Reklama

Logo TVP2 HD TVP2 HD program TV na niedzielę - ramówka, emisje

2018-12-16 Pokaż dziś

05:15

Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę - Powód do radości

( Polska 2018 ) Czas: 4min.

Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego.

Reżyseria: Mateusz Pleskacz

  Godziny emisji Słowo na niedzielę

05:20

Barwy szczęścia - odc. 1961

serial obyczajowy TVP ( Polska 2018 ) Czas: 24min.

Laura przekonuje Oliwkę do kolejnego spotkania z Leonem i jego kolegą, argumentując, że łatwo zarobi duże pieniądze na wymarzone wakacje z Kajtkiem. Okazuje się, że tym razem śniadanie odbędzie się w hotelowym pokoju.

Reżyseria: Katarzyna Boczek

Obsada: Tomasz Błasiak , Rafał Szałajko , Emilia Warabida , Ewa Florczak , Grzegorz Mielczarek , Barbara Kurzaj , Bartłomiej Krat , Jasper Sołtysiewicz , Zbigniew Buczkowski , Anna Gornostaj

  Godziny emisji Barwy szczęścia

05:55

Barwy szczęścia - odc. 1962

serial obyczajowy TVP ( Polska 2018 ) Czas: 24min.

Laura wyjawia Kajtkowi i Justinowi całą prawdę o tym, że spotykała się ze starszymi mężczyznami za pieniądze. Cieślak chce wiedzieć, czy Oliwka też to robiła. Marioli udaje się przekonać Reginę, żeby dała Tomkowi drugą szansę i nie zwalniała go.

Reżyseria: Grzegorz Waller

Obsada: Lesław Żurek , Marieta Żukowska , Katarzyna Glinka , Kim Grygierzec , Jasper Sołtysiewicz , Emilia Warabida , Wiktoria Gąsiewska , Jakub Dmochowski , Kamila Kamińska , Tomasz Błasiak

  Godziny emisji Barwy szczęścia

06:25

Barwy szczęścia - odc. 1963

serial obyczajowy TVP ( Polska 2018 ) Czas: 24min.

Kajtek nie chce wybaczyć Oliwce, że dała się namówić Laurze na spotkania ze sponsorami. Stracił do niej zaufanie i pakuje rzeczy. W hotelu zjawia się spóźniona kandydatka na recepcjonistkę, Karolina. Bożena i Kasia nie wierzą wyjaśnieniom kobiety.

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil

Obsada: Katarzyna Glinka , Lesław Żurek , Przemysław Stippa , Divine Kitenge , Marieta Żukowska , Jasper Sołtysiewicz , Sławomira Łozińska , Piotr Mielnik , Krzysztof Kiersznowski , Jan Pęczek

  Godziny emisji Barwy szczęścia

07:00

M jak miłość - odc. 1406

serial TVP ( Polska 2018 ) Czas: 44min.

Iza po nocy spędzonej z Marcinem wychodzi na chwilę z domu po kawę i od razu wpada na Anię, która szuka Chodakowskiego już od kilku godzin. Zosia wciąż nie umie zapomnieć o Eryku i załamuje się, gdy muzyk kolejny raz ją odrzuca.

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz

Obsada: Adrianna Kalska - Iza Lewińska , Mikołaj Roznerski - Marcin , Magdalena Walach - Agnieszka , Julia Wróblewska - Zosia , Teresa Lipowska - Barbara , Katarzyna Cichopek - Kinga , Maria Pawłowska , Barbara Kurdej - Szatan , Małgorzata Pieczyńska , Rafał Szatan

  Godziny emisji M jak miłość

Reklama
07:55
Na żywo

Pytanie na śniadanie

( Polska 2018 ) Czas: 45min.

Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody.

  Godziny emisji Pytanie na śniadanie

10:40
Na żywo

Pogoda Flesz niedziela

( Polska 2018 ) Czas: 1min.

  Godziny emisji Pogoda Flesz sobota

10:45

Rodzinne oglądanie - Wielka wyprawa żenety

film dokumentalny ( Niemcy 2016 ) Czas: 49min.

Oko kamery podąża tropem młodej żenety. To gatunek drapieżnego ssaka z rodziny wiwerowatych. Zwierzątko podobne jest do kota z długim, grubym i pręgowanym ogonem. Dzięki cętkowanej sierści łatwiej jej ukryć się w lesie...

  Godziny emisji Wielka wyprawa żenety

11:50

Gwiazdy w południe - Kleopatra cz.1

film historyczny ( Szwajcaria, Wielka Brytania, USA 1963 ) Czas: 109min.

Kleopatra pragnie wzmocnić pozycję własnej dynastii oraz Egiptu, którego jest królową. Krokiem w tym kierunku jest poślubienie Juliusza Cezara.

Reżyseria: Joseph L. Mankiewicz , Rouben Mamoulian , Darryl F. Zanuck

Obsada: Michael Hordern , John Hoyt , Marne Maitland , Carroll O'Connor , Richard O'Sullivan , Gwen Watford , Michael Gwynn , Elizabeth Taylor , Richard Burton , Rex Harrison

  Godziny emisji Kleopatra cz.1

14:00

Familiada - odc 2502

teleturniej ( Polska 2018 ) Czas: 25min.

Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna.

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Obsada: Karol Strasburger

  Godziny emisji Familiada

14:35

Koło fortuny - odc. 364 ed. 5

teleturniej ( Polska 2018 ) Czas: 30min.

Reżyseria: Tomasz Motyl

Obsada: Izabella Krzan , Rafał Brzozowski

  Godziny emisji Koło fortuny

15:10

Kabaretowa Scena Dwójki przedstawia - Pogoda na suma (2)

widowisko ( Polska 2015 ) Czas: 48min.

Wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju w składzie: Robert Górski, Przemysław Borkowski, Mikołaj Cieślak, Rafał Zbieć i Magdalena Stużyńska. Zespół muzyczny: Orkiestra Moralnego Niepokoju pod kierownictwem Bartłomieja Krauzego (akordeon, śpiew).

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Obsada: Przemysław Borkowski , Mikołaj Cieślak , Rafał Zbieć , Robert Górski , Magdalena Stużyńska-Brauer

  Godziny emisji Kabaretowa Scena Dwójki przedstawia - Pogoda na suma (2)

16:15

Złoty środek

komedia ( Polska 2008 ) Czas: 101min.

Współczesna komedia z silnymi akcentami praskiego kolorytu. Wychowana na warszawskiej Pradze Mirka ukończyła prestiżowy wydział prawa. Wydawać by się mogło, że jej zawód to wręcz ujma na honorze rodziny z cwaniackimi korzeniami.

Reżyseria: Olaf Lubaszenko

Obsada: Anna Przybylska , Szymon Bobrowski , Cezary Pazura , Edward Linde - Lubaszenko , Robert Gonera , Paweł Wilczak , Tamara Arciuch , Maria Pakulnis , Krzysztof Kowalewski , Edyta Olszówka

  Godziny emisji Złoty środek

18:00
Na żywo

Panorama

( Polska 2018 ) Czas: 16min.

Codzienny serwis informacyjny.

  Godziny emisji Panorama 18.00

18:20

Pogoda

( Polska 2018 ) Czas: 1min.

Prognoza pogody.

  Godziny emisji Pogoda 18.25

Reklama
18:25
Na żywo

Sport Telegram

( Polska 2018 ) Czas: 2min.

Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych.

  Godziny emisji Sport Telegram

18:35

Na dobre i na złe - odc. 724 Moje cudze dziecko

serial TVP ( Polska 2018 ) Czas: 48min.

Falkowicz i Kasia zaalarmowani przez Oliwię przerywają podróż, by pomóc Matyldzie. Cezary, dziadek Michała, bierze udział w rekonstrukcji Cudu nad Wisłą. W trakcie imprezy jego kolega Marek - doznaje poważnego urazu i senior jedzie z rannym do szpitala.

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski

Obsada: Łukasz Gosławski , Maria Gudejko , Marta Żmuda - Trzebiatowska , Daniel Olbrychski , Mateusz Janicki , Amelia Czaja , Julia Gawrysiak , Wanda Onyszkiewicz - Gnap , Jakub Firewicz , Michał Żebrowski

  Godziny emisji Na dobre i na złe

19:30

Rodzinka.pl - odc. 240 "Może by tak żetem?" sezon 13

serial komediowy TVP ( Polska 2018 ) Czas: 24min.

Filip pokazuje Kubie sztuczkę, która kończy się demolką. Paula nadal nie chce rozmawiać z byłym chłopakiem. Viola pragnie odkryć, co myślą o niej ludzie. Kuba chce zamieszkać w mieszkaniu Tomka. Kacper dostaje karę, Ludwika gryzą wyrzuty sumienia.

Reżyseria: Patrick Yoka

Obsada: Adam Sikora , Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Emilia Dankwa , Jacek Braciak , Maciej Musiał , Magdalena Stużyńska , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Tomasz Karolak

  Godziny emisji Rodzinka.pl

20:05

Uniewinniony

dramat ( Kanada, Niemcy, USA 2014 ) Czas: 87min.

Bohater filmu to prokurator okręgowy Mitch Brockden, wschodząca gwiazda palestry. Elokwentny, pewny siebie prawnik z łatwością potrafi wpływać na decyzje ławy przysięgłych. Pewnego wieczoru, prowadząc pod wpływem alkoholu potrąca przechodnia.

Reżyseria: Peter Howitt

Obsada: Dominic Cooper , Samuel L. Jackson , Ryan Robbins , Erin Karpluk

  Godziny emisji Uniewinniony

21:45

Kino bez granic - Wilczy totem

film fabularny ( Francja, Chiny 2015 ) Czas: 113min.

Adaptacja powieści chińskiego dysydenta Jianga Ronga z 2004 r. Bohater, chiński student Chen Zhen, wraz z kolegą Yang Ke zostaje wysłany w 1967 r. , w okresie tzw. rewolucji kulturalnej, w głąb Mongolii, by badać życie koczowniczych plemion pasterskich.

Reżyseria: Jean-Jacques Annaud

Obsada: Feng Shaofeng , Shawn Dou , Ankhnyam Ragchaa , Yin Zhusheng

  Godziny emisji Wilczy totem

23:55

Barany. Islandzka opowieść

komediodramat ( Islandia 2015 ) Czas: 88min.

Akcja filmu rozgrywa się w scenerii dalekiej Północy i opowiada historię dwóch braci, mieszkających na odludziu. Gummi (Sigurdur Sigurjónsson) i Kiddi (Theodor Jlusson) są rywalizującymi ze sobą hodowcami rzadkiej odmiany islandzkich owiec.

Reżyseria: Grimur Hakonarson

Obsada: Sigurdur Sigurjonsson , Theodor Juliusson , Charlotte Boving , Gunnar Jonsson

  Godziny emisji Barany. Islandzka opowieść

01:35

Klucz Salamandry

film akcji ( Rosja 2011 ) Czas: 99min.

Na odległej wyspie w Azji Południowo - Zach. zostają wykryte dziwne ogniska zakażenia zwierząt. Badająca zjawisko Maria, ceniony naukowiec, działająca z ramienia organizacji charytatywnej, odkrywa w okolicznej wiosce podobne symptomy zakażenia u ludzi.

Reżyseria: Aleksandr Jakimczuk

Obsada: Rutger Hauer , Paweł Deląg , Fedor Emelianenko , Michael Madsen

  Godziny emisji Klucz Salamandry

03:25

Noc Świętego Mikołaja

film TVP ( Polska 2000 ) Czas: 56min.

Bohaterowie to dwaj więźniowie: góral Jędruś i Lucjan, kolega z tej samej celi. Dostają jednodniową przepustkę, by w strojach św. Mikołaja i anioła wręczyć prezenty dzieciom z domu dziecka. Z polecenia więziennego kapelana wyruszają do supermarketu.

Reżyseria: Janusz Kondratiuk

Obsada: Zbigniew Buczkowski , Grzegorz Małecki , Wojciech Walasik , Leszek Zduń , Barbara Dziekan , Edyta Olszówka , Justyna Sieńczyłło , Jerzy Rogalski , Michał Kowalski , Magdalena Emilianowicz

  Godziny emisji Noc Świętego Mikołaja

04:25

Zakończenie dnia

Czas: 1min.

 

O programie TV stacji TVP2 HD

Na stronie stacji telewizyjnej TVP2 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na niedzielę. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TVP2 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na niedzielę dla kanału TVP2 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP2 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP2 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo w TVP2 HD

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info