. Tymczasem Jarek zakochuje się w Lidce, ale nie wie jak powiedzieć o tym przyjacielowi.
/ Polska / program

2019-04-05

13:00 Szkoła, odc. 671 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 672 Logo TVN
Opis (streszczenie): Licealista chce poderwać przyjaciółkę, która została fanką muzyki metalowej/ siódmoklasista ma bardzo pechowy dzień, a koledzy wkręcają go, że za pieniądze zdejmą z niego klątwę Licealista z 1c, Wojtek Pyrek, chce poderwać Mariannę Chotecką. Niespodziewanie dla niego dziewczyna staje się zagorzałą fanką muzyki metalowej. Wojtek postanawia udawać, że tez polubił taką muzykę, choć w rzeczywistości nie cierpi jej. Oszustwo chłopaka demaskuje Filip, który również chce poderwać Mariannę. Dziewczyna czuje się oszukana i jest wściekła. Jednocześnie Norbert Kapusta w siódmej klasy podstawówki ma bardzo pechowy dzień, co postanawiają wykorzystać jego koledzy, Fabian i Igor. Uczniowie wmawiają Norbertowi, że ktoś rzucił na niego klątwę, a oni mogą za pieniądze ją zdjąć. Norbert początkowo wierzy kolegom, jednak dzięki Mai poznaje prawdę. Razem postanawiają dać Fabianowi i Igorowi nauczkę.
/ Polska / program

2019-04-08

13:00 Szkoła, odc. 672 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 673 Logo TVN
Polska / program

2019-04-09

13:00 Szkoła, odc. 673 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 674 Logo TVN
Polska / program

2019-04-10

13:00 Szkoła, odc. 674 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 675 Logo TVN
Polska / program

2019-04-11

13:00 Szkoła, odc. 675 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 676 Logo TVN
Polska / program

2019-04-12

13:00 Szkoła, odc. 676 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 677 Logo TVN
Polska / program

2019-04-15

13:00 Szkoła, odc. 677 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 678 Logo TVN
Polska / program

2019-04-16

13:00 Szkoła, odc. 678 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 679 Logo TVN
Polska / program

2019-04-17

13:00 Szkoła, odc. 679 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 680 Logo TVN
Polska / program

2019-04-18

13:00 Szkoła, odc. 680 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 681 Logo TVN
Polska / program

2019-04-19

13:00 Szkoła, odc. 681 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 682 Logo TVN
Polska / program

2019-04-23

13:00 Szkoła, odc. 682 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 683 Logo TVN
Polska / program

2019-04-24

13:00 Szkoła, odc. 683 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 684 Logo TVN
Polska / program

2019-04-25

13:00 Szkoła, odc. 684 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 685 Logo TVN
Polska / program

2019-04-26

13:00 Szkoła, odc. 685 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 686 Logo TVN
Polska / program

2019-04-29

13:00 Szkoła, odc. 686 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 687 Logo TVN
Polska / program

2019-04-30

13:00 Szkoła, odc. 687 Logo TVN
Polska / program
15:30 Szkoła, odc. 688 Logo TVN
Polska / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Szkoła. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Szkoła w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Szkoła.

Emisja w stacjach

Szkoła można obejrzeć w:

Emisje w: TVN

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info