Reklama

Zdzisław Wardejn - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Zdzisław Wardejn występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama
Reklama

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Zdzisław Wardejn

Zdzisław Wardejn do zobaczenia przed lub za kamerą w: Aria dla atlety, Bo oszalałem dla niej, Boże Ciało, Chichot Pana Boga, Dreszcze, Dzień czwarty, Ekstradycja (serial 1995), Galimatias, czyli kogel-mogel II, Hanuszkiewicz, Ja to mam szczęście!, Jak się pozbyć czarnego kota, Kanclerz, Kilka opowieści o człowieku, Klara i Angelika, Kochankowie z klasztoru Valdemosa, Kogel-mogel, Komedia małżeńska, Koty to dranie, Królowa Bona, Książę sezonu, Miasto z morza, Miszmasz czyli Kogel Mogel 3, Młode wilki 1/2, Na krawędzi, Na kłopoty... Bednarski, Najważniejszy dzień życia, O wpół do jedenastej wieczór, latem, Parę osób, mały czas, Powrót do Polski, To tylko rock, Trzy Szalone Zera, Układ krążenia, Wir, Wolna sobota, Zmiennicy, Złe dobrego początki, Świat według Kiepskich, Żyć nie umierać.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Zdzisław Wardejn


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Zdzisław Wardejn z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry