Reklama

Wiesław Gołas - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Wiesław Gołas występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama
Reklama

Wiesław Gołas do zobaczenia przed lub za kamerą w: Beata, Brunet wieczorową porą, Chudy i inni, Cześć, kapitanie!, Droga, Dudek w Trójce, Dzięcioł, Hallo Szpicbródka, czyli ostatni występ Króla Kasiarzy, Hydrozagadka, Kabaret Dudek w telewizyjnej kawiarni, Kabaret Starszych Panów, Kabaretowe kawałki z przeglądarki, Kabaretowy Alfabet Dwójki, Kapitan Sowa na tropie, Kareta, Kasztelanka, Kazimierz Wielki, Kwestia sumienia, Lalka, Latawiec, Mistrzowie polskiej estrady, Mąż swojej żony, Nie ma róży bez ognia, Nowy, Ogniomistrz Kaleń, Oko proroka, Perły i dukaty, Poszukiwany, poszukiwana, Prawo i pięść, Przeklęte oko proroka, Przeraźliwe łoże, Przygrywka, Rancho Texas, Rififi po sześćdziesiątce, Ród Gąsieniców, W Polskę idziemy... czyli jubileusz Wiesława Gołasa, Wszyscy i nikt, Zaklęty Dwór, Żona dla Australijczyka.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Wiesław Gołas


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Wiesław Gołas z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry