Reklama

Logo TV Trwam TV Trwam program TV na środę - ramówka, emisje

06:00 Głos serca odc. 36

serial fabularny ( USA 2017 ) Czas: 40min.

Społeczność Hope Valley staje w obliczu nowych wyzwań. Abigail z odwagą i otwartym sercem rozpoczyna koleny etap w swoim życiu. Jack i Elisabeth budują wzajemną relację i zaczynają wspólnie spoglądać w przyszłość. Frank musi rozliczyć się z mroczną przeszłością. Bill poszukuje dla siebie nowej drogi, po latach pracy w policji. Rosemary nie pozwala mieszkańcom miasteczka się nudzić. W Hope Valley pojawiają się nowi mieszkańcy, a ich los zależy w znacznej mierze od postawy naszych bohaterów.

Reżyseria: Neill Fearnley

Godziny emisji Głos serca

06:40 Procesja dziejów

program edukacyjny ( Polska 2017 ) Czas: 16min.

Barwny pochód osób w strojach z różnych epok historii Polski począwszy od Mieszka I i Dobrawy, poprzez polskich władców, wybitnych naukowców, polityków i żołnierzy wyklętych.

Godziny emisji Procesja dziejów

07:00 Isaac Hecker, podróż do katolickiej Ameryki

film dokumentalny ( USA 2017 ) Czas: 52min.

Film przedstawia sylwetkę księdza Isaaca Heckera. Urodzony w 1819 roku w Nowym Jorku w rodzinie niemieckich imigrantów, po doświadczeniach z wieloma odłamami protestantyzmu dominującymi w Stanach Zjednoczonych, zrozumiał , że realizować swe powołanie może jedynie w Kościele katolickim. Prowadzone przez niego misje i wykłady z teologii przyciągały rzesze niekatolików. Przekładał przesłanie katolicyzmu na język bliski Amerykanom. Uważał, że katolicyzm może sprostać wyzwaniom nowoczesności....

Reżyseria: Thom Gibbons

Godziny emisji Isaac Hecker, podróż do katolickiej Ameryki

07:50 Kolory Świętości - Św. Tomasz Apostoł

film dokumentalny ( Włochy 2006 ) Czas: 2min.

Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku.

Reżyseria: Antonio Bumbica

Obsada: Myriam Castelli

Godziny emisji Kolory Świętości

07:55 Świat w obrazach

przegląd wydarzeń ( Polska 2019 ) Czas: 5min.

Godziny emisji Świat w obrazach

Reklama

08:00 Na żywo Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2019 ) Czas: 15min.

Godziny emisji Informacje dnia

08:15 Polski Punkt Widzenia

program publicystyczny ( Polska 2019 ) Czas: 20min.

Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata.

Godziny emisji Polski Punkt Widzenia

08:40 Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia

program religijny ( Polska 2019 ) Czas: 4min.

Godziny emisji Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia

08:45 Każdy maluch to potrafi

program edukacyjny dla dzieci ( Polska 2019 ) Czas: 15min.

Program edukacyjny dla dzieci rozwijający sprawność manualną. Prowadzący: Anna Zakrzewska

Godziny emisji Każdy maluch to potrafi

09:00 Kalejdoskop Młodych

program edukacyjny ( Polska 2019 ) Czas: 20min.

Studenci Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu opowiadają o kulisach powstania etiudy filmowej

Reżyseria: Piotr Zarębski

Godziny emisji Kalejdoskop Młodych

09:20 Express Studencki

program informacyjny ( Polska 2019 ) Czas: 5min.

Podsumowanie najważniejszych uczelnianych wydarzeń minionego tygodnia.

Godziny emisji Express Studencki

09:25 Sanktuaria polskie -

program religijny ( Polska 2019 ) Czas: 20min.

Godziny emisji Sanktuaria polskie -

09:45 Premiera Święty na każdy dzień

program religijny ( Polska 2019 ) Czas: 5min.

Godziny emisji Święty na każdy dzień

09:50 100 cudownych miejsc na świecie. Kolumbia: Bogota

film dokumentalny ( Francja 2013 ) Czas: 8min.

Seria filmów dokumentalnych o najpiękniejszych miejscach na ziemi. Cuda natury, niesamowite budowle i nieprawdopodobne zjawiska. Ten odcinek pokazuje piękno Bogoty, stolicy Kolumbii.

Reżyseria: Jacques Vichet

Godziny emisji 100 cudownych miejsc na świecie

10:00 Na żywo Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2019 ) Czas: 15min.

Godziny emisji Informacje dnia

Reklama

10:15 Piloci. Biało-czerwoni z Dęblina

film dokumentalny ( Polska 2009 ) Czas: 45min.

Piloci są jak słońce. Żywiołem ich niebo, z wiatrem „za pan brat”, potrafią dotrzeć wszędzie. Jak promień światła przenikają cały świat. Potomkowie Dedala i Ikara byli, są i będą wolni. Zawsze!

Godziny emisji Piloci. Biało-czerwoni z Dęblina

11:00 Świat na wyciągnięcie ręki - Dookoła Papui Nowej Gwinei statkiem odc. 36

film dokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 736min.

Pamiętnik filmowy Krzysztofa Kryzy z podróży po wyspach Pacyfiku. Przyleciałem do Alotau. Jedyna szansa wydostania się stąd to samolot lub mały stateczek. Mając czas a nie pieniądze, wybieram statek. Ta podróż poprzez najmniej odwiedzane rejony świata jest prawdziwym koszmarem. 200 ludzi z tobołami na pokładzie na przestrzeni kilkudziesięciu metrów kwadratowych, bez wody.

Reżyseria: Krzysztof Kryza

Godziny emisji Świat na wyciągnięcie ręki

11:25 Śladami historii - Pokój w Europie (1938-1939)

serial dokumentalny ( Polska 2015 ) Czas: 5min.

Tematem jest pokój w Europie w Europie w latach 1938-1939.

Godziny emisji Śladami historii

11:40 Prosto o gospodarce

program rozrywkowy ( Polska 2019 ) Czas: 20min.

Cykl audycji poświęcony gospodarce i finansom, przedstawiający w prosty sposób tematy takie jak: podatki, budżet państwa, prawo dla przedsiębiorców, rozwój gospodarczy.

Godziny emisji Prosto o gospodarce

12:00 Na żywo Anioł Pański

audycja modlitewna ( Polska 2019 ) Czas: 3min.

Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym.

Godziny emisji Anioł Pański

12:03 Na żywo Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2019 ) Czas: 15min.

Godziny emisji Informacje dnia

12:20 Cukierki księdza Wali Rzecz o ks. Infułacie Czesławie Wali

film dokumentalny ( Polska 2017 ) Czas: 54min.

Film przybliża życie i działalność księdza Infułata Czesława Wali, który jest twórcą najmłodszego w Polsce Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Pani Ziemi Świętokrzyskiej w Kałkowie-Godowie. U stóp Świętego Krzyża - najstarszego polskiego sanktuarium.

Reżyseria: Artur Janiecki

Godziny emisji Cukierki księdza Wali Rzecz o ks. Infułacie Czesławie Wali

13:15 „Będę jej głównym Patronem” - Andrzej Bobola 1809 r.

film dokumentalny ( Polska 2015 ) Czas: 45min.

Św. Andrzej Bobola żył w niespokojnych czasach na przełomie XVI i XVII wieku, w Europie rozdartej podziałami religijnymi i politycznymi. Bardzo wielu wiernych siłą wcielonych do Cerkwi, powracało do wspólnoty Kościoła katolickiego. Jednym z głównych promotorów nawróceń na Polesiu był św. Andrzej. Film opowiada o życiu i męczeńskiej śmierci oraz o kulcie świętego. Odwiedzamy miejsca związane z życiem św. Andrzeja: Strachocinę i Muzeum Św. Andrzeja Boboli w Warszawie.

Reżyseria: Edyta Szostek

Godziny emisji „Będę jej głównym Patronem” - Andrzej Bobola 1809 r.

14:00 Głos serca - odc. 29

serial fabularny ( USA 2017 )

Społeczność Hope Valley staje w obliczu nowych wyzwań. Abigail z odwagą i otwartym sercem rozpoczyna koleny etap w swoim życiu. Jack i Elisabeth budują wzajemną relację i zaczynają wspólnie spoglądać w przyszłość. Frank musi rozliczyć się z mroczną przeszłością. Bill poszukuje dla siebie nowej drogi, po latach pracy w policji. Rosemary nie pozwala mieszkańcom miasteczka się nudzić. W Hope Valley pojawiają się nowi mieszkańcy, a ich los zależy w znacznej mierze od postawy naszych bohaterów.

Reżyseria: Neill Fearnley

Godziny emisji Głos serca -

15:00 Niezwykłe stworzenia, które przeczą teorii ewolucji odc. 1

film dokumentalny ( USA 2004 ) Czas: 46min.

Reżyseria: Steve Greisen

Godziny emisji Niezwykłe stworzenia, które przeczą teorii ewolucji

15:50 Premiera Ma się rozumieć

program religijny ( Polska 2019 ) Czas: 8min.

Program odpowiadający na szerokie spektrum pytań związanych z wiarą imoralnością Prowadzący: o. Leonard Bielecki OFM, o.Franciszek Chodkowski OFM

Reżyseria: Anna Zakrzewska

Godziny emisji Ma się rozumieć

16:00 Na żywo Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2019 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Informacje dnia

16:10 Premiera Na zdrowie

program poradnikowy ( Polska 2019 ) Czas: 20min.

Program poradnikowy o tematyce medycznej. Prowadzący: Alicja Stankiewicz

Godziny emisji Na zdrowie

16:30 Z Benedyktem XVI rok po roku - Z Benedyktem XVI rok po roku (8) rok 2012 odc. 8

film dokumentalny ( Włochy 2012 ) Czas: 27min.

Serial przedstawia historię pontyfikatu Ojca Świętego Benedykta XVI od 2005 do 2010 roku.

Reżyseria: Barbara Castelli

Godziny emisji Z Benedyktem XVI rok po roku

17:00 Na żywo Po stronie prawdy

reportaż interwencyjny ( Polska 2019 ) Czas: 60min.

Program odsłania kulisy życia społecznego, które wymagają interwencji. Prowadzący: Adam Ślusarski, Gabriela Szreder

Godziny emisji Po stronie prawdy

18:00 Na żywo Anioł Pański

audycja modlitewna ( Polska 2019 ) Czas: 3min.

Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym.

Godziny emisji Anioł Pański

18:05 Na żywo Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2019 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Informacje dnia

18:15 Na żywo Rozmowy niedokończone

program publicystyczny ( Polska 2019 ) Czas: 70min.

Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów.

Godziny emisji Rozmowy niedokończone

19:25 Święty na każdy dzień

program religijny ( Polska 2019 ) Czas: 5min.

Godziny emisji Święty na każdy dzień

19:30 Przygody Mobilków - Cena wolności

film animowany dla dzieci ( USA 2005 ) Czas: 11min.

Opowieści o kolorowych samochodzikach, które, tak jak ludzie, przeżywają różne historie.

Reżyseria: D. Dawid Morin

Godziny emisji Superauta - Przygody Mobilków

19:45 Na żywo Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci

audycja modlitewna ( Polska 2019 ) Czas: 15min.

Godziny emisji Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci

20:00 Na żywo Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2019 ) Czas: 20min.

Godziny emisji Informacje dnia

20:20 Na żywo Różaniec

audycja modlitewna ( Polska 2019 ) Czas: 30min.

Codzienna modlitwa z udziałem Widzów Telewizji TRWAM i Słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi.

Godziny emisji Różaniec

20:50 Śladami historii - Żądania Niemiec wobec Polski (1938-1939)

serial dokumentalny ( Polska 2015 ) Czas: 5min.

W odcinku przedstawione zostają żądania Niemiec wobec Państwa Polskiego w 1939 roku

Godziny emisji Śladami historii

21:00 Na żywo Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

transmisja ( Polska 2019 ) Czas: 20min.

Nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów.

Godziny emisji Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

21:20 Na żywo Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2019 ) Czas: 20min.

Godziny emisji Informacje dnia

21:40 Na żywo Polski Punkt Widzenia

program publicystyczny ( Polska 2019 ) Czas: 20min.

Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata, nauki, politologii, dziennikarstwa, religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata.

Godziny emisji Polski Punkt Widzenia

22:00 Kielce 1946 - zbrodnia z rosyjskiego scenariusza

film dokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 109min.

Film ukazuje proces przygotowania i przeprowadzenia operacji wojskowo-milicyjnej w domu przy ul. Planty 7 w Kielcach. Tzw. „pogrom kielecki” przeprowadzony ponad rok po zajęciu Polski przez sowietów, skutkował morderstwem na Żydach.

Godziny emisji Kielce 1946 - zbrodnia z rosyjskiego scenariusza

23:50 100 cudownych miejsc na świecie. Wietnam: Miasto Hanoi

film dokumentalny ( Francja 2013 ) Czas: 8min.

Seria filmów dokumentalnych o najpiękniejszych miejscach na ziemi. Cuda natury, niesamowite budowle i nieprawdopodobne zjawiska. Tym razem odwiedzamy Hanoi – stolicę Wietnamu wraz z jej wspaniałymi świątyniami

Reżyseria: Jacques Vichet

Godziny emisji 100 cudownych miejsc na świecie

O programie TV stacji TV Trwam

Na stronie stacji telewizyjnej TV Trwam umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na środę. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TV Trwam. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na środę dla kanału TV Trwam można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TV Trwam umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TV Trwam. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry