Reklama

Anna Dymna - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Anna Dymna występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Anna Dymna

Anna Dymna do zobaczenia przed lub za kamerą w: Boża podszewka, Dama Kameliowa, Diabelska edukacja, Diament radży, Droga, Duże zwierzę, Dzień Babci, Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny, Excentrycy czyli po słonecznej stronie ulicy, Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy, Historia ukryta w czekoladzie, Kobiety polskiego filmu - Trędowata, Kobiety polskiego filmu - Tylko strach, Kochaj albo rzuć, Królowa Bona, Licencja na wychowanie, Licencja na wychowanie, sezon 01, Mistrz i Małgorzata, Na odsiecz Wiedniowi, Najważniejszy dzień życia, Nasza ulica, Nie ma mocnych, Niedziela na czterech łapach - Duże zwierzę, Od ucha do ucha - Gość oczekiwany, Pestka, Rycerze i rabusie, Samotność w sieci, Siedlisko, Skazany na bluesa, Stara baśń. Kiedy słońce było Bogiem, Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem, Tak zwana ludzkość w obłędzie, Teatr Telewizji, Trędowata, Tylko strach, Wedle wyroków twoich..., Wesela nie będzie, Wieczór panieński (film 2015), Wiedźmin, Wieża, Znachor, Złota setka Teatru Telewizji, Śmierć jak kromka chleba.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Anna Dymna


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Anna Dymna z wymienioną na liście osobą.

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry