Reklama

Janusz Bukowski - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Janusz Bukowski występuje jako aktor lub reżyser.

Najbliższe emisje - programy, filmy z udziałem Janusz Bukowski

Poprzednie emisje - programy, filmy z udziałem Janusz Bukowski

Reklama
Reklama
Reklama

Janusz Bukowski do zobaczenia przed lub za kamerą w: Banda Rudego Pająka, Byli sobie odkrywcy, Błąd w rachunku, Chleba naszego powszedniego, Czy ktoś mnie kocha w tym domu, Dwoje bliskich obcych ludzi, Janosik, Janosik (film 1974), Na plebanii w Wyszkowie 1920, Najważniejszy dzień życia, Niedziela dziecięcych gwiazd - Złote koło, Niewypowiedziana wojna, Obywatel Piszczyk, Po własnym pogrzebie, Pogranicze w ogniu, Prywatne śledztwo, Przybłęda, Sam pośród swoich, Sensacje XX wieku, Symetria, Szczur, Tabaluga, Teatr Telewizji, Warszawskie gołębie, Wesele, Zaginiona (serial 2003), Zaraza, Znaki szczególne, Złote koło.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Janusz Bukowski


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Janusz Bukowski z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry