Reklama

David Tennant - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których David Tennant występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama
Reklama

David Tennant do zobaczenia przed lub za kamerą w: Broadchurch, Casanova, Doktor Who: Do końca wszechświata, Doktor Who: Drugi Doktor, Doktor Who: Gwiazdkowa inwazja, Doktor Who: Planeta umarłych, Doktor Who: Rejs potępieńców, Doktor Who: Uciekająca panna młoda, Doktor Who: Wody Marsa, Dzień Doktora, Einstein i Eddington, Graham Norton Show, Hamlet (film 2009), Harry Potter i czara ognia, Kemping (serial 2018), Maria, królowa Szkotów, Nasze zwariowane angielskie wakacje, Normalnie wariat, Postrach nocy, Szpiedzy w Warszawie, Szpiedzy wśród zwierząt, Zły Samarytanin.

Osoby wielokrotnie współpracujące z David Tennant


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty David Tennant z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry