Piątek, 10.05 | Sobota, 11.05 | Niedziela, 12.05 | Poniedziałek, 13.05 | Wtorek, 14.05 | Środa, 15.05 | Czwartek, 16.05 |
---|---|---|---|---|---|---|
03:00
6 godzin Imola, Mistrzostwa świata, Włochy - Podsumowanie wyścigi długodystansowe Plan emisji |
03:00
Mistrzostwa świata, Agueda, Portugalia - 1. wyścig, MXGP motocross Plan emisji
03:30
Mistrzostwa świata, Agueda, Portugalia - 2. wyścig, MXGP motocross Plan emisji |
03:00
6 Hours of Spa-Francorchamps, Mistrzostwa świata, Belgia - Wyścig wyścigi długodystansowe Plan emisji |
03:00
Mistrzostwa świata, Lugo, Hiszpania - 2. wyścig, MX2 motocross Plan emisji |
03:00
Roland Garros 2023, Turniej Wielkiego Szlema, Paryż, Francja - Półfinał singla kobiet tenis Plan emisji |
03:00
Roland Garros 2023, Turniej Wielkiego Szlema, Paryż, Francja - Półfinał singla kobiet tenis Plan emisji |
03:00
Roland Garros 2023, Turniej Wielkiego Szlema, Paryż, Francja - Finał singla kobiet tenis Plan emisji |
04:00
Puchar Świata, Salt Lake City, Stany Zjednoczone - Finały boulderingu kobiet wspinaczka Plan emisji |
04:00
6 godzin Imola, Mistrzostwa świata, Włochy - Podsumowanie wyścigi długodystansowe Plan emisji |
04:00
Mistrzostwa świata, Lugo, Hiszpania - 2. wyścig, MXGP motocross Plan emisji | ||||
05:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 6. etap kolarstwo Plan emisji |
05:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
05:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 8. etap kolarstwo Plan emisji |
05:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 9. etap kolarstwo Plan emisji |
05:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 8. etap kolarstwo Plan emisji |
05:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 10. etap kolarstwo Plan emisji |
05:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 11. etap kolarstwo Plan emisji |
Reklama | ||||||
06:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 9. etap kolarstwo Plan emisji | ||||||
07:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał, 4. sesja snooker Plan emisji |
07:00
Mistrzostwa świata, Agueda, Portugalia - 2. wyścig, MXGP motocross Plan emisji
07:30
6 godzin Imola, Mistrzostwa świata, Włochy - Podsumowanie wyścigi długodystansowe Plan emisji |
07:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał, 4. sesja snooker Plan emisji |
07:00
MrQ Masters, Londyn, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
07:00
World Grand Prix, Llandudno, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
07:00
6 Hours of Spa-Francorchamps, Mistrzostwa świata, - Podsumowanie wyścigi długodystansowe Plan emisji |
07:00
Players Championship, Telford, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
08:30
Tour de Hongrie, Pro Series, Węgry - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
08:30
Tour de Hongrie, Pro Series, Węgry - 3. etap kolarstwo Plan emisji |
08:30
Tour de Hongrie, Pro Series, Węgry - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
08:30
Tour de Hongrie, Pro Series, Węgry - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
08:00
Żużel, Speedway Grand Prix, Warszawa, Polska - Podsumowanie żużel Plan emisji | ||
09:30
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 6. etap kolarstwo Plan emisji |
09:30
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
09:30
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 8. etap kolarstwo Plan emisji |
09:30
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 8. etap kolarstwo Plan emisji |
09:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 8. etap kolarstwo Plan emisji |
09:00
Berlin E-Prix, Mistrzostwa świata, Niemcy - Podsumowanie formuła e Plan emisji |
09:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 11. etap kolarstwo Plan emisji |
Reklama | ||||||
10:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 9. etap kolarstwo Plan emisji |
10:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 10. etap kolarstwo Plan emisji | |||||
11:00
Puchar Świata, Salt Lake City, Stany Zjednoczone - Finały wspinaczki na czas mężczyzn wspinaczka Plan emisji
11:45
Puchar Świata, Salt Lake City, Stany Zjednoczone - Finały wspinaczki na czas kobiet wspinaczka Plan emisji |
11:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał, 4. sesja snooker Plan emisji |
11:00
6 Hours of Spa-Francorchamps, Mistrzostwa świata, Belgia - Wyścig wyścigi długodystansowe Plan emisji
11:50
Na żywo Mistrzostwa Europy, Cheile Gradistei, Rumunia - Kobiety kolarstwo górskie Plan emisji |
11:00
6 Hours of Spa-Francorchamps, Mistrzostwa świata, Belgia - Wyścig wyścigi długodystansowe Plan emisji |
11:00
Grand Prix, Cali, Kolumbia szermierka Plan emisji |
11:00
Roland Garros 2023, Turniej Wielkiego Szlema, Paryż, Francja - Finał singla kobiet tenis Plan emisji |
11:00
Roland Garros 2023, Turniej Wielkiego Szlema, Paryż, Francja - Półfinał singla mężczyzn tenis Plan emisji |
12:30
6 godzin Imola, Mistrzostwa świata, Włochy - Podsumowanie wyścigi długodystansowe Plan emisji |
12:30
Na żywo 6 Hours of Spa-Francorchamps, Mistrzostwa świata, Belgia - Wyścig wyścigi długodystansowe Plan emisji |
12:00
Mistrzostwa świata, Lugo, Hiszpania - 1. wyścig, MX2 motocross Plan emisji
12:30
Mistrzostwa świata, Lugo, Hiszpania - 1. wyścig, MXGP motocross Plan emisji |
12:00
Grand Prix, Seul, Korea Południowa szermierka Plan emisji | |||
13:30
Igrzyska olimpijskie: The Power of the Olympics - Magazyn Plan emisji |
13:30
Na żywo Mistrzostwa świata, Lugo, Hiszpania - 1. wyścig, MX2 motocross Plan emisji |
13:00
Mistrzostwa świata, Lugo, Hiszpania - 2. wyścig, MX2 motocross Plan emisji |
13:00
Kwalifikacje olimpijskie, Stambuł, Turcja zapasy Plan emisji
13:30
Kwalifikacje olimpijskie, Stambuł, Turcja zapasy Plan emisji |
13:00
World Series, Montpellier, Francja breaking Plan emisji |
13:00
Grand Prix, Cali, Kolumbia szermierka Plan emisji | |
14:00
World Series, Montpellier, Francja breaking Plan emisji |
14:50
Na żywo Berlin E-Prix, Mistrzostwa świata, Niemcy - 1. wyścig formuła e Plan emisji |
14:00
Na żywo Mistrzostwa świata, Lugo, Hiszpania - 1. wyścig, MXGP motocross Plan emisji |
14:00
Mistrzostwa świata, Lugo, Hiszpania - 2. wyścig, MXGP motocross Plan emisji |
14:00
World League Championship Tour, Margaret River, Stany Zjednoczone surfing Plan emisji |
14:00
World Series, Montpellier, Francja - Finał street mężczyzn skateboarding Plan emisji |
14:00
Grand Prix, Seul, Korea Południowa szermierka Plan emisji |
Reklama | ||||||
15:00
Na żywo World Series, Montpellier, Francja - Finał street mężczyzn skateboarding Plan emisji |
15:00
Na żywo Berlin E-Prix, Mistrzostwa świata, Niemcy - 2. wyścig formuła e Plan emisji |
15:00
World Grand Prix, Llandudno, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
15:00
Welsh Open, Home Nations Series, Llandudno, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
15:00
Players Championship, Telford, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
15:00
World Masters, Rijad, Arabia Saudyjska - Finał snooker Plan emisji | |
16:40
Igrzyska olimpijskie: The Power of the Olympics - Magazyn Plan emisji
16:50
Na żywo Speedway Grand Prix, Warszawa, Polska - Kwalifikacje żużel Plan emisji |
16:15
Na żywo 6 Hours of Spa-Francorchamps, Mistrzostwa świata, Belgia - Wyścig wyścigi długodystansowe Plan emisji |
16:00
Na żywo Mistrzostwa świata, Lugo, Hiszpania - 2. wyścig, MX2 motocross Plan emisji | ||||
17:00
Na żywo Mistrzostwa świata, Lugo, Hiszpania - 2. wyścig, MXGP motocross Plan emisji |
17:00
Roland Garros 2023, Turniej Wielkiego Szlema, Paryż, Francja - Półfinał singla kobiet tenis Plan emisji |
17:00
Roland Garros 2023, Turniej Wielkiego Szlema, Paryż, Francja - Półfinał singla kobiet tenis Plan emisji |
17:00
Roland Garros 2023, Turniej Wielkiego Szlema, Paryż, Francja - Finał singla kobiet tenis Plan emisji |
17:00
Roland Garros 2023, Turniej Wielkiego Szlema, Paryż, Francja - Półfinał singla mężczyzn tenis Plan emisji | ||
18:10
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
18:00
6 Hours of Spa-Francorchamps, Mistrzostwa świata, Belgia - Wyścig wyścigi długodystansowe Plan emisji | |||||
19:30
Na żywo Wells Fargo Championships, PGA Tour, Stany Zjednoczone - 3. dzień golf Plan emisji |
19:00
Na żywo Wells Fargo Championships, PGA Tour, Stany Zjednoczone - 4. dzień golf Plan emisji |
19:00
World Series, Montpellier, Francja breaking Plan emisji |
19:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 10. etap kolarstwo Plan emisji |
19:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 11. etap kolarstwo Plan emisji |
19:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 12. etap kolarstwo Plan emisji | |
20:00
Na żywo Wells Fargo Championships, PGA Tour, Charlotte, Stany Zjednoczone - 2. dzień golf Plan emisji |
20:00
World Series, Montpellier, Francja - Finał street mężczyzn skateboarding Plan emisji |
20:00
World Masters, Rijad, Arabia Saudyjska - Finał snooker Plan emisji |
20:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał, 4. sesja snooker Plan emisji |
20:15
Na żywo Kwalifikacje olimpijskie, Debreczyn, Węgry - 1. dzień koszykówka 3x3 Plan emisji | ||
21:00
World League Championship Tour, Margaret River, Stany Zjednoczone surfing Plan emisji |
21:00
Wings for life - world run lekkoatletyka Plan emisji | |||||
22:00
Judo: Judo show - Magazyn Plan emisji |
22:00
Grand Prix, Cali, Kolumbia szermierka Plan emisji |
22:00
Grand Prix, Seul, Korea Południowa szermierka Plan emisji |
22:00
Igrzyska olimpijskie: The Power of the Olympics - Magazyn Plan emisji
22:30
Igrzyska olimpijskie: Viktoria - Magazyn Plan emisji | |||
23:00
World Grand Prix, Llandudno, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
23:00
Welsh Open, Home Nations Series, Llandudno, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
23:00
Players Championship, Telford, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
23:00
World Masters, Rijad, Arabia Saudyjska - Finał snooker Plan emisji | |||
00:00
Puchar Świata, Salt Lake City, Stany Zjednoczone - Finały boulderingu kobiet wspinaczka Plan emisji |
00:00
Puchar Świata, Salt Lake City, Stany Zjednoczone - Finały boulderingu mężczyzn wspinaczka Plan emisji |
00:00
MrQ Masters, Londyn, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji | ||||
01:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
01:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 8. etap kolarstwo Plan emisji |
01:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 9. etap kolarstwo Plan emisji |
01:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 8. etap kolarstwo Plan emisji |
01:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 10. etap kolarstwo Plan emisji |
01:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 11. etap kolarstwo Plan emisji |
01:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 12. etap kolarstwo Plan emisji |
02:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 9. etap kolarstwo Plan emisji |