Reklama

Zdzisław Maklakiewicz - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Zdzisław Maklakiewicz występuje jako aktor lub reżyser.

Najbliższe emisje - programy, filmy z udziałem Zdzisław Maklakiewicz

Reklama
Reklama

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Zdzisław Maklakiewicz

Zdzisław Maklakiewicz do zobaczenia przed lub za kamerą w: Cała naprzód, Chciałbym się ogolić, Cyrograf dojrzałości, Dzięcioł, Grzech Antoniego Grudy, Hazardziści, Hydrozagadka, Jak to się robi, Jarzębina czerwona, Karino, Katarynka, Klub profesora Tutki, Kolumbowie, Komedia z pomyłek, Marsjanie, Niedziela dziecięcych gwiazd - Złote koło, Niedziela z...twórczością Tadeusza Konwickiego - Matura, Nos, Ojciec (film 1967), Ostatni po Bogu, Pies, Polskie drogi, Prawo i pięść, Przygoda z piosenką, Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy, Rejs, Rewizja osobista, Salto, Siedem czerwonych róż, czyli Benek Kwiaciarz o sobie i o innych, Stawka większa niż życie, Teatr Telewizji, Trzecia granica, Urząd, Wniebowzięci, Zaklęte rewiry, Zaklęte rewiry SUB, Złote koło, Śmierć w środkowym pokoju.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Zdzisław Maklakiewicz


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Zdzisław Maklakiewicz z wymienioną na liście osobą.

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry