Menu
Twoje
Moje Stacje
Moje Audycje
Sport na żywo w TV
Stacje
Co obejrzeć?
Polecane w telewizji
Kabarety w telewizji
Filmy w TV naziemnej
Premiery - filmy i seriale
Grupy
kanałów
Kanały telewizji naziemnej (DVB-T)
Kanały ogólnotematyczne
Kanały filmowe i serialowe
Kanały sportowe
Kanały esportowe
Kanały dokumentalne
Kanały lifestyle
Kanały rozrywkowe
Kanały muzyczne
Kanały dziecięce
Kanały informacyjne
Kanały regionalne i lokalne
Kanały AXN
Kanały BBC
Kanały Canal+ Prestige
Kanały Comedy Central i Paramount
Kanały Discovery
Kanały Disney
Kanały ELEVEN SPORTS
Kanały Eurosport
Kanały FilmBox
Kanały FOX i Nat Geo
Kanały HBO
Kanały MTV
Kanały Platforma CANAL+
Kanały Nick
Kanały Polsat Sport
Kanały Telewizji Polskiej
naziemna.info
Przerwy w nadawaniu TV i radia
Lista nadajników TV naziemnej
Aktualności
Portal
Kontakt
Polityka prywatności
Szukaj
Reklama
Program Cinemax2 na tydzień
OD
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
DO
05:59
06:59
07:59
08:59
09:59
10:59
11:59
12:59
13:59
14:59
15:59
16:59
17:59
18:59
19:59
20:59
21:59
22:59
23:59
00:59
01:59
02:59
03:59
04:59
05:59
Pokaż
Grupy kanałów
-- listę można przewijać --
Kanały telewizji naziemnej (DVB-T)
Kanały ogólnotematyczne
Kanały filmowe i serialowe
Kanały sportowe
Kanały esportowe
Kanały dokumentalne
Kanały lifestyle
Kanały rozrywkowe
Kanały muzyczne
Kanały dziecięce
Kanały informacyjne
Kanały regionalne i lokalne
Kanały AXN
Kanały BBC
Kanały Canal+ Prestige
Kanały Comedy Central i Paramount
Kanały Discovery
Kanały Disney
Kanały ELEVEN SPORTS
Kanały Eurosport
Kanały FilmBox
Kanały FOX i Nat Geo
Kanały HBO
Kanały MTV
Kanały Platforma CANAL+
Kanały Nick
Kanały Polsat Sport
Kanały Telewizji Polskiej
Stacje
TVP1 HD
TVP2 HD
TVP3
Polsat
TVN
TV4
TV Puls
TVN 7
PULS 2
TV6
Super Polsat
Stopklatka TV
ESKA TV
TTV
POLO TV
ANTENA TV
TVP Kultura
TVP Historia
TVP Sport
TVP Rozrywka
TVP Dokument
TVP Nauka
ALFA TVP
TVP INFO
TVP Kobieta
TV Trwam
TVP ABC
FOKUS TV
Zoom TV
Nowa TV
METRO
Telewizja WP
Wydarzenia24
ViDocTV (d. CTV9)
TVP Seriale
Polsat Film
Polsat Seriale
Kino Polska
Comedy Central
Polsat Comedy Central Extra
Paramount Channel Polska
AXN
AXN Black
AXN Spin
AXN White
FX (d. FOX)
FX Comedy (d. FOX Comedy)
TVN Fabuła
Ale kino+
AMC
CBS Europa
Sundance TV
13 Ulica
SCI FI
Warner TV (d. TNT)
Epic Drama
HBO
HBO2
HBO3
Cinemax
Cinemax2
CANAL+ PREMIUM
CANAL+ 1
CANAL+ 4K ULTRA HD
CANAL+ FAMILY
CANAL+ FILM
CANAL+ SERIALE
NOVELAS+
NOVELAS+1 (d. DIZI)
Kino TV
FilmBox Action
FilmBox Arthouse
FilmBox Extra HD
FilmBox Family
FilmBox Premium HD
Novela TV
Romance TV
BBC First
Polsat Sport 1
Polsat Sport 2 (d. Extra)
Polsat Sport 3 (d. News)
Polsat Sport Fight
Eurosport 1
Eurosport 2
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN SPORTS 2
ELEVEN SPORTS 3
ELEVEN SPORTS 4
Viaplay
CANAL+ SPORT
CANAL+ SPORT 2
CANAL+ SPORT 3
CANAL+ SPORT 4
CANAL+ SPORT 5
FightKlub
SportKlub
FightBox
Gametoon HD
Animal Planet
Discovery Channel
Discovery Historia
Discovery Science
Nat Geo People
National Geographic Wild
National Geographic
Polsat Doku
Planete+
Polsat Viasat Explore
Polsat Viasat History
Polsat Viasat Nature
ID
HISTORY
HISTORY2
CI Polsat
BBC Earth
CANAL+ DOKUMENT
Water Planet
TVN24
TVN24 BiS
Polsat News
Superstacja
TVN Style
TVN Turbo
Polsat Cafe
Polsat Play
Food Network
HGTV
Travel Channel
CANAL+ DOMO
CANAL+ KUCHNIA
Discovery Life
BBC Brit
BBC Lifestyle
Lifetime
TLC
DTX
Motowizja
Golf Channel
Polsat Games
CBS Reality
E!
RED CARPET TV
RED TOP TV
TVP Polonia
TVP HD
TVP Wilno
TVP 4K
Polonia 1
Tele5
TBN Polska HD
Polsat Rodzina
Polsat 2
Nick Jr.
Nickelodeon
NickToons
Cartoonito (d. Boomerang)
Cartoon Network
Disney Channel
Disney Junior
Disney XD
MiniMini+
teleTOON+
POLSAT JimJam
BBC CBeebies
Junior Channel
Da Vinci
MTV Polska
MTV 00s
TeenNick
VH1
Kino Polska Muzyka
STARS.TV
Disco Polo Music
Polsat Music
ESKA TV Extra
TVP3 Białystok
TVP3 Bydgoszcz
TVP3 Gdańsk
TVP3 Gorzów Wlkp.
TVP3 Katowice
TVP3 Kielce
TVP3 Kraków
TVP3 Lublin
TVP3 Łódź
TVP3 Olsztyn
TVP3 Opole
TVP3 Poznań
TVP3 Rzeszów
TVP3 Szczecin
TVP3 Warszawa
TVP3 Wrocław
TVS
TVC
Polsat Sport Premium 1
Polsat Sport Premium 2
Polsat Sport Premium 3 PPV
Polsat Sport Premium 4 PPV
Polsat Sport Premium 5 PPV
Polsat Sport Premium 6 PPV
CANAL+ NOW
TV Okazje
Telewizja Republika
Adventure
NUTA.TV
Power TV
TOP KIDS
Junior Music
Extreme Sports Channel
Active Family
ATM Rozrywka
Widok dnia
Od dziś
Czwartek, 02.05
Piątek, 03.05
Sobota, 04.05
Niedziela, 05.05
Poniedziałek, 06.05
Wtorek, 07.05
Środa, 08.05
06:00
Pierwszy śnieg lata
romantyczny, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(AUSTRIA 2023)
Reżyseria
:
Chris Raiber
Obsada
:
Thomas Prenn
Verena Altenberger
Margarete Tiesel
Harald Windisch
Simon Hatzl
Czas
: 96min.
06:00
Ostatnie życzenie
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2022)
Reżyseria
:
Marian Mathias
Obsada
:
Hannah Schiller
Darren Houle
Gene Jones
Jonathan Erickson Eisley
Czas
: 74min.
06:00
Blue Jean
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED KINGDOM 2022)
Reżyseria
:
Georgia Oakley
Obsada
:
Rosy Mcewen
Kerrie Hayes
Lucy Halliday
Lydia Page
Stacy Abalogun
Czas
: 93min.
06:00
Joyland
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(PAKISTAN 2022)
Reżyseria
:
Saim Sadiq
Obsada
:
Ali Junejo
Rasti Farooq
Alina Khan
Sarwat Gilani
Sohail Sameer
Czas
: 122min.
06:00
Mamma Roma
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 1962)
Reżyseria
:
Pier Paolo Pasolini
Obsada
:
Anna Magnani
Ettore Garofolo
Franco Citti
Silvana Corsini
Luisa Loiano
Czas
: 101min.
06:00
Mam elektryczne sny
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(BELGIUM 2022)
Reżyseria
:
Valentina Maurel
Obsada
:
Daniela Marín Navarro
Reinaldo Amien
Vivian Rodriguez
Adriana Castro García
José Pablo Segreda Johanning
Czas
: 99min.
06:00
Letni mróz
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2021)
Reżyseria
:
Laetitia Masson
Obsada
:
Benjamin Biolay
Élodie Bouchez
Judith Chemla
Nicolas Duvauchelle
Hélène Fillières
Czas
: 107min.
07:40
Wzgórze ryczących lwic
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2021)
Reżyseria
:
Luàna Bajrami
Obsada
:
Flaka Latifi
Era Balaj
Uratë Shabani
Andi Bajgora
Luàna Bajrami
Czas
: 80min.
07:20
Na jej miejscu
dramat, historyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2021)
Reżyseria
:
Aurélia Georges
Obsada
:
Lyna Khoudri
Sabine Azéma
Maud Wyler
Laurent Poitrenaux
Didier Brice
Czas
: 107min.
07:35
Bohemian Rhapsody
dramat, musical
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED KINGDOM 2018)
Reżyseria
:
Bryan Singer
Obsada
:
Rami Malek
Gwilym Lee
Ben Hardy
Joseph Mazzello
Lucy Boynton
Aidan Gillen
Allen Leech
Tom Hollander
Mike Myers
Aaron McCusker
Czas
: 129min.
07:45
Umberto D.
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 1952)
Reżyseria
:
Vittorio De Sica
Obsada
:
Carlo Battisti
Maria Pia Casilio
Lina Gennari
Elena Rea
Memmo Carotenuto
Ileana Simova
Alberto Albani Barbieri
Lamberto Maggiorani
Czas
: 85min.
07:45
Utama, nasz dom
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(BOLIVIA 2022)
Reżyseria
:
Alejandro Loayza Grisi
Obsada
:
José Calcina
Luisa Quispe
Santos Choque
Candelaria Quispe
Placide Ali
Czas
: 84min.
07:55
Portland Tower, odc. 1
dramat, kryminalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED KINGDOM 2021)
Reżyseria
:
Jim Loach
Obsada
:
Gemma Whelan
Jimmy Akingbola
Tahirah Sharif
Emmett J Scanlan
Nick Holder
Czas
: 46min.
08:10
Przygoda
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 1960)
Reżyseria
:
Michelangelo Antonioni
Obsada
:
Monica Vitti
Gabriele Ferzetti
Lea Massari
Esmeralda Ruspoli
James Addams
Dominique Blanchar
Renzo Ricci
Dorothy De Poliolo
Lelio Luttazzi
Giovanni Petti
Czas
: 132min.
08:40
Portland Tower, odc. 2
dramat, kryminalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED KINGDOM 2021)
Reżyseria
:
Jim Loach
Obsada
:
Gemma Whelan
Jimmy Akingbola
Tahirah Sharif
Emmett J Scanlan
Nick Holder
Czas
: 44min.
Reklama
09:05
Błogosławieństwo
dramat, biograficzny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED KINGDOM 2021)
Reżyseria
:
Terence Davies
Obsada
:
Jack Lowden
Peter Capaldi
Simon Russell Beale
Jeremy Irvine
Kate Phillips
Czas
: 131min.
09:10
Słońce
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(AUSTRIA 2022)
Reżyseria
:
Kurdwin Ayub
Obsada
:
Melina Benli
Law Wallner
Maya Wopienka
Kerim Dogan
Omar Ayub
Czas
: 84min.
09:50
Hair
dramat, musical
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 1979)
Reżyseria
:
Miloš Forman
Obsada
:
John Savage
Treat Williams
Beverly D'Angelo
Annie Golden
Dorsey Wright
Don Dacus
Miles Chapin
Richard Bright
Nicholas Ray
Charlotte Rae
Czas
: 115min.
09:35
Chciałem się ukrywać
dramat, biograficzny
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 2020)
Reżyseria
:
Giorgio Diritti
Obsada
:
Elio Germano
Pietro Traldi
Orietta Notari
Andrea Gherpelli
Oliver Ewy
Czas
: 114min.
09:15
Dos Estaciones
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(MEXICO 2022)
Reżyseria
:
Juan Pablo González
Obsada
:
Teresa Sánchez
Rafaela Fuentes
Manuel Garcia-Rulfo
José Galindo
Tatín Vera
Czas
: 95min.
09:25
Portland Tower, odc. 3
dramat, kryminalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED KINGDOM 2021)
Reżyseria
:
Jim Loach
Obsada
:
Gemma Whelan
Jimmy Akingbola
Tahirah Sharif
Emmett J Scanlan
Nick Holder
Czas
: 45min.
10:40
Dom wśród kaktusów
thriller, psychologiczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(SPAIN 2022)
Reżyseria
:
Carlota González-Adrio
Obsada
:
Ariadna Gil
Daniel Grao
Ricardo Gómez
Aina Picarolo
Zoe Arnao
Czas
: 84min.
10:30
Anty-skłot
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2023)
Reżyseria
:
Nicolas Silhol
Obsada
:
Louise Bourgoin
Samy Belkessa
Sâm Mirhosseini
Kahina Lahoucine
Arthur Choisnet
Czas
: 89min.
10:55
Habemus papam - mamy papieża
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 2011)
Reżyseria
:
Nanni Moretti
Obsada
:
Michel Piccoli
Nanni Moretti
Margherita Buy
Jerzy Stuhr
Renato Scarpa
Franco Graziosi
Camillo Milli
Roberto Nobile
Ulrich von Dobschütz
Erik Merino
Czas
: 100min.
10:20
Mężczyzna
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(COLOMBIA 2022)
Reżyseria
:
Fabian Hernández
Obsada
:
Dilan Felipe Ramírez Espitia
Jhonathan Steven Rodríguez
Juanita Carrillo Ortiz
Enrique Valencia Garzón
Camilio Riaño
Czas
: 78min.
11:20
Jak tam Katia?
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UKRAINE 2022)
Reżyseria
:
Christina Tynkevych
Obsada
:
Anastasiya Karpenko
Kateryna Kozlova
Tatyana Krulikovskaya
Aleksey Cherevatenko
Iryna Ostrovska
Czas
: 97min.
11:50
Zakaz wstępu dla psów i Włochów
animowany, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2022)
Reżyseria
:
Alain Ughetto
Czas
: 67min.
11:35
Jej droga
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2021)
Reżyseria
:
Cécile Ducrocq
Obsada
:
Laure Calamy
Nissim Renard
Béatrice Facquer
Romain Brau
Maxence Tual
Czas
: 93min.
11:45
Polowanie
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 2022)
Reżyseria
:
Marco Bocci
Obsada
:
Laura Chiatti
Filippo Nigro
Paolo Pierobon
Pietro Sermonti
Salvatore Langella
Czas
: 97min.
12:10
Premiera
Tylko raz
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(SPAIN 2021)
Reżyseria
:
Guillermo Ríos Bordón
Obsada
:
Ariadna Gil
Álex García
Silvia Alonso
Mari Carmen Sánchez
Rafael Calvo
Czas
: 76min.
12:05
W proch się obrócisz
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(CHINA 2022)
Reżyseria
:
Shawn Snyder
Obsada
:
Géza Röhrig
Matthew Broderick
Sammy Voit
Leo Heller
Isabelle Phillips
Czas
: 128min.
12:40
Lore
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED KINGDOM 2012)
Reżyseria
:
Cate Shortland
Obsada
:
Saskia Rosendahl
Kai-Peter Malina
Nele Trebs
Ursina Lardi
Hans-Jochen Wagner
Mika Seidel
André Frid
Eva-Maria Hagen
Mike Veidner
Nick Holaschke
Czas
: 104min.
Reklama
13:00
Kochasz mnie?
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UKRAINE 2023)
Reżyseria
:
Tonya Noyabrova
Obsada
:
Karyna Khymchuk
Maksim Mikhaylichenko
Natalia Lazebnikova
Oleksandr Zhyla
Darya Palagnyuk
Czas
: 86min.
13:30
Stary człowiek w poszukiwaniu escorta
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(FINLAND 2022)
Reżyseria
:
Mika Kaurismäki
Obsada
:
Heikki Kinnunen
Kari Väänänen
Silu Seppälä
Iikka Forss
Mari Perankoski
Czas
: 108min.
13:00
Noc 12 października
kryminalny, thriller
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2022)
Reżyseria
:
Dominik Moll
Obsada
:
Bastien Bouillon
Bouli Lanners
Théo Cholbi
Johann Dionnet
Thibaut Evrard
Czas
: 109min.
13:15
Totem
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(MEXICO 2023)
Reżyseria
:
Lila Avilés
Obsada
:
Naíma Sentíes
Marisol Gasé
Montserrat Marañon
Teresa Sánchez
Saori Gurza
Czas
: 91min.
13:30
Fargo
kryminalny, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 1996)
Reżyseria
:
Joel Coen
Obsada
:
William H. Macy
Frances McDormand
Peter Stormare
Steve Buscemi
John Carroll Lynch
Harve Presnell
Kristin Rudrüd
Bruce Bohne
Steve Reevis
Steve Park
Czas
: 94min.
14:30
Nayola
dramat, animowany
Plan emisji
Rozwiń opis
(PORTUGAL 2022)
Reżyseria
:
José Miguel Ribeiro
Czas
: 79min.
14:55
Trwa...
Tate - mały geniusz
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 1991)
Reżyseria
:
Jodie Foster
Obsada
:
Jodie Foster
Adam Hann-Byrd
Dianne Wiest
Harry Connick Jr.
David Hyde Pierce
Czas
: 95min.
14:20
Mamma Roma
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 1962)
Reżyseria
:
Pier Paolo Pasolini
Obsada
:
Anna Magnani
Ettore Garofolo
Franco Citti
Silvana Corsini
Luisa Loiano
Czas
: 101min.
14:50
Wieża, która nie rzuca cienia
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(CHINA 2023)
Reżyseria
:
Lu Zhang
Obsada
:
Bai Qing Xin
Yao Huang
Zhuangzhuang Tian
Gaowa Siqin
Hongwei Wang
Czas
: 137min.
14:30
Krzyk pawia
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(SRI LANKA 2022)
Reżyseria
:
Sanjeewa Pushpakumara
Obsada
:
Akalanka Prabashwara
Sabeetha Perera
Dinara Punchihewa
Lorenzo Acquaviva
Mahendra Perera
Czas
: 98min.
15:50
Hotel
dramat, komedia
Plan emisji
Rozwiń opis
(HONG KONG 2022)
Reżyseria
:
Xiaoshuai Wang
Obsada
:
Yuanyuan Ning
Fu Ye
Ying Qu
Xiaolei Huang
Jun Dai
Czas
: 100min.
15:20
Piosenka o miłości
romantyczny, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2022)
Reżyseria
:
Max Walker-Silverman
Obsada
:
Dale Dickey
Wes Studi
Michelle Wilson
Benja K. Thomas
John Way
Czas
: 77min.
15:10
Córka gniewu
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(NICARAGUA 2022)
Reżyseria
:
Laura Baumeister De Montis
Obsada
:
Ara Alejandra Medal
Virginia Raquel Sevilla Garcia
Carlos Gutierrez
Diana Sedano
Noé Hernández
Czas
: 87min.
16:40
Na jej miejscu
dramat, historyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2021)
Reżyseria
:
Aurélia Georges
Obsada
:
Lyna Khoudri
Sabine Azéma
Maud Wyler
Laurent Poitrenaux
Didier Brice
Czas
: 107min.
16:35
Bohemian Rhapsody
dramat, musical
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED KINGDOM 2018)
Reżyseria
:
Bryan Singer
Obsada
:
Rami Malek
Gwilym Lee
Ben Hardy
Joseph Mazzello
Lucy Boynton
Aidan Gillen
Allen Leech
Tom Hollander
Mike Myers
Aaron McCusker
Czas
: 129min.
16:05
Przygoda
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 1960)
Reżyseria
:
Michelangelo Antonioni
Obsada
:
Monica Vitti
Gabriele Ferzetti
Lea Massari
Esmeralda Ruspoli
James Addams
Dominique Blanchar
Renzo Ricci
Dorothy De Poliolo
Lelio Luttazzi
Giovanni Petti
Czas
: 132min.
16:15
Letni mróz
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2021)
Reżyseria
:
Laetitia Masson
Obsada
:
Benjamin Biolay
Élodie Bouchez
Judith Chemla
Nicolas Duvauchelle
Hélène Fillières
Czas
: 107min.
16:45
Obsługiwałem angielskiego króla
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(CZECH REPUBLIC 2006)
Reżyseria
:
Jiří Menzel
Obsada
:
Ivan Barnev
Oldřich Kaiser
Julia Jentsch
Martin Huba
Marián Labuda
Czas
: 114min.
17:35
Wzgórze ryczących lwic
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2021)
Reżyseria
:
Luàna Bajrami
Obsada
:
Flaka Latifi
Era Balaj
Uratë Shabani
Andi Bajgora
Luàna Bajrami
Czas
: 80min.
17:15
Umberto D.
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 1952)
Reżyseria
:
Vittorio De Sica
Obsada
:
Carlo Battisti
Maria Pia Casilio
Lina Gennari
Elena Rea
Memmo Carotenuto
Ileana Simova
Alberto Albani Barbieri
Lamberto Maggiorani
Czas
: 85min.
Reklama
18:30
Hair
dramat, musical
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 1979)
Reżyseria
:
Miloš Forman
Obsada
:
John Savage
Treat Williams
Beverly D'Angelo
Annie Golden
Dorsey Wright
Don Dacus
Miles Chapin
Richard Bright
Nicholas Ray
Charlotte Rae
Czas
: 115min.
18:50
Blue Jean
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED KINGDOM 2022)
Reżyseria
:
Georgia Oakley
Obsada
:
Rosy Mcewen
Kerrie Hayes
Lucy Halliday
Lydia Page
Stacy Abalogun
Czas
: 93min.
18:25
Joyland
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(PAKISTAN 2022)
Reżyseria
:
Saim Sadiq
Obsada
:
Ali Junejo
Rasti Farooq
Alina Khan
Sarwat Gilani
Sohail Sameer
Czas
: 122min.
18:45
Habemus papam - mamy papieża
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 2011)
Reżyseria
:
Nanni Moretti
Obsada
:
Michel Piccoli
Nanni Moretti
Margherita Buy
Jerzy Stuhr
Renato Scarpa
Franco Graziosi
Camillo Milli
Roberto Nobile
Ulrich von Dobschütz
Erik Merino
Czas
: 100min.
18:05
Portland Tower, odc. 1
dramat, kryminalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED KINGDOM 2021)
Reżyseria
:
Jim Loach
Obsada
:
Gemma Whelan
Jimmy Akingbola
Tahirah Sharif
Emmett J Scanlan
Nick Holder
Czas
: 46min.
18:50
Portland Tower, odc. 2
dramat, kryminalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED KINGDOM 2021)
Reżyseria
:
Jim Loach
Obsada
:
Gemma Whelan
Jimmy Akingbola
Tahirah Sharif
Emmett J Scanlan
Nick Holder
Czas
: 44min.
18:45
Premiera
Electra
animowany
Plan emisji
Rozwiń opis
(CZECH REPUBLIC 2023)
Reżyseria
:
Daria Kashcheeva
Czas
: 25min.
19:00
Słońce
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(AUSTRIA 2022)
Reżyseria
:
Kurdwin Ayub
Obsada
:
Melina Benli
Law Wallner
Maya Wopienka
Kerim Dogan
Omar Ayub
Czas
: 84min.
19:35
Portland Tower, odc. 3
dramat, kryminalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED KINGDOM 2021)
Reżyseria
:
Jim Loach
Obsada
:
Gemma Whelan
Jimmy Akingbola
Tahirah Sharif
Emmett J Scanlan
Nick Holder
Czas
: 45min.
19:15
Brutalny upał
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(CZECH REPUBLIC 2023)
Reżyseria
:
Albert Hospodářský
Obsada
:
Vincent Hospodářský
Milan Mikulčík
Zdeňka Petrová
Václav Kopelec
Ivana Uhlířová
Czas
: 72min.
20:30
Piosenka o miłości
romantyczny, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2022)
Reżyseria
:
Max Walker-Silverman
Obsada
:
Dale Dickey
Wes Studi
Michelle Wilson
Benja K. Thomas
John Way
Czas
: 77min.
20:30
Noc 12 października
kryminalny, thriller
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2022)
Reżyseria
:
Dominik Moll
Obsada
:
Bastien Bouillon
Bouli Lanners
Théo Cholbi
Johann Dionnet
Thibaut Evrard
Czas
: 109min.
20:30
Premiera
Anty-skłot
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2023)
Reżyseria
:
Nicolas Silhol
Obsada
:
Louise Bourgoin
Samy Belkessa
Sâm Mirhosseini
Kahina Lahoucine
Arthur Choisnet
Czas
: 89min.
20:30
Premiera
Totem
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(MEXICO 2023)
Reżyseria
:
Lila Avilés
Obsada
:
Naíma Sentíes
Marisol Gasé
Montserrat Marañon
Teresa Sánchez
Saori Gurza
Czas
: 91min.
20:30
Lore
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED KINGDOM 2012)
Reżyseria
:
Cate Shortland
Obsada
:
Saskia Rosendahl
Kai-Peter Malina
Nele Trebs
Ursina Lardi
Hans-Jochen Wagner
Mika Seidel
André Frid
Eva-Maria Hagen
Mike Veidner
Nick Holaschke
Czas
: 104min.
20:30
Fargo
kryminalny, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 1996)
Reżyseria
:
Joel Coen
Obsada
:
William H. Macy
Frances McDormand
Peter Stormare
Steve Buscemi
John Carroll Lynch
Harve Presnell
Kristin Rudrüd
Bruce Bohne
Steve Reevis
Steve Park
Czas
: 94min.
20:30
Anty-skłot
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2023)
Reżyseria
:
Nicolas Silhol
Obsada
:
Louise Bourgoin
Samy Belkessa
Sâm Mirhosseini
Kahina Lahoucine
Arthur Choisnet
Czas
: 89min.
21:50
Mgnienia miłości
dramat, romantyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2022)
Reżyseria
:
Clarence Fuller
Obsada
:
Hopper Jack Penn
Dylan Penn
Zoë Bleu
Rosanna Arquette
Wass Stevens
Czas
: 93min.
22:25
Jak tam Katia?
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UKRAINE 2022)
Reżyseria
:
Christina Tynkevych
Obsada
:
Anastasiya Karpenko
Kateryna Kozlova
Tatyana Krulikovskaya
Aleksey Cherevatenko
Iryna Ostrovska
Czas
: 97min.
22:05
Reality
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2023)
Reżyseria
:
Tina Satter
Obsada
:
Sydney Sweeney
Josh Hamilton
Marchánt Davis
Benny Elledge
John Way
Czas
: 79min.
22:05
Silver Haze
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(NETHERLANDS 2023)
Reżyseria
:
Sacha Polak
Obsada
:
Vicky Knight
Esme Creed-Miles
Charlotte Knight
Archie Brigden
Angela Bruce
Czas
: 98min.
22:20
Utama, nasz dom
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(BOLIVIA 2022)
Reżyseria
:
Alejandro Loayza Grisi
Obsada
:
José Calcina
Luisa Quispe
Santos Choque
Candelaria Quispe
Placide Ali
Czas
: 84min.
22:10
Premiera
RoboCop
akcja, sci fi
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 1987)
Reżyseria
:
Paul Verhoeven
Obsada
:
Peter Weller
Nancy Allen
Ronny Cox
Kurtwood Smith
Miguel Ferrer
Ray Wise
Felton Perry
Paul McCrane
Jesse D. Goins
Robert DoQui
Czas
: 97min.
22:05
Wojny jednorożców
animowany, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(SPAIN 2022)
Reżyseria
:
Alberto Vázquez
Czas
: 88min.
23:30
Christiane F.
dramat, biograficzny
Plan emisji
Rozwiń opis
(GERMANY 1981)
Reżyseria
:
Uli Edel
Obsada
:
Natja Brunckhorst
Thomas Haustein
Jens Kuphal
Rainer Wölk
Jan Georg Effler
Czas
: 125min.
23:30
Chora na siebie
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(NORWAY 2022)
Reżyseria
:
Kristoffer Borgli
Obsada
:
Kristine Kujath Thorp
Eirik Sæther
Fanny Vaager
Sarah Francesca Brænne
Fredrik Stenberg Ditlev-Simonsen
Czas
: 93min.
23:50
Na północ
thriller, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ROMANIA 2022)
Reżyseria
:
Mihai Mincan
Obsada
:
Soliman Cruz
Niko Becker
Bart Guingona
Alexandre Nguyen
Olivier Ho Hio Hen
Czas
: 117min.
23:50
Pietruszka
dramat, historyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(DOMINICAN REPUBLIC 2022)
Reżyseria
:
José María Cabral
Obsada
:
Cyndie Lundy
Ramón Emilio Candelario
Gerardo Mercedes
Juan Maria Almonte
Lia Briones
Czas
: 79min.
23:50
Matrix
akcja, sci fi
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 1999)
Reżyseria
:
Lana Wachowski
Lilly Wachowski
Obsada
:
Keanu Reeves
Laurence Fishburne
Carrie-Anne Moss
Hugo Weaving
Joe Pantoliano
Gloria Foster
Marcus Chong
Paul Goddard
Robert Taylor
Julian Arahanga
Czas
: 130min.
23:40
Ben-Hur
akcja, historyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2016)
Reżyseria
:
Timur Bekmambetov
Obsada
:
Jack Huston
Pilou Asbæk
Rodrigo Santoro
Morgan Freeman
Ayelet Zurer
Toby Kebbell
Nazanin Boniadi
Sofia Black-D'Elia
Marwan Kenzari
Moisés Arias
Czas
: 118min.
00:05
50, czyli dwa wieloryby spotykają się na plaży
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(MEXICO 2020)
Reżyseria
:
Jorge Cuchi
Obsada
:
José Antonio Toledano
Karla Coronado
Gerardo Trejoluna
Monica Jimenez
Maria Ines Pintado
Czas
: 123min.
01:40
Sparta
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(AUSTRIA 2022)
Reżyseria
:
Ulrich Seidl
Obsada
:
Georg Friedrich
Florentina Elena Pop
Hans-Michael Rehberg
Marius Ignat
Octavian-Nicolae Cocis
Czas
: 94min.
01:10
Blue Velvet
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 1986)
Reżyseria
:
David Lynch
Obsada
:
Kyle MacLachlan
Isabella Rossellini
Dennis Hopper
Laura Dern
Hope Lange
Dean Stockwell
George Dickerson
Priscilla Pointer
Frances Bay
Ken Stovitz
Czas
: 115min.
01:50
Na nabrzeżach
dramat, kryminalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 1954)
Reżyseria
:
Elia Kazan
Obsada
:
Marlon Brando
Karl Malden
Lee J. Cobb
Rod Steiger
Pat Henning
Eva Marie Saint
Leif Erickson
James Westerfield
Tony Galento
Tami Mauriello
Czas
: 103min.
01:15
Szechita
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(AUSTRIA 2022)
Reżyseria
:
Thomas Roth
Obsada
:
Jeff Wilbusch
Paulus Manker
Miriam Fussenegger
Julia Stemberger
Christian Berkel
Czas
: 104min.
02:10
Ostatnie tango w Paryżu
dramat, romantyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 1973)
Reżyseria
:
Bernardo Bertolucci
Obsada
:
Marlon Brando
Maria Schneider
Jean-Pierre Léaud
Maria Michi
Massimo Girotti
Czas
: 124min.
02:10
Błogosławieni
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 2021)
Reżyseria
:
Silvia Brunelli
Obsada
:
Francesco Pellegrino
Vincenzo Antonucci
Sophia Guastaferro
Pina Di Gennaro
Gianfelice Imparato
Czas
: 95min.
03:20
Nayola
dramat, animowany
Plan emisji
Rozwiń opis
(PORTUGAL 2022)
Reżyseria
:
José Miguel Ribeiro
Czas
: 79min.
03:40
W proch się obrócisz
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(CHINA 2022)
Reżyseria
:
Shawn Snyder
Obsada
:
Géza Röhrig
Matthew Broderick
Sammy Voit
Leo Heller
Isabelle Phillips
Czas
: 128min.
03:00
Porcja
komedia, horror
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2018)
Reżyseria
:
Austin Vesely
Obsada
:
Zazie Beetz
Chance The Rapper
Rae Gray
Paul Scheer
Joe Keery
Czas
: 79min.
03:50
Zakochana Stella
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2022)
Reżyseria
:
Sylvie Verheyde
Obsada
:
Flavie Delangle
Marina Foïs
Benjamin Biolay
Louise Malek
Prune Richard
Czas
: 105min.
03:30
Obława
dramat, kryminalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 1966)
Reżyseria
:
Marcin Krzyształowicz
Obsada
:
Marcin Dorociński
Maciej Stuhr
Sonia Bohosiewicz
Weronika Rosati
Andrzej Zieliński
Bartosz Żukowski
Andrzej Mastalerz
Grzegorz Wojdon
Jacek Strama
Jerzy Nowak
Czas
: 128min.
04:45
Brutalny upał
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(CZECH REPUBLIC 2023)
Reżyseria
:
Albert Hospodářský
Obsada
:
Vincent Hospodářský
Milan Mikulčík
Zdeňka Petrová
Václav Kopelec
Ivana Uhlířová
Czas
: 72min.
04:20
1976
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(CHILE 2022)
Reżyseria
:
Manuela Martelli
Obsada
:
Aline Küppenheim
Nicolás Sepúlveda
Hugo Medina
Alejandro Goic
Carmen Gloria Martínez
Czas
: 92min.
04:20
Dos Estaciones
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(MEXICO 2022)
Reżyseria
:
Juan Pablo González
Obsada
:
Teresa Sánchez
Rafaela Fuentes
Manuel Garcia-Rulfo
José Galindo
Tatín Vera
Czas
: 95min.
05:40
W zastępstwie
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2022)
Reżyseria
:
Kaz Ps
Obsada
:
Dewanda Wise
Jenny Strassburg
Lauren Hines
Bob Jaffe
Sawandi Wilson
Czas
: 13min.
05:40
Amok
animowany
Plan emisji
Rozwiń opis
(HUNGARY 2022)
Reżyseria
:
Balázs Turai
Balázs Turai
Balázs Turai
Balázs Turai
Balázs Turai
Balázs Turai
Obsada
:
(not set)
(not set)
(not set)
(not set)
(not set)
(not set)
Czas
: 13min.
Reklama
Na skróty
Program telewizyjny
Program TV TVP1 HD
Program TV TVP2 HD
Program TV Polsat
Program TV TVN
Program telewizyjny:
Program telewizyjny online
Program telewizyjny na jutro
Program telewizyjny na wieczór
Popularne audycje
Msza Święta transmisja dzisiaj w telewizji
Droga Krzyżowa transmisja w telewizji
Gorzkie żale transmisja w telewizji
Pasterka transmisja w telewizji
Przydatne sekcje programu
Sport na żywo w TV
Piłka nożna na żywo w TV
Sport na żywo w TVP
Sport na żywo w telewizji naziemnej
Sport na żywo w Polsat Sport
Sport na żywo w Eleven Sports
Sport na żywo w Eurosport
Sport na żywo w Canal Plus
Indeksy:
Lista krajów
Lista lat
Premiery HBO
Premiery Canal Plus
© 2016-2024 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny
naziemna.info
Ponownie w TV
|
Sport na żywo
|
Stacje
|
Kanały telewizji naziemnej (DVB-T)
Serwis działa na serwerach
dhosting
Do góry