Środa, 19.06 | Czwartek, 20.06 | Piątek, 21.06 | Sobota, 22.06 | Niedziela, 23.06 | Poniedziałek, 24.06 | Wtorek, 25.06 |
---|---|---|---|---|---|---|
07:50
(USA, Islandia, Indie, Wielka Brytania, Francja, Egipt 2021) Reżyseria: Christophe Cousin Czas: 52min. |
07:00
(Polska 2023) Czas: 22min.
07:50
(USA, Islandia, Indie, Wielka Brytania, Francja, Egipt 2021) Reżyseria: Christophe Cousin Czas: 52min. |
07:20
(Polska 2023) Czas: 21min.
07:50
(USA, Islandia, Indie, Wielka Brytania, Francja, Egipt 2021) Reżyseria: Christophe Cousin Czas: 51min. |
07:00
(Polska) Czas: 22min.
07:20
(Polska) Czas: 22min.
07:45
(Polska 2021) Czas: 22min. |
07:00
07:25
(Polska 2019) Czas: 24min. |
07:50
|
07:50
|
08:45
|
08:45
|
08:45
|
08:10
08:55
|
08:15
(Polska 2018) Czas: 24min.
08:40
(Polska 2018) Czas: 24min. |
08:30
|
08:35
|
09:30
|
09:30
|
09:30
|
09:45
|
09:05
(Polska 2018) Czas: 24min.
09:40
|
09:15
09:55
|
09:25
|
Reklama | ||||||
10:20
|
10:20
|
10:20
|
10:30
|
10:40
|
10:15
| |
11:00
11:50
|
11:00
11:50
|
11:00
11:50
|
11:15
|
11:15
|
11:15
| |
12:15
12:45
|
12:15
12:45
|
12:15
12:45
|
12:05
|
12:40
(Polska) Czas: 22min. |
12:00
12:55
|
12:00
12:55
Łowcy tajemnic Bałtyku odc. 3: Rosyjski Kuter Torpedowy "Tupolew G-5" dokument Plan emisji Rozwiń opis |
13:30
|
13:25
|
13:30
|
13:00
|
13:05
(Polska) Czas: 22min.
13:30
|
13:40
|
13:40
|
Reklama | ||||||
14:20
|
14:15
|
14:15
|
14:00
Łowcy tajemnic Bałtyku odc. 3: Rosyjski Kuter Torpedowy "Tupolew G-5" dokument Plan emisji Rozwiń opis
14:45
|
14:25
(Polska 2021) Czas: 50min. |
14:25
14:50
|
14:25
14:50
|
15:55
|
15:55
|
15:30
|
15:20
|
15:45
|
15:45
| |
16:45
|
16:45
|
16:15
|
16:15
16:50
|
16:15
16:45
| ||
17:10
17:35
|
17:10
17:35
|
17:30
|
17:10
17:40
|
17:00
17:25
17:50
|
17:30
|
17:30
|
18:10
|
18:10
|
18:15
18:55
|
18:30
(Polska 2023) Reżyseria: Mateusz Głowacki Obsada: Izabela Kuna Piotr Głowacki Sonia Bohosiewicz Marian Dziędziel Iwona Bielska Rafał Rutkowski Robert Wabich Mikołaj Grabowski Wiktoria Kruszczyńska Michał Sikorski Czas: 85min. |
18:15
|
18:20
| |
Reklama | ||||||
19:05
|
19:05
|
19:05
|
19:05
|
19:05
| ||
20:00
20:55
|
20:00
|
20:10
(Polska 2021) Czas: 47min. |
20:00
|
20:00
20:55
|
20:00
20:25
20:55
|
20:00
20:45
|
21:40
|
21:00
21:55
|
21:00
|
21:00
21:55
|
21:20
|
21:40
| |
22:30
(Litwa, Polska, Serbia 2023) Reżyseria: DK Welchman Hugh Welchman Obsada: Kamila Urzędowska Robert Gulaczyk Mirosław Baka Ewa Kasprzyk Sonia Mietielica Andrzej Konopka Małgorzata Kożuchowska Sonia Bohosiewicz Julia Wieniawa Dorota Stalińska Czas: 110min. |
22:45
|
22:00
|
22:00
|
22:30
| ||
23:45
(Polska 2019) Reżyseria: Patryk Vega Patryk Vega Patryk Vega Patryk Vega Patryk Vega Obsada: Andrzej Grabowski Zbigniew Zamachowski Maciej Stuhr Daniel Olbrychski Tomasz Oświeciński Iwona Bielska Janusz Chabior Antoni Królikowski Czas: 41min. |
23:00
23:45
|
23:00
23:45
|
23:00
23:45
|
23:15
| ||
00:25
(Polska 2021) Czas: 58min. |
00:25
(Polska 2019) Reżyseria: Patryk Vega Patryk Vega Patryk Vega Patryk Vega Patryk Vega Obsada: Andrzej Grabowski Zbigniew Zamachowski Maciej Stuhr Daniel Olbrychski Tomasz Oświeciński Iwona Bielska Janusz Chabior Antoni Królikowski Czas: 41min. |
00:30
|
00:35
|
00:25
|
00:05
(Polska 2020) Reżyseria: Patryk Vega Patryk Vega Patryk Vega Patryk Vega Patryk Vega Obsada: Antoni Królikowski Katarzyna Warnke Piotr Stramowski Marcin Zacharzewski Maciej Zacharzewski Aleksandra Nowicka Czas: 40min.
00:45
(Polska 2020) Reżyseria: Patryk Vega Patryk Vega Patryk Vega Patryk Vega Patryk Vega Obsada: Antoni Królikowski Katarzyna Warnke Piotr Stramowski Marcin Zacharzewski Maciej Zacharzewski Aleksandra Nowicka Czas: 42min. | |
01:35
|
01:10
(Polska 2019) Reżyseria: Patryk Vega Patryk Vega Patryk Vega Patryk Vega Patryk Vega Obsada: Andrzej Grabowski Zbigniew Zamachowski Maciej Stuhr Daniel Olbrychski Tomasz Oświeciński Iwona Bielska Janusz Chabior Antoni Królikowski Czas: 40min.
01:50
(Polska 2019) Reżyseria: Patryk Vega Patryk Vega Patryk Vega Patryk Vega Patryk Vega Obsada: Andrzej Grabowski Zbigniew Zamachowski Maciej Stuhr Daniel Olbrychski Tomasz Oświeciński Iwona Bielska Janusz Chabior Antoni Królikowski Czas: 40min. |
01:50
|
01:30
|
01:40
|
01:05
01:50
|
01:30
(Polska 2020) Reżyseria: Patryk Vega Patryk Vega Patryk Vega Patryk Vega Patryk Vega Obsada: Antoni Królikowski Katarzyna Warnke Piotr Stramowski Marcin Zacharzewski Maciej Zacharzewski Aleksandra Nowicka Czas: 40min. |
02:00
02:25
(Polska 2021) Czas: 45min. |
02:35
(Polska 2021) Czas: 44min. |
02:50
|
02:20
|
02:55
|
02:35
|
02:10
(Polska 2020) Reżyseria: Patryk Vega Patryk Vega Patryk Vega Patryk Vega Patryk Vega Obsada: Antoni Królikowski Katarzyna Warnke Piotr Stramowski Marcin Zacharzewski Maciej Zacharzewski Aleksandra Nowicka Czas: 40min. |
03:15
|
03:55
| |||||
04:00
(Polska 2021) Czas: 51min. |
04:05
|