Niedziela, 05.05 | Poniedziałek, 06.05 | Wtorek, 07.05 | Środa, 08.05 | Czwartek, 09.05 | Piątek, 10.05 | Sobota, 11.05 |
---|---|---|---|---|---|---|
05:55
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:15
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:25
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:20
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:20
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
05:55
Gościem będzie Justyna Święty. (2020)Czas: 47min. |
05:25
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:50
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
06:35
(Szwajcaria 2024) Czas: 24min. |
06:00
Dla każdej telewizji trudnym momentem jest sytuacja, kiedy odchodzi jakaś wybitna postać ze świata sportu i nagle okazuje się, że nie ma żadnego materiału, który sumowałby jej/jego osiągnięcia.... (2021)Reżyseria: Zbigniew Rytel Czas: 57min. |
06:05
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata sztafet, Bahamy - Dzień 1. Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 78min. |
06:00
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata sztafet, Bahamy - Dzień 2 Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 81min. |
06:05
RETRO TVP SPORT - pojedynek bokserski Ray Sugar Leonard - Marvin Hagler magazyn Plan emisji Rozwiń opis Rok 1987. Pojedynek bokserski Ray Sugar Leonard - Marvin Hagler - walka nazywana przez ekspertów starciem lat 80. , albo walką stulecia. Komentuje Włodzimierz Szaranowicz, a gościem Przemysława... (2019)Czas: 88min. |
06:30
Przenosimy się w czasie do grudnia 1996 i przypominamy mecze Lakersów w pierwszym sezonie gry w Los Angeles Shaquilla O'Neila. Gośćmi Przemysława Babiarza są Włodzimierz Szaranowicz i Ryszard... (2018)Czas: 105min. | |
07:20
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata sztafet, Bahamy - Dzień 1. Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 80min. |
07:05
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata sztafet, Bahamy - Dzień 2 Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 80min. |
07:35
(Szwajcaria 2024) Czas: 52min. |
07:50
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata sztafet, Bahamy - Podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 105min. |
07:45
Piłka ręczna mężczyzn - eliminacje Mistrzostw Świata 2025, Gdańsk: Polska - Słowacja Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. | ||
Reklama | ||||||
08:40
Piłka nożna - 2.liga, 31.kolejka (#1): Lech II Poznań - KKS 1925 Kalisz Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. |
08:45
Piłka nożna - 2.liga, 31.kolejka (#2): GKS Jastrzębie - Chojniczanka 1930 Chojnice Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. |
08:40
Piłka nożna - Orlen Ekstraliga kobiet, 19. kolejka: Pogoń Szczecin - UKS SMS Łódź Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. |
08:25
Stanisław Królak, legendarny kolarz, zwycięzca Wyścigu Pokoju 1956 roku. Następnie zdyskwalifikowany za to, że uczestniczył w pokazowych wyścigach w różnych miastach Polski. Do formy z 1956 roku... (2020)Czas: 15min.
08:55
(2024) Czas: 48min. | |||
09:50
(2024) Czas: 48min. |
09:45
Piłka nożna - Mistrzostwa Europy kobiet U17: Hiszpania - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 52min. | |||||
10:45
Piłka ręczna kobiet - Puchar Polski, Kalisz - Finał Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. |
10:50
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 31.kolejka: Legia Warszawa - Radomiak Radom Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 53min. |
10:45
Piłka ręczna mężczyzn - Puchar Polski, Kalisz - 1/2 finału (#1): KGHM Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 59min. |
10:50
Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, 2.runda play - off (#1): GI Malepszy Futsal Leszno - Constract Lubawa Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. |
10:00
Na żywo Kajakarstwo - Puchar Świata, Szeged - Finały Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 90min. | ||
11:40
Na żywo Piłka nożna - Orlen Ekstraliga kobiet, 19. kolejka: Pogoń Szczecin - UKS SMS Łódź Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
11:50
Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, 2.runda play - off (#1): GI Malepszy Futsal Leszno - Constract Lubawa Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. |
11:55
Hokej na lodzie - mecz towarzyski, Sosnowiec: Polska - Dania Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 35min. |
11:55
Na żywo Piłka nożna - Orlen Ekstraliga kobiet, 20. kolejka: AP Orlen Gdańsk - GKS Katowice Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. | |||
Reklama | ||||||
12:40
(2021) Czas: 16min. |
12:00
Piłka ręczna mężczyzn - Puchar Polski, Kalisz - 1/2 finału (#2): Energa Wybrzeże Gdańsk - Industria Kielce Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 53min. |
12:50
(Szwajcaria 2024) Czas: 24min. | ||||
13:50
Na żywo Piłka ręczna kobiet - Puchar Polski, Kalisz - Finał (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 13min. |
13:10
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 31.kolejka: Legia Warszawa - Radomiak Radom Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 53min. |
13:00
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Ci ludzie, jak inni, mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych ludzi o... (2024)Czas: 20min.
13:35
Hokej na lodzie - mecz towarzyski, Sosnowiec: Polska - Dania Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 35min. |
13:25
Piłka ręczna mężczyzn - Puchar Polski, Kalisz - Finał: Orlen Wisła Płock - Industria Kielce Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 44min. | |||
14:10
Na żywo Piłka ręczna kobiet - Puchar Polski, Kalisz - Finał Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. |
14:55
Na żywo Badminton - Lotto Ekstraliga, 8.kolejka: SKB Litpol - Malow Suwałki - Badminton Academy Hawel Poznań Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 170min. |
14:10
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata sztafet, Bahamy - Podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 105min. |
14:00
Na żywo Kajakarstwo - Puchar Świata, Szeged - Finały (#2) Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 95min. | |||
15:20
Na żywo Piłka nożna - Mistrzostwa Europy kobiet U17: Polska - Belgia Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 54min. |
15:50
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata sztafet, Bahamy - Podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 105min. |
15:20
Na żywo Piłka nożna - Mistrzostwa Europy kobiet U17: Hiszpania - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 54min. |
15:40
Kamerą TVP Sport - Polskie kajakarki, droga do Paryża Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 18min. | |||
16:40
Na żywo Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 31.kolejka: Legia Warszawa - Radomiak Radom (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 39min. |
16:10
Piłka ręczna mężczyzn - eliminacje Mistrzostw Świata 2025, Gdańsk: Polska - Słowacja Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. |
16:10
Na żywo Piłka nożna - 2.liga, 32.kolejka (#1): KKS 1925 Kalisz - Kotwica Kołobrzeg Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. | ||||
Reklama | ||||||
17:25
Na żywo Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 31.kolejka: Legia Warszawa - Radomiak Radom Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
17:30
(Szwajcaria 2024) Czas: 24min. |
17:50
(2024) Czas: 48min. |
17:30
Na żywo Piłka ręczna mężczyzn - eliminacje Mistrzostw Świata 2025, Gdańsk: Polska - Słowacja (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 18min.
17:55
Na żywo Piłka ręczna mężczyzn - eliminacje Mistrzostw Świata 2025, Gdańsk: Polska - Słowacja Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. | |||
18:10
Na żywo Piłka nożna - 2.liga, 31.kolejka (#2): GKS Jastrzębie - Chojniczanka 1930 Chojnice Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
18:00
Na żywo Hokej na lodzie - mecz towarzyski, Sosnowiec: Polska - Dania (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 19min.
18:25
Na żywo Hokej na lodzie - mecz towarzyski, Sosnowiec: Polska - Dania Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 40min. |
18:55
Na żywo Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, 2.runda play - off (#1): GI Malepszy Futsal Leszno - Constract Lubawa Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 56min. |
18:00
Przegląd wiadomości pięściarskich z kraju i ze świata. Analizy, reportaże i ciekawostki bokserskie. Najlepsi polscy zawodnicy, trenerzy i eksperci odkrywają tajniki sportów walki. (2024)Czas: 45min. |
18:15
(Szwajcaria 2024) Czas: 24min.
18:55
Na żywo Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, 2.runda play - off (#2): Rekord Bielsko - Biała - Piast Gliwice (1 poł.) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 56min. | ||
19:55
Na żywo Piłka ręczna mężczyzn - Puchar Polski, Kalisz - Finał (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 9min. |
19:00
Na żywo Boks - Gala PZB Suzuki Boxing Night #29 - Dobczyce Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 190min. | |||||
20:10
Na żywo Piłka ręczna mężczyzn - Puchar Polski, Kalisz - Finał Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. |
20:10
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #34, Wrocław - walka: Michał Cieślak - Juan Diaz Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 40min. | |||||
21:10
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata sztafet, Bahamy - Podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 105min. |
21:10
Piłka ręczna mężczyzn - Puchar Polski, Kalisz - Finał: Orlen Wisła Płock - Industria Kielce Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 43min. |
21:00
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #34, Wrocław - walka wieczoru: Mateusz Masternak - Jean Jacques Oliver Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 49min. |
21:10
Kajakarstwo - Puchar Świata, Szeged - Finały (#1)(#2) Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 60min. | |||
22:45
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
22:05
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
22:50
Piłka nożna - Mistrzostwa Europy kobiet U17: Polska - Belgia Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 52min. |
22:05
Na żywo Przegląd wiadomości pięściarskich z kraju i ze świata. Analizy, reportaże i ciekawostki bokserskie. Najlepsi polscy zawodnicy, trenerzy i eksperci odkrywają tajniki sportów walki. (2024)Czas: 45min. |
22:15
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
22:15
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. | ||
23:25
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata sztafet, Bahamy - Dzień 1. Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 80min. |
23:00
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
23:00
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
23:00
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
23:45
Piłka ręczna mężczyzn - eliminacje Mistrzostw Świata 2025, Gdańsk: Polska - Słowacja Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. | |||
01:00
Na żywo Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata sztafet, Bahamy - Dzień 2 Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 245min. |
01:40
Boks - Gala w Shawnee, Oklahoma (walka wieczoru: M. Hughes - G. Kambosos) Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 56min. |
01:30
Boks - Gala w Corpus Christi, Teksas - (A.Lopez - J.Gonzalez) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 131min. |
01:20
Boks - Gala PZB Suzuki Boxing Night #29 - Dobczyce Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 130min. | |||
02:50
Boks - Gala w Glendale (walka wieczoru: E. Navarrete - O. Valdez) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 130min. |
02:00
Boks - Gala w Tahoe, Kalifornia (walka wieczoru: J. Goodall - E. Ajagba) Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 42min.
02:50
Boks - Gala w Turynie: F. Grandelli - S. Voda - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 119min. | |||||
03:10
Boks - Gala w Birmingham (walka wieczoru: J.Buatsi - P.Stępień) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 130min. |
03:50
Boks - Gala w Stockton, Kalifornia - (J.Moloney - V.Astrolabio) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 105min. |
03:55
Na żywo Boks - Gala w Perth, walka wieczoru: G. Kambosos - W. Łomaczenko Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2024) Czas: 155min. | ||||
04:00
Piłka nożna - Beach Soccer - Mistrzostwa Świata, Dubaj: Finał: Brazylia - Włochy Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 70min. | ||||||