Reklama

Horror / Showmax w Polsce (pozycje: 35)

Armia ciemności w Showmax
Armia ciemności

Horror fantasy, w którym armia dobra mierzy się ze złem, a pomaga jej współczesny bohater wysłany w przeszłość.Trzecia część cyklu „Martwe zło” Sama Raimiego.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Bitwa o cieżką wodę w Showmax
Bitwa o cieżką wodę

Jedna z najbardziej brawurowych akcji komandosów w czasie II wojny światowej. Pasjonująca walka na śmierć i życie w śniegach Norwegii o najwyższą stawkę - dostęp do składnika niezbędnego do stworzenia broni atomowej.

Dostępny w:
Carrie (1976) w Showmax
Carrie (1976)

Oparty na powieści Stephena Kinga film o nieśmiałej nastolatce wychowywanej przez fanatycznie religijną matkę. Po bolesnym upokorzeniu na szkolnym balu Carrie używa swoich telekinetycznych mocy, by się zemścić.

Dostępny w:
Carrie (2013) w Showmax
Carrie (2013)

Wychowana przez nadopiekuńczą matkę i dręczona przez koleżanki w szkole dziewczyna uświadamia sobie, że ma wyjątkowe zdolności telekinetyczne.

Dostępny w:
Channel Zero w Showmax
Channel Zero

Pamiętacie te stare programy dla dzieci, które bardziej straszyły niż bawiły? W Channel Zero te koszmarki zaczynają żyć własnym życiem. Idą po ciebie i wcale nie wyglądają jak Teletubisie.

Dostępny w:
Coś w Showmax
Coś

Naukowcy z arktycznej stacji badawczej odkrywają pozaziemską formę życia, która asymiluje i naśladuje inne organizmy. Szybko orientują się, że nie mogą sobie ufać, bo to „Coś” może być każdym z nich.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Cujo w Showmax
Cujo

Donna i Vic starają się ratować małżeństwo, a ich syn Tad zaprzyjaźnia się z uroczym, niemal stukilogramowym bernardynem należącym do znajomego mechanika.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Koszmarne opowieści w Showmax
Koszmarne opowieści

Pięć opowieści Stephena Kinga w hołdzie horrorom komiksowym z lat 50. W jednej z nich pojawia się sam mistrz grozy.

Dostępny w:
Krucyfiks w Showmax
Krucyfiks

Duchowny zostaje skazany za morderstwo zakonnicy podczas egzorcyzmów. Gdy dziennikarka Nicole rozpoczyna śledztwo, zaczynają mieć miejsce niewyjaśnione zjawiska.

Dostępny w:
Świt żywych trupów w Showmax
Świt żywych trupów

Niewyjaśniona choroba zdziesiątkowała ludzkość, co nie znaczy, że umarli pozostają martwi. Teraz, jako zombie, ich jedynym celem jest pożywienie się garstką ocalałych.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Mordercze klowny z kosmosu w Showmax
Mordercze klowny z kosmosu

Niezwykły film science-fiction o krwiożerczych klownach z kosmosu terroryzujących małe miasto.

Dostępny w:
Ostatnia klątwa w Showmax
Ostatnia klątwa

Niesłusznie skazany na śmierć John Garret mści się zza grobu na wszystkich, którzy przyczynili się do jego odejścia. Nikt nie jest bezpieczny, gdy w okolicy grasuje demon szukający zemsty.

Dostępny w:
Piątek 13-go w Showmax
Piątek 13-go

Paczka znajomych ze studiów organizuje imprezę nad jeziorem Crystal Lake, gdzie niegdyś odbywały się obozy letnie dla młodzieży. Okazuje się, że oprócz dobrej zabawy, czeka tam na nich uzbrojony w maczetę oraz żądny krwi Jason Voorhees.

Dostępny w:
Piątek 13-go II w Showmax
Piątek 13-go II

Postrach obozowiska nad jeziorem Crystal Lake ma teraz nową twarz. Najdziwniejszym i szalonym pomysłem jest na miejscu, gdzie przed laty wydarzyła się masakra, ponownie otworzyć obóz dla chcących wypocząć. Szczególnie, że jedynej ocalałej z jatki osoby pozbył się nieznany sprawca. Po co zatem przestrzegać zakazów mieszkańca miasteczka, skoro można się dobrze zabawić? No i co z tego, że w pobliżu grasuje groźny psychopata, skoro obozowicze mają do dyspozycji ładne kajaki. A koszmar dopiero się zaczyna.

Dostępny w:
Piątek 13-go III w Showmax
Piątek 13-go III

Jason Voorhees po raz pierwszy zaprezentuje się Wam w swojej ukochanej masce hokejowej. Po ostatnim ataku postanawia nieco zmienić styl ubierania, przy czym poznaje miłych właścicieli sklepu. Jednak dla nich spotkanie z tym psychopatycznym klientem wcale dobre nie będzie. O tym, żeby nie zadzierać z Jasonem, nie wiedzą także członkowie gangu motocyklowego, którzy zaczną się panoszyć nad jego ulubionym jeziorem.

Dostępny w:
Piątek 13-go IV: Ostatni rozdział w Showmax
Piątek 13-go IV: Ostatni rozdział

Wasz ulubiony zabójca w hokejowej masce powraca. Wszyscy myśleli, że jest już po wszystkim i Jason nie wróci, jednak nic bardziej mylnego. Pogłoski o jego śmierci były mocno przesadzone, ale już o tym, że jest niezniszczalny, jak najbardziej się sprawdziły. Jason po dostaniu siekierą w głowę odczuł znowu chęć powrotu na łono natury i ucieka z kostnicy. Udaje się nad swoje ukochane Crystal Lake, gdzie wypatruje kolejnych osób do zabawy. Niestety tym razem pecha ma rodzina mieszkająca nieopodal jeziora i nastolatkowie, którzy wynajęli tam dom. Po obejrzeniu tego filmu będziesz w takim szoku, że dwa razy pomyślisz, kiedy przyjaciele zaproponują Ci wyjazd nad jezioro.

Dostępny w:
Piątek 13-go V: Nowy początek w Showmax
Piątek 13-go V: Nowy początek

Niby udało mu się wyjść cało ze spotkania z niezniszczalnym zabójcą Jasonem, ale wspomnienia o nim pozostały. Dorosły już Tommy, który w młodości powstrzymał krwawego hokeistę znad Crystal Lake, teraz przebywa w ośrodku dla trudnej młodzieży. Mimo że gromadce, która tam się znajduje, daleko do spokojnych członków klubu książki, to krwawa jatka tam rozpoczęta nie jest w ich stylu. Ale zupełnie jest już w guście naszego psychopatycznego znajomego z maczetą. Bo Jason chyba powrócił. Jeżeli lubicie hektolitry sztucznej krwi i internetowe filmiki o tym, jak używać różnych narzędzi domowych, ten film zawładnie Waszym sercem i zryje mózg.

Dostępny w:
Piątek 13-go VI: Jason żyje w Showmax
Piątek 13-go VI: Jason żyje

Tommy, chłopak, który udowodnił, że można pokonać Jasona Voorheesa, nadal nie jest pewny swego zwycięstwa. Jak najlepiej przekonać się, że psychopatyczny wielbiciel hokeja i maczet już nie powróci? Wbić metalowy pręt w jego szczątki. Jednak, jak to mówią, biednemu zawsze wiatr w oczy. Tommy nie zobaczył informacji o pogodzie w telewizji i nie wiedział, że zbliża się burza. A nic tak nie potrafi ożywić jak solidna dawka woltów. W związku z tym Jason po raz kolejny wraca nad jezioro Crystal Lake, żeby siać spustoszenie. Po obejrzeniu tego filmu uważniej będziecie śledzić wiadomości o pogodzie, zanim wyjdziecie z domu z przyjaciółmi

Dostępny w:
Piątek 13-go VII: Nowa krew w Showmax
Piątek 13-go VII: Nowa krew

Telepatka Tina przez przypadek budzi Jasona i teraz musi stanąć twarzą w twarz z przerażającym mordercą. Czy nadprzyrodzone zdolności młodej dziewczyny pomogą jej w walce ze złem wcielonym?

Dostępny w:
Piątek, trzynastego VIII: Jason zdobywa Manhattan w Showmax
Piątek, trzynastego VIII: Jason zdobywa Manhattan

Do Nowego Jorku zbliża się statek wycieczkowy, a wraz z nim przerażający gość w masce hokejowej. Gdy krwawy rejs dobiega końca, Jason wbija się na imprezę na Manhattanie.

Dostępny w:
Piła VI w Showmax
Piła VI

Jigsaw nie żyje, lecz jego dziedzictwo przetrwało. Detektyw Hoffmann stał się spadkobiercą przekonań mordercy. Agenci FBI próbują zbliżyć się do Hoffmanna, który wciąga ich w śmiercionośną grę.

Dostępny w:
Powrót żywych trupów w Showmax
Powrót żywych trupów

Dwóch pracowników firmy z zaopatrzeniem medycznym przypadkowo doprowadza do wycieku gazu, który ożywia martwych. Wkrótce potem miasto zalewają głodni mieszkańcy lokalnego cmentarza... Głodni ludzkich mózgów.

Dostępny w:
Projekt: Monster w Showmax
Projekt: Monster

Gigantyczne monstrum niszczy Nowy Jork. Który to już raz? Całe szczęście w Cloverfield wszystko jest wyjątkowe, a to dzięki pomysłowości J.J. Abramsa (twórcy m.in. nowego Star Treka). Film kręcony jest techniką found footage, czyli mówiąc krótko – kamera w rękę i jedziemy z koksem. Taki zabieg sprawia, że jesteśmy w epicentrum potwornego zniszczenia, co daje piorunujący efekt. Plastikowa Godzilla i nadmuchiwany King Kong mogą przejść do lamusa. Teraz rządzi Cloverfield, a my jesteśmy bliżej akcji niż kiedykolwiek. Uciekamy, chowamy się i… giniemy razem z innymi postaciami.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Przerażacze w Showmax
Przerażacze

Wyborna mieszanka strachu i komedii w reżyserii Petera Jacksona. Zabawna historia parapsychologa oszusta, który łączy siły z trzema duchami, by razem pokonać demoniczną duszę zmarłego mordercy.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Słudzy diabła w Showmax
Słudzy diabła

Rini wraz z rodzicami i trzema młodszymi braćmi zostają zmuszeni do sprzedania domu i zamieszkania u babci, aby opłacić kosztowne leczenie matki.

Dostępny w:
Smętarz dla zwierzaków w Showmax
Smętarz dla zwierzaków

Film o tym, dlaczego nie warto mieszkać w pobliżu ruchliwej drogi i indiańskiego cmentarza. Wydawałoby się, że małe miasteczko w Nowej Anglii jest tym, co każda rodzina potrzebuje do szczęścia. Ładny dom, mili sąsiedzi i piękne krajobrazy. Jednak gdy ginie ukochany kot córki bohaterów, najgłupszym i najbardziej szalonym pomysłem jest zakopanie go na cmentarzu dla zwierząt za domem. Tak zaczynają się największe kłopoty całej rodziny. Agresywny, powstały z martwych zwierzak domowy sieje grozę. Ten film najbardziej przypadnie Ci do gustu, jeśli jesteś fanem Stephena Kinga. Jednak nie oglądaj tej produkcji w obecności swojego kota.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Smętarz dla zwierzaków 2 w Showmax
Smętarz dla zwierzaków 2

Jak przywrócić do życia ukochanego psa? Najlepiej zakopać go na pobliskim cmentarzu Indian, bo nic złego przecież nie może się stać. Tego samego zdania byli też Drew i Jeff, bohaterowie filmu. Outsiderzy, którzy wierzą w stare indiańskie legendy. Dobrym momentem, aby przekonać się, że są prawdziwe, jest śmierć ulubionego futrzaka. To jednak dopiero początek kłopotów w mieście. To film przeznaczony dla osób, które bezgranicznie kochają swoje domowe zwierzątka. Nieważne, czy jesteś kobietą z czterema kotami czy rolnikiem z kilkudziesięcioma krowami.

Dostępny w:
Taśmy Watykanu w Showmax
Taśmy Watykanu

Przeciętna dziewczyna nagle zaczyna ściągać cierpienie lub śmierć na każdego, kto znajdzie się w jej pobliżu. Miejscowy ksiądz podejrzewa opętanie. Wezwani zostają doświadczeni egzorcyści, ale okazuje się, że demon jest potężniejszy, niż sądzili.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Wampir w Brooklynie w Showmax
Wampir w Brooklynie

Wampir Maximillian (Eddie Murphy) to popularny, diaboliczny, energiczny i zdecydowanie nieumarły facet. Wyśmienita komedia w reżyserii Wesa Cravena.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
WIsh upon w Showmax
WIsh upon

Uważaj, czego sobie życzysz, bo może to się spełnić… Clare odnajduje tajemniczą pozytywkę, która spełnia jej marzenia. Szczęście przemienia się w koszmar, gdy nastolatka postanawia wykorzystać magiczne pudełko przeciwko innym.

Dostępny w:
World war Z w Showmax
World war Z

Jeżeli macie już dość The Walking Dead ze swoimi nudnymi zombie, to jest to film dla Was. Tutaj umarlaki są o wiele bardziej krwiożercze i szybsze od swoich telewizyjnych kuzynów, a organizowania się w grupy pozazdrościłyby im wszystkie fan cluby świata. Epidemia zombie jeszcze nigdy nie była tak widowiskowa. Brad Pitt po raz kolejny daje popis w roli amerykańskiego bohatera, specjalisty od rozwiązywania największych problemów. W tym filmie znajdziecie scenę bójki z zombie w samolocie, jakiej jeszcze w kinie nie było. Produkcja dla fanów horrorów oraz Brada Pitta skaczącego z wieżowca do odlatującego helikoptera.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Wstrząsy w Showmax
Wstrząsy

Niesamowicie zabawny film z udziałem Kevina Bacona. Dwóch majstrów walczy z gigantycznymi, drapieżnymi czerwiami terroryzującymi miasteczko w Nevadzie. Prawdziwy klasyk gatunku!

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Zabójczy wirus w Showmax
Zabójczy wirus

Filmy apokaliptyczne od jakiegoś czasu cieszą się wielką popularnością. Widzowie uwielbiają delektować się zagładą cywilizacji, siedząc w mięciutkim fotelu. Carriers to kolejny przedstawiciel tego gatunku. Scenarzyści zsyłają na biednych Amerykanów zabójczego wirusa i każą im walczyć o przetrwanie. Tradycyjnie mamy tu szczyptę survivalu przyprawioną dylematami moralnymi. Co prawda nie uświadczymy tym razem chodzących umarlaków, ale i tak całkiem przyjemnie się to ogląda. Dobre, mocne kino z filozoficznym przesłaniem.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Zacisze w Showmax
Zacisze

Dla niektórych wakacje to prawdziwe urwanie głowy. W tej krwawej etiudzie niektórzy tracą ją dosłownie. Bohaterowie wyruszają na kemping „Zacisze” by zgubić dzieci i odnaleźć utraconą miłość.

Dostępny w:
Zło we mnie w Showmax
Zło we mnie

Mroczne mury katolickiej szkoły dla dziewcząt kryją przerażającą tajemnice. Kat i Rose, podczas przerwy zimowej, zostają tam same. Wkrótce rozpoczyna się koszmar, a dziewczyny muszą walczyć o życie.

Dostępny w:
Showmax: seriale filmy
Kategorie Showmax: akcja dramat horror komedia sf i fantasy thriller
Przejdź do pełnej oferty Showmax

Na stronie znajduje się oferta VOD w Showmax Polska. W usłudze Showmax można znaleźć filmy i seriale różnych gatunków z całego świata. Pozycje na tej stronie przypisane są do kategorii horror. Pod wszystkim pozycjami znajduje się lista zawierająca kategorie do jakich pasują wyświetlane na stronie pozycje VOD z Showmax.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry