Reklama

Logo AXN Black AXN Black program TV na piątek - ramówka, emisje

06:10 MacGyver III, odc. 13

serial akcji ( USA 2018 ) Czas: 42min.

Reżyseria: Peter M. Lenkov

Obsada: Lucas Till , George Eads , Justin Hires , Sandrine Holt

Godziny emisji MacGyver (serial 2016)

07:05 MacGyver III, odc. 14

serial akcji ( USA 2018 ) Czas: 42min.

Reżyseria: Peter M. Lenkov

Obsada: Lucas Till , George Eads , Justin Hires , Sandrine Holt

Godziny emisji MacGyver (serial 2016)

08:00 MacGyver III, odc. 15

serial akcji ( USA 2018 ) Czas: 40min.

Reżyseria: Peter M. Lenkov

Obsada: Lucas Till , George Eads , Justin Hires , Sandrine Holt

Godziny emisji MacGyver (serial 2016)

08:55 Okup II, odc. 7

serial akcji ( Kanada 2018 ) Czas: 40min.

Godziny emisji Okup

09:50 Okup II, odc. 8

serial akcji ( Kanada 2018 ) Czas: 41min.

Godziny emisji Okup

Reklama

10:50 MacGyver III, odc. 14

serial akcji ( USA 2018 ) Czas: 42min.

Reżyseria: Peter M. Lenkov

Obsada: Lucas Till , George Eads , Justin Hires , Sandrine Holt

Godziny emisji MacGyver (serial 2016)

11:40 MacGyver III, odc. 15

serial akcji ( USA 2018 ) Czas: 40min.

Reżyseria: Peter M. Lenkov

Obsada: Lucas Till , George Eads , Justin Hires , Sandrine Holt

Godziny emisji MacGyver (serial 2016)

12:35 Okup II, odc. 7

serial akcji ( Kanada 2018 ) Czas: 40min.

Godziny emisji Okup

13:30 Okup II, odc. 8

serial akcji ( Kanada 2018 ) Czas: 41min.

Godziny emisji Okup

14:25 Okup II, odc. 9

serial akcji ( Kanada 2018 ) Czas: 41min.

Godziny emisji Okup

15:20 Okup II, odc. 10

serial akcji ( Kanada 2018 ) Czas: 42min.

Godziny emisji Okup

16:15 Flash V, odc. 15

serial akcji ( USA 2018 ) Czas: 40min.

Reżyseria: Greg Berlanti

Obsada: Grant Gustin , Candice Patton , Danielle Panabaker

Godziny emisji Flash

17:10 Flash V, odc. 16

serial akcji ( USA 2018 ) Czas: 41min.

Reżyseria: Greg Berlanti

Obsada: Grant Gustin , Candice Patton , Danielle Panabaker

Godziny emisji Flash

18:05 MacGyver III, odc. 16

serial akcji ( USA 2018 ) Czas: 42min.

Reżyseria: Peter M. Lenkov

Obsada: Lucas Till , George Eads , Justin Hires , Sandrine Holt

Godziny emisji MacGyver (serial 2016)

19:00 MacGyver III, odc. 17

serial akcji ( USA 2018 ) Czas: 40min.

Reżyseria: Peter M. Lenkov

Obsada: Lucas Till , George Eads , Justin Hires , Sandrine Holt

Godziny emisji MacGyver (serial 2016)

Reklama

20:00 Designated Survivor II, odc. 12

serial akcji ( USA 2017 ) Czas: 42min.

Reżyseria: David Guggenheim

Obsada: Kiefer Sutherland , Kal Penn , Adan Canto

Godziny emisji Designated Survivor

20:55 Designated Survivor II, odc. 13

serial akcji ( USA 2017 ) Czas: 40min.

Reżyseria: David Guggenheim

Obsada: Kiefer Sutherland , Kal Penn , Adan Canto

Godziny emisji Designated Survivor

21:50 Designated Survivor II, odc. 14

serial akcji ( USA 2017 ) Czas: 41min.

Reżyseria: David Guggenheim

Obsada: Kiefer Sutherland , Kal Penn , Adan Canto

Godziny emisji Designated Survivor

22:45 Designated Survivor II, odc. 15

serial akcji ( USA 2017 ) Czas: 40min.

Reżyseria: David Guggenheim

Obsada: Kiefer Sutherland , Kal Penn , Adan Canto

Godziny emisji Designated Survivor

23:40 StartUp III, odc. 2

serial kryminalny ( USA 2018 ) Czas: 39min.

Reżyseria: Ben Ketai

Obsada: Martin Freeman , Adam Brody , Edi Gathegi , Otmara Marrero

Godziny emisji StartUp

00:35 Zmowa milczenia II, odc. 4

serial kryminalny ( USA 2019 ) Czas: 40min.

Obsada: Ryan Kwanten , Katrina Law , Cory Hardrict

Godziny emisji Zmowa milczenia

01:30 Burżuj, odc. 12

serial, dramat ( Rosja 2014 ) Czas: 57min.

Reżyseria: Konstantin Statskiy

Obsada: Pavel Priluchnyy , Karina Razumovskaya , Denis Shvedov

Godziny emisji Burżuj

02:40 Flash V, odc. 16

serial akcji ( USA 2018 ) Czas: 41min.

Reżyseria: Greg Berlanti

Obsada: Grant Gustin , Candice Patton , Danielle Panabaker

Godziny emisji Flash

03:35 Helix, odc. 8

serial, horror ( USA 2014 ) Czas: 42min.

Reżyseria: Cameron Porsandeh

Obsada: Billy Campbell , Kyra Zagorsky , Mark Ghanimé

Godziny emisji Helix

04:35 Helix, odc. 9

serial, horror ( USA 2014 ) Czas: 38min.

Reżyseria: Cameron Porsandeh

Obsada: Billy Campbell , Kyra Zagorsky , Mark Ghanimé

Godziny emisji Helix

Reklama

05:20 Totalcar V, odc. 3

oryginalna produkcja ( Węgry 2019 ) Czas: 26min.

Obsada: Róbert Winkler , Gábor Bazsó

Godziny emisji Totalcar

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AXN Black

Na stronie stacji telewizyjnej AXN Black umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na piątek. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AXN Black. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na piątek dla kanału AXN Black można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AXN Black umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AXN Black. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry