Reklama

Wojciech Cejrowski. Boso godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Wojciech Cejrowski. Boso

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Wojciech Cejrowski. Boso będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 6 czerwca 2020 (Sobota)
06:20 Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia, sez. 1, odc. 4 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? Tytuł odcinka: Naturalny porządek rzeczy Odc. 4. W czasie swojej podróży do Etiopii Wojciech Cejrowski przygląda się plemieniu Karo z południa kraju i jego codziennemu życiu. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2011 / factual
07:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia, sez. 1, odc. 5 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? Tytuł odcinka: Karawana soli Odc. 5. W tym odcinku Wojciech Cejrowski przygląda się typowej karawanie, przemierzającej pustynię Danakil. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2011 / factual
Reklama
09:45 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 3 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? Tytuł odcinka: Trzcina cukrowa Odc. 3. Wojciech Cejrowski dalej podróżuje boso po Karaibach. Tym razem na tapetę weźmie niezwykle interesujący temat, jakim jest… trzcina cukrowa. Podróżnik opowie między innymi o jej zastosowaniu i lokalnych cukrowniach. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2013 / factual
Program TV na 7 czerwca 2020 (Niedziela)
06:20 Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia, sez. 1, odc. 6 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? Tytuł odcinka: Warownia Odc. 6. Wojciech Cejrowski przekracza mury miasta-twierdzy. Miejsca strzegą zbrojni w dzidy wartownicy, a wysoki mur oddziela miasto od reszty świata. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2011 / factual
07:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia, sez. 1, odc. 7 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? Tytuł odcinka: Kowal Odc. 7. Tym razem Wojciech Cejrowski odwiedza wioskę, w której żyje i pracuje lokalny kowal. Mężczyzna wyrabia broń oraz podkowy. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2011 / factual
Program TV na 13 czerwca 2020 (Sobota)
06:20 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 1 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? Tytuł odcinka: Stara Jerozolima Odc. 1. Kontynuacja serii „Boso przez świat” Wojciecha Cejrowskiego. W każdym z odcinków, podróżnik przedstawia kolejne zagadnienia związane z Ziemią Świętą, a tym samym również z religią chrześcijańską. W tym odcinku prowadzący postara się znaleźć odpowiedź na pytanie jak wyglądała kiedyś Jerozolima? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2012 / factual
07:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 2 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? Tytuł odcinka: Arabski kupiec Odc. 2. Tym razem podróżnik Wojciech Cejrowski przedstawi postać arabskiego kupca. Widzowie będą mieli okazję poznać kolorowe i pełne rozmaitych pamiątek stragany, których pracownicy na każdym kroku zachęcają turystów do zakupów. Wojciech Cejrowski zdradzi również techniki targowania się i pokaże, jakie sztuczki stosują handlarze, aby sprzedać jak najdrożej swój towar. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2012 / factual
Program TV na 14 czerwca 2020 (Niedziela)
06:25 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 3 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? Tytuł odcinka: Droga Krzyżowa. Początek Odc. 3. W kolejnym odcinku z serii „Wojciech Cejrowski. Boso – Ziemia Święta” razem z podróżnikiem odwiedzimy drogę krzyżową, którą kiedyś przeszedł sam Jezus. Dowiemy się jak wyglądały ostatnie chwile Jezusa przed dźwiganiem krzyża, a także poznamy historie, które towarzyszyły czterem początkowym stacjom. Zobaczymy także jak zmieniła się ona na przestrzeni wieków i jaki stosunek mają do niej współcześni turyści i mieszkańcy Jerozolimy. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2012 / factual
Reklama
07:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 4 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? Tytuł odcinka: Droga Krzyżowa. Drugi odcinek Odc. 4. W tym odcinku poznamy kolejne stacje drogi krzyżowej, którą przeszedł Jezus. Wojciech Cejrowski opowie między innymi o mitach, które wokół niej krążą i przedstawi wiele ciekawych historii o pierwszych Chrześcijanach. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2012 / factual
Program TV na 20 czerwca 2020 (Sobota)
06:20 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 5 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? Tytuł odcinka: Droga Krzyżowa. Sacrum i profanum Odc. 5. W tym odcinku z serii „Wojciech Cejrowski. Boso – Ziemia Święta” zobaczymy wioskę w środku tłocznej Jerozolimy, do której mają dostęp nieliczni Żydzi. Co skrywa w sobie tajemnicze miasteczko? Jakie warunki muszą zostać spełnione, aby móc tam wejść? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2012 / factual
07:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 6 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? Tytuł odcinka: Droga Krzyżowa. Golgota Odc. 6. Tym razem z podróżnikiem Wojciechem Cejrowskim odwiedzimy biblijne wzgórze, na którym odbywały się egzekucje skazańców. Podczas oglądania programu dowiemy się także czego symbolem jest Ogród Oliwny i jak naprawdę przebiegała Męka Pańska. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2012 / factual
Program TV na 21 czerwca 2020 (Niedziela)
06:20 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 7 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? Tytuł odcinka: Opowieści biblijne Odc. 7. W tym odcinku znany polski podróżnik Wojciech Cejrowski pokaże nam Pałac historycznego władcy Judei – Króla Heroda Wielkiego. Dziennikarz opowie między innymi o manii prześladowczej namiestnika i słynnej rzezi niewiniątek mającej miejsce w Betlejem. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2012 / factual
06:55 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 8 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? Tytuł odcinka: Dzisiaj w Betlejem Odc. 8. W ostatnim odcinku serii „Wojciech Cejrowski. Boso – Ziemia Święta” zobaczymy jak współcześnie wygląda miejsce narodzin Jezusa Chrystusa. Poznamy także historię Jego przyjścia na świat. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2012 / factual
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Wojciech Cejrowski. Boso. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Wojciech Cejrowski. Boso w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Wojciech Cejrowski. Boso.

Poprzednie emisje Wojciech Cejrowski. Boso


Emisja Wojciech Cejrowski. Boso miała miejsce:

2020-05-31 06:55 Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia, sez. 1, odc. 3 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? Tytuł odcinka: Jak było na początku Odc. 3. Podróżnik dociera do Etiopii, gdzie odnaleziono jedne z najstarszych śladów przodków człowieka. Na przykładzie plemion żyjących dziś w dolinie rzeki Omo można prześledzić kolejne etapy cywilizacyjnego rozwoju - oswojenie ognia, udomowienie zwierząt, pierwsze rośliny uprawne, przejście z koczowniczego do osiadłego trybu życia. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2011 / factual
2020-05-31 06:20 Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia, sez. 1, odc. 2 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? Tytuł odcinka: Po co komu taka ziemia Odc. 2. Wojciech Cejrowski stara się znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego etiopskie ludy tak licznie zamieszkują jałową, wysuszona pustynną ziemię, oddzieloną wysokimi górami od reszty świata. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2011 / factual
Reklama
2020-05-30 09:50 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 2 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? Tytuł odcinka: Na langusty Odc. 2. W tym odcinku Wojciech Cejrowski kontynuuje podróż po Karaibach. W tej części zabierze nas na langusty. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2013 / factual
2020-05-30 07:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia, sez. 1, odc. 1 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? Tytuł odcinka: Śmietniczek Odc. 1. Wojciech Cejrowski opowiada o specyfice typowych afrykańskich miast. Wyglądają jak wielkie place budowy. Domy pokrywa blacha falista, a na każdym rogu ulicy rozstawione są stragany. Różne przedmioty zyskują tu drugie życie i są wykorzystywany w nowy sposób. Puszka po oleju może służyć jako sito, felga samochodowa jako grill. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2011 / factual
2020-05-30 06:15 Wojciech Cejrowski. Boso - Tajlandia, sez. 1, odc. 1 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? Tytuł odcinka: Buddyzm Odc. 1. Wojciech Cejrowski tym razem zabierze nas ze sobą do Tajlandii. Tym razem podróżnik opowie nam o buddyzmie i zaprezentuje jego różne strony. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2009 / factual
2020-05-24 06:50 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas, sez. 1, odc. 9 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał duch pierwszych, amerykańskich osadników. Wojciech Cejrowski w charakterystyczny dla siebie inteligentny i dowcipny sposób opowie o tak nieodłącznych elementach Teksasu, jak ranczo, bydło, broń palna, kowboje, rodeo czy ropa naftowa. Tytuł odcinka: Safari na Rancho Odc. 9. Wojciech Cejrowski przeistacza się w kowboja, ikonę Dzikiego Zachodu: zakłada kowbojki i kowbojską koszulę. Udowadnia, że w Teksasie taki styl ubierania się to nie tylko tradycja, ale i obowiązek. W sklepach odzieżowych można kupić głównie dżinsy, koszule i kapelusze. Nawet dzieci są podawane do chrztu w kowbojskim stroju. A skoro będzie o kowbojach to nie może zabraknąć również broni. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2014 / factual
2020-05-24 06:15 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas, sez. 1, odc. 8 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał duch pierwszych, amerykańskich osadników. Wojciech Cejrowski w charakterystyczny dla siebie inteligentny i dowcipny sposób opowie o tak nieodłącznych elementach Teksasu, jak ranczo, bydło, broń palna, kowboje, rodeo czy ropa naftowa. Tytuł odcinka: Wioska na prerii Odc. 8. W tej części wyprawy do Teksasu razem z Wojciechem Cejrowskim wybierzemy się do małej wioski położonej gdzieś na prerii. Zobaczymy jak wygląda codzienność żyjących tam ludzi. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2014 / factual
2020-05-23 09:35 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 1 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? Tytuł odcinka: Tytoń Odc. 1. Tym razem Wojciech Cejrowski dociera na Karaiby. W tej części podróży głównym tematem będzie tytoń – jego historia, uprawa, selekcja i przygotowanie do sprzedaży. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2013 / factual
2020-05-23 07:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas, sez. 1, odc. 7 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał duch pierwszych, amerykańskich osadników. Wojciech Cejrowski w charakterystyczny dla siebie inteligentny i dowcipny sposób opowie o tak nieodłącznych elementach Teksasu, jak ranczo, bydło, broń palna, kowboje, rodeo czy ropa naftowa. Tytuł odcinka: Coś z niczego Odc. 7. Wojciech Cejrowski podczas swojej podróży przez Teksas pokaże nam jak lokalni mieszkańcy potrafią wykorzystać z pozoru niepotrzebne rzeczy i zrobić coś z niczego. Zobaczymy też jak wyglądał rozwój samochodów dla farmerów udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2014 / factual
2020-05-23 06:30 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas, sez. 1, odc. 6 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał duch pierwszych, amerykańskich osadników. Wojciech Cejrowski w charakterystyczny dla siebie inteligentny i dowcipny sposób opowie o tak nieodłącznych elementach Teksasu, jak ranczo, bydło, broń palna, kowboje, rodeo czy ropa naftowa. Tytuł odcinka: Koniec świata Odc. 6. Podróżnik Wojciech Cejrowski przemierzający świat boso, tym razem kontynuuje swoją wyprawę przez Teksas. Co pokaże nam tym razem? Czym nas zaskoczy? I o co chodzi z końcem świata? Przekonajcie się sami! udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2014 / factual
Reklama
2020-05-17 07:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas, sez. 1, odc. 5 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał duch pierwszych, amerykańskich osadników. Wojciech Cejrowski w charakterystyczny dla siebie inteligentny i dowcipny sposób opowie o tak nieodłącznych elementach Teksasu, jak ranczo, bydło, broń palna, kowboje, rodeo czy ropa naftowa. Tytuł odcinka: Miasteczko w Teksasie Odc. 5. Tym razem Wojciech Cejrowski pokaże widzom jak wygląda życie codzienne mieszkańców jednego z niewielkich miasteczek w Teksasie. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2014 / factual
2020-05-17 06:30 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas, sez. 1, odc. 4 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał duch pierwszych, amerykańskich osadników. Wojciech Cejrowski w charakterystyczny dla siebie inteligentny i dowcipny sposób opowie o tak nieodłącznych elementach Teksasu, jak ranczo, bydło, broń palna, kowboje, rodeo czy ropa naftowa. Tytuł odcinka: Rodeo Odc. 4. Nie byłoby westernów, kowbojów i pojedynków rewolwerowców gdyby nie bydło. Potężne, liczone w tysiące sztuk stada były niegdyś cenniejsze niż moneta. Wokół nich toczyło się życie dawnej Ameryki Północnej. Bieg historii zmienił charakter USA, ale w Teksasie nadal można zobaczyć hodowane na olbrzymich longhorny oraz ich opiekunów, którzy należą do wysokiej klasy specjalistów w swojej branży. W odcinku zobaczymy zaganianie bydła z kowbojami, znakowanie longhornów i … robienie z nich steków. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2014 / factual
2020-05-16 10:05 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 8 Logo TV Puls
Polska / 2012 factual
2020-05-16 09:35 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 7 Logo TV Puls
Polska / 2012 factual
2020-05-16 06:55 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas, sez. 1, odc. 3 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał duch pierwszych, amerykańskich osadników. Wojciech Cejrowski w charakterystyczny dla siebie inteligentny i dowcipny sposób opowie o tak nieodłącznych elementach Teksasu, jak ranczo, bydło, broń palna, kowboje, rodeo czy ropa naftowa. Tytuł odcinka: Ziemia ludzi wolnych Odc. 3. Odcinek poświęcony broni palnej, której posiadanie jest w Teksasie czymś oczywistym. Można ją kupić pokazując w sklepie… prawo jazdy. Wojciech Cejrowski przyjrzy się różnym rodzajom broni: od pierwszych rewolwerów w historii – coltów, przez broń maszynową, aż po kusze i łuki. Gospodarz programu odwiedzi "zbrojownię" swojego, mieszkającego na prerii, kumpla. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2014 / factual
2020-05-16 06:25 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas, sez. 1, odc. 2 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał duch pierwszych, amerykańskich osadników. Wojciech Cejrowski w charakterystyczny dla siebie inteligentny i dowcipny sposób opowie o tak nieodłącznych elementach Teksasu, jak ranczo, bydło, broń palna, kowboje, rodeo czy ropa naftowa. Tytuł odcinka: Kowboj Odc. 2. Tematem przewodnim tego odcinka jest teksańskie ranczo. Jak wygląda życie ranczerów? Kim są współcześni ranczerzy i kowboje? W jaki sposób łączą tradycje Dzikiego Zachodu z wymogami nowoczesności? W odcinku spotkamy się oko w oko z grzechotnikiem oraz dawnym symbolem Dzikiego Zachodu - bizonem. Będzie też wzmianka o pochodzącym z Teksasu, posiadającym własne ranczo, byłym prezydencie USA George’u W. Bushu. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2014 / factual
2020-05-10 06:55 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas, sez. 1, odc. 1 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał duch pierwszych, amerykańskich osadników. Wojciech Cejrowski w charakterystyczny dla siebie inteligentny i dowcipny sposób opowie o tak nieodłącznych elementach Teksasu, jak ranczo, bydło, broń palna, kowboje, rodeo czy ropa naftowa. Tytuł odcinka: Rancho Odc. 1. Wojciech Cejrowski przeistacza się w kowboja, ikonę Dzikiego Zachodu: zakłada kowbojki i kowbojską koszulę. Udowadnia, że w Teksasie taki styl ubierania się to nie tylko tradycja, ale i obowiązek. W sklepach odzieżowych można kupić głównie dżinsy, koszule i kapelusze. Nawet dzieci są podawane do chrztu w kowbojskim stroju. A skoro będzie o kowbojach to nie może zabraknąć również broni. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2014 / factual
2020-05-10 06:30 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 8 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? Tytuł odcinka: Odcinek specjalny: Woda Odc. 8. Wojciech Cejrowski w odcinku specjalnym porusza niezwykle ważny temat jakim jest woda. Opowie o tym skąd najczęściej ją bierzemy, do czego wykorzystujemy i jak dba się o nią w różnych częściach świata. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2013 / factual
2020-05-09 10:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 7 Logo TV Puls
Polska / 2012 factual
2020-05-09 09:35 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 6 Logo TV Puls
Polska / 2012 factual
2020-05-09 07:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 7 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? Tytuł odcinka: Odcinek specjalny: Od bramy do bramy Odc. 7. Ulice Jerozolimy to temat tego odcinka. Wojciech Cejrowski opowie o tym, dlaczego mają taką, a nie inną szerokość, dowiemy się jak wygląda handel obwoźny oraz odwiedzimy lokalnego golibrodę. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2013 / factual
2020-05-09 06:20 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 6 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? Tytuł odcinka: W dzicz Odc. 6. Tym razem udamy się z Wojciechem Cejrowskim w podróż do karaibskiej dziczy. Dowiemy się jak wygląda, czy można w niej odpocząć i jakie triki zastosować, żeby w niej przetrwać. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2013 / factual
2020-05-03 07:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 5 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? Tytuł odcinka: Luksus Odc. 5. Kto nigdy nie marzył o tym, by choć przez chwilę żyć w luksusie? W tym odcinku widzowie będą towarzyszyli Wojciechowi Cejrowskiemu w dalszej podróży po Karaibach, podczas której pokaże nam co dla lokalnej ludności oznacza luksus. Spróbuje też odpowiedzieć na pytanie, gdzie leży jego istota. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2013 / factual
2020-05-03 06:20 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 4 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? Tytuł odcinka: Baryłka Odc. 4. W tym odcinku podróżnik Wojciech Cejrowski zaprezentuje widzom różnorodne zastosowania baryłki. Przedstawia historię jej powstania, opowiada o tym jak się ją wytwarza i do czego najczęściej służy lokalnym mieszkańcom. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

/ Polska / 2013 / factual
2020-05-02 10:05 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 6 Logo TV Puls
Polska / 2012 factual
2020-05-02 09:35 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 5 Logo TV Puls
Polska / 2012 factual
2020-05-02 06:55 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 3 Logo PULS 2
Polska / 2013 factual
2020-05-02 06:15 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 2 Logo PULS 2
Polska / 2013 factual
2020-04-26 06:25 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 1 Logo PULS 2
Polska / 2013 factual
2020-04-25 10:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 5 Logo TV Puls
Polska / 2012 factual
2020-04-25 09:35 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 4 Logo TV Puls
Polska / 2012 factual
2020-04-25 06:55 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 8 Logo PULS 2
Polska / 2012 factual
2020-04-25 06:25 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 7 Logo PULS 2
Polska / 2012 factual
2020-04-19 06:55 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 6 Logo PULS 2
Polska / 2012 factual
2020-04-19 06:25 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 5 Logo PULS 2
Polska / 2012 factual
2020-04-18 10:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 4 Logo TV Puls
Polska / 2012 factual
2020-04-18 09:30 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 3 Logo TV Puls
Polska / 2012 factual
2020-04-18 06:55 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 4 Logo PULS 2
Polska / 2012 factual

Wojciech Cejrowski. Boso gdzie obejrzeć?


Wojciech Cejrowski. Boso można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: PULS 2, TV Puls

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)


Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry