Reklama

Peter Capaldi - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Peter Capaldi występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama
Reklama

Peter Capaldi do zobaczenia przed lub za kamerą w: Biznesmen i gwiazdy, Doktor Who, Doktor Who - Ostatnia Gwiazdka, Doktor Who. Inwazja Zagończyków, Doktor Who. Nie zaznasz snu, Doktor Who. Odwróceni Zagończycy, Doktor Who. Oko w oko z krukiem, Doktor Who. Pod jeziorem, Doktor Who. Pomocnica Czarodzieja, Doktor Who. Sługa wiedźmy, Doktor Who. W drodze do piekła, Doktor Who. Z nieba zesłane, Doktor Who: Mężowie River Song, Doktor Who: Powrót Doktora Mysterio, Doktor Who: Zdarzyło się dwa razy, Doktor who, dziewczyna, która umarła, Doktor who. kobieta, która żyła, Doktor who. przed powodzią, Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm, Muszkieterowie, Nałożnica diabła, Piąta władza, World War Z, Zniewoleni.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Peter Capaldi


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Peter Capaldi z wymienioną na liście osobą.

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry