Reklama

Wojciech Solarz - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Wojciech Solarz występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama
Reklama

Wojciech Solarz do zobaczenia przed lub za kamerą w: 1920. Bitwa Warszawska, 80 milionów, Bodo, Domowe rozgrywki, Kasztelanka, Kochaj i tańcz, Komisarz Alex, Krępujące zdjęcia z rodzinnego albumu czyli zniszczona wątroba i złamane serce, Kulisy serialu O mnie się nie martw, Legenda Tatr, Miszmasz czyli Kogel Mogel 3, O mnie się nie martw, Odwyk (film 2011), Ojciec królowej, Okna, okna, Plebania, Sprawiedliwi, Sprawiedliwi. Kto ratuje jedno życie..., Teatr Telewizji, Trzecia granica, U Pana Boga w ogródku, U Pana Boga w ogródku (serial 2008), U Pana Boga za miedzą, Wielka miłość Balzaka, Zagraj ze mną (film 2010), Śniadanie do łóżka.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Wojciech Solarz


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Wojciech Solarz z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry