Reklama
Od do
Widok dnia
Od dziś
Logo TV Trwam
Wtorek, 18.12
Logo TV Trwam
Środa, 19.12
Logo TV Trwam
Czwartek, 20.12
Logo TV Trwam
Piątek, 21.12
Logo TV Trwam
Sobota, 22.12
Logo TV Trwam
Niedziela, 23.12
Logo TV Trwam
Poniedziałek, 24.12
06:00
Kolory Świętości - św. Gracjan
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku. (Włochy 2006)

Reżyseria: Antonio Bumbica
Obsada: Myriam Castelli

Czas: 2min.
06:05
Mojżesz - 10 przykazań odc. 104
serial fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
"Po długiej wędrówce przez pustynię Mojżesz dociera wreszcie do Egiptui spotyka się z faraonem Ramzesem. Po tym spotkaniu pozostaje jednakwięcej pytań niż odpowiedzi. Hebrajczycy zaczynają się buntować, wobecczego Ramzes karze ich zwiększając ucisk za każdym razem, gdy okażą munieposłuszeństwo. Lud wybrany zaczyna szemrać przeciwko Mojżeszowi." (Brazylia 2015)

Reżyseria: Alexandre Avancini
Obsada: Roberta Santiago,  Mel Lisboa,  Zécarlos Machado

Czas: 46min.
06:00
Kolory Świętości - św. Urban
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku. (Włochy 2006)

Reżyseria: Antonio Bumbica
Obsada: Myriam Castelli

Czas: 2min.
06:05
Słuchajcie uważnie
film fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Jest lato roku 1970. 75-letni Jonathan Sperry, bierze pod swoje skrzydła trójkę chłopców: Dustina, Alfreda i Marka. Przekazuje im Słowo Boże, uczy chrześcijańskiego miłosierdzia i dobroci. Poruszająca historia przypominająca o tym, jak ważna jest obecność Boga w naszym życiu. (USA 2009)

Reżyseria: Rich Christiano
Obsada: Gavin MacLeod, Jansen Panettiere, Robert Guillaume

Czas: 96min.
06:00
Kolory Świętości - św. Dominik z Silos
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku. (Włochy 2006)

Reżyseria: Antonio Bumbica
Obsada: Myriam Castelli

Czas: 2min.
06:05
Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka z Watykanu
retransmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Spotkanie Ojca Świętego z wiernymi całego świata, poświęcone wspólnej modlitwie, rozważaniu Ewangelii i papieskiej katechezie. (Włochy 2018)


Czas: 60min.
06:00
Kolory Świętości - św. Piotr Kanizjusz
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku. (Włochy 2006)

Reżyseria: Antonio Bumbica
Obsada: Myriam Castelli

Czas: 2min.
06:05
Święty nie rodzi się po śmierci
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2011)


Czas: 65min.
06:00
Kolory Świętości - św. Franciszka Ksawera Cabrini
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku. (Włochy 2006)

Reżyseria: Antonio Bumbica
Obsada: Myriam Castelli

Czas: 2min.
06:05
Ziemia Obiecana odc. 13
serial fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Po śmierci Mojżesza, Jozue zostaje nowym przywódcą Hebrajczyków i z nakazu Boga wiedzie swój lud do Kanaanu. Aby podbić Ziemię Obiecaną, stoczyć będą musieli wiele bitew. Ich pierwszym przeciwnikiem jest niepokonany król Jerycha. (Brazylia 2016)

Reżyseria: Alexandre Avancini

Czas: 50min.
06:55
Żywe kamienie
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Dokument przedstawia historię budowy nowego budynku opactwa Trapistów w Belgii. (Belgia 2012)


Czas: 50min.
06:00
Kolory Świętości - św. Jan Kanty
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku. (Włochy 2006)

Reżyseria: Antonio Bumbica
Obsada: Myriam Castelli

Czas: 2min.
06:05
Król Dawid odc. 26
serial fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Serial opowiada o życiu króla Dawida oraz o historii Izraelitów pod jego rządami. Dawid jest najmłodszym synem Jessego. Choć jest tylko pasterzem owiec, to właśnie jego na przyszłego króla Izraela namaścił prorok Samuel. Droga do korony jest jednak długa i niebezpieczna. (Brazylia 2010)

Reżyseria: Edson Spinello, Leonardo Miranda, Rogerio Passos
Obsada: Leonardo Bricio, Renata Dominguez, Maria Ribeiro, Paulo Figueiredo, Roger Gobeth

Czas: 53min.
06:00
Kolory Świętości - Św. Charbel Maklouff
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku. (Włochy 2006)

Reżyseria: Antonio Bumbica
Obsada: Myriam Castelli

Czas: 2min.
06:05
Ja jestem z wami przez wszystkie dni aż do skończenia świata
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2010)


Czas: 27min.
06:30
Legendy- klasyki niepodległości odc. 9
program rozrywkowy
Plan emisji
Rozwiń opis
W stulecie niepodległości obchodzimy również sto lat polskiej motoryzacji. LEGENDY to program pokazujący historię niezwykłych polskich pojazdów. Jeżdżąc po całym kraju odkrywamy niezwykłe historie klasyków niepodległości. Prowadzący: Jarek Pruba (Polska 2018)

Reżyseria: Karol Smulski

Czas: 20min.
06:50
Cuda Jezusa - Opętany z Gerazy odc. 5
serial fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kenante, hodowca kóz, stopniowo popada w alkoholizm i zaczyna słyszeć demoniczne głosy, które z czasem doprowadzają jego życie do ruiny. Jedynym ratunkiem okazuje się Jezus, który uwalnia go z opętania. (Brazylia 2013)

Reżyseria: João Camargo, Regis Faria, Caetano Caruso
Obsada: Bruno Padilha,  Thaís Fersoza,  Oscar Calixto

Czas: 53min.
07:00
Zbrodnie nierozliczone
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
Wstrząsające świadectwa uczestników wydarzeń, które miały miejsce w grudniu 1970 roku w Gdyni. (Polska 2010)


Czas: 29min.
07:30
Syria - Klasztor Mar Musa
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2008)


Czas: 17min.
07:50
Premiera Rekolekcje Adwentowe odc. 17
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozważania adwentowe prowadzi: (Polska 2018)


Czas: 5min.
07:55
Premiera Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
07:50
Premiera Rekolekcje Adwentowe odc. 18
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozważania adwentowe prowadzi: (Polska 2018)


Czas: 5min.
07:55
Premiera Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
07:05
Effetha - okno na świat
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2012)


Czas: 45min.
07:50
Premiera Rekolekcje Adwentowe odc. 19
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozważania adwentowe prowadzi: (Polska 2018)


Czas: 5min.
07:55
Premiera Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
07:10
Ziemia Mojego Zbawiciela - Magnifikat - Magnifikat
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2004)


Czas: 37min.
07:50
Premiera Rekolekcje Adwentowe odc. 20
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozważania adwentowe prowadzi: (Polska 2018)


Czas: 5min.
07:55
Premiera Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
07:50
Rekolekcje Adwentowe odc. 21
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozważania adwentowe prowadzi: (Polska 2018)


Czas: 5min.
07:55
Premiera Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
07:00
Ogrody papieskie
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Włochy 1993)

Reżyseria: Olivella Foresta

Czas: 25min.
07:30
Spotkania z ekologią odc. 40
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Sławomir Lewandowski

Czas: 15min.
07:45
Ocalić od zapomnienia
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
Felietony upamiętniają bohaterskich Polaków, którzy z narażeniem życia pomagali Żydom. (Polska 2018)


Czas: 10min.
07:50
Premiera Rekolekcje Adwentowe odc. 22
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozważania adwentowe prowadzi: (Polska 2018)


Czas: 5min.
07:55
Premiera Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
07:50
Premiera Rekolekcje Adwentowe odc. 23
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozważania adwentowe prowadzi: (Polska 2018)


Czas: 5min.
07:55
Premiera Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
08:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
08:15
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
08:35
Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 4min.
08:40
Świadkowie
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 30min.
08:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
08:15
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
08:40
Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 4min.
08:45
Każdy maluch to potrafi
program edukacyjny dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
Program edukacyjny dla dzieci rozwijający sprawność manualną. Prowadzący: Anna Zakrzewska (Polska 2018)


Czas: 15min.
08:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
08:15
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
08:40
Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 4min.
08:45
Przygody Monster Trucków -Ściśle tajne - Ściśle tajne
serial animowany dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
(USA 2006)

Reżyseria: Dave Beatty

Czas: 13min.
08:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
08:15
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
08:40
Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 4min.
08:45
Jezus - Królestwo bez granic - Zwiastowanie Maryi odc. 1
film animowany dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
(Włochy 1996)

Reżyseria: Jung Soo Yong

Czas: 26min.
08:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
08:15
Westerplatte Młodych
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Magazyn młodzieżowy, w którym dyskutujemy o tym, czym żyje współczesna młodzież. (Polska 2018)


Czas: 40min.
08:55
Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 4min.
08:00
Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 4min.
08:05
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
08:25
Premiera Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
08:30
Z Parlamentu Europejskiego
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Aktualne sprawy Unii Europejskiej w ocenie komentatorów. Prowadzący: Dawid Nahajowski (Belgia 2018)


Czas: 30min.
08:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
08:15
Wieś - to też Polska
program rolniczy
Plan emisji
Rozwiń opis
Wieś to też Polska - program poruszający istotne problemy polskiego rolnictwa i gospodarki żywnościowej z udziałem rolników, związkowców, przedstawicieli instytucji rolniczych działających na rzecz polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich, polityków mających wpływ na kształtowanie bezpieczeństwa żywnościowego kraju. Prowadzący: Adam Ślusarski (Polska 2018)


Czas: 70min.
Reklama
09:10
Papież Polak do Rodaków - Siedlce
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
VII Pielgrzymka Jana Pawła II do Ojczyzny (5–17 czerwca 1999) pod hasłem: "Bóg jest miłością". (Polska 1999)


Czas: 26min.
09:35
Syria - Klasztor Mar Musa
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2008)


Czas: 17min.
09:00
Kalejdoskop Młodych
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Studenci Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu opowiadają o kulisach powstania etiudy filmowej (Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Zarębski

Czas: 20min.
09:20
Express Studencki
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Podsumowanie najważniejszych uczelnianych wydarzeń minionego tygodnia. (Polska 2018)


Czas: 5min.
09:25
Sanktuaria polskie
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
09:45
Premiera Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
09:50
20 lat dla świata. Z Orawy do Afryki
film misyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Jadwiga to pomysłodawczyni akcji na rzecz Afryki, która od 17 lat łączy Orawian we wspólej pomocy dzieciom Afryki. (Polska 2017)

Reżyseria: Ks. Adam Parszywka SDB

Czas: 6min.
09:00
Na zdrowie
program poradnikowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Program poradnikowy o tematyce medycznej. Prowadzący: Alicja Stankiewicz (Polska 2018)


Czas: 20min.
09:25
Premiera Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
09:30
Filmowe Życiorysy. Laus in Ecclesia czyli w szkole św. Benedykta
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Warsztaty chorałowe w opactwie benedyktyńskim w Tyńcu, stały się inspiracją do zamyślenia się nad śpiewem gregoriańskim i jego miejscem w liturgii. (Polska 2018)


Czas: 28min.
09:10
Z wędką nad wodę w Polskę i Świat
program rozrywkowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Prowadzący: Piotr Mirecki (Polska 2018)


Czas: 25min.
09:35
Premiera Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
09:45
Premiera Duc in altum
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozważania o życiu duchowym prowadzi ks. prof. dr hab. Marek Chmielewski, wykładowca teologii duchowości na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. (Polska 2018)


Czas: 15min.
09:00
Na żywo
Telewizyjny Uniwersytet Biblijny VII rok - Katedra Egzegezy Ksiąg Historycznych (s. dr Joanna Nowińska - p. dr Maria Miduch)
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 60min.
09:00
Myśląc Ojczyzna - prof. Mieczysław Ryba
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
09:10
Premiera Spotkanie z Magdą Buczek
program religijny dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
Audycja o charakterze katechezy dla dzieci prowadzona przez założycielkę Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci Magdalenę Buczek. Prowadzący: Magdalena Buczek (Polska 2018)


Czas: 5min.
09:15
Katecheza ks. bp. Antoniego Długosza
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: o. Piotr Dettlaff CSsR

Czas: 15min.
09:30
Na żywo
Msza Święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Niedzielna Msza Święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze. (Polska 2018)


Czas: 60min.
09:25
Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 4min.
09:30
100 cudownych miejsc na świecie-Pustynia Wadi Run, Jordania - Pustynia Wadi Run, Jordania
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
100 cudów świata to seria filmów dok. opowiadających o najpiękniejszych miejscach na ziemi. Cuda natury, niesamowite budowle i nieprawdopodobne zjawiska . Ten odcinek to podróż na Pustynię Wadi Run w Jordanii. (Francja 2013)

Reżyseria: Jacques Vichet

Czas: 8min.
09:40
Tydzień z Ziemi Świętej
przegląd wydarzeń
Plan emisji
Rozwiń opis
(Izrael 2018)

Reżyseria: Cristiano Assuncao

Czas: 20min.
10:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
10:15
Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(USA 2018)


Czas: 30min.
10:45
Zew natury
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 22min.
10:00
Na żywo
Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka z Watykanu
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Spotkanie Ojca Świętego z wiernymi całego świata, poświęcone wspólnej modlitwie, rozważaniu Ewangelii i papieskiej katechezie. (Włochy 2018)


Czas: 60min.
10:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
10:15
Rozmowy niedokończone
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów. (Polska 2018)


Czas: 70min.
10:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
10:15
Rozmowy niedokończone
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów. (Polska 2018)


Czas: 70min.
10:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
10:15
Poradnik szczęśliwego małżeństwa - Czy da się żyć bez wartości? odc. 11
program poradnikowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Program pomaga kształtować osobowości narzeczonych a także młodych małżonków. Zawarte w nim treści przybliżają nauczanie Kościoła na temat małżeństwa i rodziny oraz wskazują, jak twórczo i owocnie przeżywać swój związek. (Hiszpania 2011)


Czas: 734min.
10:25
Myśląc Ojczyzna - ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
10:35
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
10:35
Przegląd Katolickiego Tygodnika "Niedziela"
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
10:40
Cuda Jezusa - Opętany z Gerazy odc. 5
serial fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kenante, hodowca kóz, stopniowo popada w alkoholizm i zaczyna słyszeć demoniczne głosy, które z czasem doprowadzają jego życie do ruiny. Jedynym ratunkiem okazuje się Jezus, który uwalnia go z opętania. (Brazylia 2013)

Reżyseria: João Camargo, Regis Faria, Caetano Caruso
Obsada: Bruno Padilha,  Thaís Fersoza,  Oscar Calixto

Czas: 53min.
10:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
10:15
Rozmowy niedokończone
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów. (Polska 2018)


Czas: 70min.
11:05
Mocni w wierze
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program pomaga rozwiać wątpliwości i daje odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące wiary. Prowadzący: ks. Jakub Nagi (Polska 2018)

Reżyseria: Karol Smulski
Obsada: ks. prof. Jan Perszon

Czas: 30min.
11:35
Myśląc Ojczyzna - prof. zw. n. med. Krzysztof Bielecki
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
11:45
Refleksje nad Psalmem XXIII odc. 10
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(USA 2008)


Czas: 7min.
11:00
Świat na wyciągnięcie ręki - Rejs na Malekulę odc. 9
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Pamiętnik filmowy Krzysztofa Kryzy z podróży po wyspach Pacyfiku. Lecę na Vanuatu. Transport między wysepkami jest tylko raz w tygodniu więc od razu płynę na Malekulę. Rankiem następnego dnia jestem w uroczym Lamap na południu wyspy, gdzie korzystam z gościny i przyglądam się przygotowaniom do wiejskiego festynu. (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Kryza

Czas: 738min.
11:20
Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
11:25
Myśląc Ojczyzna - prof. Piotr Jaroszyński
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
11:40
Prosto o gospodarce
program rozrywkowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Cykl audycji poświęcony gospodarce i finansom, przedstawiający w prosty sposób tematy takie jak: podatki, budżet państwa, prawo dla przedsiębiorców, rozwój gospodarczy. (Polska 2018)


Czas: 20min.
11:25
Myśląc Ojczyzna - Stanisław Michalkiewicz
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
11:35
Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
11:40
Mahajanga
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film opowiada o pracy polskich misjonarzy i misjonarek oraz o życiu mieszkańców „czerwonej wyspy”. Betafo, Ivato, Mahajanga, Toliara to nie tylko tytuły filmów, to także nazwy miejscowości, w których pracują siostry salezjanki oraz salezjanie. (Polska 2014)


Czas: 20min.
11:25
Głos Polski - Antoni Macierewicz - Przewodniczący Podkomisji do Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego z10.04.2010r. w Smoleńsku
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
11:35
Gol dla Ghany
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film ukazuje pracę wolontariuszy Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego „Młodzi Światu”. Dwóch młodych sportowców z Polski - Maciej Witkowski i Dawid Wiejowski prowadzi w Ghanie szkolenia pierwszej pomocy oraz treningi piłki nożnej i siatkówki. Ich praca naznaczona jest wielką motywacją i wiarą. (Polska 2011)


Czas: 18min.
11:55
Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
11:00
Na żywo
Kropelka radości
program religijny dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
W programie katecheza ks. bp. Antoniego Długosza oraz krzyżówka z telefonicznym udziałem dzieci. (Polska 2018)

Reżyseria: o. Piotr Dettlaff CSsR

Czas: 60min.
11:35
Królewna Śnieżka - Nadzieja na miłość odc. 5
serial animowany dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
Królewna Śnieżka jest tytułową bohaterką baśni braci Grimm. Wychował ją ojciec i zła macocha, gdyż matka księżniczki zmarła po urodzeniu. W wyniku knować i intryg złej królowej, Śnieżka po licznych trudach została gosposią krasnali. (Włochy 1992)


Czas: 22min.
11:25
Myśląc Ojczyzna - prof. Mirosław Piotrowski
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
11:35
Jerash – starożytne miasto Jordanii
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2006)


Czas: 12min.
11:50
Retrospekcja
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany w oparciu o wybrane wypowiedzi naukowców, ekspertów i polityków. Dokonana z szumu informacyjnego selekcja pozwala zauważyć rzeczy istotne i ocenić doniosłość prezentowanych wydarzeń. (Polska 2018)


Czas: 4min.
11:55
Premiera Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
12:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
12:03
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
12:20
Lato marzeń
film fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Siedemnastoletni Jake po śmierci ojca przeprowadza się z mamą do nadmorskiego miasteczka, mekki surferów, w którym mieszka jego dawno niewidziany dziadek. Mama znajduje pracę i nową miłość, Jake uczy się surfować i nawiązuje przyjaźnie, a także poznaje bliżej dziadka, legendę surfingu. (USA 2013)

Reżyseria: Gary Wheeler
Obsada: Eric Roberts, Adam Horner, Sydney Penny, Katie Garfield

Czas: 77min.
12:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
12:03
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
12:20
Sobowtór
film fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film rozgrywa się w latach 60. i 70. w USA. Bracia bliźniacy zostają rozdzieleni tuż po urodzeniu. Jeden z nich robi oszałamiającą karierę jako gwiazdor rocka, a drugi walczy z ambicjami przybranego ojca, który chce, by młodzieniec został pastorem tak jak on. (USA 2014)

Reżyseria: Dustin Marcellino
Obsada: Blake Rayne, Ray Liotta, Ashley Judd

Czas: 102min.
12:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
12:03
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
12:20
Po stronie prawdy
reportaż interwencyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program odsłania kulisy życia społecznego, które wymagają interwencji. Prowadzący: Adam Ślusarski, Gabriela Szreder (Polska 2018)


Czas: 60min.
12:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
12:03
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
12:20
Księga Ruth. Podróż wiary
film fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Księga Rut opowiada o wydarzeniach, jakie miały miejsce w końcu V lub na początku IV wieku p. n. Ch. Opowiada o kobiecie pochodzącej z „obcego” ludu. Ruth została szczególnie wyróżniona wśród kobiet, gdyż cała księga jest jej poświęcona i nosi jej imię. Jej skromność, pracowitość i pokora spodobały się Bogu, skoro postawił na jej drodze Noemi i jej rodzinę. Dzięki nim Rut poznaje nową religię i przyjmuje ją. Nawraca się. Czyni to świadomie. Te dwie kobiety – Noemi i Rut – ukazane są jako... (USA 1985)


Czas: 90min.
12:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
12:03
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
12:20
Warto zauważyć… w mijającym tygodniu
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem redaktorów i publicystów „Naszego Dziennika” oceniających najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 30min.
12:50
Porady Medyczne Bonifratrów
program medyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Prowadzący: br. Franciszek Chmiel OH (Polska 2018)

Reżyseria: Karol Smulski

Czas: 25min.
12:00
Na żywo
Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Cotygodniowa modlitwa "Anioł Pański" z Ojcem Świętym Franciszkiem transmitowana z Watykanu. (Włochy 2016)


Czas: 15min.
12:20
Na żywo
Wieś - to też Polska
program rolniczy
Plan emisji
Rozwiń opis
Wieś to też Polska - program poruszający istotne problemy polskiego rolnictwa i gospodarki żywnościowej z udziałem rolników, związkowców, przedstawicieli instytucji rolniczych działających na rzecz polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich, polityków mających wpływ na kształtowanie bezpieczeństwa żywnościowego kraju. Prowadzący: Adam Ślusarski (Polska 2018)


Czas: 70min.
12:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
12:03
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
12:20
Mój sekretny przyjaciel - opowieść o Aniele Stróżu
film animowany dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
Mały Angie był pewien, że ma Anioła Stróża, nawet nazwał go Mikey. Kiedy jednak jego brat Danny zaczął go wyśmiewać z tego powodu, zrodziły się w nim wątpliwości. Podczas rodzinnych wakacji zdarzyło się jednak coś, czego nigdy nie zapomni. (USA 1994)

Reżyseria: Fernando Uribe

Czas: 34min.
12:55
Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
Reklama
13:40
Marana
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Marana to krótki film o wiosce trędowatych. To dla nich swoje życie poświęcił polski jezuita, błogosławiony ojciec Jan Beyzym. (Polska 2014)


Czas: 10min.
13:50
100 cudownych miejsc na świecie. Miasto Taxco, Meksyk - Miasto Taxco, Meksyk
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
100 cudów świata to seria filmów dok. opowiadających o najpiękniejszych miejscach na ziemi. Cuda natury, niesamowite budowle i nieprawdopodobne zjawiska. Odcinek ten, to wycieczka do Taxco – niegdyś jednego z najważniejszych górniczych miast Meksyku. Wizyta w Taxco to pretekst do opowieści o skomplikowanej i trudnej historii kolonializmu. (Francja 2013)

Reżyseria: Jacques Vichet

Czas: 8min.
13:20
Chłopcy z Namugongo
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film pokazuje pracę salezjanów w Namugongo (Uganda). Dyrektorem jest tam polski salezjanin, ks. Ryszard Jóźwiak. Jest to dom dla ponad 140 chłopców ulicy, a w wakacje mieszka ich tam ponad 200. Nie muszą martwić się o to, że będą głodni, mają zapewnioną opiekę, szkołę, a w razie potrzeby także leczenie. W ramach wychowania integralnego chłopców, wychowawcy dbają także o ich rozwój w sferze duchowej. Codzienne modlitwy, niedzielne Msze Święte, nauka katechizmu, przygotowanie do przyjęcia... (Polska 2012)


Czas: 37min.
13:50
Kolory Świętości - św. Piotr Kanizjusz
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku. (Włochy 2006)

Reżyseria: Antonio Bumbica
Obsada: Myriam Castelli

Czas: 2min.
13:55
Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
13:20
Siódmy sakrament
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program edukacyjny dla małżeństw poruszający szeroki zakres tematów dotyczących życia małżeńskiego i rodzinnego. Prowadzący: Anna Zakrzewska (Polska 2018)


Czas: 25min.
13:45
Premiera Ocalić od zapomnienia
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
Felietony upamiętniają bohaterskich Polaków, którzy z narażeniem życia pomagali Żydom. (Polska 2018)


Czas: 10min.
13:55
Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
13:30
Papież Polak do Rodaków: VII Pielgrzymka Jana Pawła II do Ojczyzny (5–17 czerwca 1999) pod hasłem: "Bóg jest miłością". - Sandomierz -VII Pielgrzymka Jana Pawła II do Ojczyzny (5–17 czerwca 1999) pod hasłem: "Bóg jest miłością".
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
VII Pielgrzymka Jana Pawła II do Ojczyzny (5–17 czerwca 1999) pod hasłem: "Bóg jest miłością". (Polska 1999)


Czas: 23min.
13:55
Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
13:00
Procesja dziejów
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Barwny pochód osób w strojach z różnych epok historii Polski począwszy od Mieszka I i Dobrawy, poprzez polskich władców, wybitnych naukowców, polityków i żołnierzy wyklętych. (Polska 2017)


Czas: 16min.
13:20
Koncert życzeń
program rozrywkowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Telewizyjny koncert życzeń to wspaniała okazja, do złożenia życzeń w wyjątkowy sposób. Prowadzący: Monika Kordowska, Przemysław Szymczyk (Polska 2018)


Czas: 50min.
14:00
Mojżesz - 10 przykazań odc. 104
serial fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
"Po długiej wędrówce przez pustynię Mojżesz dociera wreszcie do Egiptui spotyka się z faraonem Ramzesem. Po tym spotkaniu pozostaje jednakwięcej pytań niż odpowiedzi. Hebrajczycy zaczynają się buntować, wobecczego Ramzes karze ich zwiększając ucisk za każdym razem, gdy okażą munieposłuszeństwo. Lud wybrany zaczyna szemrać przeciwko Mojżeszowi." (Brazylia 2015)

Reżyseria: Alexandre Avancini
Obsada: Roberta Santiago,  Mel Lisboa,  Zécarlos Machado

Czas: 46min.
14:50
Joanna de Arc - Pod sztandarami wiary
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film przedstawia nowe spojrzenie na postać Dziewicy Orleańskiej znanej głównie jako francuska bohaterkanarodowa, która porwała rodaków do zwycięskiej walki z angielskim okupantem i spłonęła na stosie Widząc w niej symbol odwagi, nadziei i wierności sprawie, zapominamy często, że kierowało nią poczucie misji powierzonej przez Boga. Całym życiem naśladowała Chrystusa, który był jej siła i światłem. Walczyła i umarła pod sztandarem wiary. (Francja 2012)

Reżyseria: Armand Isnard

Czas: 52min.
14:05
Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
14:10
Słuchajcie uważnie
film fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Jest lato roku 1970. 75-letni Jonathan Sperry, bierze pod swoje skrzydła trójkę chłopców: Dustina, Alfreda i Marka. Przekazuje im Słowo Boże, uczy chrześcijańskiego miłosierdzia i dobroci. Poruszająca historia przypominająca o tym, jak ważna jest obecność Boga w naszym życiu. (USA 2009)

Reżyseria: Rich Christiano
Obsada: Gavin MacLeod, Jansen Panettiere, Robert Guillaume

Czas: 96min.
14:00
Proces przeciwko szatanowi
film fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Jest to australijska komedia o młodym mężczyźnie, który zrozpaczony przeżytymi nieszczęściami postanawia wytoczyć proces szatanowi i oskarżyć go o wszystkie bolączki ludzkości. Akcja toczy się na sali sądowej Międzynarodowego Trybunału Praw Człowieka. Obie strony przedstawiają swoje argumenty i świadków. Szala przechyla się raz na jedną, raz na drugą stronę, ale w efekcie młodzieniec wygrywa i upokarza szatana. Budzi się wówczas i okazuje się, że był to tylko sen, jednak dzięki niemu młody... (USA 2010)

Reżyseria: E. James Wright, Richard Smith
Obsada: Malcolm Mcdowell, Shannen Fields, corbin Bernsen, Tom Sizemore, Bart Bronson, Jenifer Skyler, Jeff Gannon, Annie Lee, Dennis Cole.

Czas: 97min.
14:00
„Będę jej głównym Patronem” - Andrzej Bobola 1809 r.
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Św. Andrzej Bobola żył w niespokojnych czasach na przełomie XVI i XVII wieku, w Europie rozdartej podziałami religijnymi i politycznymi. Bardzo wielu wiernych siłą wcielonych do Cerkwi, powracało do wspólnoty Kościoła katolickiego. Jednym z głównych promotorów nawróceń na Polesiu był św. Andrzej. Film opowiada o życiu i męczeńskiej śmierci oraz o kulcie świętego. Odwiedzamy miejsca związane z życiem św. Andrzeja: Strachocinę i Muzeum Św. Andrzeja Boboli w Warszawie. (Polska 2015)

Reżyseria: Edyta Szostek

Czas: 45min.
14:45
Pocztówka z Indii - Dom Matki Teresy z Kalkuty
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2014)


Czas: 6min.
14:55
Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 4min.
14:00
Jimmy
film fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Piękna, ale zarazem dramatyczna historia osadzona w małym miasteczku w stanie Georgia zaraz przy granicy z Alabamą. Głównym bohaterem jest Jimmy Mitchell - upośledzony psychicznie chłopiec. W tej historii los jednak postanowił uczynić go najważniejszą postacią i pokazać ile dobra może dać od siebie człowiek uważany za bezwartościowego. (USA 2013)

Reżyseria: Mark Freiburber
Obsada: Patrick Fabian, Kelly Carlson, Jan Colletti

Czas: 91min.
14:00
Siedem - cztery
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kto znał Jastarnię na Półwyspie Helskim przed laty, odwiedzając ją teraz nadziwić się nie może, jak bardzo ta rybacka niegdyś wioska zmieniła się i stała się turystycznym miasteczkiem. Z roku na rok, coraz mniej jest tych co rybaczą. Na szczęście zostali jeszcze bracia Kohnke. Wypływamy z nimi w morze kutrem JAS-74, próbując choć trochę zrozumieć tych, którzy o Jastarni mówią, że tu jest ich początek i koniec. (Polska 2017)


Czas: 55min.
14:55
Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
14:10
Świat Biblii - Narodziny i dzieciństwo Jezusa
film fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
(USA 1983)

Reżyseria: Arnon Zuckerman, Ardon Albrecht

Czas: 46min.
15:40
Misyjna Eucharystia w Gahunga
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film opowiada o posłudze misyjnej oo. Karmelitów Bosych (Rwanda 2015)


Czas: 7min.
15:50
Premiera Ma się rozumieć
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program odpowiadający na szerokie spektrum pytań związanych z wiarą imoralnością Prowadzący: o. Leonard Bielecki OFM, o.Franciszek Chodkowski OFM (Polska 2018)

Reżyseria: Anna Zakrzewska

Czas: 8min.
15:50
Premiera Ma się rozumieć
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program odpowiadający na szerokie spektrum pytań związanych z wiarą imoralnością Prowadzący: o. Leonard Bielecki OFM, o.Franciszek Chodkowski OFM (Polska 2018)

Reżyseria: Anna Zakrzewska

Czas: 8min.
15:40
Premiera 100 cudownych miejsc na świecie. Wzgórze Victorii, Hong Kong, Chiny - Wzgórze Victorii, Hong Kong, Chiny
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
100 cudów świata to seria filmów dok. opowiadających o najpiękniejszych miejscach na ziemi. Cuda natury, niesamowite budowle i nieprawdopodobne zjawiska. W tym odcinku wejdziemy na Wzgórze Wiktorii - najwyższe wzniesienie na wyspie Hongkong i w całej byłej kolonii. Z wysokość 552 m n.p.m. rozciąga się przepiękny widok na miasto. (Francja 2013)

Reżyseria: Jacques Vichet

Czas: 8min.
15:50
Premiera Ma się rozumieć
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program odpowiadający na szerokie spektrum pytań związanych z wiarą imoralnością Prowadzący: o. Leonard Bielecki OFM, o.Franciszek Chodkowski OFM (Polska 2018)

Reżyseria: Anna Zakrzewska

Czas: 8min.
15:00
Modlitwa w Godzinie Miłosierdzia Koronką do Bożego Miłosierdzia
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
„Ile razy usłyszysz, jak zegar bije trzecią godzinę, zanurzaj się cała w miłosierdziu Moim, uwielbiając i wysławiając je; wzywaj jego wszechmocy dla świata całego, a szczególnie dla biednych grzeszników (Dz. 1572)”. Modlitwą w Godzinie Miłosierdzia i Koronką do Miłosierdzia Bożego wypraszamy łaski dla siebie i całego świata, zgodnie z obietnicą Jezusa daną św. Faustynie: „W godzinie tej uprosisz wszystko dla siebie i dla innych, jeżeli to będzie zgodne z wolą Bożą i jeżeli nasza modlitwa... (Polska 2018)


Czas: 20min.
15:20
Premiera Mocni w wierze
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program pomaga rozwiać wątpliwości i daje odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące wiary. Prowadzący: ks. Jakub Nagi (Polska 2018)

Reżyseria: Karol Smulski
Obsada: ks. prof. Jan Perszon

Czas: 30min.
15:50
Premiera Ma się rozumieć
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program odpowiadający na szerokie spektrum pytań związanych z wiarą imoralnością Prowadzący: o. Leonard Bielecki OFM, o.Franciszek Chodkowski OFM (Polska 2018)

Reżyseria: Anna Zakrzewska

Czas: 8min.
15:30
Premiera Wierzę w Boga
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
15:45
Premiera Spotkania z ekologią odc. 40
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Sławomir Lewandowski

Czas: 15min.
15:00
Kosmos
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film ten to fascynująca podróż, w trakcie której znajdziesz odpowiedź na wiele pytań. Ile lat będzie świeciło Słońce? Czy poza Ziemią jest życie? Jak na gwiazdy patrzył Kopernik? Do czego porównywali je Szekspir, Mickiewicz i Norwid? (Polska 2006)


Czas: 56min.
15:00
Ostatni gram odwagi
film fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Jest to film o amerykańskim emerytowanym wojskowym z małego miasteczka, którego syn ginie na wojnie i który podejmuje walkę o przywrócenie obchodów Świąt Bożego Narodzenia. (USA 2012)

Reżyseria: Darrel Campbell, Kevin McAfee
Obsada: Marshall Teague, Jennifer O'Neill, Fred Williamson, Rusty Joiner, Hunter Gomez

Czas: 94min.
16:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
16:10
Premiera Jestem mamą
program poradnikowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Przed rodzicami oczekującymi narodzin dziecka staje sporo wyzwań. Pojawia się też wiele pytań, na które szukają odpowiedzi. Poradnik „Jestem mamą” wychodzi naprzeciw tym wątpliwościom, próbując rozwiać przynajmniej niektóre z nich. (Polska 2018)

Reżyseria: Rafał Gruszczyński
16:30
Premiera Kalejdoskop Młodych
Plan emisji
Rozwiń opis



Czas: 20min.
16:50
Premiera Express Studencki
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Podsumowanie najważniejszych uczelnianych wydarzeń minionego tygodnia. (Polska 2018)


Czas: 5min.
16:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
16:10
Premiera Na zdrowie
program poradnikowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Program poradnikowy o tematyce medycznej. Prowadzący: Alicja Stankiewicz (Polska 2018)


Czas: 20min.
16:30
Serce Afryki
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Życie w gorącym Czadzie to wielkie wyzwanie. Centralne położenie kraju bez dostępu do morza, trudne warunki klimatyczne, częste susze i brak wody skutkują biedą. Widać ją wszędzie. Ma różne oblicza. (Polska 2015)


Czas: 29min.
16:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
16:10
Premiera Z wędką nad wodę w Polskę i Świat
program rozrywkowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Prowadzący: Piotr Mirecki (Polska 2018)


Czas: 25min.
16:35
Premiera Porady Medyczne Bonifratrów
program medyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Prowadzący: br. Franciszek Chmiel OH (Polska 2018)

Reżyseria: Karol Smulski

Czas: 25min.
16:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
16:10
Siódmy sakrament
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program edukacyjny dla małżeństw poruszający szeroki zakres tematów dotyczących życia małżeńskiego i rodzinnego. Prowadzący: Anna Zakrzewska (Polska 2018)


Czas: 25min.
16:35
Premiera Świat na wyciągnięcie ręki. Amazonia odc. 1
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Krzysztof Kryza
16:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
16:10
Ogrody papieskie
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Włochy 1993)

Reżyseria: Olivella Foresta

Czas: 25min.
16:35
Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
16:40
Premiera Legendy- klasyki niepodległości odc. 9
program rozrywkowy
Plan emisji
Rozwiń opis
W stulecie niepodległości obchodzimy również sto lat polskiej motoryzacji. LEGENDY to program pokazujący historię niezwykłych polskich pojazdów. Jeżdżąc po całym kraju odkrywamy niezwykłe historie klasyków niepodległości. Prowadzący: Jarek Pruba (Polska 2018)

Reżyseria: Karol Smulski

Czas: 20min.
16:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
16:10
Premiera Koncert życzeń
program rozrywkowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Telewizyjny koncert życzeń to wspaniała okazja, do złożenia życzeń w wyjątkowy sposób. Prowadzący: Monika Kordowska, Przemysław Szymczyk (Polska 2018)


Czas: 50min.
16:35
Święty Mikołaj - historia prawdziwa
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Ten film to spojrzenie na historię św. Mikołaja poprzez fakty historyczne, dowody archeologiczne, ale także z punktu widzenia wiary i współczesnej liturgii. (USA 2015)

Reżyseria: Stuart Lachlan Bennett

Czas: 55min.
17:00
Premiera 100 cudownych miejsc na świecie. Palenque, miasto Majów, Meksyk - Palenque, miasto Majów, Meksyk
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
100 cudów świata to seria filmów dok. opowiadających o najpiękniejszych miejscach na ziemi. Cuda natury, niesamowite budowle i nieprawdopodobne zjawiska. W tym odcinku odwiedzimy Palenque – ruiny na terenie obecnego Meksyku, które są wciąż żywym wspomnieniem. (Francja 2013)

Reżyseria: Jacques Vichet

Czas: 8min.
17:10
Premiera Prosto o gospodarce
program rozrywkowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Cykl audycji poświęcony gospodarce i finansom, przedstawiający w prosty sposób tematy takie jak: podatki, budżet państwa, prawo dla przedsiębiorców, rozwój gospodarczy. (Polska 2018)


Czas: 20min.
17:30
Premiera Okiem kamery
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 25min.
17:55
Rekolekcje Adwentowe odc. 17
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozważania adwentowe prowadzi: (Polska 2018)


Czas: 5min.
17:00
Na żywo
Po stronie prawdy
reportaż interwencyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program odsłania kulisy życia społecznego, które wymagają interwencji. Prowadzący: Adam Ślusarski, Gabriela Szreder (Polska 2018)


Czas: 60min.
17:55
Rekolekcje Adwentowe odc. 18
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozważania adwentowe prowadzi: (Polska 2018)


Czas: 5min.
17:00
Premiera Przegląd Tygodnika Rodzin Katolickich "Źródło"
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
17:05
Betafo
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film opowiada o pracy polskich misjonarzy i misjonarek oraz o życiu mieszkańców „czerwonej wyspy”. Betafo, Ivato, Mahajanga, Toliara to nie tylko tytuły filmów, to także nazwy miejscowości, w których pracują siostry salezjanki oraz salezjanie. (Polska 2014)


Czas: 23min.
17:30
Premiera Okiem kamery
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 25min.
17:55
Rekolekcje Adwentowe odc. 19
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozważania adwentowe prowadzi: (Polska 2018)


Czas: 5min.
17:00
Życie Matki Teresy z Kalkuty
film animowany dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
Film animowany dla dzieci przedstawiający życie bł. Matki Teresy z Kalkuty. (Hiszpania 2003)

Reżyseria: Cristobal Guerrero

Czas: 23min.
17:25
Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
17:30
Premiera Okiem kamery
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 30min.
17:55
Rekolekcje Adwentowe odc. 20
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozważania adwentowe prowadzi: (Polska 2018)


Czas: 5min.
17:00
Premiera Z Parlamentu Europejskiego
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Aktualne sprawy Unii Europejskiej w ocenie komentatorów. Prowadzący: Dawid Nahajowski (Belgia 2018)


Czas: 30min.
17:30
Premiera Okiem kamery
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 25min.
17:55
Rekolekcje Adwentowe odc. 21
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozważania adwentowe prowadzi: (Polska 2018)


Czas: 5min.
17:00
Premiera Tam, gdzie Bóg płacze
serial dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Seria filmów dokumentalnych poświęcona sytuacji chrześcijan na świecie. (Polska 2018)


Czas: 30min.
17:30
Premiera Okiem kamery
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 25min.
17:55
Rekolekcje Adwentowe odc. 22
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozważania adwentowe prowadzi: (Polska 2018)


Czas: 5min.
17:30
Premiera Okiem kamery
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 25min.
17:55
Rekolekcje Adwentowe odc. 23
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozważania adwentowe prowadzi: (Polska 2018)


Czas: 5min.
Reklama
18:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
18:05
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
18:15
Na żywo
Rozmowy niedokończone
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów. (Polska 2018)


Czas: 70min.
18:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
18:05
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
18:15
Na żywo
Rozmowy niedokończone
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów. (Polska 2018)


Czas: 70min.
18:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
18:05
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
18:15
Na żywo
Rozmowy niedokończone
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów. (Polska 2018)


Czas: 70min.
18:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
18:05
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
18:15
Na żywo
Westerplatte Młodych
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Magazyn młodzieżowy, w którym dyskutujemy o tym, czym żyje współczesna młodzież. (Polska 2018)


Czas: 40min.
18:55
Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
18:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
18:05
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
18:15
Na żywo
Rozmowy niedokończone
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów. (Polska 2018)


Czas: 70min.
18:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
18:05
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
18:15
Na żywo
Rozmowy niedokończone
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów. (Polska 2018)


Czas: 70min.
18:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
18:05
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
18:15
Premiera Życzenia Bożonarodzeniowe Pasterzy Kościoła Katolickiego w Polsce
program kulturalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Świąteczne spotkanie z Pasterzami Kościoła Katolickiego w Polsce przy dźwiękach kolęd i pastorałek. (Polska 2018)


Czas: 5min.
18:20
Kantata "Anioł pasterzom mówił"
koncert
Plan emisji
Rozwiń opis
Kantata bożonarodzeniowa skomponowana przez Rafała Atroszczaka w wykonaniu Chóru i Orkiestry Kameralnej „NICOLAUS” z Kraczkowej. (Polska 2017)


Czas: 1080min.
18:40
Premiera Kolędy i Pastorałki w wykonaniu zespołu NAZARET
Plan emisji
Rozwiń opis
Kolędy i Pastorałki w wykonaniu zespołu NAZARET - Bochnia 07.01.2018


Czas: 45min.
19:25
Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
19:30
Premiera Każdy maluch to potrafi
program edukacyjny dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
Program edukacyjny dla dzieci rozwijający sprawność manualną. Prowadzący: Anna Zakrzewska (Polska 2018)


Czas: 15min.
19:45
Na żywo
Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
19:25
Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
19:30
Przygody Monster Trucków -Ściśle tajne - Ściśle tajne
serial animowany dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
(USA 2006)

Reżyseria: Dave Beatty

Czas: 13min.
19:45
Na żywo
Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
19:25
Premiera Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
19:30
Jezus - Królestwo bez granic - Zwiastowanie Maryi odc. 1
film animowany dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
(Włochy 1996)

Reżyseria: Jung Soo Yong

Czas: 26min.
19:00
Na żywo
Warto zauważyć… w mijającym tygodniu
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem redaktorów i publicystów „Naszego Dziennika” oceniających najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 30min.
19:30
Premiera Opowieści Theo - Posłuszeństwo pełne miłości odc. 3
serial animowany dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
Profesor Teo w zabawny sposób naucza Słowa Bożego i opowiada jak żyć zgodnie z nim. (USA 2010)

Reżyseria: Michael Joens

Czas: 9min.
19:45
Na żywo
Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
19:25
Przegląd Katolickiego Tygodnika "Niedziela"
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
19:30
Premiera Katecheza ks. bp. Antoniego Długosza
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: o. Piotr Dettlaff CSsR

Czas: 15min.
19:45
Na żywo
Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
19:25
Premiera Retrospekcja
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany w oparciu o wybrane wypowiedzi naukowców, ekspertów i polityków. Dokonana z szumu informacyjnego selekcja pozwala zauważyć rzeczy istotne i ocenić doniosłość prezentowanych wydarzeń. (Polska 2018)


Czas: 4min.
19:30
Moja katolicka rodzina - Święta Teresa od Jezusa: Wartość Modlitwy i Pracy
serial animowany dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
Seria filmów animowanych dla dzieci przybliżająca życie świętych i błogosławionych. (USA 2008)

Reżyseria: Cristóbal Guerrero

Czas: 23min.
19:25
Premiera Życzenia Bożonarodzeniowe Pasterzy Kościoła Katolickiego w Polsce
program kulturalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Świąteczne spotkanie z Pasterzami Kościoła Katolickiego w Polsce przy dźwiękach kolęd i pastorałek. (Polska 2018)


Czas: 5min.
19:30
Opowieść wigilijna
film animowany dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
(USA 1996)

Reżyseria: Keith Bateman

Czas: 27min.
20:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
20:20
Na żywo
Różaniec
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Codzienna modlitwa z udziałem Widzów Telewizji TRWAM i Słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi. (Polska 2018)


Czas: 30min.
20:50
Premiera Myśląc Ojczyzna - prof. Piotr Jaroszyński
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
20:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
20:20
Na żywo
Różaniec
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Codzienna modlitwa z udziałem Widzów Telewizji TRWAM i Słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi. (Polska 2018)


Czas: 30min.
20:50
Premiera Myśląc Ojczyzna - Stanisław Michalkiewicz
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
20:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
20:20
Na żywo
Różaniec
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Codzienna modlitwa z udziałem Widzów Telewizji TRWAM i Słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi. (Polska 2018)


Czas: 30min.
20:50
Premiera Głos Polski - Antoni Macierewicz - Przewodniczący Podkomisji do Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego z10.04.2010r. w Smoleńsku
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
20:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
20:20
Na żywo
Różaniec
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Codzienna modlitwa z udziałem Widzów Telewizji TRWAM i Słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi. (Polska 2018)


Czas: 30min.
20:50
Premiera Myśląc Ojczyzna - ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
20:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
20:20
Na żywo
Różaniec
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Codzienna modlitwa z udziałem Widzów Telewizji TRWAM i Słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi. (Polska 2018)


Czas: 30min.
20:50
Premiera Myśląc Ojczyzna - prof. Mieczysław Ryba
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
20:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
20:20
Na żywo
Różaniec
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Codzienna modlitwa z udziałem Widzów Telewizji TRWAM i Słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi. (Polska 2018)


Czas: 30min.
20:50
Premiera Myśląc Ojczyzna - prof. Mirosław Piotrowski
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
20:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
20:20
Na żywo
Różaniec
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Codzienna modlitwa z udziałem Widzów Telewizji TRWAM i Słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi. (Polska 2018)


Czas: 30min.
20:50
Premiera Życzenia Bożonarodzeniowe Pasterzy Kościoła Katolickiego w Polsce
program kulturalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Świąteczne spotkanie z Pasterzami Kościoła Katolickiego w Polsce przy dźwiękach kolęd i pastorałek. (Polska 2018)


Czas: 10min.
21:00
Na żywo
Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:20
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
21:40
Na żywo
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:00
Na żywo
Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:20
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
21:40
Na żywo
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata, nauki, politologii, dziennikarstwa, religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:00
Na żywo
Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:20
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
21:40
Na żywo
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata, nauki, politologii, dziennikarstwa, religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:00
Na żywo
Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:20
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
21:40
Na żywo
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:00
Na żywo
Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:20
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
21:40
Na żywo
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:00
Na żywo
Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:20
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
21:40
Święty Franciszek i brat Leon
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Fabularyzowany dokument opowiadający o początkach wspólnoty franciszkańskiej. Leon z Asyżu był spowiednikiem św. Franciszka, wykształconym kapłanem, biegłym w kaligrafii, a równocześnie dobrotliwym i prostodusznym człowiekiem. Nazywany przez Franciszka "Owieczką Bożą" stał się jego sekretarzem, najbliższym przyjacielem i powiernikiem. Sceny fabularne przybliżają nam relacje między braćmi, a wybitni franciszkanie - postać i zasługi brata Leona. (Włochy 2011)

Reżyseria: Fabrizio Benincampi
Obsada: Raffaele Ottolenghi, Michele Mietto, Stefano Venarucci, Giuseppe Menzolini, Carlo Dalla Costa, Valerio Amoruso, Giuseppe Brizi

Czas: 37min.
21:00
Na żywo
Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:25
Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
21:30
Na żywo
Pasterka pod przewodnictwem Ojca Świętego Franciszka
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Msza Święta w uroczystość Narodzenia Pańskiego sprawowana w Bazylice św. Piotra w Watykanie. (Włochy 2018)


Czas: 120min.
22:00
Słuchajcie uważnie
film fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Jest lato roku 1970. 75-letni Jonathan Sperry, bierze pod swoje skrzydła trójkę chłopców: Dustina, Alfreda i Marka. Przekazuje im Słowo Boże, uczy chrześcijańskiego miłosierdzia i dobroci. Poruszająca historia przypominająca o tym, jak ważna jest obecność Boga w naszym życiu. (USA 2009)

Reżyseria: Rich Christiano
Obsada: Gavin MacLeod, Jansen Panettiere, Robert Guillaume

Czas: 96min.
22:00
Proces przeciwko szatanowi
film fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Jest to australijska komedia o młodym mężczyźnie, który zrozpaczony przeżytymi nieszczęściami postanawia wytoczyć proces szatanowi i oskarżyć go o wszystkie bolączki ludzkości. Akcja toczy się na sali sądowej Międzynarodowego Trybunału Praw Człowieka. Obie strony przedstawiają swoje argumenty i świadków. Szala przechyla się raz na jedną, raz na drugą stronę, ale w efekcie młodzieniec wygrywa i upokarza szatana. Budzi się wówczas i okazuje się, że był to tylko sen, jednak dzięki niemu młody... (USA 2010)

Reżyseria: E. James Wright, Richard Smith
Obsada: Malcolm Mcdowell, Shannen Fields, corbin Bernsen, Tom Sizemore, Bart Bronson, Jenifer Skyler, Jeff Gannon, Annie Lee, Dennis Cole.

Czas: 97min.
22:00
Ziemia Mojego Zbawiciela - Magnifikat - Magnifikat
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2004)


Czas: 37min.
22:40
Z wędką nad wodę w Polskę i Świat
program rozrywkowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Prowadzący: Piotr Mirecki (Polska 2018)


Czas: 25min.
22:00
Premiera Ziemia Obiecana odc. 13
serial fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Po śmierci Mojżesza, Jozue zostaje nowym przywódcą Hebrajczyków i z nakazu Boga wiedzie swój lud do Kanaanu. Aby podbić Ziemię Obiecaną, stoczyć będą musieli wiele bitew. Ich pierwszym przeciwnikiem jest niepokonany król Jerycha. (Brazylia 2016)

Reżyseria: Alexandre Avancini

Czas: 50min.
22:50
Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
22:55
Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
22:00
Król Dawid odc. 26
serial fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Serial opowiada o życiu króla Dawida oraz o historii Izraelitów pod jego rządami. Dawid jest najmłodszym synem Jessego. Choć jest tylko pasterzem owiec, to właśnie jego na przyszłego króla Izraela namaścił prorok Samuel. Droga do korony jest jednak długa i niebezpieczna. (Brazylia 2010)

Reżyseria: Edson Spinello, Leonardo Miranda, Rogerio Passos
Obsada: Leonardo Bricio, Renata Dominguez, Maria Ribeiro, Paulo Figueiredo, Roger Gobeth

Czas: 53min.
22:55
Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
22:20
W góreckim domku ogrodnika
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2002)


Czas: 15min.
22:35
Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
22:40
Premiera Tydzień z Ziemi Świętej
przegląd wydarzeń
Plan emisji
Rozwiń opis
(Izrael 2018)

Reżyseria: Cristiano Assuncao

Czas: 20min.
23:40
Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
23:45
Toliara
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film opowiada o pracy polskich misjonarzy i misjonarek oraz o życiu mieszkańców „Czerwonej Wyspy”. Betafo, Ivato, Mahajanga, Toliara - właśnie tam spotkamy siostry salezjanki oraz salezjanów posługujących na Madagaskarze. (Polska 2014)


Czas: 17min.
23:40
Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
23:45
Ivato
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film opowiada o pracy polskich misjonarzy i misjonarek oraz o życiu mieszkańców „Czerwonej Wyspy”. Betafo, Ivato, Mahajanga, Toliara - właśnie tam spotkamy siostry salezjanki oraz salezjanów posługujących na Madagaskarze. (Polska 2014)


Czas: 15min.
23:05
Zakon Marianistów
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film przedstawia dzieje niewielkiego zgromadzenia bezhabitowego zwanego Towarzystwem Maryi. Jego głównym celem jest kształcenie i katolickie wychowanie młodzieży w przymierzu z Maryją. Skupia księży, braci i siostry zakonne oraz zaangażowane osoby świeckie. W filmie poznajemy jego pomysłodawcę i założyciela, błogosławionego ojca Chaminade i jego współpracowników. Doświadczeni terrorem rewolucji francuskiej, poświęcili życie dziełu rechrystianizacji spustoszonej Francji. (Francja 2017)

Reżyseria: Armand Isnard

Czas: 51min.
23:00
Żywe kamienie
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Dokument przedstawia historię budowy nowego budynku opactwa Trapistów w Belgii. (Belgia 2012)


Czas: 50min.
23:50
Trzy wyspy - trzy światy
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Filmowa wizyta na trzech wyspach Pacyfiku: Robinsona Cruzoe (Juan Fernandez), Madre de Dios (w archipelagu chilijskiej Patagonii) i Rapa Nui (Wyspie Wielkanocnej). Film przedstawia pierwszą polską ekspedycję, która otrzymała prestiżową flagę The Explorers Club. Wyprawą kierował Andrzej Ciszewski. (Polska 2006)

Reżyseria: Andrzej Ciszewski, Prof. Zdzislaw Jan Ryn, Grzegorz Gaj

Czas: 8min.
23:00
Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
23:05
Siedem - cztery
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kto znał Jastarnię na Półwyspie Helskim przed laty, odwiedzając ją teraz nadziwić się nie może, jak bardzo ta rybacka niegdyś wioska zmieniła się i stała się turystycznym miasteczkiem. Z roku na rok, coraz mniej jest tych co rybaczą. Na szczęście zostali jeszcze bracia Kohnke. Wypływamy z nimi w morze kutrem JAS-74, próbując choć trochę zrozumieć tych, którzy o Jastarni mówią, że tu jest ich początek i koniec. (Polska 2017)


Czas: 55min.
23:00
Premiera Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(USA 2018)


Czas: 30min.
23:30
Legendy- klasyki niepodległości
program rozrywkowy
Plan emisji
Rozwiń opis
W stulecie niepodległości obchodzimy również sto lat polskiej motoryzacji. LEGENDY to program pokazujący historię niezwykłych polskich pojazdów. Jeżdżąc po całym kraju odkrywamy niezwykłe historie klasyków niepodległości. Prowadzący: Jarek Pruba (Polska 2018)

Reżyseria: Karol Smulski

Czas: 20min.
23:50
Chingola
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2010)


Czas: 10min.
23:30
Premiera Mojżesz - 10 przykazań odc. 105
serial fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Brazylia 2015)

Reżyseria: Alexandre Avancini
Obsada: Roberta Santiago,  Mel Lisboa,  Zécarlos Machado

Czas: 45min.
00:00
Programy powtórkowe
Plan emisji
00:00
Programy powtórkowe
Plan emisji
00:00
Programy powtórkowe
Plan emisji
00:00
Programy powtórkowe
Plan emisji
00:00
Programy powtórkowe
Plan emisji
00:00
Programy powtórkowe
Plan emisji
Rozwiń opis
(2018)

00:15
Programy powtórkowe
Plan emisji
Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info