Reklama

Krzysztof Jaślar - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Krzysztof Jaślar występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama
Reklama

Krzysztof Jaślar do zobaczenia przed lub za kamerą w: Co nam w duszy gra, Dwójka z Trójką czyli Telewizyjno - Radiowy Wieczór Kabaretowy, Grabowski jest dobry na wszystko, Kraj się śmieje, Kraj się śmieje - "Nie bójmy się wioski", Kraj się śmieje - "Wieś się śmieje", Kraj się śmieje - Fantastyczna publiczność (1), Kraj się śmieje - Nie bójmy się wioski, Kraj się śmieje - Niech żyje publiczność (2), Kraj się śmieje - Przywary, Kraj się śmieje - Wady, Kraj się śmieje - Wieś się śmieje, Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry, Majewska - Korcz okrągłe 31 lat, Mazurska Noc Kabaretowa, Piosenka Biesiadna, Piosenki z filmoteki, Przegląd Kabaretów PAKA, Rozrywka Retro, Rozrywka Retro - T jak Tey - Na granicy, T jak Tey - Na granicy, Tyle słońca - przeboje Anny Jantar, W Polskę idziemy... czyli jubileusz Wiesława Gołasa, Woła Nas Pan. Oratorium Wielkanocne Ernesta Brylla i Włodzimierza Korcza, Wszystko po krakowsku, Zakochani są wśród nas.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Krzysztof Jaślar


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Krzysztof Jaślar z wymienioną na liście osobą.

Stacje

Krzysztof Jaślar do obejrzenia na antenie stacji: Polsat, PULS 2, TVP Historia, TVP Kultura, TVP Polonia, TVP Rozrywka

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry