Reklama

Wiesław Gołas - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Wiesław Gołas występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Wiesław Gołas

Wiesław Gołas do zobaczenia przed lub za kamerą w: Brunet wieczorową porą, Chudy i inni, Droga, Dudek w Trójce, Dzięcioł, Hallo Szpicbródka, czyli ostatni występ króla kasiarzy, Hydrozagadka, Kabaret Dudek w telewizyjnej kawiarni, Kabaret Starszych Panów, Kabaretowe kawałki z przeglądarki, Kabaretowy Alfabet Dwójki, Kapitan Sowa na tropie, Kareta, Kasztelanka, Kazimierz Wielki, Kwestia sumienia, Lalka, Latawiec, Mąż swojej żony, Nie ma róży bez ognia, Niedziela z... rolami Andrzeja Łapickiego - Cześć, kapitanie!, Noc poślubna w biały dzień, Nowy, Ogniomistrz Kaleń, Oko proroka, Perły i dukaty, Poszukiwany, poszukiwana, Prawo i pięść, Przeklęte oko proroka, Przeraźliwe łoże, Przygrywka, Rancho Texas, Rififi po sześćdziesiątce, Ród Gąsieniców, W Polskę idziemy... czyli jubileusz Wiesława Gołasa cz. 1, W Polskę idziemy... czyli jubileusz Wiesława Gołasa cz. 2, Wszyscy i nikt, Zaklęty Dwór, Żona dla Australijczyka.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Wiesław Gołas


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Wiesław Gołas z wymienioną na liście osobą.

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry