Reklama

Seriale historyczny w Showmax Polska (pozycje: 4)

Cała prawda o Wikingach w Showmax
Cała prawda o Wikingach

Wikingowie nie brali jeńców, stosowali okrutne kary i byli dumni ze swojej reputacji okrutnych wojowników. Ale ich bojowa sprawność i zamiłowanie do walki to tylko niewielka część prawdy o nich.

Dostępny w:
Skarby przeszłości i ich tajemnice w Showmax
Skarby przeszłości i ich tajemnice

Pięć największych skarbów świata skrywa pięć tajemnic czekających na wyjaśnienie. Jakie sekrety ma Sfinks, Całun Turyński czy dolina El Dorado? Przekonajcie się sami.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Tajne akta nazistów w Showmax
Tajne akta nazistów

Twórcy prezentują widzom zawartość dokumentów III Rzeszy, które dotychczas pozostawały utajnione. Pokazują również wyniki najnowszych analiz wskazujących na osobliwe przekonania nazistów, które pchały ich do dominacji nad światem.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Turn w Showmax
Turn

Dawno, dawno temu w XIX wieku w Ameryce żył sobie młody farmer. Miał sympatyczną rodzinkę i klawe życie, jednak wciąż deptała mu po odciskach brytyjska armia. Anglicy, jak to Anglicy, ciemiężenie ludności i gwałty na prawach obywatelskich mają we krwi, więc farmer i jego sąsiedzi nie mieli lekko. W końcu nasz bohater nie wytrzymał, założył z kumplami szpiegowską grupę Culper Ring (czyli takie prapra-CIA) i postanowił wyeksmitować wstrętnych Angoli ze swoich okolic. Co było potem? Przygody, awantury i inne tym podobne wariactwa.

Dostępny w:
Showmax: seriale filmy
Kategorie seriali w Showmax: dokument dramat historyczny
Przejdź do pełnej oferty Showmax

Na stronie znajduje się oferta VOD w Showmax Polska. W Showmax dostępne są seriale różnych gatunków z całego świata. Pozycje na tej stronie przypisane są do kategorii historyczny. Pod wszystkim pozycjami znajduje się lista zawierająca kategorie do jakich pasują wyświetlane na stronie pozycje VOD z Showmax.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry