Środa, 08.05 | Czwartek, 09.05 | Piątek, 10.05 | Sobota, 11.05 | Niedziela, 12.05 | Poniedziałek, 13.05 | Wtorek, 14.05 |
---|---|---|---|---|---|---|
05:20
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:20
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
05:55
Gościem będzie Justyna Święty. (2020)Czas: 47min. |
05:25
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:55
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:30
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:30
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. | |
06:00
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata sztafet, Bahamy - Dzień 2 Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 81min. |
06:05
RETRO TVP SPORT - pojedynek bokserski Ray Sugar Leonard - Marvin Hagler magazyn Plan emisji Rozwiń opis Rok 1987. Pojedynek bokserski Ray Sugar Leonard - Marvin Hagler - walka nazywana przez ekspertów starciem lat 80. , albo walką stulecia. Komentuje Włodzimierz Szaranowicz, a gościem Przemysława... (2019)Czas: 88min. |
06:35
Przenosimy się w czasie do grudnia 1996 i przypominamy mecze Lakersów w pierwszym sezonie gry w Los Angeles Shaquilla O'Neila. Gośćmi Przemysława Babiarza są Włodzimierz Szaranowicz i Ryszard... (2018)Czas: 105min. |
06:55
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
06:10
Kajakarstwo - Puchar Świata, Szeged - Finały Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 60min. | ||
07:35
Trwa...
(Szwajcaria 2024) Czas: 52min. |
07:50
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata sztafet, Bahamy - Podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 105min. |
07:45
Piłka ręczna mężczyzn - eliminacje Mistrzostw Świata 2025, Gdańsk: Polska - Słowacja Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. | ||||
Reklama | ||||||
08:40
Piłka nożna - Orlen Ekstraliga kobiet, 19. kolejka: Pogoń Szczecin - UKS SMS Łódź Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. |
08:25
Stanisław Królak, legendarny kolarz, zwycięzca Wyścigu Pokoju 1956 roku. Następnie zdyskwalifikowany za to, że uczestniczył w pokazowych wyścigach w różnych miastach Polski. Do formy z 1956 roku... (2020)Czas: 15min.
08:55
(2024) Czas: 48min. |
08:25
(2023) Czas: 24min. |
08:25
Piłka nożna - Mistrzostwa Europy kobiet U17: Portugalia - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 52min. |
08:30
Piłka ręczna mężczyzn - eliminacje Mistrzostw Świata 2025, Gdańsk: Polska - Słowacja Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. | ||
09:50
(2024) Czas: 48min. |
09:45
Piłka nożna - Mistrzostwa Europy kobiet U17: Hiszpania - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 52min. |
09:00
Piłka ręczna mężczyzn - eliminacje Mistrzostw Świata 2025, Gdańsk: Polska - Słowacja Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. | ||||
10:45
Piłka ręczna mężczyzn - Puchar Polski, Kalisz - 1/2 finału (#1): KGHM Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 59min. |
10:50
Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, 2.runda play - off (#1): GI Malepszy Futsal Leszno - Constract Lubawa Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. |
10:00
Na żywo Kajakarstwo - Puchar Świata, Szeged - Finały Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 90min. |
10:35
Piłka nożna - 2.liga, 32.kolejka (#1): KKS 1925 Kalisz - Kotwica Kołobrzeg Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. |
10:25
Piłka nożna - 2.liga, 32.kolejka (#2): Pogoń Siedlce - GKS Jastrzębie Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. | ||
11:50
Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, 2.runda play - off (#1): GI Malepszy Futsal Leszno - Constract Lubawa Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. |
11:55
Hokej na lodzie - mecz towarzyski, Sosnowiec: Polska - Dania Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 35min. |
11:55
Na żywo Piłka nożna - Orlen Ekstraliga kobiet, 20. kolejka: AP Orlen Gdańsk - GKS Katowice Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
11:00
Na żywo Kajakarstwo - Puchar Świata, Szeged - Finały (#3) Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 55min.
11:55
Na żywo Kolarstwo - MTB - Mistrzostwa Europy, Cheile Gradistei, Rumunia - wyścig elity kobiet Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 105min. | |||
Reklama | ||||||
12:00
Piłka ręczna mężczyzn - Puchar Polski, Kalisz - 1/2 finału (#2): Energa Wybrzeże Gdańsk - Industria Kielce Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 53min. |
12:45
(Szwajcaria 2024) Czas: 24min. |
12:40
Kolarstwo - MTB - Mistrzostwa Europy, Cheile Gradistei, Rumunia - wyścig elity kobiet Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 75min. |
12:30
Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, 2.runda play - off (#2): Rekord Bielsko - Biała - Piast Gliwice Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. | |||
13:00
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Ci ludzie, jak inni, mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych ludzi o... (2024)Czas: 20min.
13:35
Hokej na lodzie - mecz towarzyski, Sosnowiec: Polska - Dania Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 35min. |
13:25
Piłka ręczna mężczyzn - Puchar Polski, Kalisz - Finał: Orlen Wisła Płock - Industria Kielce Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 44min. | |||||
14:10
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata sztafet, Bahamy - Podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 105min. |
14:00
Na żywo Kajakarstwo - Puchar Świata, Szeged - Finały (#2) Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 93min. |
14:55
Na żywo Kolarstwo - MTB - Mistrzostwa Europy, Cheile Gradistei, Rumunia - wyścig elity mężczyzn Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 100min. |
14:05
Piłka ręczna mężczyzn - eliminacje Mistrzostw Świata, Topolcany: Słowacja - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. |
14:25
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 32.kolejka: Lech Poznań - Legia Warszawa Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 53min. | ||
15:50
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata sztafet, Bahamy - Podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 105min. |
15:20
Na żywo Piłka nożna - Mistrzostwa Europy kobiet U17: Hiszpania - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 54min. |
15:40
Kamerą TVP Sport - Polskie kajakarki, droga do Paryża Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 18min. |
15:55
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 32.kolejka: Lech Poznań - Legia Warszawa Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 53min. | |||
16:10
Piłka ręczna mężczyzn - eliminacje Mistrzostw Świata 2025, Gdańsk: Polska - Słowacja Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. |
16:10
Na żywo Piłka nożna - 2.liga, 32.kolejka (#1): KKS 1925 Kalisz - Kotwica Kołobrzeg Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
16:50
Na żywo Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 32.kolejka: Lech Poznań - Legia Warszawa (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 28min. | ||||
Reklama | ||||||
17:50
(2024) Czas: 48min. |
17:30
Na żywo Piłka ręczna mężczyzn - eliminacje Mistrzostw Świata 2025, Gdańsk: Polska - Słowacja (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 18min.
17:55
Na żywo Piłka ręczna mężczyzn - eliminacje Mistrzostw Świata 2025, Gdańsk: Polska - Słowacja Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. |
17:20
Na żywo Piłka ręczna mężczyzn - eliminacje Mistrzostw Świata, Topolcany: Słowacja - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 51min. | ||||
18:55
Na żywo Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, 2.runda play - off (#1): GI Malepszy Futsal Leszno - Constract Lubawa Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 56min. |
18:00
Przegląd wiadomości pięściarskich z kraju i ze świata. Analizy, reportaże i ciekawostki bokserskie. Najlepsi polscy zawodnicy, trenerzy i eksperci odkrywają tajniki sportów walki. (2024)Czas: 45min. |
18:20
(Szwajcaria 2024) Czas: 24min.
18:55
Na żywo Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, 2.runda play - off (#2): Rekord Bielsko - Biała - Piast Gliwice (1 poł.) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 56min. |
18:10
Na żywo Piłka nożna - 2.liga, 32.kolejka (#2): Pogoń Siedlce - GKS Jastrzębie Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
18:30
(Szwajcaria 2024) Czas: 24min. | ||
19:00
Na żywo Boks - Gala PZB Suzuki Boxing Night #29 - Dobczyce Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 190min. |
19:05
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata sztafet, Bahamy - Podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 105min. | |||||
20:10
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #34, Wrocław - walka: Michał Cieślak - Juan Diaz Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 40min. |
20:10
Piłka nożna - Mistrzostwa Europy kobiet U17: Portugalia - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 52min. | |||||
21:10
Piłka ręczna mężczyzn - Puchar Polski, Kalisz - Finał: Orlen Wisła Płock - Industria Kielce Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 43min. |
21:00
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #34, Wrocław - walka wieczoru: Mateusz Masternak - Jean Jacques Oliver Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 49min. |
21:10
Kajakarstwo - Puchar Świata, Szeged - Finały Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 60min. | ||||
22:05
Na żywo Przegląd wiadomości pięściarskich z kraju i ze świata. Analizy, reportaże i ciekawostki bokserskie. Najlepsi polscy zawodnicy, trenerzy i eksperci odkrywają tajniki sportów walki. (2024)Czas: 45min. |
22:15
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
22:15
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
22:10
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
22:55
Boks - Gala w Perth, walka wieczoru: G. Kombosos - W. Łomaczenko - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2024) Czas: 90min. |
22:05
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
22:50
Boks - Gala w Perth, walka wieczoru: G. Kombosos - W. Łomaczenko Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2024) Czas: 50min. |
22:05
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. | |
23:00
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
23:00
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
23:45
Piłka ręczna mężczyzn - eliminacje Mistrzostw Świata 2025, Gdańsk: Polska - Słowacja Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. |
23:45
Boks - Gala PZB Suzuki Boxing Night #29 - Dobczyce Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 130min. | ||||
00:40
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 32.kolejka: Lech Poznań - Legia Warszawa Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 53min. | ||||||
01:15
Boks - Gala w Corpus Christi, Teksas - (A.Lopez - J.Gonzalez) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 131min. |
01:25
Boks - Gala PZB Suzuki Boxing Night #29 - Dobczyce Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 130min. |
01:10
Boks - Gala w Perth, walka wieczoru: G. Kombosos - W. Łomaczenko Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2024) Czas: 50min. | ||||
02:00
Boks - Gala w Tahoe, Kalifornia (walka wieczoru: J. Goodall - E. Ajagba) Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 42min.
02:50
Boks - Gala w Turynie: F. Grandelli - S. Voda - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 119min. |
02:05
Boks - Gala w Las Vegas - walka: A. Lopez - O. Valdez Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 46min. |
02:15
Boks - Gala w Pensylwanii (walka wieczoru: J.White - E.Garcia) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 100min. | ||||
03:35
Boks - Gala w Stockton, Kalifornia - (J.Moloney - V.Astrolabio) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 105min. |
03:55
Na żywo Boks - Gala w Perth, walka wieczoru: G. Kombosos - W. Łomaczenko Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2024) Czas: 155min. |
03:05
Boks - Gala w Rosenbergu, Teksas (J.Alimkhanuly - V.Gualtieri) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 110min. | ||||
04:00
Piłka nożna - Beach Soccer - Mistrzostwa Świata, Dubaj: Finał: Brazylia - Włochy Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 70min. |
04:10
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #27, Rzeszów M. Cieślak - D. Bregeon i Ł. Różański - A. Babic Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 52min. | |||||