Reklama

Aleksander Fogiel - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Aleksander Fogiel występuje jako aktor lub reżyser.

Najbliższe emisje - programy, filmy z udziałem Aleksander Fogiel

Poprzednie emisje - programy, filmy z udziałem Aleksander Fogiel

Reklama
Reklama
Reklama

Aleksander Fogiel do zobaczenia przed lub za kamerą w: Antek, Baza ludzi umarłych, Beniamiszek, Chłopi, Cyrograf dojrzałości, Do przerwy 0:1, Droga, Fernando i humaniści, I ty zostaniesz Indianinem, Katarynka, Konopielka, Krzyż walecznych, Marsjanie, Nikt nie woła, Paragon, gola!, Perły i dukaty, Popielec, Rzeczpospolita babska, Stawka większa niż życie, Szklana góra, Wyspa złoczyńców, Żywot Mateusza.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Aleksander Fogiel


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Aleksander Fogiel z wymienioną na liście osobą.

Stacje

Aleksander Fogiel do obejrzenia na antenie stacji: Kino Polska, Polsat Film, Super Polsat, TVP1 HD, TVP3, TVP3 Opole, TVP3 Poznań, TVP ABC, TVP Historia, TVP Kultura, TVP Polonia, TVP Seriale

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry