Reklama

Konrad Smuga - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Konrad Smuga występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Konrad Smuga

Konrad Smuga do zobaczenia przed lub za kamerą w: 10 w skali humoru – czyli dekada Kabaretu Nowaki, Beata i Bajm jakich nie znacie, Big Music Quiz, Bracia patrzcie jeno - koncert kolęd, Budka Suflera - największe przeboje, Bóg się rodzi. Kolędowanie z Białegostoku, Europa da się lubić - 15 lat później, Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji, Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach, Kabaretowa Mapa Polski, Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej - KFPP OPOLE, Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki, Międzynarodowy Festiwal Talentów im. Anny German - Zielona Góra, Nasza Niepodległa, Niezapomniane koncerty, Od Opola do Opola, Pamiętamy, Ojcze Święty - w hołdzie Św. Janowi Pawłowi II, Paranienormalni Tonight, Polsat SuperHit Festiwal, Postaw na milion, Przebojowe Lato Radia Zet i Polsatu, Przebojowe Opole - Jedziemy na wakacje, Rockowy Sabat, Rolnik szuka żony, Roztańczony Narodowy, Sonda 2, Sopot TOPtrendy Festiwal, Sting i Anna Maria Jopek - Gala telewizyjna, Sylwester Marzeń z Dwójką, To był rok!, Wesoła nowina - kolędy z Białegostoku, Wielka moc - koncert Wielkanocny Telewizji Polskiej i Radia Plus, Wielki test, Wśród nocnej ciszy - koncert kolęd, Zbigniew Wodecki. Wspomnienie, Świętokrzyskie kolędowanie z Polsatem.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Konrad Smuga


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Konrad Smuga z wymienioną na liście osobą.

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry