Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-04-22 - ramówka, emisje

2019-04-22 Pokaż dziś

06:00

Kot z piekła rodem: Uratować Fluffy'ego

Matka i córka mają poważne problemy przez kotkę o imieniu Missy, która usiłuje zabić ich drugiego kota — Fluffy'ego. Czy Jackson potrafi im pomóc?

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

07:00

Kot z piekła rodem: Pupil z piekła rodem

Jackson pracuje z Sydney: kotem bengalskim, który znaczy moczem każdy mebel w domu. Energiczna kotka o imieniu Stella zagraża małemu dziecku.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

08:00

Kot z piekła rodem: Mokra rywalizacja

Jackson współpracuje z matką i córką, których dwa koty rywalizują w znakowaniu całego mieszkania moczem. Poznamy także Bowiego, kota sprawiającego mnóstwo problemów.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

09:00

Kot z piekła rodem: Lucyfer

Jackson pomaga samotnej matce, której kot imieniem Pickles terroryzuje dzieci. Pracuje także z Lucyferem: kotem, którego obsesja na punkcie jedzenia może kosztować go życie.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

10:00

Kot z piekła rodem: Kot-terapeuta na terapii

Kot, który miał pomóc weteranowi cierpiącemu na zespół stresu pourazowego, powoduje u niego jeszcze większy stres. Inny kot niszczy meble... i małżeństwo swoich właścicieli.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

Reklama
11:00

Kot z piekła rodem: Strażniczka z poczuciem winy

Jackson stara się pomóc przygnębionemu kotu, który znaczy moczem wszystko dookoła. Pewna strażniczka pomimo wyrzutów sumienia nadal karmi lazanią swojego kota chorego na cukrzycę.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

12:00

Kot z piekła rodem: Kot-prześladowca

Jackson poznaje kota prześladującego grupę kotek, które muszą chować się przed nim w łazience. Spotyka także kota-terapeutę, który chce współpracować z organizacją charytatywną.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

13:00

Kot z piekła rodem: Siostrzane wojny

Jackson jest w Filadelfii, gdzie stara się pomóc kotce o imieniu Charlee naprawić relacje z jej siostrą, Frankie, która od dawna się nad nią znęcała.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

14:00

Kot z piekła rodem: Mokry protest

Jackson poznaje Henery'ego, kota-dachowca, który został zmuszony do życia w domu i protestuje przeciwko temu, zalewając moczem całe mieszkanie.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Kot z piekła rodem: Kot-terrorysta

Jackson musi stawić czoło agresywnemu kotu, który terroryzuje całą rodzinę — a w domu wkrótce ma się pojawić noworodek. Poznaje także inspirującego kota o imieniu Skinny.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

16:00

Kot z piekła rodem: Zapomniane koty w Filadelfii

Stary przyjaciel prosi Jacksona o pomoc w znalezieniu nowego pokolenia wolontariuszy, którzy pomogą ratować bezdomne koty w Filadelfii.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

17:00

Kot z piekła rodem: Miauczenie za kratami

Jackson odwiedza osobę, która stara się znajdować nowe domy kotom specjalnej troski. Poznamy także niezwykły program resocjalizacji więźniów.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

18:00

Jak to robią zwierzęta?: Lewitujące jaszczurki i nieśmiertelna meduza

Najnowsze badania i doskonałe pokazy pomagają zrozumieć, w jaki sposób jaszczurki mogą dosłownie chodzić po wodzie. Czy meduzy mogą żyć wiecznie?

  Godziny emisji Jak to robią zwierzęta

18:30

Jak to robią zwierzęta?: Naddźwiękowe sowy i niewidzialne ośmiornice

Ekspert tłumaczy, w jaki sposób sowa płomykówka chwyta ofiarę, której nawet nie widzi. Co sprawia, że ośmiornice są mistrzami kamuflażu?

  Godziny emisji Jak to robią zwierzęta

19:00

Jak to robią zwierzęta?: Ptaki na wstecznym biegu i oślizgłe morskie stworzenia

Film w zwolnionym tempie pokazuje, w jaki sposób kolibry mogą latać do tyłu. Dlaczego śluzice są najbardziej odrażającymi stworzeniami w oceanie?

  Godziny emisji Jak to robią zwierzęta

Reklama
19:30

Jak to robią zwierzęta?: Ogony szczeniaków i szczęki krokodyli

Naukowcy wyjaśniają, co naprawdę znaczy merdanie psiego ogona. Jaka jest tajemnica potężnych szczęk krokodyla — i jak się z nich wyzwolić?

  Godziny emisji Jak to robią zwierzęta

20:00

Jak to robią zwierzęta?: Jasnowidzące koty i puchate wydry morskie

Najnowsze badania naukowe wyjaśniają, w jaki sposób koty wyczuwają trzęsienie ziemi na kilka sekund przed jego rozpoczęciem. Jak morskie wydry zachowują ciepło w lodowatej wodzie?

  Godziny emisji Jak to robią zwierzęta

20:30

Jak to robią zwierzęta?: Trąby słoni i starożytne zwierzęta

Naukowcy wyjaśniają, po co słoniom kły. Dlaczego niektóre zwierzęta żyją tak długo? I dlaczego koty mruczą?

  Godziny emisji Jak to robią zwierzęta

21:00

Premiera Jak to robią zwierzęta?: Genialne delfiny i głodne hieny

Podwodna zabawa w naśladowanie pokazuje, jak inteligentne są delfiny. Jak to możliwe, że hieny mogą zjeść niemal wszystko? Jak gekonom udaje się oszukiwać grawitację?

  Godziny emisji Jak to robią zwierzęta

21:30

Premiera Jak to robią zwierzęta?: Mapy myśli wiewiórek i niesporczaki w kosmosie

Czy aligatory kochają muzykę? Jak to możliwe, że wiewiórka w ciągu sezonu ukrywa 10 tysięcy orzechów i większość z nich potrafi potem odnaleźć? Czy bakteria przeżyje w kosmosie?

  Godziny emisji Jak to robią zwierzęta

22:00

Premiera Z wędką na koniec świata: Witamy w dżungli

Czwórka przyjaciół wyrusza na wyczerpującą wyprawę do dżungli, aby sprawdzić pogłoski o złotej doradzie (Salminus brasiliensis) płynącej w górę niezbadanej rzeki w Boliwii.

  Godziny emisji Z wędką na koniec świata

23:00

Dziki Frank w Indiach, odc. 4

Frank szuka tygrysa bengalskiego, który jest jednym z najbardziej zagrożonych gatunków na ziemi. Badacz pragnie pokazać widzom to niezwykłe zwierzę w jego naturalnym środowisku.

  Godziny emisji Dziki Frank w Indiach

00:00

Strażnicy Alaski: Niedźwiedzie dokoła

W czasie wyprawy Bill i Dustin zostają otoczeni przez niedźwiedzie kodiackie. Dom planuje założyć obroże geolokalizacyjne kilku kozicom górskim.

  Godziny emisji Strażnicy Alaski

01:00

Klinika Hendersonów: Osioł u dentysty

Dr Ross odwiedza klinikę dla osłów, aby dowiedzieć się więcej o leczeniu koniowatych. Tymczasem w klinice dr Tony pomaga rannemu szczeniakowi, a dr Ryan przeprowadza operację.

  Godziny emisji Klinika Hendersonów

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Nie chcę umierać

Jeden z niedoświadczonych rybaków traci przytomność i załoga kutra Wizard wzywa na pomoc helikopter straży przybrzeżnej. Reszta kutrów ucieka przed huraganem do portu.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

Reklama
03:00

Strażnicy Teksasu: Pod wodą

Teksańscy strażnicy łowieccy mają ręce pełne roboty. Czuwają nad bezpieczeństwem 27 milionowej populacji stanu Teksas oraz sprawują pieczę nad jego naturalnymi zasobami.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Phoenix: Złomowisko na pustyni

Maisa ratuje poranionego psa. Pomocy potrzebuje też świnka zwisłobrzucha i miot szczeniąt, znalezionych na placu budowy. Tamie uwalnia kota, który utknął w rurze kanalizacyjnej.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

04:40

Poznajcie orangutany, odc. 2

Do ośrodka przybywa kolejny osierocony orangutan, który potrzebuje wsparcia ze strony doświadczonego pobratymca. Te maleństwa są też wysoce narażone na zakażenia pasożytami.

  Godziny emisji Poznajcie orangutany

05:10

Szkoła przetrwania: Dżungla na Borneo

Spuszczony na linie w gąszcz dżungli na Borneo Bear Grylls musi poradzić sobie z niebezpiecznymi wężami i pijawkami. W ulewnym deszczu próbuje pokonać strome skały.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-22. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-22 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info