Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-03-29 - ramówka, emisje

2019-03-29 Pokaż dziś

06:00

Lotnisko pełne zwierząt, odc. 2

Debs opiekuje się papugą. Z kolei Stuart musi umieścić yorkshire terriera we właściwym samolocie. Czy Ross schwyta mundżaka chińskiego, który ukrył się w pobliżu pasa startowego?

  Godziny emisji Lotnisko pełne zwierząt

06:30

Projekt AKWARIUM: Prawdziwe akwaria Beverly Hills

Erika Girardi z programu "Żony Beverly Hills" potrzebuje nowego akwarium. Oczywiście, ta kalifornijska diwa wie doskonale czego chce. W akwarium ma zamieszkać ośmiornica!

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe: Brazylia

Wizjoner i zaklinacz drzew Pete Nelson wraz ze swoją ekipą buduje niezwykłe, nowatorskie, ekscentryczne i niewiarygodne kryjówki oraz domki na drzewach.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Punkt zwrotny

Oto najbardziej zaangażowany i pełen pasji weterynarz w całym Denver, razem ze swoimi klapkami, długimi włosami i tatuażami. Klinika weterynaryjna Planned Pethood Plus zaprasza!

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksza Arktyka: Islandia - kraina ognia I lodu

Oto piękna Islandia. Widzowie poznają jej surowe piękno w różnych porach roku, podziwiając niezwykłe gatunki żyjących tu zwierząt, m.in. lisa polarnego i atlantyckich maskonurów.

  Godziny emisji Najdziksza Arktyka

Reklama
10:00

Kłopotliwe zwierzaki: Nie dotykaj

Oto kolejne rozbrykane pupile. Właściciele zastanawiają się nad inteligencją swego psa. Przebiegła suczka buldoga myśli, że wszystko należy do niej. Kot kleptoman okrada sąsiadów.

  Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

11:00

Tajemnice syren

Jon Frankel spotyka biologa morskiego, który twierdzi, że legendarne syreny istnieją naprawdę. Czy uda mu się znaleźć wiarygodne źródło informacji o tych istotach?

  Godziny emisji Tajemnice syren

12:00

Alaska: Przetrwać na krańcu świata: Łowca trofeów

Uczestnicy niezwykłej ekspedycji walczą o przetrwanie w pięknej, lecz niebezpiecznej dziczy. Do zaśnieżonej krainy przybywa nowa grupa ochotników.

  Godziny emisji Alaska: Przetrwać na krańcu świata

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Najcenniejszy szczeniak

Para, która niedawno straciła psa, szuka nowego przyjaciela rodziny. Ekipa zabiera Hannah i Caleba na zawody szczeniaków.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Śledząc panią Daisy

Drobniutki Dexter zaledwie wrócił do domu, a już znęca się nad Daisy. Corey kupił Sarze Givera na urodzony, lecz teraz chętnie by go zwrócił.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Houston: Huragan Ike

Charles Jantzen i jego zespół mają do wykonania wyjątkowo trudne zadanie. Muszą uratować setki porzuconych zwierząt domowych, które znalazły się w tragicznej sytuacji.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

16:00

Projekt AKWARIUM, odc. 13

Wayde King i Brett Raymer — przyjaciele, wspólnicy i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów, Acrylic Tank Manufacturing (ATM).

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Na dnie morza

Lucas Congdon ma stworzyć wodny pokój, w którym mogłaby żyć syrena. Stali klienci zakochani w morskich klimatach proszą by odnowił ich niewielki basen.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Pogromcy trawki

Arsenault współpracuje z policją, obserwując plantację marihuany. Courtney ma do czynienia z wyjątkowo kłującym zwierzęciem i robi co może, aby nie dać się zranić.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Kłopotliwe zwierzaki: Psia obsesja

Od psa, który obsesyjnie kopie doły pod domem właścicieli, po kota włamywacza, który kradnie ryby z zamrażarki. Oto najbardziej rozbrykane pupile, jakie można sobie wyobrazić.

  Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

Reklama
20:00

Kubański rekin gigant: Cuban Shark

Obserwacja populacji żarłaczy białych w niezbadanych wodach oceanu zbliżają amerykańskich i kubańskich naukowców.

  Godziny emisji Kubański rekin gigant

21:00

Premiera Strażnicy Alaski: Nauka latania

Rex, pies Roba, przejdzie test, który zadecyduje o możliwości ich dalszej współpracy. Laura z powietrza obserwuje populację łabędzi trąbiących.

  Godziny emisji Strażnicy Alaski

22:00

Premiera Klinika Hendersonów, odc. 1

Bracia Hendersonowie i ich ojciec są lekarzami weterynarii. Do ich lecznicy — Fox Animal Hospital — trafiają psy i koty potrzebujące pomocy. Czy wszystkie uda się uratować?

  Godziny emisji Klinika Hendersonów

23:00

Jadowita Australia , odc. 3

W programie: jad tarantuli rewolucjonizuje przemysł hodowlany, mrówki pomagają w rozwoju sztucznej inteligencji i pigment skorpiona, który może pomóc w leczeniu nowotworów.

  Godziny emisji Jadowita Australia 

00:00

Baseny z rozmachem: Skały miłości

Lucas buduje w ogródku klienta śródziemnomorski kurort z karaibskimi akcentami. Powstanie 30-osobowa wanna z hydromasażem, ponad 10 ogrodowych palenisk i siłownia plenerowa.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

01:00

Strażnicy przyrody: Wiosenne szkolenie

Nowy rekrut przeżywa pierwsze spotkanie z agresywnym szopem praczem. Strażnik Fluette przesłuchuje pewnego trapera, a Benvenuti próbuje uratować ranne pisklę gęsi.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Walhalla

Kapitan Phil przegrywa walkę o życie. Tymczasem załogi kutrów zmagają się z silnym sztormem. Kiedy dociera do nich wiadomość o śmierci przyjaciela, postanawiają oddać mu hołd.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Niebezpieczna gra

Strażnicy przyrody z Teksasu walczą z przestępczością i chronią zasoby naturalne. Przy granicy z Meksykiem wyciągają z rzek nielegalne sieci i ścigają przemytników narkotyków.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Starcie ogierów

Zespół weterynarzy z oddziału SPCA w Houston ma pełne ręce roboty, kiedy próbuje rozdzielić dwa walczące ogiery.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Ostatnia nadzieja

Pewien pudel musi przejść operację. Cztery żółwie nie mogą jeść i po raz pierwszy od 43 lat trafiają do weterynarza. Dr Jeff i jego ekipa szykują się do operacji aligatora.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Alabama

W lasach Alabamy Bear Grylls pływa tratwą po rwącej rzece i przebija się przez tereny trawione pożarem. Musi wydostać się z ogromnej, wapiennej jaskini.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-03-29. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-03-29 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info