Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-04-13 - ramówka, emisje

2019-04-13 Pokaż dziś

06:00

Na haczyku: Łowienie bez wędki

Eric Young w towarzystwie dwóch ubranych w bikini legend wędkarstwa, wyrusza na połowy gołymi rękami ryb z rodziny sumokształtnych. Jak łowić ryby za pomocą dzbanka.

  Godziny emisji Na haczyku

06:25

Weterynarz z Gór Skalistych: Blisko domu

Dr Jeff przybywa do miasteczka, które ma problem z inwazją dzikich kotów. Pies członka ekipy przechodzi pilną operację, a dr Jeff spieszy na pomoc psu rasy chihuahua.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:10

Królowa psich serc: Szczeniaki w ogniu

Amanda ratuje trzy psy specjalnej troski z pożaru lasów w Kalifornii. Jest wśród nich szczenna suczka rasy chihuahua, która w każdej chwili może zacząć rodzić.

  Godziny emisji Królowa psich serc

08:00

Mieszkanie na pniu: Roderick

Pete Nelson wraz z ekipą projektuje i buduje urocze prywatne domki dla osób chcących nawiązać kontakt z naturą i odkryć w sobie wewnętrzne dziecko.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

09:00

Baseny z rozmachem: Raj w ogrodzie

Lucas dostaje zlecenie stworzenia wodnego raju w przydomowym ogródku. Ekipa musi najpierw całkowicie zniszczyć ogród i stworzyć zupełnie nową przestrzeń.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

Reklama
10:00

Projekt AKWARIUM: Jurajskie obozowisko

Wayde i Brett projektują akwarium w przyczepie kempingowej. Następnie budują niezwykły zbiornik, w którym umieszczą aligatory i rekiny.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Królowa lwów, odc. 5

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

  Godziny emisji Królowa lwów

12:00

Klinika Hendersonów: Dzikie z natury

Dr Ryan i dr Tony wyznaczają zespół, który zajmie się nietypową operacją kolan. Uratowany kot rozdaje uściski, a rodzina Hendersonów spotyka się w chacie, aby zorganizować wyścig!

  Godziny emisji Klinika Hendersonów

13:00

Cztery kąty, cztery łapy: Ogródek że aż ślinka cieknie

Antonio przemienia niebezpieczny ogródek w przestrzeń przyjazną psom. Zamontowana zostanie uruchamiana łapą fontanna z wodą pitną oraz miejsce do karmienia odporne na psią ślinę.

  Godziny emisji Cztery kąty, cztery łapy

14:00

Kot z piekła rodem: Straszne opowieści

Czy kot może bać się swojego własnego ogona? Jackson sprawdzi to podczas swojej pracy. Później zajmuje się innym kotem, który nieustannie przewraca i zrzuca różne rzeczy na ziemię.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Kot z piekła rodem: Kot jak huragan

Jackson poznaje pewną bardzo rozmowną artystkę, która nie może poradzić sobie z przygarniętym kotem.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

16:00

Irwinowie - następne pokolenie: Pierwsza randka żółwi

W australijskim zoo miłość wisi w powietrzu! Terri pomaga sprawdzić, czy Caballe — samica nosorożca — jest w ciąży, a Robert bawi się w swata żółwi olbrzymich.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

17:00

Strażnicy Alaski: Diabelska zatoka

Chris patroluje jezioro Tustumena i w jednej z zatok trafia na wiatr znad lodowca. Bill, Amber i Dustin wędrują przez krainę niedźwiedzi, zbliżając się do tych groźnych zwierząt.

  Godziny emisji Strażnicy Alaski

18:00

Jak to robią zwierzęta?: Ptaki na wstecznym biegu i oślizgłe morskie stworzenia

Film w zwolnionym tempie pokazuje, w jaki sposób kolibry mogą latać do tyłu. Dlaczego śluzice są najbardziej odrażającymi stworzeniami w oceanie?

  Godziny emisji Jak to robią zwierzęta

18:30

Jak to robią zwierzęta?: Ogony szczeniaków i szczęki krokodyli

Naukowcy wyjaśniają, co naprawdę znaczy merdanie psiego ogona. Jaka jest tajemnica potężnych szczęk krokodyla — i jak się z nich wyzwolić?

  Godziny emisji Jak to robią zwierzęta

Reklama
19:00

Projekt AKWARIUM: Książęce akwarium dla Prince'a Royce'a

Prince Royce, gwiazda muzyki, chce mieć w swojej rezydencji w Miami akwarium zrobione na zamówienie przez ATM. Wayde i Brett robią co mogą, by stworzyć akwarium godne Księcia...

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

20:00

Baseny z rozmachem: Szczyt góry

Lucas jest w stanie Utah, gdzie zagospodaruje ogródek na zboczu góry. Tworzy basen w stylu toskańskim ze spa, masywną ścianą ognia i grotą!

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

21:00

Kot z piekła rodem: Słowo skauta

Należące do Carter koty, Caramel i Scout, ciągle ze sobą walczą. Scout załatwia się też na kuchennych blatach. Natomiast kot bengalski, Cheeto, atakuje swoją właścicielkę, Allison.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

22:00

Irwinowie - następne pokolenie: Podróż z żyrafą

Terri, Bindi i Robert wypływają statkiem badawczym Croc One na specjalną misję - chcą wypuścić na wolność żółwia, będącego przedstawicielem zagrożonego gatunku.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

23:00

Alaska: ostatni przystanek: Nic nie trwa wiecznie

Zbliża się koniec zimy i mieszkańcy z większym optymizmem patrzą w przyszłość. Bob tresuje Rugera, aby został prawdziwym psem myśliwskim. Ray przyzwyczaja się do życia bez córek.

  Godziny emisji Alaska

00:00

Smak przetrwania: Meksyk - rzeczny kanion

Myśliwy Josh z Nowej Zelandii i brytyjski kucharz Matt zostają zrzuceni w sercu Miedzianego Kanionu w Meksyku. W tym dzikim zakątku świata chcą urządzić sobie ucztę godną króla.

  Godziny emisji Smak przetrwania

01:00

Obcy wewnątrz nas: Robale w moich płucach

Małe dziecko omal nie umiera we własnym domu. Mężczyzna czuje, jak robale pełzają mu w płucach. Bokserka traci wzrok za sprawą rzadkiej infekcji.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Wyspa

Załogi muszą dokonać przeładunku krabów na niezwykle niebezpiecznych wodach otaczających St Paul Island. Z kutra Seabrooke odchodzi kolejny nowy, niedoświadczony rybak.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Łapanka przy granicy

Przy granicy amerykańsko-meksykańskiej, Strażnicy Łowieccy wyławiają nielegalne sieci. Ponadto, bezprawnie przekraczająca granicę grupa ma przy sobie broń i narkotyki.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Phoenix: Kot w rurze

Zespół ratowników ściga się z czasem, by odnaleźć kota, który utknął w labiryncie rur kanalizacyjnych.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

Reklama
04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Lily ratuje szczenięta

Pies cierpiący na rzadką chorobę potrzebuje operacji, jednak dr Jeff nigdy nie wykonywał takiego zabiegu. Ponadto, pewien kot doznał tajemniczego urazu. Czy ekipa zdoła mu pomóc?

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

05:12

Szkoła przetrwania: Gruzja

Bear Grylls jest w górach Kaukazu w Gruzji. Jego pierwszym pojazdem podczas tej wyprawy jest skuter śnieżny, razem z którym zostaje zrzucony z helikoptera.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-13. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-13 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info