Sobota, 27.04 | Niedziela, 28.04 | Poniedziałek, 29.04 | Wtorek, 30.04 | Środa, 01.05 | Czwartek, 02.05 | Piątek, 03.05 |
---|---|---|---|---|---|---|
03:00
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 6. etap kolarstwo Plan emisji |
03:00
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 7. etap kolarstwo Plan emisji |
03:00
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 8. etap kolarstwo Plan emisji |
03:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
03:00
Speedway Grand Prix, Gorican, Chorwacja - Podsumowanie żużel Plan emisji |
03:00
Puchar Świata, Mairipora, Brazylia - Cross country olympic kobiet kolarstwo górskie Plan emisji |
03:00
Puchar Świata, Mairipora, Brazylia - Cross country olympic mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |
04:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 3. etap kolarstwo Plan emisji |
04:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
04:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
04:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
04:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 3. etap kolarstwo Plan emisji |
04:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
04:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
05:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
05:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
05:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
05:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
05:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
05:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
05:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |
Reklama | ||||||
07:00
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross Country short track mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji
07:30
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |
07:00
Monaco E-Prix, Mistrzostwa świata, Monako - Wyścig formuła e Plan emisji |
07:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
07:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
07:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 3. etap kolarstwo Plan emisji |
07:00
Golf: Discovery golf - Magazyn Plan emisji
07:30
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
07:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
08:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
08:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
08:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 1. etap kolarstwo Plan emisji
08:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
08:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 5. etap kolarstwo Plan emisji
08:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
08:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
08:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
08:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |
10:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 3. etap kolarstwo Plan emisji |
10:00
Na żywo Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 8. etap kolarstwo Plan emisji |
10:00
Maraton, Madryt, Hiszpania lekkoatletyka Plan emisji |
10:00
Bells Beach, World League Championship Tour, Stany Zjednoczone surfing Plan emisji |
10:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 3. etap kolarstwo Plan emisji |
10:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
10:00
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross Country short track mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji
10:30
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |
11:00
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 6. etap kolarstwo Plan emisji
11:30
Na żywo Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 7. etap kolarstwo Plan emisji |
11:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
11:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
11:00
Monako E-Prix, Mistrzostwa świata, Monako - Podsumowanie formuła e Plan emisji |
11:00
Golf: Discovery golf - Magazyn Plan emisji
11:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
11:15
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country short track kobiet kolarstwo górskie Plan emisji
11:45
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic kobiet kolarstwo górskie Plan emisji | |
Reklama | ||||||
12:30
Maraton, Madryt, Hiszpania lekkoatletyka Plan emisji |
12:00
Maraton, Madryt, Hiszpania lekkoatletyka Plan emisji |
12:00
Kolarstwo: Cycling show - Magazyn Plan emisji
12:30
Puchar Świata, Mairipora, Brazylia - Cross country olympic kobiet kolarstwo górskie Plan emisji |
12:30
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 1. wyścig, MX2 motocross Plan emisji | |||
13:30
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 3. etap kolarstwo Plan emisji |
13:30
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
13:00
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 8. etap kolarstwo Plan emisji
13:30
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
13:30
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - Best of kolarstwo Plan emisji |
13:30
Kolarstwo górskie: Greg Minnaar not done yet - Magazyn Plan emisji |
13:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
13:00
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 2. wyścig, MX2 motocross Plan emisji
13:30
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 1. wyścig, MXGP motocross Plan emisji |
14:00
Misano E-Prix, Mistrzostwa świata, Włochy - 2. wyścig formuła e Plan emisji
14:30
Na żywo Monaco E-Prix, Mistrzostwa świata, Monako - Wyścig formuła e Plan emisji |
14:00
Na żywo Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
14:30
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 1. etap kolarstwo Plan emisji |
14:30
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
14:30
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 3. etap kolarstwo Plan emisji |
14:00
Eschborn–Frankfurt, World Tour, Niemcy kolarstwo Plan emisji |
14:00
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 2. wyścig, MXGP motocross Plan emisji
14:30
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
15:30
Na żywo Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
15:30
Na żywo Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 3. etap kolarstwo Plan emisji |
15:30
Na żywo Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
15:30
Na żywo Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
15:30
Na żywo Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 6. etap kolarstwo Plan emisji | ||
16:15
Magazyn: The Power of Sport Plan emisji
16:30
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |
16:00
Na żywo Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 1. etap kolarstwo Plan emisji | |||||
Reklama | ||||||
17:30
Maraton, Londyn, Wielka Brytania lekkoatletyka Plan emisji |
17:30
Maraton, Madryt, Hiszpania lekkoatletyka Plan emisji |
17:30
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
17:30
Kolarstwo górskie: Greg Minnaar not done yet - Magazyn Plan emisji |
17:30
Maraton, Madryt, Hiszpania lekkoatletyka Plan emisji |
17:30
Golf: Discovery golf - Magazyn Plan emisji |
17:30
Eschborn–Frankfurt, World Tour, Niemcy kolarstwo Plan emisji |
18:45
Na żywo New Orleans Classic, PGA Tour, Stany Zjednoczone - 3. dzień golf Plan emisji |
18:45
Na żywo New Orleans Classic, PGA Tour, Stany Zjednoczone - 4. dzień golf Plan emisji |
18:00
Maraton, Madryt, Hiszpania lekkoatletyka Plan emisji |
18:30
Kolarstwo: Cycling show - Magazyn Plan emisji |
18:00
Igrzyska olimpijskie: We dare to dream - Magazyn Plan emisji |
18:00
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 1. wyścig, MX2 motocross Plan emisji
18:30
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 2. wyścig, MX2 motocross Plan emisji |
18:30
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |
19:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
19:00
Maraton, Madryt, Hiszpania lekkoatletyka Plan emisji |
19:00
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 1. wyścig, MXGP motocross Plan emisji
19:30
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 2. wyścig, MXGP motocross Plan emisji |
19:00
Kolarstwo górskie: Greg Minnaar not done yet - Magazyn Plan emisji | |||
20:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 2. etap kolarstwo Plan emisji
20:30
Na żywo Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, 1. kolejka - Birmingham Brummies - Belle Vue Aces żużel Plan emisji |
20:30
Kolarstwo: Cycling show - Magazyn Plan emisji |
20:00
Golf: Discovery golf - Magazyn Plan emisji
20:30
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |
20:00
Eschborn–Frankfurt, World Tour, Niemcy kolarstwo Plan emisji
20:40
Na żywo FC Barcelona - Paris Saint-Germain Handball, Liga Mistrzów - Ćwierćfinały, 2. mecz piłka ręczna Plan emisji |
20:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - Best of kolarstwo Plan emisji | ||
21:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - Best of kolarstwo Plan emisji |
21:00
Kolarstwo górskie: Greg Minnaar not done yet - Magazyn Plan emisji |
21:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 6. etap kolarstwo Plan emisji | ||||
22:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 3. etap kolarstwo Plan emisji |
22:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
22:30
Na żywo Byron Nelson, PGA Tour, Stany Zjednoczone - 1. dzień golf Plan emisji |
22:00
Na żywo Byron Nelson, PGA Tour, Stany Zjednoczone - 2. dzień golf Plan emisji | |||
23:00
Bells Beach, World League Championship Tour, Stany Zjednoczone surfing Plan emisji |
23:00
Maraton, Madryt, Hiszpania lekkoatletyka Plan emisji |
23:00
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 2. wyścig, MX2 motocross Plan emisji
23:30
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 2. wyścig, MXGP motocross Plan emisji | ||||
00:00
Monaco E-Prix, Mistrzostwa świata, Monako - Wyścig formuła e Plan emisji |
00:00
Maraton, Madryt, Hiszpania lekkoatletyka Plan emisji |
00:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
00:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 3. etap kolarstwo Plan emisji |
00:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 4. etap kolarstwo Plan emisji | ||
01:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
01:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
01:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
01:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
01:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
01:00
Trwa... Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |
01:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |