Reklama

Akcja / Showmax w Polsce (pozycje: 85)

24 godziny po śmierci w Showmax
24 godziny po śmierci

Zabity podczas misji agent CIA dzięki eksperymentalnej procedurze zostaje przywrócony do życia na 24 godziny, by mógł dokończyć zadanie. Wykorzystuje ten czas na pomszczenie śmierci własnej i swojej rodziny.

Dostępny w:
80 milionów w Showmax
80 milionów

"Solidarność" kontra SB, która chce położyć łapę na składkach związkowych. Sensacyjna fabuła jakiej nie powstydziłoby się Hollywood.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Amerykański ninja w Showmax
Amerykański ninja

Były surfer i triathlonista Michael Dudikoff tym razem prezentuje na ekranie swoje znakomite umiejętności walki. A że w młodości poznał technikę ninjitsu, to przeciwnika może pokonać nawet zapałką. Dlatego nie straszne mu są oddziały ninja atakujące wojskowe konwoje na Filipinach. Joe, w którego wciela się aktor, podczas jednego z napadów prezentuje szybkość geparda i siłę ciosu nosorożca, pokonując kolegów po fachu. Jednak niezadowolony z tych popisów jest jego szef. A gdy szef jest zły na pracownika, to Joe będzie miał poważne kłopoty. Jeżeli nie lubicie swojego szefa za to, że kazał Wam zostać pracy pracy po godzinach, koniecznie zobaczcie ten film.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Amerykański ninja 2 w Showmax
Amerykański ninja 2

Z amerykańskiej bazy na Karaibach porywani są żołnierze. Brzmi banalnie, ale jeśli dodamy do tego, że za porwaniami stoją wojownicy ninja to już wiemy, że żarty się skończyły. Dodatkowo nasi wyszkoleni zabójcy mają wzmocnione genetycznie organizmy, co nie ułatwia ich pokonania. Tego trudnego zadania muszą się podjąć Joe Armstrong i Curtis Jackson. A że chłopaki na sztukach walki znają się jak Darth Vader na używaniu miecza świetlnego, to spora dawka akcji gwarantowana. To będzie dla Was idealny film, jeśli uważacie dobry, poczciwy boks za najlepszy sport walki, a ninja macie za popisujących się pozerów.

Dostępny w:
Amerykański ninja 3 w Showmax
Amerykański ninja 3

Jeśli jesteście fanami kina akcji i filmów kopanych, w tej produkcji znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie. Mamy chłopaka, który chce się zemścić na zabójcy ojca. Jaki jest najlepszy sposób na odwet? Oczywiście nauka sztuk walki u ekscentrycznego mistrza ninjitsu. Nasz bohater po latach treningów wreszcie staje się prawdziwym wojownikiem, która skopie przeciwnikom tyłki. A będzie ich musiał skopać wiele, szczególnie że szalony naukowiec próbuje wykorzystać śmiertelnego wirusa do złych celów.

Dostępny w:
As w rękawie w Showmax
As w rękawie

Dla niedoszłego komika żarty się skończyły. Naraził się mafii i teraz musi uciekać. Agent FBI ma zapewnić mu ochronę, jednak popełnia błąd. Po co im była ta wizyta w kasynie?

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Bóg zemsty w Showmax
Bóg zemsty

Kiedy żona Willa Gerarda pada ofiarą brutalnego napadu, mężczyzna dostaje zaskakującą ofertę od nieznajomego. Jeśli Will przyjmie ofertę, sprawca nieszczęścia jego żony zostanie zlikwidowany. Jest tylko jeden warunek…

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Bękarty wojny w Showmax
Bękarty wojny

Brutalna wojenna epopeja w reżyserii Quentina Tarantino. W roli głównej Brad Pitt. Grupa żołnierzy planuje zamach na nazistowskich oficerów.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Brat w Showmax
Brat

Dwaj bracia próbują ułożyć sobie życie w postsowieckiej rzeczywistości. Czy brudne ulice Sankt Petersburga będą dla nich łaskawe? Czy poradzą sobie w świecie, gdzie przeżywa tylko najsilniejszy?

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Brat 2 w Showmax
Brat 2

Śmierć przyjaciela zmusza Daniłę do podróży za ocean. W Chicago, wraz ze swoim bratem, konfrontuje się zarówno z amerykańską, jak i rosyjską mafią.

Dostępny w:
Cienie w Showmax
Cienie

Tajemniczy biznesmen proponuje trzeźwiejącemu alkoholikowi, by rozszyfrowywał przechwycone rozmowy telefoniczne. Ten się zgadza, nie kwestionując celu, lecz szybko przekonuje się, że jest zamieszany w niebezpieczny polityczny spisek.

Dostępny w:
Czerwony kapitan w Showmax
Czerwony kapitan

Za komuny było lepiej - mawiają niektórzy o czasach słusznie minionych. Niestety nie dla wszystkich tamten okres był sielankowy. Zobaczcie co odkrył Maciej Stuhr podczas śledztwa w sprawie czechosłowackiego zbrodniarza.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Czerwony świt w Showmax
Czerwony świt

Grupa nastolatków próbuje ocalić miasto przed inwazją żołnierzy z Korei Północnej.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Czerwony punkt w Showmax
Czerwony punkt

Najpierw było nudno. A potem… potem zrobiło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do krawędzi, doświadczył jak niebiezpieczną może być nuda. Tego co zrobił, nie próbuj robić w domu.

Dostępny w:
Dobry, zły i zakręcony w Showmax
Dobry, zły i zakręcony

Zakręcony azjatycki western. Trzech kompletnie szalonych gości, o zawodach, które nie przewidują ubezpieczenia na życie. Wszyscy walczą o mapę skarbów. A do wyścigu włączają się jeszcze inne dziwne osoby.

Dostępny w:
Droga śmierci w Showmax
Droga śmierci

Gangsterskie porachunki w doborowej obsadzie. Harvey Keitel nigdy wcześniej nie był tak wredny, a Cuba Gooding Jr tak twardy i bezkompromisowy. Ten gość dostał kiedyś Oscara, więc naprawdę potrafi grać. Pokazuje to doskonale we Wrong Turn at Tahoe, gdzie wciela się w rolę drobnego gangstera, który znajduje się w złym miejscu o złym czasie. Lubimy takie filmy akcji – szybkie, brutalne, dobrze zagrane i przy tym niegłupie.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Dwa oblicza smoka w Showmax
Dwa oblicza smoka

Szalona komedia pomyłek w wykonaniu Jackie Chana. Tym razem mistrz kopniaków w podwójnej roli braci bliźniaków. Jeden to mechanik, a drugi pianista. Jeden ma problemy z mafią, drugi jest bardzo bogaty. Może z tego wyjść tylko kompletne szaleństwo.

Dostępny w:
F/X w Showmax
F/X

Specjalista od efektów specjalnych ma upozorować śmierć szefa mafii, który został objęty programem ochrony świadków. Okazuję się, że zlecenie to staje się początkiem poważnych kłopotów.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
G.I. Joe: Czas Kobry w Showmax
G.I. Joe: Czas Kobry

G.I. Joe musi powstrzymać Kobrę, który planuje atak terrorystyczny z użyciem śmiercionośnych rakiet, mogących zniszczyć cały świat.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
G.I. Joe: Odwet w Showmax
G.I. Joe: Odwet

Jeżeli ktoś powiedział kiedyś, że filmy na podstawie serii zabawek są wyłącznie dla dzieci, ta produkcja wyprowadzi go z błędu. Największy twardziel Hollywood – Dwayne „The Rock” Johnson jako Roadblock, człowiek, przed którym broń nie ma żadnych tajemnic. Zdradzony podczas misji razem ze swoimi kumplami musi skopać tyłki kilku przestępcom. A jeżeli wśród nich są samuraj-zabójca, gość z bombami w kształcie much i szaleniec w masce, to musi to się skończyć jednym z najlepszych pojedynków w kinie. Film z zabójczymi efektami specjalnymi, w którym Bruce Willis walczy z przeciwnikami, jakby nadal był na planie pierwszej Szklanej pułapki. Każdy, kto lubi pościgi, strzelaniny i The Rocka cytującego Jaya Z, będzie się świetnie bawił na tym filmie.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Harley Davidson and the Marlboro Man w Showmax
Harley Davidson and the Marlboro Man

Don Johnson i Mickey Rourke w świetnym filmie sensacyjnym, w którym roi się od szybkich motocykli oraz brawurowych i wybuchowych akcji.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Hot Fuzz - Ostre psy w Showmax
Hot Fuzz - Ostre psy

Ambitny policjant zostaje wysłany z Londynu do prowincjonalnej wioski nękanej ogromną liczbą brutalnych morderstw. Czy to wszystko wypadki? W rolach głównych duet komediowy Simon Pegg i Nick Frost.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Ja, Frankenstein w Showmax
Ja, Frankenstein

Po 200 latach potwór Frankensteina nosi imię Adam i wciąż jest nieśmiertelnym kolosem. Gdy świat pogrąża się w ciemności, bohater musi wykorzystać swoje imponujące zdolności w toczącej się wojnie.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Jack Reacher: Jednym strzałem w Showmax
Jack Reacher: Jednym strzałem

Bohater świetnych książek Lee Childa wreszcie trafił na ekrany. Jest inteligentny jak Sherlock Holmes, walczy jak Steven Segal, a do tego ma fotograficzną pamięć. Źli goście nie mają szans.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Jaja w tropikach w Showmax
Jaja w tropikach

Aby nakręcić najbardziej realistyczny film na świecie, grupka aktorów zostaje wysłana do azjatyckiej dżungli. Wszystko wymyka się spod kontroli, gdy ekipa wpada w ręce miejscowych handlarzy narkotyków.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Jak dogryźć mafii w Showmax
Jak dogryźć mafii

Aby uratować swojego najlepszego przyjaciela - psa Buddy’ego, prywatny detektyw rozpoczyna współpracę z bandziorami i wpada w sam środek gangsterskiej zawieruchy.

Dostępny w:
Jerycho w Showmax
Jerycho

Witamy w miasteczku Jerycho, w jednym z nielicznych miejsc, które przetrwały wybuchy atomowe na terenie Stanów Zjednoczonych. Wojna nuklearna wojną nuklearną, ale robota sama się nie zrobi – mówią mieszkańcy, próbując prowadzić dotychczasowy tryb życia. Nie jest to takie proste. Co prawda nie ma na razie mutantów, ale i tak jest ciężko. Żywność, lekarstwa, surowce – to teraz towary deficytowe.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Komando FOKI w Showmax
Komando FOKI

Film akcji z młodym Charliem Sheenem w roli głównej. Gdy terroryści przechwytują amerykańskie rakiety, do akcji wkraczają siły specjalne amerykańskiej marynarki.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Krwawy sport w Showmax
Krwawy sport

Dla fana sztuk walki obejrzenie na ekranie, jak Jean-Claude Van Damme wykonuje swoje kopnięcia, to zadanie obowiązkowe. Głównym bohaterem filmu jest Amerykanin, jednak nie wychowany na futbolu i hamburgerach, a kreowany na mistrza sztuk walki. Postanawia zdezerterować z armii i dołączyć do nielegalnego turnieju karate w Honk-Kongu. Liczba fantastycznych scen walki, którą można by obdzielić kilka wiejskich dyskotek w zupełności zawładnie Waszymi sercami. Po seansie zapragniecie pójść do najbliższego, osiedlowego klubu karate.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Życie w zeszycie w Showmax
Życie w zeszycie

Niekończące się zmagania twórcy z tworzywem.

Dostępny w:
Masłem w dół w Showmax
Masłem w dół

Świat widziany oczami pechowego idioty.

Dostępny w:
Max Steel - The Wrath of Makino w Showmax
Max Steel - The Wrath of Makino

Makino, przebiegły wróg, przejmuje kontrolę nad Maxem. Czy naszemu bohaterowi uda się uwolnić spod wpływu swojego przeciwnika?

Dostępny w:
Mega Walls - Pojedynek na śmierć i życie w Showmax
Mega Walls - Pojedynek na śmierć i życie

Animacja oparta na mini-grze w świecie Minecrafta - Mega Walls.

Dostępny w:
Minecraft Kombat w Showmax
Minecraft Kombat

Pojedynki w świecie Minecrafta. Który z zawodników wyjdzie cało z konfrontacji?

Dostępny w:
Mission: Impossible w Showmax
Mission: Impossible

Tom Cruise jako specjalista od misji niemożliwych Ethan Hunt. Zdradzony przez swoją agencję musi znaleźć kreta we własnej organizacji. Film pełen świetnych efektów specjalnych, znakomitych aktorów, a kultowy motyw muzyczny dzisiaj nucą wszyscy od Zakopanego po Dubaj. Jeżeli wydaje Ci się, że wymiana uszczelki pod zlewem to była misja niemożliwa, ten film jest dla Ciebie.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Mission: Impossible - Ghost Protocol w Showmax
Mission: Impossible - Ghost Protocol

W czwartej części cyklu o Ethanie Huncie wyruszamy na niewykonalną misję do Moskwy i Dubaju. Dla samego obrazu wspinaczki Toma Cruise'a po wieżowcu Burj Khalifa warto sięgnąć po ten film.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Mission: Impossible II w Showmax
Mission: Impossible II

Ethan Hunt powraca i znowu pakuje się w misję niemożliwą. Gdy agencja zawraca mu głowę podczas wspinaczki górskiej, to musi być coś poważnego. Fani filmów akcji i sportowych motocykli będą wniebowzięci. Film świetnie sprawdzi się w czasie spotkań i planowania ekstremalnych wycieczek. Po seansie będziecie mieć ochotę na wycieczkę do Australii przy muzyce Metalliki.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Mission: Impossible III w Showmax
Mission: Impossible III

Ethan Hunt idzie na emeryturę. To dopiero misja niemożliwa. Na szczęście sielanka nie trwa długo i superagent  pomiędzy kolejnymi zakupami do domu znowu wykonuje misje niemożliwe. Jeśli nie wiecie, jak się włamać do Watykanu albo skakać po wieżowcu w Szanghaju, to jest film dla Was.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Nukazooka - nieodpowiedzialni dorośli w Showmax
Nukazooka - nieodpowiedzialni dorośli

Dorośli, którzy nie są zbyt dobrzy w byciu dorosłymi.

Dostępny w:
Oddział delta w Showmax
Oddział delta

Kto by nie chciał zobaczyć, jak oddział elitarnych komandosów kopie tyłki terrorystom? W dodatku jeśli dowodzi nimi sam mistrz kopnięcia z półobrotu, Chuck Norris. Człowiek, który urodził się z brodą, tym razem zostaje wysłany z kolegami do Bejrutu, aby odbić amerykańskich turystów. A że ta gromadka sztukę walki i przetrwania zna już od przedszkola, to rozwałkę na najwyższym poziomie macie zapewnioną.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Osaczony w Showmax
Osaczony

Policyjny negocjator Jeff Tally (Bruce Willis) po nieudanej akcji składa rezygnację i przyjmuje posadę szeryfa w sennym miasteczku. Pewnego ranka dostaje meldunek o napadzie i zmuszony jest ponownie odegrać rolę negocjatora.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Pitbull. Niebezpieczne kobiety w Showmax
Pitbull. Niebezpieczne kobiety

Tym razem Pitbull pachnie perfumami i nosi czerwoną szminkę. Majami, Strachu i Gebels wymiękają, gdy na scenę wchodzą niebezpieczne kobiety. Te dziewczyny nie boją się ubrudzić sobie rączek.

Dostępny w:
Pitbull. Nowe porządki w Showmax
Pitbull. Nowe porządki

Policjanci dwóch warszawskich komend łączą siły w walce z Grupą Mokotowską.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Renegaci w Showmax
Renegaci

Navy SEALs musi odnaleźć na dnie jeziora złoto warte 300 milionów dolarów. Bohaterowie nie mają wiele czasu na wykonanie zadania, ponieważ łup planują zdobyć również bezlitośni miejscowi najemnicy.

Dostępny w:
Repo men - windykatorzy w Showmax
Repo men - windykatorzy

Brakuje ci środków na spłatę kredytu? Nie ma problemu – chętnie weźmiemy twoją wątrobę. Windykatorzy organów z niedalekiej przyszłości mają parszywą robotę. Czy w takiej pracy jest miejsce na współczucie?

Dostępny w:
Robocop w Showmax
Robocop

Tylko gliniarz z metalową czachą może powstrzymać falę przestępstw w Detroit. Ten cybernetyczny wojownik ma zaprogramowaną walkę ze złem. Oto superbohater, przy którym Iron man to tylko blaszana konserwa.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Robocop 2 w Showmax
Robocop 2

Gwałtu rety! Robocop został przeprogramowany i od teraz jest łagodny jak baranek. Jego miejsce zajmuje prawdziwa maszyna do zabijania pozbawiona skrupułów. Czy Detroit przetrwa takiego stróża prawa?

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Robocop 3 w Showmax
Robocop 3

W Detroit nastały ciężkie czasy. Złe korporacje wyzyskują biednych. Robocop nie ma wyboru – musi bronić słabszych. Do walki z nim zostają wysłane nowoczesne cyborgi znające wschodnie sztuki walki.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Rok smoka w Showmax
Rok smoka

Wybuchowy film akcji. Mickey Rourke w roli nowojorskiego gliniarza walczącego z przestępczością zorganizowaną.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Ronin w Showmax
Ronin

Film dla prawdziwych samurajów. Robert De Niro i Jean Reno w opowieści o fachowcach od brudnej roboty. Jak wykonać skutecznie zadanie, gdy nie ufa się zarówno zleceniodawcy jak i współpracownikom?

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Safe House w Showmax
Safe House

Agent CIA (Ryan Reynolds) eskortuje niebezpiecznego więźnia (Denzel Washington) do nowej kryjówki. Śledzeni przez podejrzanych typów, próbujących ich powstrzymać, muszą sobie zaufać, by przeżyć.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Służby specjalne w Showmax
Służby specjalne

Tzw. służby to mroczna strona polskiej politycznej rzeczywistości. WSI, ABW, SB, politycy, agenci i seksowna Olga Bołądź w roli głównej. Mieszanka wybuchowa, a dla fanów teorii spiskowych pozycja obowiązkowa.

Dostępny w:
Sonic Underground w Showmax
Sonic Underground

Sonic, Manic i Sonia muszą pokonać doktor Robotnika a jego pomocników, przy pomocy ich metalowych medalionów, aby przynieść pokój do Mobiusa i odnaleźć mamę.

Dostępny w:
Storror Blog Parkour w Showmax
Storror Blog Parkour

Storror to kolektyw siedmiu elitarnych sportowców, których połączyła miłość do parkour'u i żądza przygód. Przez ponad dekadę szlifowali swoje umiejętności, aby stworzyć grupę, która stała się ikoną parkour'u i zyskała rzesze fanów na całym świecie.

Dostępny w:
Strefa zrzutu w Showmax
Strefa zrzutu

Dwóch gliniarzy ma za zadanie eskortować samolotem więźnia, przebiegłego hakera. Jednak nigdy nic nie może iść jak po maśle. Na pokładzie samolotu coś wybucha i haker znika bez śladu. Jeden z policjantów postanawia poprowadzić śledztwo na własną rękę, co prowadzi go do wielbicieli wolności i zabaw na świeżym powietrzu, czyli grupy spadochroniarzy. Znajdziecie tu najlepsze sceny skoków spadochronowych w historii kina. Po nich wakacyjne skoki plecówka bungee będą nudne jak lekcje szydełkowania.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Strzelec w Showmax
Strzelec

Uzbrojony snajper w amerykańskiej kulturze to romantyczny bohater lub złowrogi zbrodniarz. Shooter to zarówno powtórka z rozrywki, jak i dobra lekcja historii. Amerykański prezydent zostaje zastrzelony, a winą obarczono pewnego byłego marine, specjalizującego się w zabijaniu z dalekich odległości. Tym razem jednak okazuje się niewinny, a za morderstwo odpowiada złowieszcza grupa trzymającą władzę. Nasz heros musi uciekać, aby udowodnić swoją niewinność. Czy mu się uda?

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Szklana trumna w Showmax
Szklana trumna

Jadąc na rozdanie nagród, aktora zostaje uwięziona w wysłanej po nią luksusowej limuzynie. Jeśli chce wyjść cało z tej sytuacji, musi sprostać obłąkanym żądaniom kierowcy maniaka.

Dostępny w:
Szybcy i wściekli w Showmax
Szybcy i wściekli

Szybkość nie ma granic, gdy za kółkiem siadają Vin Diesel i Paul Walker. Pierwsza część wielkiej motoryzacyjnej przygody.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Szybcy i wściekli 5 w Showmax
Szybcy i wściekli 5

Seria przekracza kolejne granice. Bohaterowie wplątani w gangsterskie porachunki muszą nadać nowe znaczenie słowu „prędkość”. Nie jest łatwo, bo na karku siedzi im sam Dwayne „The Rock” Johnson.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Szybcy i wściekli: Tokio Drift w Showmax
Szybcy i wściekli: Tokio Drift

Jeśli kochacie szybkość, musicie sprawdzić tokijski świat nielegalnych wyścigów. Poznaje go dogłębnie pewien młody Amerykanin zmuszony przeprowadzić się do Azji. Ta część serii pędzi jak japoński kamikaze.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Szybki konwój w Showmax
Szybki konwój

Grupa przestępców przewożących duże ilości narkotyków wpada w poważne kłopoty, gdy ich plan działania się sypie i zostają zmuszeni do wzięcia zakładnika. Czy przywódcy gangsterów uda się opanować sytuację?

Dostępny w:
Szybko i wściekle w Showmax
Szybko i wściekle

Vin Diesel i Paul Walker powracają w wielkim stylu. Szybkość nigdy wcześniej nie była tak niebezpieczna. Gdy kobieta jednego z bohaterów ginie, ekipa wypowiada wojnę niebezpiecznym gangsterom.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Templariusze. Miłość i krew w Showmax
Templariusze. Miłość i krew

Średniowiecze – rycerz Arn, syn szwedzkiego szlachcica, zostaje wysłany do Jerozolimy, by dołączyć do Zakonu Templariuszy. Jest to kara za zaangażowanie się z zakazany romans.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Totem w Showmax
Totem

Po wyjściu z więzienia Dziki dostaje pracę w nocnym klubie, w którym jego partnerka pracuje jako tancerka. Dziewczyna zostaje brutalnie zaatakowana przez grupę klientów. Dziki postanawia się zemścić.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Transformers w Showmax
Transformers

Kto by nie chciał zobaczyć, jak dobre roboty z kosmosu kopią tyłki złym robotom.? Szczególnie, gdy zamieniają się w pojazdy, o których marzy każdy fan motoryzacji. W tym filmie zobaczymy taką ilość akcji i wybuchów, której nie powstydziłyby się jednostki Navy SEALs i specjaliści od rozbiórek razem wzięci. Dodatkowo zjawiskowa Megan Fox jako zadziorna specjalistka od samochodów. Czego chcieć więcej? Świetny film na odstresowanie po ciężkim dniu pracy. Zdecydowanie najlepsza produkcja Michaela Baya.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Transformers po ciemnej stronie księżyca w Showmax
Transformers po ciemnej stronie księżyca

Jeśli myślicie, że w poprzednich częściach roboty zniszczyły już wszystko co było do zniszczenia, to jesteście w błędzie. Zawsze jest dobra pora na demolkę z udziałem wojska i metalowych gigantów z kosmosu. Ziemianie nie mają ani chwili przerwy, ponieważ Decepticony znów wymyśliły szalony plan podboju planety. Dlatego Optimus i spółka ruszają, aby skopać tyłki złym robotom. Jeżeli uwielbiasz efekty specjalne, przy tej produkcji poczujesz się jak na kinowej Gwiazdce

Dostępny w:
Transformers Prime: Łowcy Bestii w Showmax
Transformers Prime: Łowcy Bestii

Wielki finał epickiej walki pomiędzy Autobotami i Decepticonami. Czy uda się obronić Ziemię przed Unicornem? Czy uda się odtworzyć Cybertron?

Dostępny w:
Transformers wiek zagłady w Showmax
Transformers wiek zagłady

Michael Bay powraca z nową historią z podwórka Autobotów i Decepticonów. Shia LaBeouf, którego roboty ratowały już trzy razy, został zastąpiony przez twardziela Marka Wahlberga,który gra niedocenianego wynalazcę, świetnie radzącego sobie z nowoczesną techniką. Jednak jego starania idą na marne, dopóki na horyzoncie nie pojawia się Optimus Prime. Od tej pory rusza szalona akcja. Chcecie zwiedzić wnętrze statku kosmicznego? Nie ma sprawy. Zobaczyć ucieczkę przed robo-psami? Bay Wam to zapewni. Jeśli uwielbiacie Park Jurajski, to pokochacie jego cybernetyczną wersję. Jeżeli macie słabszy dzień, zobaczcie Optimusa szarżującego na robo-dinozaurze, od razu poczujecie się lepiej.

Dostępny w:
Transformers zemsta upadłych w Showmax
Transformers zemsta upadłych

Michael Bay, specjalista od filmowej demolki, wraca z nowymi przygodami robotów. Po raz kolejny Autoboty będą musiały zebrać się, aby dać wycisk Decepticonom. Do tego znowu w całą sprawę wmiesza się Sam Witwicky, który uczy się w college’u. Wojna robotów wydaje się o wiele ciekawsza od siedzenia na wykładach. Wszyscy będziecie zachwyceni scenami akcji, dziewczynami-robotami i wielkimi maszynami zjadającymi pół pustyni. Drwale po tym filmie śmiało mogliby zatrudnić Autoboty i Decepticony do wycinki drzew. Najlepiej nie oglądać tej produkcji z osobami, które obawiają się buntu urządzeń gospodarstwa domowego

Dostępny w:
Transformers: Prime w Showmax
Transformers: Prime

Autoboty kontra Decepticony. Walka trwa nadal. Mimo że źli transformersi przegrali ostatnią bitwę, Megatron planuje kolejny atak. Czy Optimus i tym razem obroni Ziemię przed inwazją?

Dostępny w:
Transformers: Rescue Bots w Showmax
Transformers: Rescue Bots

Czterej transformersi zostają zesłani na Ziemię, by bronić ludzi przed zagrożeniem. Olbrzymie roboty muszą jednak zostać niezauważone. Jak to zrobić? Pewien chłopiec i jego przyjaciele pomogą im w tym.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Ulice w ogniu w Showmax
Ulice w ogniu

Gang motocyklistów porywa piosenkarkę. Menedżer gwiazdy zatrudnia jej byłego partnera, by uratował ją z rąk przestępców. Rock, szybka akcja i młody Willem Dafoe w kultowym hicie.

Dostępny w:
Watchmen. Strażnicy w Showmax
Watchmen. Strażnicy

Superbohaterowie też mają swoje mroczne tajemnice. Sytuacja się zagęszcza, gdy ktoś postanawia ich zabić. Bardzo udana ekranizacja jednego z najlepszych komiksów wszechczasów.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Władcy Wszechświata w Showmax
Władcy Wszechświata

Film fabularny nakręcony na podstawie kreskówki o księciu, który przemienia się w wojownika zwanego He-Man.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Wściekły Nick w Showmax
Wściekły Nick

Nick, świetnie wyszkolony glina, musi poruszyć niebo i ziemię, aby uwolnić córkę z rąk tureckich oprawców. Czas wyzwolić prawdziwą wściekłość!

Dostępny w:
Włoska robota w Showmax
Włoska robota

Grupka złodziei po udanej misji świętuje sukces. Wszystko zmienia się w przeciągu sekundy, gdy jeden z przestępców zdradza pozostałych i ulatnia się z łupem.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Wojna światów w Showmax
Wojna światów

Steven Spielberg ekranizuje klasykę SF. Kosmici atakują Ziemię, a ludzkość czeka zagłada. Jednak nie wszystko jest stracone zwłaszcza, że na ich drodze staje Tom Cruise.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Wojownicze Żółwie Ninja w Showmax
Wojownicze Żółwie Ninja

Film, który pokazuje skutki zabaw zwierząt z chemikaliami. Cztery żółwie i szczur, byli uczestnicy eksperymentów naukowych, ukrywają się w kanałach. Przy okazji uczą się, jak zostać ninja i pomiędzy kolejnymi kawałkami pizzy walczą ze złem. Po seansie tego filmu będziecie uwielbiać zabawnego Michelangelo, geeka Donatello, szefa Leonardo, a nawet gbura Rafaela. Nie ma innego wyjścia, skoro kumplują się także z piękną dziennikarką, którą gra Megan Fox. Kto by nie chciał zobaczyć, jak gigantyczne żółwie pokonują złych ninja, których przywódcą jest facet w zbroi robota. A jeśli do tego rapują w windzie i używają pojazdu, którego wyposażenia nie powstydziłby się Batman, to macie zapewnioną dwugodzinną rozrywkę.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
World war Z w Showmax
World war Z

Jeżeli macie już dość The Walking Dead ze swoimi nudnymi zombie, to jest to film dla Was. Tutaj umarlaki są o wiele bardziej krwiożercze i szybsze od swoich telewizyjnych kuzynów, a organizowania się w grupy pozazdrościłyby im wszystkie fan cluby świata. Epidemia zombie jeszcze nigdy nie była tak widowiskowa. Brad Pitt po raz kolejny daje popis w roli amerykańskiego bohatera, specjalisty od rozwiązywania największych problemów. W tym filmie znajdziecie scenę bójki z zombie w samolocie, jakiej jeszcze w kinie nie było. Produkcja dla fanów horrorów oraz Brada Pitta skaczącego z wieżowca do odlatującego helikoptera.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Wrota bohaterów w Showmax
Wrota bohaterów

Miłośnik gier video zostaje wciągnięty do wirtualnej rzeczywistości, gdzie jako Czarny Rycerz musi wykazać się siłą i odwagą, walcząc ze złem i ratując piękną księżniczkę.

Dostępny w:
Wykidajło w Showmax
Wykidajło

Dalton to inteligentny facet z wyższym wykształceniem, który cieszy się opinią twardego wykidajły. Mimo to praca w The Double Deuce okaże się dla niego nie lada wyzwaniem.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Za szybcy, za wściekli w Showmax
Za szybcy, za wściekli

Gangsterka i wyścigi samochodowe idą w parze, szczególnie gdy zajmuje się nimi Paul Walker. Tym razem panowie dają gaz do dechy i lądują w słonecznym Miami.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Zaginiony w akcji w Showmax
Zaginiony w akcji

Uzbrojony po zęby Chuck Norris wyrusza do Wietnamu, aby uwolnić przetrzymywanych tam amerykańskich więźniów wojennych.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Zapowiedź Plagi Breslau w Showmax
Zapowiedź Plagi Breslau

Wrocławiem wstrząsa fala zabójstw. Każdego dnia o godzinie 18:00 seryjny morderca zabija kolejną ofiarę. Rozwiązać mroczną zagadkę spróbuje policjantka Helena Ruś. PREMIERA FILMU JUŻ W GRUDNIU.

Dostępny w:
Zemsta cieciów w Showmax
Zemsta cieciów

Po tym, jak pracownicy luksusowego apartamentowca w Central Parku odkrywają, że szef zdefraudował ich pieniądze, planują zemstę. Chcą odzyskać to, co im odebrał. Świetna komedia w gwiazdorskiej obsadzie z Benem Stillerem na czele.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:

Na stronie znajduje się oferta VOD w Showmax Polska. W usłudze Showmax można znaleźć filmy i seriale różnych gatunków z całego świata. Pozycje na tej stronie przypisane są do kategorii akcja. Pod wszystkim pozycjami znajduje się lista zawierająca kategorie do jakich pasują wyświetlane na stronie pozycje VOD z Showmax.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry