Reklama

Olgierd Łukaszewicz - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Olgierd Łukaszewicz występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama
Reklama

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Olgierd Łukaszewicz

Olgierd Łukaszewicz do zobaczenia przed lub za kamerą w: Autor wychodzi, Awantura o Basię (film 1995), Bajland, Biała wizytówka, Bicie serca (film 1971), Brzezina, Daas, Daleko od okna, Deborah, Dekalog, Dzieje grzechu, Dzień jego powrotu, Generał Nil, Gwiazda Kopernika, Jak pies z kotem, Jańcio Wodnik, Kamienie na Szaniec, Kariera Nikosia Dyzmy, Kingsajz, Kowal, pieniądze i gwiazdy, Krótki film o zabijaniu, Lekcja martwego języka, Magnat, Miasto z morza, Niedziela z... rodziną Machaliców - Teatr Telewizji - Czajka, Noce i dnie, Panie Dulskie, Partita na instrument drewniany, Perła w koronie, Pokuszenie, Przeprowadzki, Przesłuchanie, Przyjaciółki, Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy, Pułapka (spektakl 1990), Seksmisja, Stracona noc, Sól ziemi czarnej, Sława i chwała, Teatr Telewizji, Twarze i maski, Uwikłanie, Wiedźmin, Wir, Wyzwolenie, Zamiana.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Olgierd Łukaszewicz


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Olgierd Łukaszewicz z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry