Reklama

Komedia / Showmax w Polsce (pozycje: 224)

40 lat minęło w Showmax
40 lat minęło

Kontynuacja komedii Wpadka. Tym razem dane nam jest podejrzeć życie Debbie i Pete’a, drugoplanowych bohaterów z Wpadki, którzy w ciągłych kłótniach i przepychankach małżeńskich odnajdują prozę życia.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
40-letni prawiczek w Showmax
40-letni prawiczek

Życie nieśmiałego domatora staje na głowie, gdy wyjawia kolegom, że jest czterdziestoletnim prawiczkiem. Panowie planują rozdziewiczyć przyjaciela. Wkrótce nadarza się okazja, bo na horyzoncie pojawia się wyzwolona samotna matka.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
A psa biorę ja w Showmax
A psa biorę ja

Rozwodząca się para podzieliła się już majątkiem, jednak nie potrafi zdecydować, kto z nich weźmie psa. W walce o czworonoga wszystkie ciosy dozwolone!

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Allo 'Allo w Showmax
Allo 'Allo

Beczka śmiechu w okupowanej przez nazistów Francji. II wojna światowa nigdy wcześniej i nigdy później nie była taka zabawna.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Angus, stringi i przytulanki w Showmax
Angus, stringi i przytulanki

Zdecydowanie nie jest to film dla każdego. Nie oznacza to jednak, że jest zły. "Angus, stringi i przytulanki" to doskonała propozycja dla młodych pań, które mają co nieco w głowie, ale jeszcze nie do końca wiedzą co. Dla dziewczyn, które sprzeciwiają się „kultowi plastiku” i wybierają bardziej intelektualne rozrywki. Dla tych, które kochają dobrą muzykę i niezłe filmy, a odrzucają nachalną reklamę i bezmyślny marketing. Jednym słowem – jeśli masz córkę w wieku dojrzewania, puść jej ten film. Na pewno jej to nie zaszkodzi. Sam jednak sobie daruj – prawdopodobnie kiedyś to już przerabiałeś.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Annie Hall w Showmax
Annie Hall

La-di-da, la-di-da – zwykła mawiać Annie Hall, gdy jest naprawdę szczęśliwa. Woody Allen opowiada jedną z najpiękniejszych, najzabawniejszych i najmądrzejszych historii miłosnych w historii kina. Palce lizać.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Areszt domowy w Showmax
Areszt domowy

Jaki jest najlepszy sposób, aby uchronić rodzinę przed widmem rozwodu? Uczciwa rozmowa między małżonkami? Wizyta u psychoanalityka? Postaranie się o kolejnego dzidziusia? A może totalna izolacja w piwnicy do czasu aż para niegdyś zakochanych znowu odnajdzie w sobie żar miłości. Warto spróbować – tak pomyślała dwójka młodych ludzi, zamykając rodziców na czas nieokreślony w domowej suterenie. Operacja dość ciężka, ale idąc śladem Kevina samego w domu, dzieciaki poradziły sobie wybornie. Choć nie obyło się bez kłopotów i dodatkowych nieprzewidzianych okoliczności. Beczka śmiechu.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Armia ciemności w Showmax
Armia ciemności

Horror fantasy, w którym armia dobra mierzy się ze złem, a pomaga jej współczesny bohater wysłany w przeszłość.Trzecia część cyklu „Martwe zło” Sama Raimiego.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Babka z zakalcem w Showmax
Babka z zakalcem

Zastanawialiście się, jak wygląda życie aktorów i twórców oper mydlanych od kuchni? Jeśli tak, to w pełni zaprezentuje Wam je ten film. Mamy zatem marnych aktorów myślących, że są gwiazdami Hollywood i za bardzo wczuwają się w swoje role. Najśmieszniejszymi momentami są omawiane przez twórców rozwiązania, jak przywrócić jednego z bohaterów do serialu, więc jeżeli lubicie głupie pomysły, będziecie tym filmem zachwyceni.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Baby są jakieś inne w Showmax
Baby są jakieś inne

Adaś Miauczyński i jego kolega przemierzają Polskę autem, tocząc przy okazji burzliwe dyskusje na temat kobiet. Wnioski płynące z ich rozmów są celne, zaskakujące, zabawne i refleksyjne.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Bananowy czubek w Showmax
Bananowy czubek

Jedna z najbardziej ekscentrycznych odsłon humoru Woody’ego Allena – historia testera dziwnych produktów, który, po tym, jak rzuca go dziewczyna, zostaje prezydentem małego kraju, gdzie króluje absurd.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Baranek Shaun w Showmax
Baranek Shaun

Pewien rolnik nie ogarnia, co się dzieje na farmie. Na szczęście baranek Shaun i pies Bitzer trzymają łapę na pulsie i rozwiążą wszystkie problemy – a śmiechu przy tym co niemiara.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Barbershop w Showmax
Barbershop

Sprzedać odziedziczony po ojcu zakład fryzjerski czy rozkręcić biznes, który zjednoczy miejscową społeczność? Przed takim dylematem staje Afroamerykanin z Chicago. W roli głównej Ice Cube.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Barbershop 2: Z powrotem w interesie w Showmax
Barbershop 2: Z powrotem w interesie

Tym razem w zakładzie fryzjerskim Calvina plotkuje się o polityce, agresywnych inwestorach budowlanych i ich krzykliwych bannerach reklamowych oraz o przemądrzałych stylistkach z sąsiadującego salonu urody.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Barton Fink w Showmax
Barton Fink

Utalentowany dramaturg teatralny przyjeżdża do Hollywood, aby zrobić karierę jako scenarzysta filmowy. Wkrótce przekonuje się, że Fabryka Marzeń to istne piekło, gdzie nic nie jest takie, jak się wydaje.

Dostępny w:
Be Cool w Showmax
Be Cool

Druga część hitu Dorwać małego. Chilli Palmer porzuca przemysł filmowy i przechodzi do branży muzycznej. Czy gangsterskie metody pomogą mu zostać gwiazdą MTV?

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Beksa w Showmax
Beksa

Johnny Depp w filmie o wyrzutku społecznym, który angażuje się w związek z dziewczyną z dobrego domu. Tę dwójkę różni praktycznie wszystko. Czy mroczna przeszłość wpłynie na ich miłość?

Dostępny w:
Billy Madison w Showmax
Billy Madison

27-letni, nierozgarnięty Billy ma odziedziczyć rodzinną fortunę. Tatuś nie chce jednak zostawić majątek gamoniowi. Billy musi się dokształcić i idzie do szkoły wraz z najmłodszymi. Czy dotrzyma im kroku?

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Blok Ekipa w Showmax
Blok Ekipa

Pod blokiem na dzielni stoją Wojtas, Spejson i Walo. Piją, jarają i szukają dymu, gdzie się da. Klnąc siarczyście, komentują polską rzeczywistość.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Blues Brothers w Showmax
Blues Brothers

Ciemne okulary, czarne garnitury, kapelusze. Tych gości z nikim nie pomylisz. Dwóch pozytywnie zakręconych kombinatorów wyrusza w szaloną podróż w rytmie bluesa i rock’n’rolla.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Body/Ciało w Showmax
Body/Ciało

Jeśli Małgorzata Szumowska kręci film o życiu pozagrobowym, musi być ciekawie. Bohaterowie jej filmu stają przed nieśmiertelnym pytaniem: uwierzyć czy nie uwierzyć?

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Californication w Showmax
Californication

Kto by pomyślał, że David Duchovny po serialu Z Archiwum X wcieli się w kolejną kultową postać. A jednak. Hank Moody, główny bohater Californication, to zupełne przeciwieństwo Foxa Muldera i kolejna ikoniczna postać w historii amerykańskich seriali. Pijak, seksoholik, skandalista, a zarazem utalentowany i trochę nieobliczalny pisarz. Mimo że Hank Moody to pozornie odrażający, hedonistyczny typ, już po kilku odcinkach odkrywamy jego zalety i zdajemy sobie sprawę, że w zasadzie fajny z niego gość. Tylko życie go nie rozpieszcza…

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Carrie Pilby w Showmax
Carrie Pilby

Carrie jeszcze jako dziecko dostała się na Harvard. Teraz jako dziewiętnastolatka próbuje odnaleźć się w społeczeństwie. To jednak nie takie proste, gdy jest się o wiele mądrzejszym niż wszyscy dookoła.

Dostępny w:
Córki Dancingu w Showmax
Córki Dancingu

Zapraszamy na niekończącą się retro-imprezę! Dwie syreny próbują zrozumieć warszawskie kobiety lat osiemdziesiątych. Dołączają więc do zespołu muzycznego i śpiewają, tańczą oraz bawią się do upadłego.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Celebrity w Showmax
Celebrity

Rozwydrzona gwiazda filmowa i fajtłapowaty pisarz, który nie umie sprzedać swojej twórczości. Czy nieudacznik się przebije? Jak to bywa u Allena – będzie usilnie próbował.

Dostępny w:
Cena sławy w Showmax
Cena sławy

Eddy i Osman nie mają grosza przy duszy, ale w Boże Narodzenie 1977 roku dowiadują się z telewizji, że zmarł bogaty komik, Charlie Chaplin. Eddy wpada na pomysł porwania dla okupu trumny z jego ciałem.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Chłopak do towarzystwa w Showmax
Chłopak do towarzystwa

Samotny profesor ma dość uniwersyteckich romansów i wyjeżdża do Nowego Jorku, gdzie wynajmuje pokój u starzejącego się ekscentryka. Panowie zaprzyjaźniają się, mimo że mają zgoła inne spojrzenia na relacje damsko-męskie.

Dostępny w:
Chłopaki też płaczą w Showmax
Chłopaki też płaczą

Peter próbuje zapomnieć o nieudanym związku w luksusowym kurorcie na Hawajach. Nie jest to jednak proste, bo w tym samym miejscu wypoczywa jego była dziewczyna z nowym ukochanym.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Ciao Italia! w Showmax
Ciao Italia!

Arturo i Flora są w sobie zakochani, jednak dziewczyna jest przyrzeczona synowi szefa nowojorskiej mafii. Arturo postanawia poprosić mieszkającego na Sycylii ojca Flory o jej rękę, zaciąga się więc do przygotowującej się do lądowania we Włoszech armii USA.

Dostępny w:
Cienie we mgle w Showmax
Cienie we mgle

Zabawny kryminał od Woody’ego Allena. Małe miasteczko, grasujący tam dusiciel, grupka cyrkowców i ciapowaty księgarz. Prawdziwy kogel-mogel od mistrza Allena. Palce lizać.

Dostępny w:
Co nas kręci, co nas podnieca w Showmax
Co nas kręci, co nas podnieca

Szkoda, że takie historie zdarzają się tylko w filmach Woody’ego Allena. Starszy, samotny pan na granicy depresji, odżywa na nowo pod wpływem dwudziestoletniej piękności.

Dostępny w:
Cudotwórca w Showmax
Cudotwórca

Jonas czerpie z życia garściami, przede wszystkim z kieszeni naiwnych klientów. Udając cudotwórcę, za pomocą przebiegłych sztuczek oszukuje niczego niespodziewających się ludzi. Do czasu. Pewnego dnia awaria autobusu po przedstawieniu zmusza Jonasa i jego ekipę do pozostania w małym miasteczku. Tam już czeka lokalny szeryf zachowujący się jak połączenie Chucka Norrisa i urzędnika skarbowego. Będzie za wszelką cenę starał się zdemaskować oszusta Film spodoba się także fanom Liama Neesona w "Uprowadzonej" i jego szczególnego zestawu umiejętności.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Cztery wesela i pogrzeb w Showmax
Cztery wesela i pogrzeb

Mimo że wszyscy wokoło biorą śluby, Charles wcale nie śpieszy się do ustatkowania. Sytuacja się zmienia, gdy na horyzoncie pojawia się przepiękna Amerykanka. Czy to już koniec kawalerskiego życia?

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Czy to ty, czy to ja w Showmax
Czy to ty, czy to ja

Był taki okres w światowej kinematografii, kiedy to siostry Olsen cieszyły się nie mniejszą popularnością niż Michael Jackson czy Macaulay Culkin. "Czy to ty, czy to ja" to ich popisowy film i podwójna popisowa rola. Dwie siostry, rozdzielone w dzieciństwie, spotykają się po kilku latach i zawiązują przymierze w celu połączenia swoich rodziców. Bliźniaczki dają radę. Są tak pocieszne, że czasami przypominają hasające tam i z powrotem szczeniaczki. Ogląda się to wszystko z permanentnym uśmiechem na ustach. Fabuła przestaje mieć znaczenie – siostrzyczki kradną całe show.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Danny Rose z Broadwayu w Showmax
Danny Rose z Broadwayu

Doskonała komedia Woody’ego Allena. Broadwayowski agent gwiazd zostaje wplątany w problemy sercowe jednego ze swoich klientów. Jak poradzi sobie z artystą, który nie ma pojęcia, czym jest zdrowy rozsądek?

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Demon w Showmax
Demon

Wesele to magiczna chwila w życiu każdej młodej pary. Podczas uroczystości Piotra i Żanety magia przekracza jednak dopuszczalny limit. Pana młodego opętują mroczne siły, a to dopiero początek przerażających wydarzeń.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Dobry, zły i zakręcony w Showmax
Dobry, zły i zakręcony

Zakręcony azjatycki western. Trzech kompletnie szalonych gości, o zawodach, które nie przewidują ubezpieczenia na życie. Wszyscy walczą o mapę skarbów. A do wyścigu włączają się jeszcze inne dziwne osoby.

Dostępny w:
Dokąd zmierzasz? w Showmax
Dokąd zmierzasz?

Niepoprawny marzyciel Marc Pease (Jason Schwartzman) jest członkiem występującej w domach starców kiepskiej grupy a capella. Prosi swojego nauczyciela muzyki z lat szkolnych (Ben Stiller), by ten pomógł im nagrać płytę demo.

Dostępny w:
Dorwać Małego w Showmax
Dorwać Małego

Czy gangster ma szansę odnieść sukces w showbiznesie? Zobacz serialowy remake kultowego filmu z lat 90-tych.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Dorwać Małego w Showmax
Dorwać Małego

Pewien drobny przestępca nie mogąc, czy też nie chcąc spłacić długów ucieka do Hollywood.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Drobne cwaniaczki w Showmax
Drobne cwaniaczki

Od złodzieja do milionera – to historia stara jak świat. Co jednak, gdy złodzieje przez przypadek stają się cukiernikami? Porzucają przestępczy fach i wchodzą w biznes, na którym w ogóle się nie znają.

Dostępny w:
Druhny w Showmax
Druhny

Nie ma to jak wieczór panieński w Las Vegas! Grupa zwariowanych przyjaciółek wyrusza na przedślubną imprezę jednej z nich. Czy i tym razem balanga skończy się gigantycznym kacem?

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Drużyna Buddiego w Showmax
Drużyna Buddiego

Czy może być coś piękniejszego od widoku pięciu szczeniaczków mających wielką radochę, roznosząc dom na strzępy? Air Bud wyrusza na kolejny mecz. Czy psia opiekunka poradzi sobie z jego dziećmi?

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Dwa oblicza smoka w Showmax
Dwa oblicza smoka

Szalona komedia pomyłek w wykonaniu Jackie Chana. Tym razem mistrz kopniaków w podwójnej roli braci bliźniaków. Jeden to mechanik, a drugi pianista. Jeden ma problemy z mafią, drugi jest bardzo bogaty. Może z tego wyjść tylko kompletne szaleństwo.

Dostępny w:
Dyktator w Showmax
Dyktator

Tym razem twórca Borata wciela się w bliskowschodniego dyktatora Aladeena, który przybywa do Ameryki i wpada w środek międzynarodowej intrygi. Jest w tym filmie kilka scen, które nikogo nie zostawią obojętnym. Całość jest strasznie śmieszna, nawet dla tych, którzy nie lubią żartów na temat genitaliów i masturbacji.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Dziewczyna moich koszmarów w Showmax
Dziewczyna moich koszmarów

Ben Stiller powraca! Tym razem przezabawny aktor wciela się w postać Eddiego, 40-letniego kawalera, który po latach podbojów decyduje się wreszcie powiedzieć sakramentalne "tak". Po przeuroczym ślubie nowożeniec wraz ze swoją wybranką, piękną Lilą (Malin Akerman), jedzie na miesiąc miodowy do Meksyku. Już trzeciego dnia orientuje się, że kobieta jego marzeń jest w rzeczywistości urzeczywistnieniem największych koszmarów... Zdesperowany wizją fatalnej przyszłości, Eddie postanawia zakończyć związek, nie zdając sobie sprawy z konsekwencji...

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Dziewczyna z komputera w Showmax
Dziewczyna z komputera

Klasyczna komedia młodzieżowa z lat 80-tych. Dwóch licealistów tworzy przy pomocy komputera "kobietę idealną". Cyfrowa piękność postawia im pomóc w zdobyciu upragnionej popularności.

Dostępny w:
Dziewczyny z wyższych sfer w Showmax
Dziewczyny z wyższych sfer

Bywalczyni nowojorskich salonów traci cały majątek. Musi podjąć pracę, której nigdy nie wykonywała - zostaje nianią.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Egzorcysta w Showmax
Egzorcysta

Egzorcysta to człowiek do którego dzwoni się w ostateczności. Na co dzień zajmuje się pracami budowlano-remontowymi. Ale w ramach powołania – walczy z demonami, wampirami, duchami i tym podobnym cholerstwem.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Ekstrakt w Showmax
Ekstrakt

Zarządzanie fabryką to trudna sprawa, szczególnie gdy załoga dokazuje, a sprawy osobiste nie dają spokoju. Joel musi uporać się zarówno z marudzącymi pracownikami, jak i ze zniechęconą żoną.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Eurotrip w Showmax
Eurotrip

Europa już nigdy nie będzie taka sama, gdy Scotty Thomas i jego paczka ruszą ekspresem na podbój starego kontynentu. Podczas wyprawy życia poznają gorących nieznajomych i przekroczą kolejne granice szaleństwa.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Facet do wymiany w Showmax
Facet do wymiany

Francuski aktor po czterdziestce zmienia image, aby robić wrażenie na młodych dziewczynach. Czy jako imprezowy buntownik znów stanie się symbolem seksu?

Dostępny w:
Fanatyk w Showmax
Fanatyk

Andrzej to fanatyk wędkarstwa. Nie dość, że pół mieszkania zawalone haczykami na ryby, to jeszcze ponton nadmuchał i postawił w dużym pokoju. Z takim starym rodzina nie ma lekko.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Farciarz Gilmore w Showmax
Farciarz Gilmore

Adam Sandler jako przeciętny hokeista, który musi zostać mistrzem golfa. Ma 90 dni, aby wygrać w golfa fortunę i uratować dom swojej babci przed licytacją.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Fun size, szalone halloween w Showmax
Fun size, szalone halloween

Halloween w Stanach Zjednoczonych to bardzo dobry czas na dziką imprezę, szczególnie jeśli jesteś gorącą nastolatką. Gorzej, gdy nie możesz udać się na balangę, ponieważ każą Ci zajmować się smarkatym braciszkiem. Jeszcze gorzej, gdy młody znika, a Ty musisz go jak najszybciej znaleźć. Takie dylematy ma główna bohaterka Fun Size, szalonej komedii dla szalonych nastolatków. Jeśli takowym jesteś, umrzesz ze śmiechu, jeśli nie, to z zażenowania. Nigdy z nudów.

Dostępny w:
Grunt to rodzinka w Showmax
Grunt to rodzinka

Nie ma to jak rodzinka Brady. Zawsze na propsie, niezależnie czy pryszcz na nosie, czy domowy budżet uboższy o 20 tysięcy dolarów. Jak oni to robią, że zawsze trzymają klasę? Taniec, śpiew i różowe okulary to dobry początek.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Hannah i jej siostry w Showmax
Hannah i jej siostry

Hannah zrezygnowała z kariery aktorskiej, by poświęcić się rodzinie. Choć podejrzewa, że jej mąż ma romans z jedną z jej sióstr, nie rezygnuje z roli idealnej żony i matki. Do czasu, gdy pojawia się były mąż Hannah…

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Heca w zoo w Showmax
Heca w zoo

Zwierzęta z pewnego zoo pomagają swojemu opiekunowi w zdobyciu wybranki jego serca.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Hot Fuzz - Ostre psy w Showmax
Hot Fuzz - Ostre psy

Ambitny policjant zostaje wysłany z Londynu do prowincjonalnej wioski nękanej ogromną liczbą brutalnych morderstw. Czy to wszystko wypadki? W rolach głównych duet komediowy Simon Pegg i Nick Frost.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Inspektor Gadget: Ostatnie zadanie w Showmax
Inspektor Gadget: Ostatnie zadanie

Gadget zostaje zmuszony do pożegnania się z jego ukochanym Gadgetmobilem i do zaakceptowania młodszej wersji pojazdu. Tymczasem jego największy wróg Dr. Claw wykorzystuje pewnego bandziora do pozbawienia Gadgeta odznaki detektywa.

Dostępny w:
Ja, ty i on w Showmax
Ja, ty i on

Nowożeńcy Carl i Molly zaczynają wspólne życie. Jeden z najstarszych kumpli Carla traci pracę i potrzebuje domu - nie wiadomo, na jak długo. Okazuje się najbardziej męczącym lokatorem świata.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Jaja w tropikach w Showmax
Jaja w tropikach

Aby nakręcić najbardziej realistyczny film na świecie, grupka aktorów zostaje wysłana do azjatyckiej dżungli. Wszystko wymyka się spod kontroli, gdy ekipa wpada w ręce miejscowych handlarzy narkotyków.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Jak dogonić szczęście w Showmax
Jak dogonić szczęście

Znużony monotonnym żywotem londyńskiego psychiatry Hector postanawia wyruszyć w podróż przez świat, w poszukiwaniu sekretu prawdziwego szczęścia.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Jak dogryźć mafii w Showmax
Jak dogryźć mafii

Aby uratować swojego najlepszego przyjaciela - psa Buddy’ego, prywatny detektyw rozpoczyna współpracę z bandziorami i wpada w sam środek gangsterskiej zawieruchy.

Dostępny w:
Jak nie dać się przelecieć diabłu w Showmax
Jak nie dać się przelecieć diabłu

Biblijna apokalipsa w krzywym zwierciadle. Antychryst trafia na ziemię i stara się uwieść młodą dziewczynę. Jej partner i przyjaciele muszą zrobić wszystko, aby wysłać diabełka z powrotem do piekła.

Dostępny w:
Jak zostać kotem w Showmax
Jak zostać kotem

Jak zostać kotem? Zapytajcie Kevina Spacey. Wciela się w biznesmena, dla którego liczy się tylko praca. Pewnego dnia zmienia się w kota, dzięki czemu spogląda na świat z innej perspektywy.

Dostępny w:
Jeff wraca do domu w Showmax
Jeff wraca do domu

Jeff (Jason Segel) jest nieudacznikiem, który nadal mieszka ze swoją matką. Ma jednak szansę w końcu odkryć swoje przeznaczenie, gdy pewnego dnia dostaje tajemniczy telefon. Spędza dzień w poszukiwaniu znaków, podczas gdy jego brat Pat (Ed Helms), śledzi swoją żonę, którą podejrzewa o zdradę.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Jej wysokość Afrodyta w Showmax
Jej wysokość Afrodyta

Pewne ustatkowane małżeństwo ściąga na swoje głowy armagedon, kiedy postanawia odnaleźć biologiczną matkę właśnie zaadoptowanego malucha. Kto dziś pamięta, że Mia Sorvino dostała Oskara za ten film?

Dostępny w:
Jeszcze dłuższe zaręczyny w Showmax
Jeszcze dłuższe zaręczyny

Jason Segel i Emily Blunt w niezwykle zabawnej komedii romantycznej o młodej parze, która wciąż przekłada termin swojego ślubu. Ich droga do ołtarza okaże się bardzo długa i wyboista.

Dostępny w:
Jutro będzie futro w Showmax
Jutro będzie futro

Grupka znerwicowanych gości podczas kąpieli w jacuzzi przenosi się do lat 80. Przypominając sobie wszystko, co kiedyś było dla nich ważne, mają szansę rozbudzić na nowo radość życia.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Kapitan Bomba w Showmax
Kapitan Bomba

Gwiezdne łobuzy nie mają lekko w galaktyce Kurvix. Porządku tam pilnuje dzielny Kapitan Bomba. Twardy niczym porucznik Borewicz po viagrze. Nieprzewidywalny jak Chuck Norris na kwasie. Kosmos umrze ze śmiechu.

Dostępny w:
Kiedy Harry poznał Sally w Showmax
Kiedy Harry poznał Sally

Sally i Harry sprawdzają czy jest możliwa przyjaźń między mężczyzną a kobietą, bez podtekstów seksualnych i romantycznych zalotów. Oboje bardzo się starają, ale miłość ma wobec nich inne plany.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Kieszonkowy Dziadek w Showmax
Kieszonkowy Dziadek

Dziadek ma zaczarowaną zmniejszającą czapkę. Kiedy ją zakłada, kurczy się i chowa w kieszeni Jasona, albo w jego plecaku, pudełku na drugie śniadanie lub piórniku.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Kiki i sekrety seksu w Showmax
Kiki i sekrety seksu

Nikt tak pięknie nie opowiada o namiętności jak Hiszpanie! Pięć błyskotliwych historii, które podchodzą do seksu bez tematów tabu.

Dostępny w:
Klatka dla ptaków w Showmax
Klatka dla ptaków

Parę sympatycznych gejów czeka wielka próba. Syn jednego z nich ogłasza właśnie zaręczyny z córką konserwatywnego polityka. Gdy nowa rodzina spotyka się na wspólnej kolacji, rozpoczyna się prawdziwa komedia pomyłek.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Klątwa skorpiona w Showmax
Klątwa skorpiona

Woody Allen i jego pomysły. Skąd on je w ogóle bierze? Pewien hipnotyzer wprowadza w trans detektywa nieudacznika, który zahipnotyzowany okrada bogatych, a na jawie prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Dostępny w:
Klincz w Showmax
Klincz

Niekonwencjonalny i wciągający film o dwóch kumplach, w których wcielają się Tupac Shakur i Tim Roth. Dwóch muzyków z problemem narkotykowym próbuje rzucić nałóg, gdy ich przyjaciółka trafia do szpitala po przedawkowaniu. Inteligentna satyra z dużą dawką humoru.

Dostępny w:
Klub winowajców w Showmax
Klub winowajców

Pięcioro nastolatków za karę musi spędzić w szkole całą sobotę. Na początku wydaje się, że naszych bohaterów nic nie łączy, ale z czasem okazuje się, że mają o wiele więcej wspólnego, niż sami przypuszczali.

Dostępny w:
Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus w Showmax
Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus

Aby naprawić swój związek, małżeństwo postanawia zamienić się rolami. Ona zostaje bizneswoman, on przejmuje obowiązki swojej żony. Czy ta dziwaczna zamiana miejsc wyjdzie im na zdrowie?

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Kolacja dla palantów w Showmax
Kolacja dla palantów

Ubiegający się o awans, ambitny analityk finansowy zostaje zaproszony przez swojego szefa na kolację, na której musi pojawić się z gościem. Wielkim wygranym wieczoru ma zostać ten, kto przyprowadzi największego cudaka.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Komornicy w Showmax
Komornicy

Wyjątkowy klasyk filmów sci-fi. Otto, punkowiec i leń, dostaje pracę komornika i rusza w pościg za samochodem Chevy Malibu, w którym mogą ukrywać się radioaktywni obcy.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Koniec z Hollywood w Showmax
Koniec z Hollywood

Reżyser filmowy, który przed swoim wielkim artystycznym powrotem traci wzrok, postanawia udawać, że nic mu nie jest. Nakręcenie filmu przez ślepca to nie lada wyczyn, ale wszystko jest dla ludzi, prawda? Takie rzeczy tylko u Woody’ego Allena.

Dostępny w:
Kosmiczne jaja w Showmax
Kosmiczne jaja

Gwiezdne Wojny? Nuda! Star Trek ? Bajeczka dla dzieci. Obcy? Zieeew. Spragnieni prawdziwych międzygwiezdnych emocji? Oto parodia filmów science fiction, której przyklasnął sam dziadzio Lucas. Śmieszniejsze nawet od Nagiej Broni.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Koszmarne opowieści w Showmax
Koszmarne opowieści

Pięć opowieści Stephena Kinga w hołdzie horrorom komiksowym z lat 50. W jednej z nich pojawia się sam mistrz grozy.

Dostępny w:
Larva w Showmax
Larva

Dwa dziwaczne robaczki, czerwony i żółty mieszkające pod ziemią w miejskich kanałach, muszą poradzić sobie z wieloma niespodziankami, które dosłownie spadają im z nieba.

Dostępny w:
Las Vegas Parano w Showmax
Las Vegas Parano

Johnny Depp i Benico Del Toro z walizką pełną narkotyków zmierzają do Las Vegas. To, co przeżyją, będzie prawdziwą jazdą bez trzymanki na pędzącym z zawrotną prędkością diabelskim młynie.

Dostępny w:
Legalna blondynka w Showmax
Legalna blondynka

Miss Ameryka chciałaby pójść na studia. Niestety na uczelni nie wystarczą olśniewająca uroda i ładny uśmiech. Czy Elle pokaże wszystkim niedowiarkom, że stać ją na dużo więcej?

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Legalna blondynka 2 w Showmax
Legalna blondynka 2

Prawniczka Elle Woods wiedzie cudowne życie. Jest zakochana, wygląda niesamowicie. Nagle odkrywa, że na psach testuje się kosmetyki! Czas, by rezolutna Elle wzięła sprawy w swoje wypielęgnowane ręce.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Legenda telewizji w Showmax
Legenda telewizji

Ron Burgundy i jego lojalny zespół z Kanału 4 są najlepszym źródłem wiadomości w San Diego. Gdy dowiaduje się, że będzie pracować z piękną, wschodzącą gwiazdą reportażu Veronicą Corningstone (Christina Applegate), wszystko staje na głowie. Tych dwoje ludzi nie tylko nie potrafi się porozumieć, ale wkracza ze sobą na wojenną ścieżkę

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Letnia szkoła w Showmax
Letnia szkoła

Freddy na okres wakacji zostaje nauczycielem. Dzięki swoim nietypowym metodom rozkręca letnią szkołę i pokazuje niepokornym uczniom, kto tu rządzi.

Dostępny w:
Liza, lisia wróżka w Showmax
Liza, lisia wróżka

Liza jest szukającą miłości pielęgniarką, a je jedyny towarzysz to duch japońskiej gwiazdy popu, który z zazdrości zmienia ją w lisią wróżkę. Każdy mężczyzna, który się z niej zakochuje, ginie w straszliwych okolicznościach. Czy uda jej się przełamać klątwę?

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Żółtobrody w Showmax
Żółtobrody

Parodia pirackiej klasyki. Siedemnastowieczny pirat szuka skarbów. Do celu prowadzi go mapa wytatuowana na głowie syna.

Dostępny w:
Żółtodzioby w Showmax
Żółtodzioby

Trójka przyjaciół rozpoczyna handel trawką, by uzbierać na kaucję niezbędną do wyciągnięcia ich kumpla z więzienia.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Żona do podziału w Showmax
Żona do podziału

Charlotte and Françoi - małżeństwo z problemami ma kolejny twardy orzech do zgryzienia. W ich urokliwym hotelu pojawia się właśnie pierwszy mąż Charlotte, którego wszyscy uważali za tragicznie zmarłego.

Dostępny w:
Życie Borysa w Showmax
Życie Borysa

Borys, król szaszłyków. Jednoczy Słowian od 2015 r.

Dostępny w:
Śmietanka towarzyska w Showmax
Śmietanka towarzyska

Hollywood czeka z otwartymi ramionami na młodych romantyków, aby przemienić ich w zblazowanych gogusiów. Czy sympatyczny Bobby poświęci miłość i ideały, aby stać się członkiem zmanierowanej śmietanki towarzyskiej?

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Święty interes w Showmax
Święty interes

Dwaj bracia dziedziczą po zmarłym ojcu rozklekotaną Warszawę. Po okolicy chodzą plotki, że auto należało do biskupa Karola Wojtyły i teraz ma cudowną moc. Panowie postanawiają na tym zarobić.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Małpa na boisku w Showmax
Małpa na boisku

Urocza opowieść o rezerwowym miotaczu drużyny baseballowej, którego oddelegowano do opieki nad maskotką - psotnym szympansem. Czy zwierzę poprowadzi drużynę do zwycięstwa?

Dostępny w:
Mamuśki mają wychodne w Showmax
Mamuśki mają wychodne

Na co dzień walczą z brakiem snu, bałaganem i pieluchami. Teraz mają wychodne i nic ich nie zatrzyma. Zobacz, jak dzień wolny mamusiek zmienia się w prawdziwą szaloną przygodę.

Dostępny w:
Manhattan w Showmax
Manhattan

Woody Allen, Diane Keaton, Meryl Streep i Mariel Hemingway w niezwykłym i zabawnym filmie Woody’ego Allena o zagmatwanym życiu i związkach wziętego komediowego pisarza mieszkającego w Nowym Jorku.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Margot jedzie na ślub w Showmax
Margot jedzie na ślub

Rodzeństwo to doskonały temat na opowieść filmową. Czy ktoś z Was zna takowe, żyjące w zgodzie i harmonii? Nikt nie przychodzi Wam do głowy? Ano właśnie… "Margot jedzie na ślub" tylko potwierdza tą opinię. Jedna siostra przybywa na ślub drugiej, aby zepsuć wszystko, co ta pierwsza sobie zaplanowała. Druga wypomina pierwszej wszystkie wady i błędy przeszłości, a pierwsza chce zaplanować życie drugiej według własnych zasad. Zgubiliście się już? Jeśli macie rodzeństwo, to na pewno nie, ponieważ znajcie to na pamięć. Nie szkodzi, i tak będziecie śmiać się na tym filmie do rozpuku, zwłaszcza że przesłanie jest optymistyczne. Konflikty konfliktami, ale nikt nie zna Cię lepiej niż własna siostra.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Męska rzecz w Showmax
Męska rzecz

Ślub Paula wisi na włosku, gdy po mocno zakrapianej imprezie budzi się u boku nieznajomej blond piękności. Co się wydarzyło w nocy? Odpowiedź was zaskoczy!

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Mecz ostatniej szansy w Showmax
Mecz ostatniej szansy

Rewelacyjne brytyjskie kino, pełne testosteronu i nagich męskich torsów. Wystarczy wspomnieć, że w rolach głównych zobaczymy Vinniego Jonesa i Jasona Stathama – tacy twardziele nie wychodzą przecież ze swoich jaskiń, aby występować w cukierkowych komedyjkach dla grzecznych dziewczynek.Mean Machineto bajka o bardzo niegrzecznych chłopcach. W pewnym więzieniu rozgrywa się mecz piłkarski pomiędzy skazańcami a strażnikami. Obie strony nie grają do końca fair, ale i tak kibicujemy skazanym. Wbrew pozorom lepiej im z oczu patrzy… Film jest wielkim hołdem dla piłki nożnej i świetną rozrywką dla całej rodziny. Zakładając oczywiście, że w skład tej rodziny wchodzą sami pełnoletni faceci uzbrojeni w mocny browar.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Miesiąc miodowy w Las Vegas w Showmax
Miesiąc miodowy w Las Vegas

Kiedy Jack Singer przegrywa rundę pokera z hazardzistą Tommym Kormanem, by spłacić dług pożycza mu swoją narzeczoną, która wyglądem do złudzenia przypomina zmarłą żonę Tommy'ego.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Minecraft - przewodnik dla jajek w Showmax
Minecraft - przewodnik dla jajek

Jason i Steve wyruszają na wyprawę w poszukiwaniu Notcha - twórcy Minecrafta, lecz ich misja zostaje przerwana przez Herobrine.

Dostępny w:
Minecraft na szybko w Showmax
Minecraft na szybko

Seria krótkich historii ze świata Minecrafta.

Dostępny w:
Moje córki krowy w Showmax
Moje córki krowy

Czas zostawić spory i zwady. Pora stanąć do walki o dobro rodziny. Siostry zakopują topór wojenny i rozpoczynają batalię o zdrowie rodziców. Zobaczcie do czego są zdolne córki krowy!

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Mordercze klowny z kosmosu w Showmax
Mordercze klowny z kosmosu

Niezwykły film science-fiction o krwiożerczych klownach z kosmosu terroryzujących małe miasto.

Dostępny w:
Motór w Showmax
Motór

Lata osiemdziesiąte, małe polskie miasteczko. Grupa chłopaków – aby zabić nudę – zakłada sektę czczącą motocykle WSK, nazywane przez nich „motórami”.

Dostępny w:
Mystic Pizza w Showmax
Mystic Pizza

Ponadczasowa komedia romantyczna o trzech kelnerkach z małomiasteczkowej pizzerii. Podczas pełnego wrażeń lata odkryją, czego naprawdę pragną w życiu.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Na mlecznej drodze w Showmax
Na mlecznej drodze

Podczas wojny mleczarz dostarcza swoje towary żołnierzom. Fortuna mu sprzyja, piękna kobieta jest w nim zakochana, wydaje się, że czeka go wspaniała przyszłość. Do czasu, gdy w okolicy pojawia się pewna Włoszka.

Dostępny w:
Na przedmieściach w Showmax
Na przedmieściach

Młody Tom Hanks w opowieści o amerykańskim osiedlu, którego sielankę przerywa wprowadzenie się dziwacznej rodziny. Nowi sąsiedzi mają wiele sekretów, a pozostali mieszkańcy zrobią wszystko, aby je rozszyfrować.

Dostępny w:
Na układy nie ma rady w Showmax
Na układy nie ma rady

Drobny biznesmen Marek ledwo wiąże koniec z końcem. Nieoczekiwanie dostaje propozycję nie do odrzucenia - stanowisko drugiego wiceministra. Życie nagle uwikłanego w korupcję i liczne propozycje matrymonialne Marka zmienia się diametralnie.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Nadal palę w Showmax
Nadal palę

Dwóch przyjaciół trafia do Amsterdamu, gdzie - paląc jointy - dają niezłe show.

Dostępny w:
Najlepsze Polskie Kabarety w Showmax
Najlepsze Polskie Kabarety

Selekcja najlepszych występów największych grup kabaretowych w Polsce. Rozśmieszają Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru-Mru, Łowcy.B, Kabaret Młodych Panów, Grupa MoCarta i inni.

Dostępny w:
Najlepsze skecze SNL Polska w Showmax
Najlepsze skecze SNL Polska

Z Nowego Jorku do Warszawy. Zobacz polską edycję kultowego programu satyrycznego. Nowe pokolenie aktorów komediowych, cotygodniowy gość specjalny i muzyczny. Zapraszamy na 45 minut czystej rozrywki bez cenzury.

Dostępny w:
Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj w Showmax
Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj

Genialna komedia o dwóch płatnych zabójcach. Kiedy robota idzie nie tak, obaj jadą do Brugii. Lecz nawet w sennym belgijskim miasteczku można wpaść w tarapaty.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Napoleon Wybuchowiec w Showmax
Napoleon Wybuchowiec

Napoleon nie ma lekko w szkole ze względu na nieszablonowy sposób bycia. Bohater nie chce jednak się zmieniać, aby zyskać akceptację rówieśników. We własnym nietypowym stylu realizuje postawione sobie cele.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Narzeczona dla geniusza w Showmax
Narzeczona dla geniusza

Najlepszy film o Albercie Einsteinie. Genialny naukowiec mieszka w Stanach Zjednoczonych i dba o swoją ukochaną siostrzenicę Catherine. Ta jest związana z zarozumiałym psychologiem. Jednak Einstein jest nie tylko fantastycznym fizykiem, ale też świetnym wujkiem. Postanawia zeswatać siostrzenicę z zaprzyjaźnionym mechanikiem Edem, a sam plan ich połączenia jest równie szalony co jego autor. Jeszcze nigdy udawanie wielkiego naukowca na ekranie nie było tak zabawne. Do tego Walter Matthau udowodnił, że tylko on potrafi tak dobrze zagrać osobę pozbawioną piątej klepki.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Nastoletni wilkołak w Showmax
Nastoletni wilkołak

Licealista Scott zyskuje nagle nieoczekiwaną popularność. Okazuje się, że należy do rodu wilkołaków, co daje mu supersiłę i superzręczność. Klasyka!

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Nasz brat idiota w Showmax
Nasz brat idiota

Ned popełnił największy błąd w całym swoim idiotycznym życiu - sprzedał trawę gliniarzowi. Po odsiadce pomieszkuje kątem u swoich trzech sióstr, kompletnie rujnując ich ułożone życie.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Nauki niezbyt ścisłe w Showmax
Nauki niezbyt ścisłe

Kiedyś profesor filozofii na uniwersytecie. Teraz nauczyciel biologii w liceum. Jack czuje się pokrzywdzony przez los i planuje rewanż na swoich rywalach. Czy znajdzie w nowej szkole jakichś sojuszników?

Dostępny w:
Nawiedzona panna młoda w Showmax
Nawiedzona panna młoda

Księżniczka z Johanesburga przeprowadza się do Cape Town i bierze ślub!

Dostępny w:
Nie jesteśmy aniołami w Showmax
Nie jesteśmy aniołami

Wszyscy mieliśmy okazję poznać Sherlocka Holmesa i doktora Watsona jako już dojrzałych facetów walczących ze zbrodnią. Jednak reżyser Rain Mana, Barry Levinson, ma dla Was inną wizję tej pięknej przyjaźni. Skoro para detektywów rozwiązuje w dojrzałym wieku zagadki kryminalne ze skutecznością komputerów NASA, to co dopiero, gdyby robili to już w młodości. A dostajemy do dyspozycji na ekranie pierwszą i równocześnie jedną z najciekawszych zagadek, które stanęły przed superduetem. Kiedy podstępny morderca atakuje Londyn, tylko dwóch młodych zapaleńców może go powstrzymać. Warto obejrzeć, jeśli rozwiązywanie krzyżówek nie jest szczytem Waszych detektywistycznych zapędów.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Niedościgli Jonesowie w Showmax
Niedościgli Jonesowie

Jonesowie to idealna rodzina. On jest prężnym biznesmenem, ona piękną, aktywną zawodowo kobietą, a dzieci rządzą w szkole. Jonesowie mają jednak tajemnice. Jesteście gotowi poznać prawdę o tej rodzince?

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Nieracjonalny mężczyzna w Showmax
Nieracjonalny mężczyzna

Profesor filozofii wie wszystko o życiu, ale nie ma pojęcia o miłości. Jill ma doświadczenie w romantycznych uczuciach, ale popełnia wiele życiowych błędów. Czy mają oni szansę na udany związek?

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Nigdy nie mów nigdy w Showmax
Nigdy nie mów nigdy

Pewna kobieta sukcesu mówi „nigdy” związkom i oddaje się przyjemnościom życia. Jej misterny plan spala na panewce, gdy spotyka słodkiego przystojniaka. Stara się nie zakochać, ale jest na przegranej pozycji – występuje przecież w polskiej komedii romantycznej.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Nukazooka - nieodpowiedzialni dorośli w Showmax
Nukazooka - nieodpowiedzialni dorośli

Dorośli, którzy nie są zbyt dobrzy w byciu dorosłymi.

Dostępny w:
Obiecaj mi! w Showmax
Obiecaj mi!

W serbskiej wiosce młody chłopak składa dziadkowi obietnicę: pójdzie do miasta, sprzeda krowę i wróci z oblubienicą. Przed chłopcem, który nigdy nie opuścił swojej wioski, podróż w poszukiwaniu odwagi i samego siebie.

Dostępny w:
Okrucieństwo nie do przyjęcia w Showmax
Okrucieństwo nie do przyjęcia

Ślub znanego prawnika specjalizującego się w rozwodach z mściwą łowczynią fortun to gotowy przepis na katastrofę. Komedia w gwiazdorskiej obsadzie z George’em Clooneyem i Catherine Zetą-Jones.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Old School: Niezaliczona w Showmax
Old School: Niezaliczona

Zmęczeni życiem trzydziestolatkowie wracają do lat studenckich i organizują wielką imprezę niedaleko miejscowego uniwersytetu. Ich nielubiany kolega, a obecnie dziekan uczelni, planuje zepsuć dobrą zabawę.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Ostra jazda w Showmax
Ostra jazda

Czterej przyjaciele udają się na długą wyprawę, żeby odzyskać pikantną taśmę wysłaną omyłkowo do dziewczyny jednego z nich.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Ostra jazda: piwny ping pong w Showmax
Ostra jazda: piwny ping pong

Nie ma to jak napić się piwa z kumplami. Gorzej jeśli droga do wymarzonego kufla wypełnionego złocistym napojem wiedzie prosto w tarapaty.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Paka z pniaka w Showmax
Paka z pniaka

Takich dwóch jak ich trzech nie ma ani jednego. Mewa, królik i wiewiórka walczą ze złem. Tyle że zła… nie ma. Za to śmiechu jest co niemiara.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Państwo młodzi: Chuck i Larry w Showmax
Państwo młodzi: Chuck i Larry

Próbując oszczędzić na ubezpieczeniu, najlepsi kumple i strażacy Chuck i Larry muszą udawać parę, by uniknąć oskarżenia o oszustwo! W rolach głównych niezwykle popularni Adam Sandler i Kevin James.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Pani z przedszkola w Showmax
Pani z przedszkola

Seksowna przedszkolanka wywraca do góry nogami życie małżeństwa. A to wszystko z dużym poczuciem humoru w wiernie odtworzonych realiach PRL-u.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Paryska dziwka i książę w Showmax
Paryska dziwka i książę

Camilla ma dość szarej rzeczywistości i dochodzi do wniosku, że została stworzona do bycia księżniczką. Udaje się więc do Anglii z nadzieją na ślub z księciem.

Dostępny w:
Paul w Showmax
Paul

Dwóch zakręconych maniaków science fiction poszukuje kosmitów na terenie Ameryki. Niespodziewanie jednego odnajdują. Nikt jednak nie przygotował ich na spotkanie z tak dziwacznym ufoludkiem.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Pięćdziesiąt twarzy blacka w Showmax
Pięćdziesiąt twarzy blacka

Jeśli nienawidzicie „Pięćdziesiąt Twarzy Greya”, to pokochacie ten film. To doskonała parodia, wyśmiewająca praktycznie każdy element z tej erotycznej bajki. Jeśli lubicie absurd rodem z „Nagiej Broni”, będziecie wniebowzięci.

Dostępny w:
Piąta pora roku w Showmax
Piąta pora roku

Owdowiała emerytowana nauczycielka muzyki zakochuje się w mężczyźnie w średnim wieku. Bohaterowie postanawiają zrobić coś szalonego. Wyruszają w podróż przez Polskę nad brzeg morza.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Pootie Tang - pogromca zła w Showmax
Pootie Tang - pogromca zła

Film do cna przesiąknięty charakterystyczną manierą Chrisa Rocka. Jeśli choć raz zetknęliście się z tym aktorem, wiecie o co chodzi. Ten wysoki, piskliwy głosik na granicy jęku i panicznego wrzasku, połączony z niepoprawnymi politycznie żartami na temat amerykańskiej kultury to esencja Pootie Tang. Nie dość, że w filmie sam showman odgrywa jedną z głównych ról, to opowiadana historia ma znamiona choroby psychicznej, na którą cierpi ten nadpobudliwy artysta. Czemu tak się dzieje? Chris Rock Productions może być dobrym tropem. Jednym słowem – jeśli lubicie tego pana – oglądajcie bez zastanowienia. Jeśli nie, lepiej się zastanówcie.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Potłuczeni w Showmax
Potłuczeni

Absurdalne perypetie trzech mówiących jajek: Dana, Jasona i Chisi.

Dostępny w:
Potyczki z tatą w Showmax
Potyczki z tatą

Timmy z uroczym uśmiechem na ustach, wodzi za nos szajkę niegrzecznych złodziejaszków oraz…własnego ojca. Tatusia ciągnie do przestępstw, więc jego kilkuletni synek będzie musiał dać mu lekcję przyzwoitości.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Powrót do młodości w Showmax
Powrót do młodości

Wyobraź sobie, że możesz cofnąć się w czasie do okresu, gdy miałeś 17 lat i masz szansę zmienić całe swoje życie. Dokładnie to przydarzyło się Ericowi i Patrice'owi, którzy przypadkowo wrócili do roku 1986.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Powrót żywych trupów w Showmax
Powrót żywych trupów

Dwóch pracowników firmy z zaopatrzeniem medycznym przypadkowo doprowadza do wycieku gazu, który ożywia martwych. Wkrótce potem miasto zalewają głodni mieszkańcy lokalnego cmentarza... Głodni ludzkich mózgów.

Dostępny w:
Poznaj moich rodziców w Showmax
Poznaj moich rodziców

Z teściami jest zawsze pod górkę. Z rodzicami czasem jeszcze gorzej. A co gdy jedni i drudzy spotkają się podczas zjazdu rodzinnego? To może się skończyć totalną katastrofą.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Poznaj mojego tatę w Showmax
Poznaj mojego tatę

Greg, zanim oświadczy się Pam, chce najpierw zdobyć aprobatę jej ojca. Nie wie jednak, że tatuś to były agent CIA, który z chęcią podłączyłby przyszłego szwagra do wykrywacza kłamstw.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Poznaj naszą rodzinkę w Showmax
Poznaj naszą rodzinkę

Greg to ma prawdziwego pecha. Dopiero co zdobył szacunek teścia, a ten znowu ma do niego pretensje. Pomiędzy kontrolą dziwnego kierownika budowy i unikaniem seksownej koleżanki Greg musi pokazać kto w tym klanie nosi spodnie.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Poznasz przystojnego bruneta w Showmax
Poznasz przystojnego bruneta

Czas na Londyn! Kolejna wycieczka Woody’ego Allena, tym razem będzie trochę bardziej dystyngowana, choć nie wolna od namiętności. W końcu jej uczestnicy: to sam sir Anthony Hopkins, a do tego jeszcze Antonio Banderas i piękna Naomi Watts.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Przejrzeć Harry'ego w Showmax
Przejrzeć Harry'ego

Znerwicowany Woody Allen i zastęp pięknych aktorek w jednym filmie. Esencja twórczości tego nowojorskiego artysty. Tym razem na warsztat zostaje wzięty pisarz w kryzysie i jego lęki.

Dostępny w:
Przerażacze w Showmax
Przerażacze

Wyborna mieszanka strachu i komedii w reżyserii Petera Jacksona. Zabawna historia parapsychologa oszusta, który łączy siły z trzema duchami, by razem pokonać demoniczną duszę zmarłego mordercy.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Przygody Buckaroo Banzai. Przez ósmy wymiar w Showmax
Przygody Buckaroo Banzai. Przez ósmy wymiar

Buckaroo Banzai jest rockmanem, chirurgiem, bohaterem komiksu i samurajem. Wraz z Rycerzami Hong-Kongu muszą powstrzymać złych przybyszy z ósmego wymiaru, którzy próbują podbić nasz wymiar.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Przypadki Cezarego P. w Showmax
Przypadki Cezarego P.

Tytułowy bohater to dawna ikona polskiego kina - Cezary P. (Cezary Pazura), która pragnie wrócić na szczyt. Po tym jak traci majątek i wpada w tarapaty musi przeprowadzić się z ekskluzywnego apartamentu do kamienicy na Pradze.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Pulpety w Showmax
Pulpety

Bill Murray w roli Trippera Harrisona, kierownika obozu North Star. Razem z pozostałymi zwariowanymi opiekunami postanowi złamać każdą panującą na obozie zasadę.

Dostępny w:
Purpurowa róża z Kairu w Showmax
Purpurowa róża z Kairu

Smutna egzystencja kelnerki z epoki wielkiego kryzysu nabiera barw, kiedy jej filmowy idol schodzi z ekranu i wkracza w jej życie.

Dostępny w:
Radio na fali w Showmax
Radio na fali

Niezwykła opowieść o grupie radiowych DJ-ów, którzy sprzeciwili się przepisom i wyruszyli na morze, by puszczać mieszkańcom Wielkiej Brytanii rocka i pop w latach sześćdziesiątych.

Dostępny w:
Radiostacja Roscoe w Showmax
Radiostacja Roscoe

Grupa przyjaciół mających dość licealnego radia Kuguar oraz dyrektora postanawia tworzyć własne radio. Nazywają je Radiostacja Roscoe i zaczynają nadawać codziennie po lekcjach

Dostępny w:
Roblox - seria animowana w Showmax
Roblox - seria animowana

Denis, Sub, Alex, Corl i Sketch tworzą zgraną paczkę. Razem grają w Roblox, świetnie się przy tym bawiąc.

Dostępny w:
Rodziny się nie wybiera w Showmax
Rodziny się nie wybiera

Para lesbijek, Kim i Alex, pragnie adoptować małą Tajkę, jednak warunkiem adopcji jest zalegalizowanie związku potencjalnych rodziców. Alex namawia swojego brata Césara, by ten udawał męża Kim. Wkrótce opiekun dziewczynki zaczyna coś podejrzewać.

Dostępny w:
Rok psa w Showmax
Rok psa

„Rozumiem, że utrata psa to nic przyjemnego, ale rozpacz, bezsenne noce i stany depresyjne z tego powodu? Ludzie – pies to pies, a nie człowiek – ogarnijcie się!”. Powyższy cytat to prawdziwe słowa, wypowiedziane przez kogoś, komu daleka jest empatia w stosunku do zwierząt, którą odczuwają miliony ludzi na całym świecie, włącznie z Peggy, bohaterką filmu Year of the Dog. Niedawno straciła swojego pupila i nie może się z tego powodu pozbierać. Żal naszej bohaterki jest jak najbardziej zrozumiały, niestety nie pozwala jej prawidłowo funkcjonować w społeczeństwie. A tu już robi się niebezpiecznie. Czy Peggy poradzi sobie ze swoimi problemami?

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Role Models w Showmax
Role Models

Danny jest wiecznym pesymistą, a Wheeler nie chce nigdy dorosnąć. Los zmusza ich, by stali się mentorami dla dwóch nastolatków.

Dostępny w:
Rybka zwana Wandą w Showmax
Rybka zwana Wandą

Drogi pary przestępców i nudnego angielskiego prawnika przecinają się podczas rozgrywki o grubą kasę. Amerykańska ekspresja i brytyjska flegma tworzą mieszankę wybuchową.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Rycerze (nie) na niby w Showmax
Rycerze (nie) na niby

Pasjonaci gier RPG przybywają na konwent, gdzie mają odgrywać na żywo scenariusz przygotowany przez organizatorów. Oprócz nich na imprezie pojawiają się też mroczne siły, siejące gdzie popadnie chaos i zniszczenie.

Dostępny w:
Sabrina w Showmax
Sabrina

W pewnym małym miasteczku mieszka Sabrina Spellman, piękna dwunastoletnia dziewczyna, obdarzona wielkim sercem i jeszcze większym sekretem.

Dostępny w:
Scott Pilgrim kontra świat w Showmax
Scott Pilgrim kontra świat

Zrealizowany na podstawie komiksu film, w którym Scott Pilgrim (Michael Cera) próbuje zdobyć klucz do serca kobiety swoich marzeń. Najpierw jednak musi stawić czoła wszystkim jej byłym.

Dostępny w:
Seks nocy letniej w Showmax
Seks nocy letniej

Impreza na wsi to dobra okazja dla przelotnych romansów. Nie wie o tym jednak pewien wynalazca organizujący przyjęcie dla kilku znajomych par. Czy ich związki przetrwają tę letnią noc?

Dostępny w:
Seks według Eda w Showmax
Seks według Eda

Ed zostaje edukatorem seksualnym w szkole podstawowej. Młody nauczyciel robi jednak dobrą minę do złej gry, ponieważ nie ma żadnego doświadczenia w temacie, a na dodatek jest prawiczkiem.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Seks, miłość i terapia w Showmax
Seks, miłość i terapia

Nieumiejętność przejścia obojętnie obok żadnej pięknej kobiety kosztowała Lamberta utratę posady pilota linii lotniczej. Postanawia żyć w celibacie i rozpocząć karierę terapeuty dla par. Jego asystentka Judith okazuje się być nimfomanką.

Dostępny w:
Seksualni, niebezpieczni w Showmax
Seksualni, niebezpieczni

Po zakończeniu szkoły czterech angielskich chłopaków wylatuje na Kretę, aby spędzić czas na beztroskim imprezowaniu. Balanga trwa w najlepsze, ale czy wreszcie uda im się zaliczyć… najlepsze wakacje w życiu?

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Sens życia według Monty Pythona w Showmax
Sens życia według Monty Pythona

Od narodzin, przez dorastanie, kształcenie się, jesień życia, aż po śmierć. Mając za nic poprawność polityczną, Monty Python ostrzem satyry traktuje zarówno tematy tabu, jak i najwyższe świętości.

Dostępny w:
Sex dla opornych w Showmax
Sex dla opornych

Zapraszamy na korepetycje z seksu do pewnej doświadczonej striptizerki. Jeśli jesteś słaby w łóżku i chcesz to zmienić, bądź jak księgowy Jordan, który zdecydował się doszkolić w tej kwestii. Lekcja nr 1 – bez miłości ani rusz.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Siatkarz Buddy w Showmax
Siatkarz Buddy

Air Bud odkrywa w sobie kolejny talent sportowy. Po baseballu, piłce nożnej i koszykówce przyszła kolej na siatkówkę. Czy i tym razem sympatyczny psiak zdobędzie kilka cennych punktów na boisku?

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Siostra Jackie w Showmax
Siostra Jackie

Lekarze są ostoją służby zdrowia, ale jak trzeba zrobić zastrzyk w pupę niezbyt sympatycznemu pacjentowi, zawsze gdzieś znikają, a na placu boju pozostają pielęgniarki. Żeby przetrwać muszą być twarde jak kamień i zimne jak lód. Tak jak siostra Jackie.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Słodki drań w Showmax
Słodki drań

Jak bardzo Woody Allen kocha jazz wiedzą wszyscy fani. Ten film to prawdziwa laurka dla tej muzyki. Główny bohater jednak wcale na nią nie zasługuje, bo bywa czasem podłym draniem. Choć nie dla jazzu. Jego kocha bezgranicznie.

Dostępny w:
SNL Polska w Showmax
SNL Polska

Z Nowego Jorku do Warszawy. Zobacz polską edycję kultowego programu satyrycznego. Nowe pokolenie aktorów komediowych, cotygodniowy gość specjalny i muzyczny. Zapraszamy na 45 minut czystej rozrywki bez cenzury.

Dostępny w:
SNL Polska - Weekend Update w Showmax
SNL Polska - Weekend Update

Parodia programu informacyjnego podsumowującego najważniejsze wydarzenia tygodnia. "Szydercze wiadomości" prowadzi duet Laura Breszka i Kamil Pruban.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Soyer w Showmax
Soyer

Pod nieobecność przebywającej w szpitalu matki, Soyer pozostaje pod opieką siostry i jej męża. Nie mogąc znieść ich przesyconego konsumpcjonizmem podejścia do życia, postanawia pomóc małżonkom zmienić światopogląd, choćby robił to trochę wbrew ich woli.

Dostępny w:
Spice World w Showmax
Spice World

Szalone przygody dziewczyn ze Spice Girls przed wielkim koncertem w Londynie. By na niego dotrzeć, muszą uporać się z włoskimi macho, przybyszami z kosmosu i chciwym magnatem prasowym.

Dostępny w:
Starbuck w Showmax
Starbuck

David ma 533 dzieci. Jak to możliwe? Dwadzieścia lat temu był dawcą spermy i teraz przeszłość powraca. Część z jego potomków chce poznać tatusia. Czy Starbuck jest na to gotowy?

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Stożkogłowi w Showmax
Stożkogłowi

Szalona komedia o kosmitach, która na początku została zrealizowana jako skecz w popularnym programie Saturday Night Live. Para kosmitów o kształcie głowy przypominającym piłkę do futbolu amerykańskiego przybywa na Ziemię. Mają za zadanie szpiegować naszą rasę, aby potem łatwiej przeprowadzić inwazję. Jednak ostatecznie zostają na Ziemi, mają potomka i żyją w New Jersey. Jeśli Twoi sąsiedzi wydają Ci się dziwni, to znaczy, że jeszcze nie widziałeś przygód tej rodziny.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Strzały na Broadwayu w Showmax
Strzały na Broadwayu

Tym razem Woody Allen przenosi nas do lat dwudziestych, gdzie razem z gangsterami i niezbyt rozgarniętym pisarzem planuje wystawić spektakularne przedstawienie na Broadwayu.

Dostępny w:
Sułtani westernu w Showmax
Sułtani westernu

Trzech przyjaciół bierze udział w dwutygodniowym spędzie bydła, by nabrać dystansu do życia. Klasyczna komedia o karierze zawodowej, kowbojach i kryzysie wieku średniego.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Super zioło w Showmax
Super zioło

Uczniowie wchodzą w posiadanie tajemniczej substancji do palenia, dzięki której uzyskują wspaniałe wyniki w szkole. Występują m.in. Method Man i Red Man z Wu Tang Clan.

Dostępny w:
Surfer w Showmax
Surfer

Steve Addington jest żywą legendą surfingu. Utrzymuje się głównie dzięki umowom sponsorskim. Niestety z powodu niskich fal, znajduje się w dołku finansowym.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Syn Rambow w Showmax
Syn Rambow

Bohaterowie filmu realizują swoje dziecięce marzenie i zostają filmowcami. Tworzą zakręcony film akcji inspirowany obrazem Rambo: pierwsza krew, bez większego szacunku dla materiału źródłowego, ale z mnóstwem młodzieńczej energii To nie nudna techniczna paplanina na temat amatorskich metod produkcji filmowej, ale pogodna opowieść o dziecięcej pasji, która nie zna granic i potrafi góry przenosić. Wielu dorosłych powinno brać z nich przykład.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Syndrom DDR w Showmax
Syndrom DDR

Dorosły mężczyzna musi mediować między dawno rozwiedzionymi rodzicami. Odkrywa, że przed laty był przedmiotem badań nad dziećmi rozwodników. Aktualnie ma powstać druga część badania.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Syreny w Showmax
Syreny

Cher w roli seksownej mamy, która wraz z dwiema niezwykłymi córkami przemierza Amerykę lat sześćdziesiątych w poszukiwaniu szczęścia.

Dostępny w:
Szalona Wyprawa Billa i Teda w Showmax
Szalona Wyprawa Billa i Teda

Keanu Reeves w filmie o dwóch nastolatkach, którzy przemierzają wszechświat i inne wymiary w poszukiwaniu kłopotów, tocząc przy okazji walkę z mrocznymi siłami zła.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Szczęście Świata w Showmax
Szczęście Świata

Stara kamienica gdzieś na Śląsku, a w niej piękna Róża zaprasza do swojego przybytku miłości. Odwiedź jej magiczny świat i poznaj innych fascynujących mieszkańców budynku.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Szczury z supermarketu w Showmax
Szczury z supermarketu

Historia młodych ludzi uwikłanych w zabawne, ale też skomplikowane relacje. Miejscem akcji jest jedna z galerii handlowych, w której dwóch nieudaczników próbuje odzyskać serca swoich sympatii.

Dostępny w:
Szesnacie świeczek w Showmax
Szesnacie świeczek

Samantha podkochuje się w najpopularniejszym chłopaku w szkole, a największy dziwak w okolicy jest zakochany w niej. Poza tym wszyscy są tak podekscytowani ślubem jej siostry, że zapominają o jej urodzinach! Czy może być jeszcze gorzej?

Dostępny w:
Szkoła rocka w Showmax
Szkoła rocka

Niepokorny rockman rozpoczyna pracę jako nauczyciel muzyki w szkole podstawowej. Pod jego wpływem młodzi uczniowie poznają rock’n’rolla i zaczynają ujawniać niesamowite muzyczne talenty.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Sztuka zrywania w Showmax
Sztuka zrywania

Jennifer Aniston i Vince Vaughn w niezwykle zabawnej komedii o parze, która nie umie zdecydować, komu przypadnie wspólne lokum po rozstaniu. Próbują się nawzajem wykurzyć – wszystkie chwyty dozwolone!

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Terraria - seria animowana w Showmax
Terraria - seria animowana

Seria animacji na podstawie gry Terraria.

Dostępny w:
The Big Lebowski w Showmax
The Big Lebowski

Klasyka w wykonaniu braci Coen. "Koleś" Lebowski wikła się w sieć absurdalnych przestępstw.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
The Foot Fist Way w Showmax
The Foot Fist Way

Chcesz być mistrzem taekwondo? Załatw sobie instruktora z piekła rodem, który cię zbeszta, powyzywa, a następnie zrówna ziemią. Bohater The Foot Fist Way to właśnie taki twardy zakapior. Czy jednak jest skuteczny? Zobaczcie.

Dostępny w:
Tomcio Grubasek w Showmax
Tomcio Grubasek

Tommy ukończył szkołę i dostał pracę w serwisie samochodowych Callahana. Jednak rodzinny interes nie idzie najlepiej, więc Tommy wyrusza w podróż z pomocnikiem swojego taty, pewnym siebie księgowym.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Trawka marzeń w Showmax
Trawka marzeń

Dwaj młodzi panowie odkrywają, że palenie trawki może pomóc im w sercowych podbojach.

Dostępny w:
Trzej Amigos w Showmax
Trzej Amigos

Trio telewizyjnych gwiazdorów przybywa do Santa Poco, małej wioski w Meksyku. Aktorzy myślą, że pokażą show rodem z westernów, jednak mieszkańcy miasteczka naprawdę liczą na ich pomoc.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Twój uśmiech w Showmax
Twój uśmiech

Czyż dzieci nie są urocze? Każda para zaraz po ślubie planuje bobasa. Nawet jeśli to „zaraz po ślubie” jest za wcześnie dla jednego z partnerów. W A Smile Like Yours główni bohaterowie starają się o potomka już od jakiegoś czasu. Niestety jak na razie wszelkie próby spalają na panewce, więc małżeństwo decyduje się podjąć bardziej radykalne środki. Film jest zabawny i pogodny, zawiera lekkie podteksty seksualne. To jeden z tych obrazów, gdzie nie uświadczysz brzydkich słów czy żartów erotyczno-fekalnych, a jedyne dwuznaczne dowcipy pojawiają się na przykład w sytuacjach konsumowania banana czy pobierania nasienia w celu badania.

Dostępny w:
Ucho prezesa w Showmax
Ucho prezesa

Zapraszamy do TEGO gabinetu, na TEJ ulicy, gdzie nasłuchuje TEN prezes. Kto odwiedzi go tym razem? Czy prezes będzie zadowolony?

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Uczniowska balanga w Showmax
Uczniowska balanga

Absolwenci liceum organizują suto zakrapianą imprezę w jednym z małych amerykańskich miasteczek. Z pewnych powodów balanga nie dochodzi do skutku i młodzież musi tego wieczora zorganizować sobie inne rozrywki.

Dostępny w:
Wakacje Mikołajka w Showmax
Wakacje Mikołajka

Mikołajek i ekipa ruszają na wakacje. Francuskie wybrzeże nigdy nie będzie już takie samo. Kocioł na plaży, kogel-mogel w oceanie, dom wariatów na wyspach. Jednym słowem chłopaki dobrze się bawią.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Wallace i Gromit: Golenie owiec w Showmax
Wallace i Gromit: Golenie owiec

Każdy z nas lubi owieczki. Ale żeby z nimi mieszkać? Wallace i Gromit opiekują się jedną taką puchatą kulką, a ona odwdzięcza się im totalną demolką w domu.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Wallace i gromit: kwestia tycia i smierci w Showmax
Wallace i gromit: kwestia tycia i smierci

Piekarze nie mają lekko, szczególnie gdy poluje na nich groźny przestępca. Wallace i Gromit muszą uporać się z tym zagrożeniem, piekąc przy tym pyszne bułeczki.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Wallace i Gromit: Wściekłe gacie w Showmax
Wallace i Gromit: Wściekłe gacie

Gacie do wyprowadzania psa to ciekawy pomysł. Dzięki nim Wallace może więcej czasu poświęcić pewnemu pingwinowi, który wprowadził się do domu bohaterów. Niestety Gromitowi nie podoba się taki obrót sprawy.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Wampir w Brooklynie w Showmax
Wampir w Brooklynie

Wampir Maximillian (Eddie Murphy) to popularny, diaboliczny, energiczny i zdecydowanie nieumarły facet. Wyśmienita komedia w reżyserii Wesa Cravena.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Wasza wysokość w Showmax
Wasza wysokość

Dwóch niegrzecznych królewiczów i jedna nieustraszona wojowniczka ruszają na ratunek księżniczce. Pomiędzy potyczkami z potworami oraz czarnoksiężnikami palą zioło, przeklinają i robią sobie świńskie żarty.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Welcome To Sweden w Showmax
Welcome To Sweden

Bruce od jakiegoś czasu mieszka w Szwecji. Problemy z językiem, inną kulturą i rodzicami ukochanej dają mu w kość. Całe szczęście Emma wspiera go w każdej trudnej sytuacji.

Dostępny w:
Wesele w Showmax
Wesele

Wiesław, bogaty mieszkaniec małego miasteczka, chce urządzić córce huczne wesele. Gdy zabawa się rozkręca, wszystko zaczyna wymykać się spod kontroli – ktoś nawet kradnie całe jego oszczędności...

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Wpadka w Showmax
Wpadka

Niezależna Allison po mocnej imprezie ląduje w łóżku z ciapowatym Benem. Upojna noc zmienia życie obojga. Za dziewięć miesięcy para tak różnych od siebie osób zostanie rodzicami.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Wredne dziewczyny w Showmax
Wredne dziewczyny

Mimo że w roli głównej tego filmu występuje skandalistka Lindsay Lohan, a fabuła opowiada o problemach sercowych licealistek, to Mean Girls prezentują zaskakująco dobry poziom. Licealiści jacy są, każdy wie. Amerykańscy licealiści to już w ogóle temat na osobne dywagacje. Mean Girls podchodzi do tematu trochę z innej strony. Główna bohaterka przyjeżdża do szkolnej dżungli z Afryki, gdzie do tej pory jej głównymi towarzyszami były zwierzęta. Teraz musi poradzić sobie w liceum ze zwierzętami innego rodzaju. Film ma bardzo tradycyjne przesłanie. Można oglądać z mamą.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Wredne dziewczyny 2 w Showmax
Wredne dziewczyny 2

Ach, te wstrętne amerykańskie licealistki. Nie mają dobrej renomy na świecie, a filmy takie jak "Wredne dziewczyny 2" wcale nie działają na ich korzyść. Oglądając ten obraz, można odnieść wrażenie, że głównym celem życiowym nastolatek z USA jest uwodzenie miejscowych przystojniaków i gnębienie koleżanek z niższej klasy społecznej. Do tego wszystkiego nie grzeszą inteligencją, są agresywne i nieuczciwe. Całe szczęście zawsze trafia się taka, która potrafi ustawić do pionu te niesympatyczne laski. Tym razem nazywa się ona Jo i wie, co w życiu najważniejsze. Ot, cała fabuła. Oglądacie na własną odpowiedzialność.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Wspaniały świat w Showmax
Wspaniały świat

Skazany na więzienie Jack Deebs, znajduje ucieczkę od smutnej rzeczywistości wymyślając Wspaniały świat - komiks z udziałem uwodzicielskiego wampa Holli Would. Chcąc uwieść Jacka, Holli przyjmuje ludzką postać.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Wstrząsy w Showmax
Wstrząsy

Niesamowicie zabawny film z udziałem Kevina Bacona. Dwóch majstrów walczy z gigantycznymi, drapieżnymi czerwiami terroryzującymi miasteczko w Nevadzie. Prawdziwy klasyk gatunku!

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Wyścig szczurów w Showmax
Wyścig szczurów

Sześć zespołów złożonych z żądnych szybkiego zarobku śmiałków bierze udział w wyścigu zorganizowanym przez ekscentrycznego właściciela kasyna. Zwycięzca ma zgarnąć dwa miliony dolarów.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Wyrzuć mamę z pociągu w Showmax
Wyrzuć mamę z pociągu

Czarna komedia inspirowana „Nieznajomymi z pociągu” Alfreda Hitchcocka. Uczęszczający na zajęcia pisarstwa Owen próbuje przekonać prowadzącego kurs do “wymiany morderstw". Oferuje, że zabije byłą żonę nauczyciela, gdy ten pozbędzie się jego uciążliwej matki.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Z dymkiem w Showmax
Z dymkiem

Nowo poznani, cały czas ujarani goście podróżują z Meksyku do USA imprezowym vanem.

Dostępny w:
Zacisze w Showmax
Zacisze

Dla niektórych wakacje to prawdziwe urwanie głowy. W tej krwawej etiudzie niektórzy tracą ją dosłownie. Bohaterowie wyruszają na kemping „Zacisze” by zgubić dzieci i odnaleźć utraconą miłość.

Dostępny w:
Zaginiony ląd w Showmax
Zaginiony ląd

Trzech naukowców pod wodzą niezbyt rozgarniętego paleontologa trafia do fantastycznej krainy rządzonej przez prehistoryczne stwory.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Zakochany Szekspir w Showmax
Zakochany Szekspir

Młodego Williama Szekspira (Joseph Fiennes) opuszcza wena twórcza. Znajduje on jednak inspirację w postaci pięknej Lady Violi (Gwyneth Paltrow). Obraz nagrodzony siedmioma Oskarami®, między innymi w kategorii najlepszy film.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Zamiana ciał w Showmax
Zamiana ciał

Przykładny mąż oraz szalony imprezowicz zamieniają się ciałami. To dla nich początek prawdziwych problemów. Jak wyrwać się na podryw, gdy dzieciaki marudzą? Jak dochować wierności żonie, gdy wokoło tyle pokus?

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Zapętleni w Showmax
Zapętleni

Nawiązująca do brytyjskiego serialu "The Thick of It" satyra na współczesną politykę angloamerykańską, portretująca brytyjskich i amerykańskich agentów, próbujących zapobiec wojnie między oboma krajami.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:
Zemsta cieciów w Showmax
Zemsta cieciów

Po tym, jak pracownicy luksusowego apartamentowca w Central Parku odkrywają, że szef zdefraudował ich pieniądze, planują zemstę. Chcą odzyskać to, co im odebrał. Świetna komedia w gwiazdorskiej obsadzie z Benem Stillerem na czele.

Sprawdź kiedy w TV
Dostępny w:

Na stronie znajduje się oferta VOD w Showmax Polska. W usłudze Showmax można znaleźć filmy i seriale różnych gatunków z całego świata. Pozycje na tej stronie przypisane są do kategorii komedia. Pod wszystkim pozycjami znajduje się lista zawierająca kategorie do jakich pasują wyświetlane na stronie pozycje VOD z Showmax.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry