Reklama

Jolanta Fraszyńska - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Jolanta Fraszyńska występuje jako aktor lub reżyser.

Najbliższe emisje - programy, filmy z udziałem Jolanta Fraszyńska

Reklama
Reklama

Jolanta Fraszyńska do zobaczenia przed lub za kamerą w: Białe małżeństwo, Cisza, Dom, Goodbye Rockefeller, Hotel 52, Hotel pod żyrafą i nosorożcem, Kiler-ów 2-óch, Leśniczówka, Licencja na wychowanie, Maszyna zmian, Mąż, Żona, Dziewczyna i Złodziej czyli sceny miłosne z Shakespeare'a (skrót), Na dobre i na złe, Pora na czarownice, Skazany na bluesa, Sto minut wakacji, Ławeczka, Łowca - ostatnie starcie, Żegnaj, Rockefeller.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Jolanta Fraszyńska


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Jolanta Fraszyńska z wymienioną na liście osobą.

Osoby współpracujące z Jolanta Fraszyńska

Adam Dzieciniak Adam Wojtyszko Agata Szafrańska Agata Turkot Agnieszka Dygant Aleksander Podolak Aleksandra Szwed Anita Sokołowska Anna Cieślak Anna Milewska Antoni Królikowski Arkadiusz Buszko Arkadiusz Janiczek Artur Pontek Bartosz Picher Beata Fido Beata Schimscheiner Beata Żurek Bohdan Łazuka Bożena Dykiel Bruno Jasieński Cezary Kosiński Cezary Morawski Dariusz Wiktorowicz Dobromir Dymecki Eryk Lenartowicz Eugeniusz Malinowski Franciszek Pieczka Grzegorz Lewandowski Grzegorz Pawlak Ireneusz Kozioł Iwona Cichosz Izabela Kołodziej Jakub Miszczak Jan Kidawa-Błoński Jan Łomnicki Joanna Orleańska Julia Kostow Kajetan Wolniewicz Kalina Janusiak Kamila Natkaniec Katarzyna Bujakiewicz Katarzyna Jamróz Katarzyna Sadowska Katarzyna Łuczewska Krystyna Feldman Krzysztof Rogala Lech Łotocki Leszek Knasiecki Maciej Balcar Maciej Musiał Marcin Ziębiński Marcin Łomnicki Marek Stacharski Maria Bitner Maria Klejdysz Maria Maj Marian Opania Marta Bitner Marta Chyczewska Masza Bogucka-Bauman Mateusz Korsak Mikołaj Ściobłowski Mirosław Zbrojewicz Miłosz Olewicz Monika Kwiatkowska Natasza Leśniak Oleksander Nikitin Piotr Garlicki Przemysław Stippa Radosław Dunaszewski Radosław Krzyżowski Rafał Królikowski Robert Czebotar Sambor Czarnota Sebastian Jasnoch Sylwester Maciejewski Tomasz Borkowy Tomasz Dedek Tomasz Wroński Urszula Grabowska Waldemar Barwiński Weronika Książkiewicz Wiesław Wójcik Wojciech Todorow Yvett Bednarska Zbigniew Lesień Zbigniew Suszyński

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry