Reklama

Janusz Chabior - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Janusz Chabior występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama

Poprzednie emisje - programy, filmy z udziałem Janusz Chabior

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Janusz Chabior

Reklama

Janusz Chabior do zobaczenia przed lub za kamerą w: 11 minut, Botoks, Chce się żyć, Czarnowidzka, Daas, Drogówka, Dublerzy, Fusy, Futro, Gotowi na wszystko. Exterminator, Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć, Hardkor Disko, Jestem, Jutro będzie niebo, Kamerdyner (film 2018), Kobiety mafii, Komisarz Alex, Kołysanka, Made in Poland (film 2010), Made in Poland (spektakl 2005), Magiczne drzewo, Matka Teresa od kotów, Na granicy (film 2016), Ojciec Mateusz, Ostatnie piętro, Szpilki na Giewoncie, Służby specjalne, Teatr Telewizji, Underdog, W sypialni, Wołyń, Wszystko będzie dobrze, Wyklęty, Zaginiona (serial 2003), Żyć nie umierać.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Janusz Chabior


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Janusz Chabior z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry