Reklama

Grzegorz Sadurski - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Grzegorz Sadurski występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama

Grzegorz Sadurski do zobaczenia przed lub za kamerą w: ARKĄ DO BETLEJEM - teledyski z koncertu, Arką do Betlejem - Koncert, Herbert, Jaka Wigilia, taki cały rok - kolędy z Katowic, Jesteś, który Jesteś - koncert, Karol, który został świętym, Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej - KFPP OPOLE, Mamy w nim ojca, Moliki książkowe, Naj, naj, najważniejsze, Naj, naj, najważniejsze - Teledyski z koncertu, Niechaj zstąpi Duch Twój - koncert urodzinowy Świętego Jana Pawła II, Nieziemscy, Pełna chata, Pełna chata (Pełna chata), Scena Alternatywna w Opolu, Song Of Songs Festival 2019 - koncert muzyki chrześcijańskiej, Zwierzaki Czytaki, Śpiewajmy z Arką Alleluja, Śpiewajmy z Arką Alleluja Teledyski z koncertu.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Grzegorz Sadurski


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Grzegorz Sadurski z wymienioną na liście osobą.

Osoby współpracujące z Grzegorz Sadurski

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry