Reklama

Jerzy Stuhr - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Jerzy Stuhr występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama

Poprzednie emisje - programy, filmy z udziałem Jerzy Stuhr

Reklama

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Jerzy Stuhr

Jerzy Stuhr do zobaczenia przed lub za kamerą w: Amator, Amator SUB, Blizna, Bohater roku, Deja Vu, Dekalog, Doskonałe popołudnie, Duże zwierzę, Habemus Papam, Historie miłosne, Kabareton - wspomnienia, Kiler, Kiler-ów 2-óch, Kingsajz, Len, Matka swojej matki, Medium, Mistyfikacja, Niedziela na czterech łapach - Duże zwierzę, Noc listopadowa, O - bi, o - ba. Koniec cywilizacji, Obi, Oba. Koniec cywilizacji, Obywatel, Obywatel Piszczyk, Odejścia, powroty, O–Bi O–Ba. Koniec Cywilizacji, Persona non grata, Pociąg do Hollywood, Pogoda na jutro, Rok spokojnego słońca, Seksmisja, Spis cudzołożnic, Spokój, Teatr Telewizji, Trzy kolory. Biały, Tydzień z życia mężczyzny, Uprowadzenie Agaty, Wir, Wizja lokalna 1901, Wodzirej, Z biegiem lat, z biegiem dni, Ćma, Łuk Erosa, Życie za życie. Maksymilian Kolbe.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Jerzy Stuhr


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Jerzy Stuhr z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry