Reklama

Wiesław Gołas - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Wiesław Gołas występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Wiesław Gołas

Reklama
Reklama

Wiesław Gołas do zobaczenia przed lub za kamerą w: Beata, Brunet wieczorową porą, Chudy i inni, Cześć, kapitanie!, Droga, Dudek w Trójce, Dzięcioł, Hallo Szpicbródka, czyli ostatni występ króla kasiarzy, Hydrozagadka, Kabaret Dudek w telewizyjnej kawiarni, Kabaret Starszych Panów, Kabaretowe kawałki z przeglądarki, Kabaretowy Alfabet Dwójki, Kapitan Sowa na tropie, Kareta, Kasztelanka, Kazimierz Wielki, Kwestia sumienia, Lalka, Latawiec, Mąż swojej żony, Nie ma róży bez ognia, Noc poślubna w biały dzień, Nowy, Ogniomistrz Kaleń, Oko proroka, Perły i dukaty, Poszukiwany, poszukiwana, Prawo i pięść, Przeklęte oko proroka, Przeraźliwe łoże, Przygrywka, Rancho Texas, Rififi po sześćdziesiątce, Ród Gąsieniców, W Polskę idziemy... czyli jubileusz Wiesława Gołasa, Wszyscy i nikt, Zaklęty Dwór, Żona dla Australijczyka.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Wiesław Gołas


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Wiesław Gołas z wymienioną na liście osobą.

Stacje

Wiesław Gołas do obejrzenia na antenie stacji: CANAL+ FAMILY, Kino Polska, METRO, Polsat Film, Polsat Romans, Super Polsat, TVP1 HD, TVP3, TVP Historia, TVP Kultura, TVP Polonia, TVP Rozrywka, TVP Seriale

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry