Reklama

Teoria spisku godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Zdjęcie Teoria spisku
Plakat Teoria spisku

Najbliższe emisje Teoria spisku

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Teoria spisku będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 9 czerwca 2020 (Wtorek)
20:00 Teoria spisku Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Jerry Fletcher (Mel Gibson) jest nowojorskim taksówkarzem. Alice Sutton (Julia Roberts) prawnikiem pracującym dla rządu. Flecher cierpi na stany lękowe, boi się własnej przeszłości, chociaż nie może sobie jej przypomnieć. Ma obsesję na punkcie własnej teorii konspiracji. W dzień Fletcher jeździ jako taksówkarz, w nocy zamknięty w swoim mieszkaniu-twierdzy, rozpracowuje wszelkie dostępne informacje, w poszukiwaniu dowodów potwierdzających jego teorię światowego spisku. Jest przekonany, że jedyną osobą, z którą musi podzielić się zgromadzonymi dowodami jest Alice Sutton. Nowojorski taksówkarz Jerry Fletcher (Mel Gibson) jest człowiekiem bez przeszłości, gdyż nie potrafi jej sobie przypomnieć. Czasami w jego umyśle pojawiają się strzępki obrazów, zdarzenia, których sam nie potrafi złożyć w całość. Jest przekonany, że coś lub ktoś mu zagraża, ale nie potrafi ustalić, ani kto to jest, ani czego może od niego chcieć. Gdy w ciągu dnia jeździ po Nowym Yorku taksówką, zamęcza swych pasażerów wygłaszając własną teorię konspiracji. Dowodów na potwierdzenie jej istnienia doszukuje się w każdym, nawet najbardziej błahym wydarzeniu. Nocami Fletcher barykaduje się w swoim mieszkaniu i studiuje wszystkie dostępne informacje, spisując dowody na potwierdzenie swej teorii. Informacjami postanawia podzielić się z jedyną, jak mu się wydaje osobą, która go zrozumie. Jego paranoidalne teorie nie przekonują Sutton, jednak nie lekceważy Fletchera. Sama cierpi z powodu traumatycznych przeżyć. Siedem lat temu zamordowano jej ojca, sędziego federalnego. Sutton nigdy nie pogodziła się z oficjalną wersją wydarzeń, którą wtedy przedstawiła policja. Fletcher nie tylko chce poinformować Alice o swoich odkryciach, ale przede wszystkim chce ją ostrzec. Jest przekonany bowiem, że grozi im śmiertelne niebezpieczeństwo, którego wyjaśnienie znajduje się gdzieś w przeszłości. Pewnego dnia Fletcher zostaje uprowadzony przez doktora Jonasa (Patrick Stewart), rządowego eksperta w dziedzinie psychiatrii. Eksperyment Jonasa omal nie kończy się tragicznie dla Fletchera. Udaje mu się uciec i dotrzeć do Sutton, która dopiero teraz zaczyna wierzyć w jego ostrzeżenia.

/ USA / 1997 / film sensacyjny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Teoria spisku. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Teoria spisku w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Teoria spisku.

Poprzednie emisje Teoria spisku


Emisja Teoria spisku miała miejsce:

2019-12-12 23:45 Teoria spisku Logo TVN 7
USA / 1997 film sensacyjny
Reklama
2019-12-06 21:00 Teoria spisku Logo TVN 7
USA / 1997 film sensacyjny
2019-10-20 23:15 Teoria Spisku Logo AXN White
Czas trwania: 128min. / USA / 1997 / thriller
2019-10-19 21:05 Teoria Spisku Logo AXN White
Czas trwania: 128min. / USA / 1997 / thriller
2019-10-06 21:05 Teoria Spisku Logo AXN White
Czas trwania: 128min. / USA / 1997 / thriller
2019-07-21 21:00 Teoria Spisku Logo AXN White
Czas trwania: 128min. / USA / 1997 / thriller
2019-07-15 23:45 Teoria Spisku Logo AXN
Czas trwania: 128min. / USA / 1997 / thriller
2019-05-05 01:40 Teoria Spisku Logo AXN
Czas trwania: 128min. / USA / 1997 / thriller
2019-05-02 23:55 Teoria Spisku Logo AXN
Czas trwania: 128min. / USA / 1997 / thriller
2019-04-28 22:50 Premiera Teoria spisku Logo AXN
Czas trwania: 128min. / USA / 1997 / thriller
2018-10-22 20:00 Teoria spisku Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Jerry Fletcher (Mel Gibson) jest nowojorskim taksówkarzem. Alice Sutton (Julia Roberts) prawnikiem pracującym dla rządu. Flecher cierpi na stany lękowe, boi się własnej przeszłości, chociaż nie może sobie jej przypomnieć. Ma obsesję na punkcie własnej teorii konspiracji. W dzień Fletcher jeździ jako taksówkarz, w nocy zamknięty w swoim mieszkaniu-twierdzy, rozpracowuje wszelkie dostępne informacje, w poszukiwaniu dowodów potwierdzających jego teorię światowego spisku. Jest przekonany, że jedyną osobą, z którą musi podzielić się zgromadzonymi dowodami jest Alice Sutton. Nowojorski taksówkarz Jerry Fletcher (Mel Gibson) jest człowiekiem bez przeszłości, gdyż nie potrafi jej sobie przypomnieć. Czasami w jego umyśle pojawiają się strzępki obrazów, zdarzenia, których sam nie potrafi złożyć w całość. Jest przekonany, że coś lub ktoś mu zagraża, ale nie potrafi ustalić, ani kto to jest, ani czego może od niego chcieć. Gdy w ciągu dnia jeździ po Nowym Yorku taksówką, zamęcza swych pasażerów wygłaszając własną teorię konspiracji. Dowodów na potwierdzenie jej istnienia doszukuje się w każdym, nawet najbardziej błahym wydarzeniu. Nocami Fletcher barykaduje się w swoim mieszkaniu i studiuje wszystkie dostępne informacje, spisując dowody na potwierdzenie swej teorii. Informacjami postanawia podzielić się z jedyną, jak mu się wydaje osobą, która go zrozumie. Jego paranoidalne teorie nie przekonują Sutton, jednak nie lekceważy Fletchera. Sama cierpi z powodu traumatycznych przeżyć. Siedem lat temu zamordowano jej ojca, sędziego federalnego. Sutton nigdy nie pogodziła się z oficjalną wersją wydarzeń, którą wtedy przedstawiła policja. Fletcher nie tylko chce poinformować Alice o swoich odkryciach, ale przede wszystkim chce ją ostrzec. Jest przekonany bowiem, że grozi im śmiertelne niebezpieczeństwo, którego wyjaśnienie znajduje się gdzieś w przeszłości. Pewnego dnia Fletcher zostaje uprowadzony przez doktora Jonasa (Patrick Stewart), rządowego eksperta w dziedzinie psychiatrii. Eksperyment Jonasa omal nie kończy się tragicznie dla Fletchera. Udaje mu się uciec i dotrzeć do Sutton, która dopiero teraz zaczyna wierzyć w jego ostrzeżenia., napisy

/ USA / 1997 / film sensacyjny
Reklama

Teoria spisku gdzie obejrzeć?


Film Teoria spisku można obejrzeć w programie stacji:

Emisje filmu miały lub będą miały miejsce w: AXN, AXN White, TVN 7, TVN Fabuła

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry