Reklama

Jan Sosiński - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Jan Sosiński występuje jako aktor lub reżyser.

Najbliższe emisje - programy, filmy z udziałem Jan Sosiński

Poprzednie emisje - programy, filmy z udziałem Jan Sosiński

Reklama
Reklama
Reklama

Jan Sosiński do zobaczenia przed lub za kamerą w: 8 mm pamięci, Archiwum zimnej wojny, Czarne tulipany, Droga między nutami. Zygmunt Krauze, Gwiazdor - Aleksander Wolszczan, Kalina, Moi Rollingstonsi, Nie zrozumiesz mnie, Operacja opera - Aleksander Nowak, Pejzaż bez Ciebie, Przerwana podróż - Andrzej Krzanowski, Radio Wolności, Stanisław Rembek, Słowa i twarze, Teatr jest w nas - młodzi zdolni 69, Tyle nut ile trzeba, Wszyscy jesteśmy romantyczni - Tadeusz Nalepa, Z Archiwum Zimnej Wojny.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Jan Sosiński


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Jan Sosiński z wymienioną na liście osobą.

Stacje

Jan Sosiński do obejrzenia na antenie stacji: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP HD, TVP Historia, TVP Kultura, TVP Polonia, TVP Rozrywka

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry