Sobota, 30.03 | Niedziela, 31.03 | Poniedziałek, 01.04 | Wtorek, 02.04 | Środa, 03.04 | Czwartek, 04.04 | Piątek, 05.04 |
---|---|---|---|---|---|---|
07:00
Magazyn sportów walki - Magazyn Sportów Walki - Koloseum 28.03.2024 Magazyn Plan emisji |
07:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Szczytnie: Damian Knyba - Knife Didier 04.03.2022 BOKS Plan emisji |
07:00
MMA Polska - I Turniej - Mistrzostwa Stowarzyszenia MMA Polska 12.06.2021 MMA Plan emisji |
07:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Zawoni: Damian Knyba - Aazddin Aajour 07.01.2022 BOKS Plan emisji |
07:00
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 31.03.2024 Magazyn Plan emisji
07:25
Madness Cage Fighting - MCF8 Łęczna Madness Cage Fighting 8 Patryk Semeniuk - Przemysław Runowski 10.03.2023 SZTUKI WALKI Plan emisji |
07:00
Magazyn KOTV Weekly - KO TV Weekly 2.04.2024 - odc.14 Magazyn Plan emisji
07:30
MMA Polska - II Turniej - Mistrzostwa Stowarzyszenia MMA Polska 30.10.2021 MMA Plan emisji |
07:00
Revolta - Gala Revolta 4 Robs Group Fight Night w Gdańsku Kamil Szymuszowski - Oskar Herczyk 06.10.2023 SZTUKI WALKI Plan emisji |
08:25
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Kościerzynie: Nikodem Jeżewski - Jakub Sosiński 02.12.2023 BOKS Plan emisji |
08:20
Boks z archiwum ESPN - Muhammad Ali - Joe Frazier III 01.10.1975 w Quezon City BOKS Plan emisji |
08:45
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 31.03.2024 Magazyn Plan emisji | ||||
09:25
FEN - FEN50 Gliwice Fight Exclusive Night 50 Eder De Souza - Marcin Łazarz 02.09.2023 MMA Plan emisji |
09:05
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show w Jaworznie: Jan Lodzik - Domenico Valentino 13.05.2022 BOKS Plan emisji |
09:10
FEN - FEN52 Ostrów Wielkopolski Fight Exclusive Night 52 Marcin Łazarz - Bartosz Szewczyk 17.02.2024 MMA Plan emisji |
09:15
Polsat Boxing Promotions - Polsat Boxing Promotions VI - Gala boksu zawodowego w Będzinie: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022 BOKS Plan emisji |
09:55
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show w Jaworznie: Łukasz Stanioch - Ryan Ford 29.10.2021 BOKS Plan emisji |
09:10
Magazyn KOTV Weekly - KO TV Weekly 2.04.2024 - odc.14 Magazyn Plan emisji
09:40
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Ząbkach: Jan Lodzik - Konrad Dąbrowski 13.05.2023 BOKS Plan emisji | |
Reklama | ||||||
10:30
Madness Cage Fighting - MCF9 Ryki Madness Cage Fighting 9 Oskar Siegert - Italo Julio Lima 25.11.2023 SZTUKI WALKI Plan emisji | ||||||
11:55
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Ząbkach: Jan Lodzik - Konrad Dąbrowski 13.05.2023 BOKS Plan emisji |
11:20
Hybrid MMA - Gala Hybrid MMA 2 w Lesznie: Daniel Skibiński - Alisson Marreira 15.12.2023 SZTUKI WALKI Plan emisji |
11:35
Boks z archiwum ESPN - Mike Tyson - James Buster Douglas 11.02.1990 w Tokio BOKS Plan emisji |
11:05
Babilon MMA - Babilon MMA 38 - Tymoteusz Łopaczyk - Marek Jakimowicz 22.09.2023 MMA Plan emisji | |||
12:25
Boks z archiwum ESPN - Muhammad Ali - Oscar Bonavena 07.12.1970 w Nowym Jorku BOKS Plan emisji |
12:15
UFC - UFC Main Event - odcinek 3 - Islam Makhachev - Alexander Volkanovski (UFC 284) MMA Plan emisji |
12:50
Boks z archiwum ESPN - Muhammad Ali - Chuck Wepner 24.03.1975 w Richfield BOKS Plan emisji |
12:45
UFC - UFC Connected - odcinek 1 (Marcus McGhee, Mike Malott, Drew Dober, Dricus Du Plessis) MMA Plan emisji |
12:00
UFC - UFC Fight Night 235 w Las Vegas: Roman Dolidze - Nassourdine Imavov 03.02.2024 MMA Plan emisji | ||
13:35
Babilon MMA - Babilon MMA 34 - Piotr Kacprzak - Krzysztof Mendlewski 27.01.2023 MMA Plan emisji |
13:10
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Stężycy: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023 BOKS Plan emisji |
13:05
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Żukowie: Kacper Meyna - Krzysztof Twardowski 02.06.2023 BOKS Plan emisji |
13:50
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show w Nowym Dworze Mazowieckim: Łukasz Stanioch - Robert Talarek 24.02.2023 BOKS Plan emisji |
13:20
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 31.03.2024 Magazyn Plan emisji
13:45
King Promotion Boxing Night - Gala King Promotion Boxing Night 3 - Dawid Romański - Yaroslav Chokobok 19.05.2023 SZTUKI WALKI Plan emisji |
13:30
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Londynie: Hamzah Sheeraz - Liam Williams 10.02.2024 BOKS Plan emisji | |
Reklama | ||||||
14:00
Contender Fight Night - CFN9 Wałbrzych Contender Fight Night 9 Dawid Romański - Sebastian Nowicki 08.12.2023 SZTUKI WALKI Plan emisji |
14:40
Babilon MMA - Babilon MMA 36 - Adam Łaguna - Joel Kouadja 10.06.2023 MMA Plan emisji | |||||
15:05
Magazyn sportów walki - Magazyn Sportów Walki - Koloseum 28.03.2024 Magazyn Plan emisji |
15:35
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Karlinie: Mateusz Polski - Adam Ngange 01.10.2022 BOKS Plan emisji |
15:40
Magazyn sportów walki - Magazyn Sportów Walki - Koloseum 04.04.2024 Magazyn Plan emisji | ||||
16:30
Na żywo Dubai World Cup 2024 Wyścigi konne Plan emisji |
16:20
Polsat Boxing Promotions - Polsat Boxing Promotions VI - Gala boksu zawodowego w Będzinie: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022 BOKS Plan emisji |
16:15
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Nowym Dworze Mazowieckim: Jan Lodzik - Juanmi Martinez 23.02.2024 BOKS Plan emisji |
16:05
Babilon MMA - Babilon MMA 37 - Marcin Sianos - Patryk Dubiela 28.07.2023 MMA Plan emisji |
16:05
FEN - FEN44 Ostrów Wielkopolski Fight Exclusive Night 44 Piotr Kuberski - Marcin Filipczak 28.01.2023 MMA Plan emisji | ||
17:55
Na żywo Liga włoska - I mecz półfinałowy: Itas Trentino - Mint Vero Volley Monza Siatkówka Plan emisji |
17:35
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 31.03.2024 Magazyn Plan emisji |
17:40
Boks z archiwum ESPN - Mike Tyson - Steve Zouski 10.03.1986 w Uniondale BOKS Plan emisji |
17:05
FEN - FEN45 Ząbki Fight Exclusive Night 45 Cezary Oleksiejczuk - Mansur Abdurzakov 11.03.2023 MMA Plan emisji | |||
18:00
UFC - UFC Main Event - odcinek 5 - Aljamain Sterling - Henry Cejudo (UFC 288) MMA Plan emisji |
18:35
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 31.03.2024 Magazyn Plan emisji |
18:00
UFC - UFC Fight Night 237 w Mexico City: Brandon Moreno - Brandon Royval II 24.02.2024 MMA Plan emisji |
18:40
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Youri Kalenga - Michał Plesnik 23.04.2021 BOKS Plan emisji |
18:00
Na żywo One Punch - Ważenie przed galą One Punch w Ostrowcu Świętokrzyskim: Adrian Gunia - Rafael Hudson SZTUKI WALKI Plan emisji
18:30
Babilon MMA - Babilon MMA 40 - Filip Lamparski - Mateusz Makarowski 07.10.2023 MMA Plan emisji |
18:30
Magazyn KOTV Weekly - KO TV Weekly 2.04.2024 - odc.14 Magazyn Plan emisji | |
Reklama | ||||||
19:00
Na żywo Liga włoska - Generazione Vincente Napoli Basket - Umana Reyer Venezia Koszykówka Plan emisji |
19:00
FEN - FEN51 Lubin Fight Exclusive Night 51 Cezary Oleksiejczuk - Chris Fishgold 14.10.2023 MMA Plan emisji |
19:00
Na żywo One Punch - Gala One Punch w Ostrowcu Świętokrzyskim: Adrian Gunia - Rafael Hudson SZTUKI WALKI Plan emisji | ||||
20:05
KOTV Classics - KO TV Classics 20.10.2023 - odc.42 Magazyn Plan emisji
20:55
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Londynie: Hamzah Sheeraz - Liam Williams 10.02.2024 BOKS Plan emisji |
20:00
Ninja Warrior Polska - sezon 9 odc. 60 Ninja Warrior Plan emisji |
20:25
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Legionowie: Jan Lodzik - Mateusz Polski 20.10.2023 BOKS Plan emisji |
20:10
Boks z archiwum ESPN - Mike Tyson - Michael Spinks 27.06.1988 w Atlantic City BOKS Plan emisji
20:25
Na żywo Liga włoska - II mecz półfinałowy: Mint Vero Volley Monza - Itas Trentino 03.04.2024 Siatkówka Plan emisji |
20:00
Na żywo Magazyn sportów walki - Koloseum Magazyn Plan emisji | ||
21:00
FEN - FEN49 Mrągowo Fight Exclusive Night 49 Adrian Zieliński - Kamil Kraska 25.08.2023 MMA Plan emisji
21:35
KOTV Classics - KO TV Classics 13.10.2023 - odc.41 Magazyn Plan emisji |
21:25
UFC - UFC 298 w Anaheim: Alexander Volkanovski - Ilia Topuria 17.02.2024 MMA Plan emisji |
21:25
UFC - UFC Fight Night 234 w Las Vegas: Magomed Ankalaev - Johnny Walker II 13.01.2024 MMA Plan emisji | ||||
22:25
Polsat Boxing Promotions - Polsat Boxing Promotions I - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021 BOKS Plan emisji |
22:55
Polsat Boxing Promotions - Polsat Boxing Promotions IX - Gala boksu zawodowego w Częstochowie: Marcin Siwy - Kamil Sokołowski 02.09.2022 BOKS Plan emisji |
22:50
KOTV Classics - KO TV Classics 10.11.2023 - odc.45 Magazyn Plan emisji |
22:25
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 31.03.2024 Magazyn Plan emisji
22:50
Babilon MMA - Babilon MMA 39 - Piotr Kacprzak - Szymon Rakowicz 30.09.2023 MMA Plan emisji |
22:20
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Rudzie Śląskiej: Remigiusz Wóz - Tomasz Gromadzki 12.09.2020 BOKS Plan emisji | ||
23:05
KFN - Gala KFN - Kickboxing Fight Night 1 Rafał Dudek - Mohammed El Mir 12.06.2021 K-1 Plan emisji |
23:40
Revolta - Gala Revolta 3 WAITW Fight Night w Tczewie Alan Silverio - Łukasz Sajewski 03.03.2023 SZTUKI WALKI Plan emisji | |||||
00:45
Boks z archiwum ESPN - Rocky Marciano - Jersey Joe Walcott I 23.09.1952 w Filadelfii BOKS Plan emisji |
00:30
Magazyn KOTV Weekly - KO TV Weekly 2.04.2024 - odc.14 Magazyn Plan emisji |
00:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Kościerzynie: Nikodem Jeżewski - Jakub Sosiński 02.12.2023 BOKS Plan emisji | ||||
01:25
KSW - KSW 54 Mateusz Gamrot - Marian Ziółkowski 29.08.2020 MMA Plan emisji |
01:35
Gala boksu tajskiego - Gala Muay Thai we Wrocławiu 24.10.2015 Muay Thai Plan emisji |
01:25
KFN - Gala KFN - Kickboxing Fight Night 2 Robert Rajewski - Artem Voskoboynikov 06.11.2021 K-1 Plan emisji |
01:05
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Radomiu: Dariusz Sęk - Mohamed Belkacem 19.09.2014 BOKS Plan emisji |
01:00
MMA Celtic Gladiator - Celtic Gladiator 15 Nowy Sącz Tomas Drabik - Łukasz Pławecki 04.11.2017 MMA Plan emisji | ||
02:50
Boks z archiwum ESPN - Joe Frazier - Oscar Bonavena I 21.09.1966 w Nowym Jorku BOKS Plan emisji |
02:05
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 31.03.2024 Magazyn Plan emisji
02:30
KSW - KSW 53 Mateusz Gamrot - Norman Parke 11.07.2020 MMA Plan emisji | |||||
03:40
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Warszawie: Andrzej Fonfara - Ismayl Sillah 16.06.2018 BOKS Plan emisji |
03:35
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Brodnicy: Michał Syrowatka - Felix Lora 21.03.2015 BOKS Plan emisji |
03:35
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Wieliczce: Krzysztof Zimnoch - Marcin Rekowski 22.10.2016 BOKS Plan emisji |
03:40
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Legionowie: Krzysztof Zimnoch - Michael Grant 22.04.2017 BOKS Plan emisji | |||
04:55
KSW - KSW 58 Salahdine Parnasse - Daniel Torres 30.01.2021 MMA Plan emisji |
04:05
FFF - Gala FFF 1 w Zielonej Górze: Paweł "Trybson" Trybała - Marcin Najman 08.06.2019 MMA Plan emisji | |||||
05:45
MMA Prommac - Brave Combat Federation 54 w Koninie: Amin Ayoub - Ahmed Amir 25.09.2021 MMA Plan emisji |
05:55
KSW - KSW 62 Szymon Kołecki - Akop Szostak 17.07.2021 MMA Plan emisji |
05:40
FEN - FEN29 Ostróda Fight Exclusive Night 29 Adam Kowalski - Marcin Łazarz 22.08.2020 MMA Plan emisji |
05:35
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Międzyzdrojach: Paweł Głażewski - Rowland Bryant 16.08.2014 BOKS Plan emisji |