Wtorek, 14.05 | Środa, 15.05 | Czwartek, 16.05 | Piątek, 17.05 | Sobota, 18.05 | Niedziela, 19.05 | Poniedziałek, 20.05 |
---|---|---|---|---|---|---|
06:30
Łowcy tajemnic Bałtyku odc. 3: Rosyjski Kuter Torpedowy "Tupolew G-5" dokument Plan emisji Rozwiń opis |
06:30
|
06:30
|
06:30
|
06:30
|
06:30
|
06:30
|
07:15
|
07:15
|
07:15
|
07:15
|
07:15
|
07:20
|
07:15
|
08:05
08:50
|
08:00
08:45
|
08:00
08:45
|
08:15
|
08:00
08:45
|
08:05
Łowcy tajemnic Bałtyku odc. 3: Rosyjski Kuter Torpedowy "Tupolew G-5" dokument Plan emisji Rozwiń opis
08:50
|
08:00
08:45
|
Reklama | ||||||
09:35
|
09:30
|
09:35
|
09:00
09:45
|
09:30
|
09:35
|
09:30
|
10:40
|
10:40
|
10:40
|
10:40
|
10:25
|
10:25
|
10:40
|
11:05
11:30
11:55
(USA 2022) Czas: 40min. |
11:05
11:30
11:55
(USA 2022) Czas: 40min. |
11:05
11:30
11:55
|
11:05
11:30
11:55
|
11:20
|
11:20
|
11:05
11:30
11:55
|
12:40
(USA 2022) Czas: 40min. |
12:40
(USA 2022) Czas: 40min. |
12:50
|
12:50
|
12:15
12:40
|
12:15
12:40
|
12:40
|
Reklama | ||||||
13:25
|
13:25
|
13:45
|
13:45
|
13:05
13:30
|
13:05
13:30
|
13:25
(USA, Islandia, Indie, Wielka Brytania, Francja, Egipt 2021) Reżyseria: Christophe Cousin Czas: 52min. |
14:20
|
14:15
Najbardziej punktualny pociąg świata. Japońskie linie shinkansen od. 1 dokument Plan emisji Rozwiń opis |
14:35
|
14:35
|
14:25
|
14:20
| |
15:00
Najbardziej punktualny pociąg świata. Japońskie linie shinkansen odc. 2 dokument Plan emisji Rozwiń opis
15:45
|
15:20
|
15:05
15:50
| ||||
16:35
|
16:25
|
16:10
|
16:15
|
16:05
Trwa...
(Izrael 2022) Reżyseria: Steven Spielberg Obsada: Eric Bana Daniel Craig Ciarán Hinds Mathieu Kassovitz Hanns Zischler Ayelet Zurer Geoffrey Rush Gila Almagor Mathieu Amalric Moritz Bleibtreu Czas: 49min.
16:55
(Izrael 2022) Reżyseria: Steven Spielberg Obsada: Eric Bana Daniel Craig Ciarán Hinds Mathieu Kassovitz Hanns Zischler Ayelet Zurer Geoffrey Rush Gila Almagor Mathieu Amalric Moritz Bleibtreu Czas: 53min. |
16:40
| |
17:10
|
17:45
|
17:10
|
17:50
(Izrael 2022) Reżyseria: Steven Spielberg Obsada: Eric Bana Daniel Craig Ciarán Hinds Mathieu Kassovitz Hanns Zischler Ayelet Zurer Geoffrey Rush Gila Almagor Mathieu Amalric Moritz Bleibtreu Czas: 52min. | |||
Reklama | ||||||
18:45
|
18:20
|
18:55
|
18:05
|
18:45
|
18:20
| |
19:10
| ||||||
20:00
20:45
|
20:00
|
20:00
|
20:00
20:50
|
20:00
|
20:00
|
20:00
|
21:40
|
21:05
(Francja 2023) Czas: 45min.
21:55
(Francja 2023) Czas: 43min. |
21:35
|
21:30
|
21:30
| ||
22:35
|
22:30
|
22:30
|
22:10
| |||
23:30
|
23:30
|
23:15
|
23:10
|
23:25
|
23:05
| |
00:00
(Francja 2023) Czas: 44min.
00:45
(Francja 2023) Czas: 43min. |
00:25
|
00:10
|
00:05
|
00:20
|
00:00
00:30
| |
01:30
|
01:20
|
01:10
(Polska 2021) Reżyseria: Łukasz Woś Łukasz Woś Łukasz Woś Łukasz Woś Łukasz Woś Łukasz Woś Obsada: (not set) (not set) (not set) (not set) (not set) (not set) Czas: 65min. |
01:15
| |||
02:45
|
02:45
|
02:45
|
02:45
|
02:40
| ||
03:35
|
03:35
|
03:35
|
03:35
|
03:30
|
03:30
| |
04:30
|
04:30
|
04:30
|
04:25
|
04:20
|
04:20
| |
05:15
|
05:15
|
05:15
|
05:10
|
05:10
|
05:10
|