Reklama

Gustaw Holoubek - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Gustaw Holoubek występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama
Reklama

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Gustaw Holoubek

Gustaw Holoubek do zobaczenia przed lub za kamerą w: Awantura o Basię, Awantura o Basię (film 1995), Awatar, czyli zamiana dusz, Czas przeszły, Czwarty poziom, Fatalista, Festiwal Dwa Teatry, Gangsterzy i filantropi, Hamlet x 5, Historia żółtej ciżemki, Jak daleko stąd, jak blisko, Jezioro Bodeńskie, Jutro premiera, Klub profesora Tutki, Królewskie sny, Lawa, Marysia i Napoleon, Matura, Mistrz i Małgorzata, Oczy niebieskie, Odwiedziny o zmierzchu, Operacja Samum, Perły i dukaty, Podróż, Poprzez piąty wymiar, Portret wenecki, Pożegnania, Prawo i pięść, Przybysz z Narbony, Pętla (film 1958), Rękopis znaleziony w Saragossie, Salto, Sanatorium pod Klepsydrą, Szpital przemienienia, Teatr Telewizji, Teatr historii. Herbatka u Stalina, Urząd, Wyspy szczęśliwe, Wywiad z Ballmeyerem, Wyzwolenie.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Gustaw Holoubek


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Gustaw Holoubek z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry