Reklama

Seriale dokument w Showmax Polska (pozycje: 13)

Brytyjskie fabryki w Showmax
Brytyjskie fabryki

Ekipa serialu zagląda do największych światowych przedsiębiorstw, aby zobaczyć, jak „od zera” powstają najróżniejsze produkty.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Cała prawda o Wikingach w Showmax
Cała prawda o Wikingach

Wikingowie nie brali jeńców, stosowali okrutne kary i byli dumni ze swojej reputacji okrutnych wojowników. Ale ich bojowa sprawność i zamiłowanie do walki to tylko niewielka część prawdy o nich.

Dostępny w:
Co zrobić z życiem? w Showmax
Co zrobić z życiem?

Karl skończył 40 lat, oficjalnie wszedł w wiek średni i uznał, że to dobry moment, aby na nowo przemyśleć własne życie. Wyrusza zatem w podróż po całym świecie, aby dowiedzieć się, jak przedstawiciele różnych kultur podchodzą do życia.

Dostępny w:
Kulaj się, Ziemio! w Showmax
Kulaj się, Ziemio!

Autorzy sięgają do archiwów programów o historii naturalnej BBC, aby na nowo opowiedzieć najciekawsze historie dotyczące Ziemi, łącząc niewiarygodne fakty z dużą dawką wyrafinowanego humoru.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Życie w locie w Showmax
Życie w locie

Orły, mewy, nietoperze. Wszystkie latające stworzenia małe i duże w jednym programie dokumentalnym. Aż dziw bierze, że ptaki i fruwające ssaki tak się od siebie różnią.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Planeta Ziemia II w Showmax
Planeta Ziemia II

Sir David Attenborough zaprasza w kolejną fascynującą przyrodniczą podróż. Flora i fauna nigdy wcześniej nie były tak piękne i fascynujące. Poznaj tajemnice naszej planety.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Siły specjalne: Czas w piekle w Showmax
Siły specjalne: Czas w piekle

Andrew Flintoff przedstawia program, w którym 29 najsprawniejszych osób w Wielkiej Brytanii — mężczyzn i kobiet — zostanie poddanych najtrudniejszym testom wytrzymałościowym.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Skarby przeszłości i ich tajemnice w Showmax
Skarby przeszłości i ich tajemnice

Pięć największych skarbów świata skrywa pięć tajemnic czekających na wyjaśnienie. Jakie sekrety ma Sfinks, Całun Turyński czy dolina El Dorado? Przekonajcie się sami.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Storror Blog Parkour w Showmax
Storror Blog Parkour

Storror to kolektyw siedmiu elitarnych sportowców, których połączyła miłość do parkour'u i żądza przygód. Przez ponad dekadę szlifowali swoje umiejętności, aby stworzyć grupę, która stała się ikoną parkour'u i zyskała rzesze fanów na całym świecie.

Dostępny w:
Tajne akta nazistów w Showmax
Tajne akta nazistów

Twórcy prezentują widzom zawartość dokumentów III Rzeszy, które dotychczas pozostawały utajnione. Pokazują również wyniki najnowszych analiz wskazujących na osobliwe przekonania nazistów, które pchały ich do dominacji nad światem.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Wiemy, co jemy? w Showmax
Wiemy, co jemy?

Jak jeść, jak przyprawiać i jak gotować? Wbrew pozorom to nie taka prosta sprawa.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Zwierzęce mamy w Showmax
Zwierzęce mamy

Goryle, słonie, misie i inne zwierzęta zrobią wszystko dla swoich młodych. Nawet się nie domyślacie, jak bardzo opiekuńczy potrafią być przedstawiciele braci mniejszych.

Dostępny w:
Zwierzęcy rodzice w Showmax
Zwierzęcy rodzice

Zwierzęta zadają sobie wiele trudu by zapewnić swojemu potomstwu najlepszy start w życiu. Ta seria odkrywa dziwne i wspaniałe historie niesamowitych zwierzęcych rodziców.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Showmax: seriale filmy
Kategorie seriali w Showmax: akcja dokument historyczny naukowy przyroda styl życia
Przejdź do pełnej oferty Showmax

Na stronie znajduje się oferta VOD w Showmax Polska. W Showmax dostępne są seriale różnych gatunków z całego świata. Pozycje na tej stronie przypisane są do kategorii dokument. Pod wszystkim pozycjami znajduje się lista zawierająca kategorie do jakich pasują wyświetlane na stronie pozycje VOD z Showmax.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry