Reklama

Wredne dziewczyny godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Wredne dziewczyny będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-03-30

20:00 Wredne dziewczyny Logo METRO
Opis (streszczenie): Komedia opowiadająca o perypetiach wychowanej w Afryce nastolatki, która po powrocie do Stanów, odkrywa, że amerykańska szkoła to także rodzaj dżungli. Szesnastoletnia Cady Heron (Lindsay Lohan) do tej pory mieszkała i uczyła się w Afryce. Jej rodzice postanowili jednak powrócić do Stanów i tam wysłać ją do liceum. Już pierwsze dni pokazują nastolatce, że sztuka przetrwania w amerykańskiej szkole jest równie trudna, co sztuka przetrwania w dżungli. Niekwestionowaną królową szkolnej fauny jest Regina (Rachel McAdams). Uroda i inteligencja Cady oraz fakt, że zwraca na nią uwagę były chłopak Reginy, sprawiają, że zawistna dziewczyna postanawia ośmieszyć nową uczennicę. Pierwszym krokiem makiawelicznego planu jest przyjęcie Cady do grona swoich koleżanek., napisy
/ USA, Kanada / 2004 / film komedia
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Wredne dziewczyny. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Wredne dziewczyny w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Wredne dziewczyny.

Poprzednie emisje Wredne dziewczyny

Emisja Wredne dziewczyny miała miejsce:

2019-01-24, 22:30 Wredne dziewczyny Logo TVN
USA, Kanada / 2004 / film komedia

Emisje archiwalne Wredne dziewczyny

Emisja Wredne dziewczyny miała miejsce:

2018-07-13, 00:30 Wredne dziewczyny Logo TVN
USA, Kanada / 2004 / film komedia
Reklama
2018-07-11, 21:30 Wredne dziewczyny Logo TVN
USA, Kanada / 2004 / film komedia
2017-09-26, 21:00 Wredne dziewczyny Logo TVN Fabuła
USA/Kanada / 2004 / film komedia

Emisja w stacjach

Wredne dziewczyny można obejrzeć w:

Emisje w: METRO, TVN, TVN Fabuła

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info