Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-04-18 - ramówka, emisje

2019-04-18 Pokaż dziś

06:00

Miasto małp: Królem być...

Król Lir musi stłumić bunt żołnierzy. Spiskowcy dążą do odebrania mu władzy. Tymczasem Czarne Pazury przygotowują się do ataku. Wojna wisi w powietrzu.

  Godziny emisji Miasto małp

06:30

Projekt AKWARIUM: Jak plaża w Panamie

Kurort w Panama City prosi o akwarium z motywem morskim, które będzie cieszyć oczy gości ich nowej restauracji. Takie zlecenie sprawi, że chłopaki zapragną urlopu!

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Domek w Camo

Pete Nelson i jego ekipa projektują i budują domki na drzewach dla ludzi, którzy marzą o powrocie do natury oraz odnalezieniu w sobie „wewnętrznego dziecka".

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Do dżungli!

Dr Jeff z ekipą udają się do Meksyku aby za darmo udzielać pomocy weterynaryjnej pupilom ubogich rodzin. Spędzą tam tydzień lecząc setki potrzebujących zwierząt.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksze wyspy: Sri Lanka

Podróże na najpiękniejsze wyspy - od archipelagu Galapagos po Zanzibar. W jaki sposób rośliny, zwierzęta oraz ludzie przystosowali się do życia w izolacji od reszty świata?

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
10:00

Irwinowie - następne pokolenie: Na ratunek dziobakowi

Terri wita w australijskim zoo nowego lokatora: Mballa to kocię geparda, które trafiło tu z RPA. Robert wyrusza na ratunek zagubionemu dziobakowi.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

11:00

Mieszkanie na pniu: Przygoda: kwatera główna

Pete i jego zespół budują domek marzeń dla pary lubiącej dreszczyk emocji: platforma łącząca trzy wielkie cedry zapewnia oszałamiający widok w każdym kierunku.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

12:00

Dwa oblicza survivalu: Pokąsani

Dave i Cody mierzą się z trudnym terenem tajskiej dżunglii, mając jedynie podstawowe wyposażenie - maczetę, wełnę stalową, ostrzałkę, zepsuty telefon komórkowy i paczkę tytoniu.

  Godziny emisji Dwa oblicza survivalu

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Rozbity dom

Tię i Matta czeka wyjątkowo trudny dzień, gdy udają się uratować kilka psów z domu ich niedawno zmarłego właściciela.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Kocia karma

Gdy Justin podarował mamie kota Bombadila, nie wiedział, że będzie prezent z piekła rodem. Buddyści Tom i Pola mieli sielankowe życie póki nie adoptowali Percy'ego.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Hodowla psów w piwnicy

Oficerowie PSPCA podejrzewają, że pewien mężczyzna hoduje psy w piwnicy swojego domu. Podejmują działania zmierzające do likwidacji hodowli.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Czysta rockowa erupcja

Wayde i Brett wystawiają swoją kreatywność na próbę, gdy klient prosi o zbudowanie akwarium w 8-częściowym zestawie perkusyjnym. Z kolei właściciel baru chce zbiornik z wulkanem.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Basen jak ocean

Lucas przebudowuje nienadający się do użytku basen dla znanej rodziny golfistów. Powstaje obiekt z motywami oceanicznymi, otwartą krawędzią i pływająca kanapą!

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Przechytrzeni

Z początkiem sezonu turystycznego strażnicy przyrody mają pełne ręce roboty. Reagują szybko gdy okazuje się, że niebezpieczny, dziki lis wdarł się na pole kempingowe.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Najdziksze wyspy: Sri Lanka

Podróże na najpiękniejsze wyspy - od archipelagu Galapagos po Zanzibar. W jaki sposób rośliny, zwierzęta oraz ludzie przystosowali się do życia w izolacji od reszty świata?

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
20:00

Jessica - mały hipopotam

Opowieść o niezwykłej więzi, powstałej pomiędzy hipopotamem a jego opiekunem, emerytowanym strażnikiem dzikiej zwierzyny Tonim Joubertem, który zwierzę uratował i wychował.

  Godziny emisji Jessica - mały hipopotam

21:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium marzeń dla piosenkarki

Piosenkarka Keyshia Cole marzy by w jej domu znalazło się piękne, słonowodne akwarium. Na szczęście, fani artystki zasugerowali jej przez internet, żeby zgłosiła się do firmy ATM.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

22:00

Premiera Strażnicy przyrody: Cichaczem

Strażnik Canfield przerywa nielegalny turniej wędkarski, organizowany w tajemnicy od 45 lat. Tymczasem MacFadzen ratuje rannego jastrzębia.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

23:00

Dziki Frank w Indiach, odc. 1

Frank szuka tygrysa bengalskiego, który jest jednym z najbardziej zagrożonych gatunków na ziemi. Badacz pragnie pokazać widzom to niezwykłe zwierzę w jego naturalnym środowisku.

  Godziny emisji Dziki Frank w Indiach

00:00

Królowa psich serc: Nadmiar szczeniaków

Świeżo upieczona mama rasy chihuahua i jej osiem szczeniaków czekają na zabranie do domów. Amanda opiekuje się Splatem — szczeniakiem buldoga cierpiącym na „syndrom pływaków".

  Godziny emisji Królowa psich serc

01:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Złota dziewczyna

Ludzie, którzy kiedyś już adoptowali psa z Villalobos, chcą zrobić to ponownie. Mariah ma do czynienia z trudną sytuacją: pies, którego ma uratować, okazuje się głuchy.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Słabe strony

Morze Beringa to miejsce, które szybko odsłania najsłabsze strony w człowieku. Załogi kutrów walczą, aby zachować morale. Kapitan Time Bandit rozstaje się z jednym z rybaków.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Nie zadzieraj z Teksasem

Strażnicy poszukują zagrożonego gatunku - żurawia krzykliwego oraz dostają zgłoszenie o agresywnym aligatorze. Właścicielka salonu kosmetycznego znajduje ranne piskle jastrzębia.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Phoenix: Żółw o miękkim pancerzu

Ratownicy weterynaryjni McHugh i Meadows spieszą z pomocą do dwóch ciężko rannych psów. Pomagają też egzotycznemu żółwiowi, który niechętnie poddaje się badaniu.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

04:40

Poznajcie orangutany, odc. 1

Kulisy opieki nad osieroconymi orangutanami w schronisku dla tych małp na Borneo. Zanim zwierzęta wrócą na wolność, muszą nauczyć się sztuki przetrwania.

  Godziny emisji Poznajcie orangutany

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Najciekawsze fragmenty, część 2

Zapraszamy na spotkanie z ekipą filmową programów z serii "Szkoła przetrwania". Zobaczymy, kto naprawdę ryzykuje życie i zdrowie filmując niewiarygodne przygody Beara Gryllsa.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-18. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-18 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info