Reklama

Zbigniew Zamachowski - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Zbigniew Zamachowski występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama

Poprzednie emisje - programy, filmy z udziałem Zbigniew Zamachowski

Reklama

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Zbigniew Zamachowski

Zbigniew Zamachowski do zobaczenia przed lub za kamerą w: 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Ballada o Piotrowskim, Bez paniki, z odrobiną histerii, Biegnij, chłopcze, biegnij, Bogowie, Ciało, Czas Surferów, Cześć Tereska, Cześć, Tereska, Dekalog, Demony wojny wg Goi, Don Juan (spektakl 1995), Dublerzy, Gabriel, Jack Strong, Kochanie, chyba Cię zabiłem, Korczak, Kurier, Odwiedź mnie we śnie, Ogniem i mieczem, Operacja Dunaj, Pestka, Pianista, Pierścień i róża, Podatek od miłości, Pokłosie, Polana pośród brzeziny, Popielec, Popiełuszko. Wolność jest w nas, Popiełuszko. Wolność jest w nas., Projekt dziecko, Prymas, trzy lata z tysiąca, Prymas. Trzy lata z Tysiąca, Prywatne śledztwo, Przybyli ułani, Pułapka (film 1997), Pułkownik Kwiatkowski, Randka w ciemno, Sauna, Seszele, Stacja (film 2001), Straszny sen Dzidziusia Górkiewicza, Szczęśliwego Nowego Jorku, Sztuka kochania, Sława i chwała, Tak, tak, Teatr Telewizji, Trzy kolory. Biały, Trzy kolory. Czerwony, Ucieczka, Ucieczka z kina Wolność, W rytmie serca, Weiser, Wiedźmin, Wielka majówka, Wróżby kumaka, Zabij mnie, glino, Zad wielkiego wieloryba, Zaręczyny, Zawrócony, Zmruż oczy, Zróbmy sobie wnuka, Święta krowa, Żurek.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Zbigniew Zamachowski


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Zbigniew Zamachowski z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry